Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — HC Spartak 8 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Lokomotiv — HC Spartak

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.65
4.10
4.25
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Lokomotiv – HC Spartak

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
I
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
30.12.22
CSKA
Lokomotiv
PO
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
V
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
V
23.12.22
Lokomotiv
CSKA
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
V
19.12.22
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
I
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
V
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
I
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
CO
22.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Lokomotiv
Severstal
PO
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
09.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
PO
07.11.22
CSKA
Lokomotiv
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
V
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
18.10.22
Severstal
Lokomotiv
CO
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
V
08.10.22
Amur
Lokomotiv
V
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
PS
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
V
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
V
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
PS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
V
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
CS
14.09.22
Lokomotiv
SKA
I
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
PO
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
V
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
I
HC Spartak
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
I
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
I
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
CS
28.12.22
Severstal
HC Spartak
PO
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
I
20.12.22
HC Dynamo
HC Spartak
I
08.12.22
HC Spartak
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
PS
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
04.12.22
Vityaz
HC Spartak
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
CS
27.11.22
Tractor
HC Spartak
V
25.11.22
Barys
HC Spartak
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
18.11.22
HC Spartak
CSKA
I
16.11.22
HC Spartak
Severstal
V
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
CS
11.11.22
CSKA
HC Spartak
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
I
01.11.22
HC Spartak
Avangard
I
30.10.22
HC Spartak
SKA
I
25.10.22
Sibir
HC Spartak
I
23.10.22
Amur
HC Spartak
CO
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
CS
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
PO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
PS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
I
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
I
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
V
28.09.22
HC Spartak
Barys
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
V
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
I
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
PO
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
V
04.09.22
HC Spartak
Sibir
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
V

Meciurile head-to-head: Lokomotiv — HC Spartak

KHL 2022-2023
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
KHL 2021-2022
29.12.21
Lokomotiv
HC Spartak
30.11.21
HC Spartak
Lokomotiv
1
:
1
1
:
3
S
31.10.21
Lokomotiv
HC Spartak
KHL 2020-2021
11.01.21
HC Spartak
Lokomotiv
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
48 28 5 3 8 3 1 172-105 76
2
CSKA
47 25 5 1 11 3 2 143-103 67
3
Torpedo
48 25 4 2 14 3 0 141-107 65
4
Lokomotiv
48 25 2 2 12 4 3 118-90 65
5
Avtomobilist
48 21 6 1 13 3 4 138-121 63
6
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
7
Avangard
48 23 3 3 15 2 2 139-115 62
8
HC Dynamo
48 20 3 4 13 3 5 126-105 62
9
Salavat Yulaev
48 21 2 3 13 3 6 126-102 61
10
Sibir
49 17 5 7 17 2 1 125-110 61
11
Admiral
48 17 2 6 18 3 2 95-98 55
12
Ak Bars
47 14 8 2 16 5 2 120-117 55
13
Vityaz
47 14 5 2 18 3 5 118-124 50
14
HC Spartak
48 15 2 4 20 5 2 106-127 49
15
Barys
49 18 1 3 23 1 3 108-131 48
16
HC Dinamo Minsk
49 14 3 2 20 6 4 125-150 48
17
Severstal
47 11 4 3 18 7 4 123-134 47
18
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
19
Tractor
49 14 2 4 23 5 1 114-141 46
20
Neftekhimik
47 15 5 1 23 2 1 119-146 45
21
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37
22
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
5 3 2 0 0 0 0 12-5 10
2
Torpedo
5 4 0 0 1 0 0 18-10 8
3
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 19-12 8
4
Avangard
5 3 0 1 1 0 0 18-7 8
5
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 13-9 8
6
Sibir
5 1 1 2 1 0 0 11-7 8
7
Barys
5 3 0 0 1 0 1 13-9 7
8
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 13-9 7
9
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 13-12 7
10
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
11
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 17-18 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 11-12 6
13
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 15-14 6
14
SKA
5 2 0 0 2 1 0 20-19 5
15
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
16
Severstal
5 1 1 0 2 1 0 12-15 5
17
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 11-14 4
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 11-16 3
20
HC Spartak
5 0 0 1 3 1 0 14-19 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 3 0 2 5-19 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 8-20 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 1 1 1 1 87-42 44
2
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
3
Avtomobilist
24 15 2 1 5 0 1 79-54 37
4
Metallurg
25 14 1 1 5 2 2 74-56 36
5
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
6
HC Dynamo
26 11 2 2 7 1 3 74-58 34
7
Lokomotiv
22 14 0 1 4 1 2 49-34 33
8
Avangard
21 11 3 1 3 2 1 64-39 33
9
Sibir
24 11 2 3 7 0 1 70-56 33
10
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
11
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
12
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
13
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
14
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
15
Barys
25 11 1 2 11 0 0 59-60 28
16
Neftekhimik
22 9 3 1 8 0 1 54-56 27
17
Admiral
23 9 1 3 9 0 1 43-44 27
18
Severstal
23 7 2 2 8 3 1 64-60 26
19
HC Dinamo Minsk
24 8 1 1 9 3 2 70-79 25
20
Kunlun RS
26 6 2 1 13 1 3 63-90 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
22 2 1 0 16 2 1 41-77 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
23 13 1 1 5 2 1 66-48 33
2
SKA
24 11 2 2 7 2 0 85-63 32
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
Salavat Yulaev
23 12 0 1 6 2 2 60-46 30
5
HC Spartak
27 9 1 3 10 3 1 66-68 30
6
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
7
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
8
Admiral
25 8 1 3 9 3 1 52-54 28
9
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
10
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
11
Torpedo
24 10 1 1 10 2 0 58-55 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
14
Ak Bars
22 5 3 1 9 2 2 52-60 22
15
Vityaz
22 6 2 0 9 1 4 51-57 21
16
Severstal
24 4 2 1 10 4 3 59-74 21
17
Barys
24 7 0 1 12 1 3 49-71 20
18
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
19
Amur
23 5 2 1 14 1 0 43-64 17
20
Tractor
22 4 0 3 12 2 1 52-68 17
21
Kunlun RS
22 5 0 2 14 0 1 42-60 15
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
48 28 5 3 8 3 1 172-105 76
2
CSKA
47 25 5 1 11 3 2 143-103 67
3
Torpedo
48 25 4 2 14 3 0 141-107 65
4
Lokomotiv
48 25 2 2 12 4 3 118-90 65
5
HC Dynamo
48 20 3 4 13 3 5 126-105 62
6
Vityaz
47 14 5 2 18 3 5 118-124 50
7
HC Spartak
48 15 2 4 20 5 2 106-127 49
8
HC Dinamo Minsk
49 14 3 2 20 6 4 125-150 48
9
Severstal
47 11 4 3 18 7 4 123-134 47
10
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37
11
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
48 21 6 1 13 3 4 138-121 63
2
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
3
Avangard
48 23 3 3 15 2 2 139-115 62
4
Salavat Yulaev
48 21 2 3 13 3 6 126-102 61
5
Sibir
49 17 5 7 17 2 1 125-110 61
6
Admiral
48 17 2 6 18 3 2 95-98 55
7
Ak Bars
47 14 8 2 16 5 2 120-117 55
8
Barys
49 18 1 3 23 1 3 108-131 48
9
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
10
Tractor
49 14 2 4 23 5 1 114-141 46
11
Neftekhimik
47 15 5 1 23 2 1 119-146 45
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
48 28 5 3 8 3 1 172-105 76
2
Torpedo
48 25 4 2 14 3 0 141-107 65
3
Vityaz
47 14 5 2 18 3 5 118-124 50
4
HC Spartak
48 15 2 4 20 5 2 106-127 49
5
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
48 23 3 3 15 2 2 139-115 62
2
Salavat Yulaev
48 21 2 3 13 3 6 126-102 61
3
Sibir
49 17 5 7 17 2 1 125-110 61
4
Admiral
48 17 2 6 18 3 2 95-98 55
5
Barys
49 18 1 3 23 1 3 108-131 48
6
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
47 25 5 1 11 3 2 143-103 67
2
Lokomotiv
48 25 2 2 12 4 3 118-90 65
3
HC Dynamo
48 20 3 4 13 3 5 126-105 62
4
HC Dinamo Minsk
49 14 3 2 20 6 4 125-150 48
5
Severstal
47 11 4 3 18 7 4 123-134 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
48 21 6 1 13 3 4 138-121 63
2
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
3
Ak Bars
47 14 8 2 16 5 2 120-117 55
4
Tractor
49 14 2 4 23 5 1 114-141 46
5
Neftekhimik
47 15 5 1 23 2 1 119-146 45
6
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Daniil Isayev
gk. 27 -43 0 0
Ivan Bocharov
gk. 23 -43 0 0
Sergei Murashov
gk. 1 -1 0 0
Andrei Sergeyev
df. 48 7 17 24
Rushan Rafikov
df. 48 5 11 16
Aleksandr Elesin
df. 47 4 10 14
Maxim Osipov
df. 46 1 2 3
Daniil Misyul
df. 44 0 7 7
Nikita Cherepanov
df. 42 1 4 5
Roman Bychkov
df. 17 0 2 2
Dmitry Simashev
df. 15 0 0 0
Alexei M. Kozhevnikov
df. 11 1 0 1
Aleksey Marchenko
df. 6 0 2 2
Anton Lukichev
df. 6 0 1 1
Raul Akmaldinov
df. 6 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 48 5 24 29
Georgy Ivanov
fw. 48 7 9 16
Sergei Andronov
fw. 48 5 8 13
Aleksandr Polunin
fw. 47 11 3 14
Pavel Kraskovskiy
fw. 45 4 11 15
Maxim Shalunov
fw. 42 19 10 29
Stepan Nikulin
fw. 42 10 18 28
Egor Korshkov
fw. 40 4 8 12
Ivan Chehovich
fw. 39 8 8 16
Artur Kayumov
fw. 37 9 14 23
Maxim Berezkin
fw. 35 4 11 15
Artem Ilyenko
fw. 33 4 1 5
Daniil Tesanov
fw. 24 1 3 4
Alexander Volkov
fw. 20 0 2 2
Egor Averin
fw. 20 3 3 6
Daniil But
fw. 10 1 0 1
Mikhail Belyayev
fw. 4 1 0 1
Alexandr Perevalov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Varnakov
fw. 0 0 0 0
HC Spartak

Igor Grishin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 31 -66 0 0
Alexei Krasikov
gk. 22 -51 0 0
Egor Savikov
df. 45 2 8 10
Joey Keane
df. 44 4 12 16
Nikita Sokolov
df. 34 0 1 1
Timur Khairullin
df. 33 2 4 6
Dmitriy Vishnevskiy
df. 26 1 6 7
Semion Rycjkin
df. 23 0 4 4
Atrem Serikov
df. 19 0 4 4
Aleksey Yegorov
df. 17 1 2 3
Maxim Chudinov
df. 14 3 2 5
Igor Chibrikov
df. 11 0 1 1
Daniil Orlov
df. 8 0 2 2
Alexey Emelin
df. 5 0 0 0
Danila Kvartalnov
fw. 47 6 9 15
Alexander Khokhlachev
fw. 46 14 25 39
Andrei Loktionov
fw. 45 7 10 17
Maxim Tsyplakov
fw. 44 5 10 15
Ilya Tataluyev
fw. 43 7 10 17
Phil Varone
fw. 41 10 10 20
Roman Starchenko
fw. 38 6 7 13
Matvei Zaseda
fw. 35 10 6 16
Roman Lyubimov
fw. 34 1 1 2
Shane Prince
fw. 30 13 6 19
Nikita Chibrikov
fw. 21 0 1 1
Pavel Kukshtel
fw. 20 0 1 1
Dmitry Zlodeev
fw. 16 0 1 1
Fyodor Svechkov
fw. 15 0 0 0
Daniel Usmanov
fw. 13 1 1 2
Ilya Shipov
fw. 13 0 1 1
Maksim Krovyakov
fw. 13 0 1 1
German Rubtsov
fw. 11 2 1 3
Ilya Baranov
fw. 8 0 0 0
Kirill Kozhevnikov
fw. 8 1 0 1
Mark Verba
fw. 8 0 1 1
Pavel Tkachenko
fw. 8 1 0 1
Nikita Susuyev
fw. 7 2 0 2
Aleksey Lipanov
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului