Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:2
Lokomotiv — HC Dynamo Meci incheiat 30 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
26 noiembrie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — HC Dynamo

30 octombrie 2020, 18:30 (EET)
30 octombrie 2020, 18:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Arena-2000 (Yaroslavl, Russia)
Arbitru: Jan Hribik, Martin Frano

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 552 -8 0 0
Ilya Konovalov
gk. 473 -16 0 0
Aleksey Marchenko
df. 418 1 4 5
Rushan Rafikov
df. 347 1 6 7
Atte Ohtamaa
df. 333 2 2 4
Maxim Osipov
df. 329 2 5 7
Nikita Cherepanov
df. 306 2 1 3
Anton Malyshev
df. 238 0 4 4
Daniil Misyul
df. 119 0 1 1
Denis Alekseev
fw. 311 5 3 8
Vladimir Tkachyov
fw. 303 4 7 11
Egor Korshkov
fw. 300 6 7 13
Pavel Kraskovskiy
fw. 292 4 5 9
Artur Kayumov
fw. 286 5 5 10
Pavel Kudryavtsev
fw. 278 0 3 3
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 271 2 7 9
Georgy Ivanov
fw. 239 2 8 10
Anton Lander
fw. 229 5 2 7
Egor Averin
fw. 219 2 2 4
Nikolai Kovalenko
fw. 116 2 2 4
Maxim Berezkin
fw. 82 0 2 2
Artem Ilyenko
fw. 73 2 2 4
Nu vor juca
Andre Petersson
fw. 213 5 2 7
Daniil Isayev
gk. 126 -5 0 0
Aleksandr Darin
fw. 72 1 2 3
Roman Savchenko
df. 61 1 0 1
Denis Barantsev
df. 47 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 44 0 0 0
Daniil Tesanov
fw. 34 0 1 1
Alexander Kalinin
df. 17 0 0 0
Ivan Kovalyov
df. 17 0 0 0
Ivan Romanov
fw. 10 0 0 0
Yegor Manin
fw. 10 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 9 0 0 0
Aleksey Goryachev
df. 8 0 0 0
Ilya Lubushkin
df. 0 0 0 0
Vladislav Okoryak
gk. 0 0 0 0
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Eremenko
gk. 347 -15 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 0 0 0 0
Andrey Mironov
df. 362 2 5 7
Andrei Sergeyev
df. 360 0 5 5
Juuso Hietanen
df. 345 1 8 9
Michal Cajkovsky
df. 305 2 4 6
Yegor Zaitsev
df. 265 0 2 2
Artem A. Volkov
df. 95 2 1 3
Sergey Boykov
df. 34 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 30 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 341 11 4 15
Vadim Shipachyov
fw. 317 8 11 19
Daniil Tarasov
fw. 299 7 7 14
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 274 2 8 10
Oscar Lindberg
fw. 251 1 7 8
Vladislav Efremov
fw. 224 1 2 3
Teemu Pulkkinen
fw. 203 6 4 10
Vyatcheslav Kulemin
fw. 165 0 0 0
Ivan Igumnov
fw. 127 1 0 1
Ivan Muranov
fw. 108 0 0 0
Semyon Pankratov
fw. 78 0 0 0
Bogdan Trineev
fw. 7 0 0 0
Nu vor juca
Ivan Bocharov
gk. 670 -30 1 1
Mikhail Grigoriev
df. 234 1 2 3
Vladimir Brukvin
fw. 157 4 1 5
Andrey Alekseev
fw. 142 0 1 1
Ilya Shipov
fw. 71 0 1 1
Ilya Kruglov
fw. 64 0 0 0
Oleg Zaitsev
fw. 43 0 2 2
Egor Bryzgalov
fw. 31 1 0 1
Nikita Popugaev
fw. 27 0 0 0
Yegor Alanov
df. 16 0 0 0
Aleksey Lipanov
fw. 0 0 0 0
Ivan Vereshchagin
df. 0 0 0 0
Yaroslav Alekseev
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
KHL 2019-2020
03.02.20
HC Dynamo
Lokomotiv
06.12.19
Lokomotiv
HC Dynamo
26.11.19
HC Dynamo
Lokomotiv
12.09.19
Lokomotiv
HC Dynamo
KHL 2018-2019
22.11.18
Lokomotiv
HC Dynamo
14.10.18
HC Dynamo
Lokomotiv
KHL 2017-2018
07.01.18
Lokomotiv
HC Dynamo
04.10.17
HC Dynamo
Lokomotiv
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
PO
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
CS
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
CO
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
CO
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
I
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
V
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
I
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V
HC Dynamo
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
CO
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
12.10.20
SKA
HC Dynamo
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
PO
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
PS
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
V
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
V
12.09.20
Barys
HC Dynamo
CO
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
4
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
5
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
6
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
7
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
8
Vityaz
20 7 1 2 9 0 1 62-57 21
9
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
10
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
11
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
2
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
5
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
6
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
7
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
8
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
9
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
10
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
11
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
12
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
Vityaz
20 7 1 2 9 0 1 62-57 21
5
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
6
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
2
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
3
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
4
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
5
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
6
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
3
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
4
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
5
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
4
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
5
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
6
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
5
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
6
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
7
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
8
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
9
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
10
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
11
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
12
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
13
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
14
Vityaz
20 7 1 2 9 0 1 62-57 21
15
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
16
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
17
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
18
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
19
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
20
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
22
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
23
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 0 1 0 15-9 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 12-2 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 15-14 8
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 14-11 6
6
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
7
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 13-11 6
8
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 15-14 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-14 6
11
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 12-12 6
12
HC Spartak
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
13
Torpedo
5 1 2 0 2 0 0 14-14 6
14
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
15
Amur
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
16
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
17
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 9-10 4
18
Avangard
5 1 0 0 2 1 1 13-18 4
19
Barys
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 12-20 3
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 7-19 2
23
Neftekhimik
5 0 0 0 5 0 0 9-22 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
11 6 1 1 1 1 1 32-21 18
4
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
5
Tractor
10 6 0 0 2 1 1 32-18 14
6
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
7
HC Spartak
13 4 0 1 4 4 0 39-38 14
8
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
9
Metallurg
13 6 0 0 6 1 0 32-32 13
10
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
11
Torpedo
10 5 0 0 2 2 1 35-30 13
12
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
13
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
14
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
11 4 1 0 6 0 0 23-33 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
8 2 0 1 2 2 1 20-23 9
20
HC Dynamo
8 3 1 0 4 0 0 25-22 8
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 0 2 17-31 6
22
Neftekhimik
11 1 1 1 8 0 0 21-38 6
23
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 6 1 2 2 0 0 34-26 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
5
Salavat Yulaev
13 6 0 2 5 0 0 39-35 16
6
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
7
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
8
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Vityaz
10 4 1 1 4 0 0 34-25 12
12
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
13
HC Dinamo Minsk
9 3 1 1 3 0 1 28-31 11
14
Avangard
10 3 0 0 4 2 1 25-27 9
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Amur
13 1 1 1 9 0 1 24-50 7
20
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
21
Sibir
11 2 0 0 8 0 1 25-34 5
22
Kunlun RS
12 1 0 0 11 0 0 21-44 2
23
HC Dinamo Riga
8 0 0 0 6 1 1 12-32 2