2:2
Lokomotiv — HC Dinamo Minsk Meci incheiat 29 noiembrie 2020
Urmatorul meci pentru Lokomotiv
6 decembrie, 12:30
 
Sibir
Lokomotiv
Urmatorul meci pentru HC Dinamo Minsk
9 decembrie, 18:30
 
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — HC Dinamo Minsk

29 noiembrie 2020, 16:00 (EET)
29 noiembrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Arena-2000 (Yaroslavl, Russia)
Arbitru: Konstantin Olenin, Nikolay Akuzovskiy

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 1,011 -25 0 0
Ilya Konovalov
gk. 493 -18 0 0
Aleksey Marchenko
df. 601 3 6 9
Maxim Osipov
df. 521 3 8 11
Rushan Rafikov
df. 510 2 10 12
Nikita Cherepanov
df. 444 2 1 3
Daniil Misyul
df. 176 0 2 2
Denis Barantsev
df. 110 0 1 1
Roman Savchenko
df. 61 1 0 1
Ilya Lubushkin
df. 17 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 459 8 10 18
Pavel Kraskovskiy
fw. 447 5 7 12
Egor Korshkov
fw. 435 9 9 18
Artur Kayumov
fw. 411 6 6 12
Pavel Kudryavtsev
fw. 402 1 7 8
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 397 3 8 11
Anton Lander
fw. 371 7 4 11
Georgy Ivanov
fw. 368 2 8 10
Egor Averin
fw. 350 3 5 8
Nikolai Kovalenko
fw. 230 3 4 7
Maxim Berezkin
fw. 109 0 2 2
Mikhail Belyayev
fw. 66 0 0 0
Nu vor juca
Atte Ohtamaa
df. 512 4 6 10
Vladimir Tkachyov
fw. 412 5 9 14
Anton Malyshev
df. 311 0 4 4
Andre Petersson
fw. 263 7 3 10
Daniil Isayev
gk. 126 -5 0 0
Artem Ilyenko
fw. 124 2 2 4
Aleksandr Darin
fw. 77 1 2 3
Daniil Tesanov
fw. 34 0 1 1
Alexander Kalinin
df. 17 0 0 0
Ivan Kovalyov
df. 17 0 0 0
Ivan Romanov
fw. 10 0 0 0
Yegor Manin
fw. 10 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 9 0 0 0
Aleksey Goryachev
df. 8 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dominik Furch
gk. 1,030 -43 0 0
Danny Taylor
gk. 248 -9 0 0
Brennan Menell
df. 524 3 16 19
Dmitry Znakharenko
df. 510 0 5 5
Vladislav Kolyachonok
df. 421 1 2 3
Ilya Solovyov
df. 382 0 3 3
Vladislav Yeryomenko
df. 288 1 2 3
Rayan Merfi
df. 80 0 2 2
Stepan Falkovski
df. 67 0 1 1
Egor Sharangovich
fw. 549 14 3 17
Shane Prince
fw. 417 9 9 18
Brendon Kozun
fw. 393 14 9 23
Ryan Spooner
fw. 387 4 19 23
Aleksei Protas
fw. 359 6 3 9
Ilya Usov
fw. 304 1 1 2
Artyom Demkov
fw. 278 6 2 8
Maksim Sushko
fw. 255 1 0 1
Ivan Lodnia
fw. 211 0 5 5
Igor Martunov
fw. 193 2 0 2
Kirill Voronin
fw. 177 3 5 8
Roman Gorbunov
fw. 161 2 1 3
Ivan Drozdov
fw. 158 0 0 0
Nu vor juca
Ilya Shinkevich
df. 452 0 1 1
Rob Klinkhammer
fw. 328 9 6 15
Aleksey Kolosov
gk. 239 -11 0 0
Adam Almquist
df. 232 0 2 2
Francis Pare
fw. 227 0 5 5
Dmitriy Deryabin
df. 181 0 0 0
Nikita Tolopilo
gk. 176 -8 1 1
Dmitry Buynitsky
fw. 159 1 2 3
Vladimir Alistrov
fw. 124 0 1 1
Aleksandr Kogalev
fw. 99 0 1 1
Vitaly Pinchuyk
fw. 41 0 0 0
Pavel Denisov
df. 28 0 0 0
Andrey Pavlenko
fw. 18 0 0 0
Vyacheslav Gretsky
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.57
4.40
4.95
2.27
1.61
1.57
4.60
4.50
2.20
1.65
1.52
5.00
5.25
2.25
1.64
1.53
4.75
4.75
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
KHL 2019-2020
25.02.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
13.02.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
17.12.19
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
29.11.19
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
KHL 2018-2019
11.02.19
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
30.12.18
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
12.10.18
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
PO
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
PO
21.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
V
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
I
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
I
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
I
10.11.20
Lokomotiv
Barys
V
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
PO
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
CS
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
CO
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
CO
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
I
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
V
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
I
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V
HC Dinamo Minsk
26.11.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
CO
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
CO
21.11.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
19.11.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
15.11.20
Barys
HC Dinamo Minsk
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
V
11.11.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
PO
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
CS
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
PS
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
CS
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
CO
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
SKA
31 18 1 1 8 1 2 97-71 43
3
Lokomotiv
29 14 2 2 7 3 1 80-52 40
4
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
5
HC Dinamo Minsk
29 10 5 2 10 1 1 79-76 36
6
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
7
Severstal
29 10 3 2 12 1 1 63-76 32
8
Jokerit
24 12 2 0 8 1 1 81-58 30
9
Vityaz
30 9 2 3 14 1 1 84-90 30
10
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
11
HC Dinamo Riga
28 2 1 1 20 2 2 47-88 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
31 15 2 4 6 3 1 94-72 46
2
Avangard
29 17 1 0 5 3 3 86-58 42
3
Tractor
30 17 2 1 8 1 1 82-58 42
4
Salavat Yulaev
32 13 2 4 10 2 1 98-88 41
5
Avtomobilist
29 13 3 1 7 2 3 91-77 39
6
Metallurg
31 13 0 4 10 3 1 81-74 38
7
Torpedo
29 8 2 3 12 3 1 81-88 30
8
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
9
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
10
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
11
Neftekhimik
29 7 1 1 20 0 0 66-104 18
12
Kunlun RS
29 6 0 0 20 2 1 64-102 15
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
31 18 1 1 8 1 2 97-71 43
2
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
3
Severstal
29 10 3 2 12 1 1 63-76 32
4
Jokerit
24 12 2 0 8 1 1 81-58 30
5
Vityaz
30 9 2 3 14 1 1 84-90 30
6
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
29 17 1 0 5 3 3 86-58 42
2
Salavat Yulaev
32 13 2 4 10 2 1 98-88 41
3
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
4
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
5
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
6
Kunlun RS
29 6 0 0 20 2 1 64-102 15
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Lokomotiv
29 14 2 2 7 3 1 80-52 40
3
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
4
HC Dinamo Minsk
29 10 5 2 10 1 1 79-76 36
5
HC Dinamo Riga
28 2 1 1 20 2 2 47-88 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
31 15 2 4 6 3 1 94-72 46
2
Tractor
30 17 2 1 8 1 1 82-58 42
3
Avtomobilist
29 13 3 1 7 2 3 91-77 39
4
Metallurg
31 13 0 4 10 3 1 81-74 38
5
Torpedo
29 8 2 3 12 3 1 81-88 30
6
Neftekhimik
29 7 1 1 20 0 0 66-104 18
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Ak Bars
31 15 2 4 6 3 1 94-72 46
3
SKA
31 18 1 1 8 1 2 97-71 43
4
Tractor
30 17 2 1 8 1 1 82-58 42
5
Avangard
29 17 1 0 5 3 3 86-58 42
6
Salavat Yulaev
32 13 2 4 10 2 1 98-88 41
7
Lokomotiv
29 14 2 2 7 3 1 80-52 40
8
Avtomobilist
29 13 3 1 7 2 3 91-77 39
9
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
10
Metallurg
31 13 0 4 10 3 1 81-74 38
11
HC Dinamo Minsk
29 10 5 2 10 1 1 79-76 36
12
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
13
Severstal
29 10 3 2 12 1 1 63-76 32
14
Jokerit
24 12 2 0 8 1 1 81-58 30
15
Vityaz
30 9 2 3 14 1 1 84-90 30
16
Torpedo
29 8 2 3 12 3 1 81-88 30
17
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
18
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
19
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
20
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
21
Neftekhimik
29 7 1 1 20 0 0 66-104 18
22
Kunlun RS
29 6 0 0 20 2 1 64-102 15
23
HC Dinamo Riga
28 2 1 1 20 2 2 47-88 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 19-10 8
2
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
3
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
4
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
5
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 15-12 8
6
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-12 8
7
SKA
5 3 0 1 1 0 0 15-11 8
8
Salavat Yulaev
5 2 0 1 0 1 1 16-10 8
9
HC Dinamo Minsk
5 1 3 0 1 0 0 14-12 8
10
Jokerit
5 3 0 0 1 0 1 18-9 7
11
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 17-15 6
12
Metallurg
5 1 0 1 1 1 1 12-14 6
13
Severstal
5 2 0 0 2 1 0 12-13 5
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
15
Vityaz
5 1 0 1 2 1 0 13-13 5
16
Amur
5 1 1 0 3 0 0 13-15 4
17
Lokomotiv
5 1 0 0 2 2 0 9-14 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 12-19 3
19
Barys
5 1 0 0 3 0 1 9-16 3
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 9-17 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 13-21 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-19 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 3 1 1 7-20 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
14 11 1 0 0 0 2 47-22 26
2
CSKA
16 11 0 0 2 3 0 52-30 25
3
Ak Bars
14 9 1 1 1 1 1 45-28 24
4
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
5
Lokomotiv
15 8 1 1 4 0 1 45-30 21
6
Torpedo
15 8 0 0 3 3 1 50-43 20
7
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
8
HC Dynamo
15 7 2 0 4 1 1 50-38 20
9
SKA
16 8 1 0 6 0 1 46-41 19
10
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
11
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
12
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
13
Avtomobilist
13 5 2 0 2 1 3 41-32 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
16
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
17
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
18
Barys
13 4 0 1 4 2 2 29-35 14
19
Vityaz
16 4 0 2 9 0 1 42-56 13
20
Kunlun RS
13 5 0 0 6 1 1 35-42 12
21
Neftekhimik
16 3 1 1 11 0 0 36-52 10
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
3
Tractor
16 10 0 1 5 0 0 40-30 22
4
Ak Bars
17 6 1 3 5 2 0 49-44 22
5
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
6
Metallurg
14 5 0 4 3 2 0 36-30 20
7
Salavat Yulaev
16 6 1 2 6 1 0 48-46 19
8
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
9
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
10
Severstal
13 4 2 2 3 1 1 30-32 18
11
HC Dinamo Minsk
13 6 1 1 4 0 1 41-37 17
12
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
13
HC Spartak
15 6 1 0 6 0 2 36-42 16
14
Avangard
15 6 0 0 5 3 1 39-36 16
15
Jokerit
13 5 2 0 4 1 1 39-36 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
18
HC Sochi
15 4 1 0 9 1 0 28-48 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
HC Dinamo Riga
14 0 1 0 11 1 1 23-58 4
23
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
KHL
Week 12
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide