Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
0:4
Lokomotiv — CSKA Meci incheiat 15 februarie 2020
Urmatorul meci pentru Lokomotiv
27 februarie, 18:30
 
Vityaz
Lokomotiv
Urmatorul meci pentru CSKA
27 februarie, 18:30
 
CSKA
HC Sochi
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — CSKA

15 februarie 2020, 16:00 (EET)
15 februarie 2020, 16:00 (EET)
0
Arbitru: , Stadion: Arena-2000 (Yaroslavl, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Michael Pelino
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 2,046 -83 0 0
Alexander Lazushin
gk. 1,214 -42 0 0
Roman Savchenko
df. 1,039 5 6 11
Maxim Osipov
df. 1,034 3 15 18
Yakub Nakladal
df. 949 6 10 16
Nikita Cherepanov
df. 914 4 3 7
Rushan Rafikov
df. 881 8 9 17
Staffan Kronvall
df. 701 1 7 8
Andrei Markov
df. 315 1 6 7
Stéphane Da Costa
fw. 929 14 20 34
Anton Lander
fw. 884 18 13 31
Artur Kayumov
fw. 867 14 9 23
Pavel Kudryavtsev
fw. 785 13 8 21
Denis Alekseev
fw. 783 6 28 34
Nikolai Kovalenko
fw. 739 10 11 21
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 603 10 8 18
Artem Ilyenko
fw. 574 4 6 10
Grigory Denisenko
fw. 438 5 4 9
Pavel Kraskovskiy
fw. 406 1 5 6
Alexander Svitov
fw. 402 1 7 8
Aleksandr Polunin
fw. 375 3 6 9
Vladimir Tkachyov
fw. 304 8 6 14
Nu vor juca
Egor Averin
fw. 682 1 10 11
Daniil Misyul
df. 309 2 1 3
Georgy Ivanov
fw. 306 1 2 3
Maksim Afanasiev
df. 210 1 1 2
Mikhail Sidorov
df. 200 1 2 3
Mikhail Belyayev
fw. 173 0 1 1
Daniil Isayev
gk. 163 -6 0 0
Yegor Manin
fw. 11 0 0 0
Anton Malyshev
df. 7 0 0 0
Vladislav Chervonenko
fw. 0 0 0 0
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Sorokin
gk. 2,185 -56 0 0
Lars Johansson
gk. 1,250 -30 1 1
Met Robinson
df. 1,051 1 18 19
Aleksey Marchenko
df. 1,024 6 15 21
Nikita Nesterov
df. 1,012 6 14 20
Bogdan Kiselevich
df. 946 4 14 18
Klas Dahlbeck
df. 751 1 6 7
Artem Blagievskiy
df. 511 1 3 4
Alexander Romanov
df. 465 0 5 5
Kirill Kaprizov
fw. 874 25 27 52
Linden Vey
fw. 796 12 31 43
Konstantin Okulov
fw. 772 16 20 36
Anton Slepyshev
fw. 731 16 19 35
Mikhail Grigorenko
fw. 716 16 18 34
Maxim Shalunov
fw. 706 14 11 25
Sergei Kalinin
fw. 702 7 3 10
Pavel Karnaukhov
fw. 638 4 4 8
Maxim Mamin
fw. 631 9 13 22
Andrei Svetlakov
fw. 525 3 12 15
Sergey Tolchinsky
fw. 462 13 7 20
Mario Kempe
fw. 340 4 11 15
Maksim Sorkin
fw. 139 0 2 2
Nu vor juca
Jiri Sekac
fw. 663 12 12 24
Mikhail Naumenkov
df. 587 0 5 5
Ivan Telegin
fw. 450 4 2 6
Alexander Popov
fw. 449 2 8 10
Sergei Andronov
fw. 266 1 1 2
Artyom Chmykhov
df. 182 0 2 2
Nikita Rtishchev
fw. 60 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 48 0 1 1
Evgeny Kanickii
fw. 6 0 0 0
Lev Komissarov
fw. 4 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4.35
4.35
1.66
1.78
2.00
4.00
4.00
1.75
1.77
1.98
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
23.01.20
Lokomotiv
CSKA
30.12.19
CSKA
Lokomotiv
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
KHL 2018-2019
20.02.19
CSKA
Lokomotiv
1
:
1
4
:
3
S
22.01.19
Lokomotiv
CSKA
08.01.19
Lokomotiv
CSKA
11.09.18
CSKA
Lokomotiv
KHL 2017-2018
01.03.18
Lokomotiv
CSKA
21.10.17
CSKA
Lokomotiv
09.10.17
CSKA
Lokomotiv
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
13.02.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
11.02.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
03.02.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
01.02.20
Lokomotiv
Jokerit
V
30.01.20
Lokomotiv
Torpedo
V
27.01.20
HC Sochi
Lokomotiv
V
25.01.20
Vityaz
Lokomotiv
V
23.01.20
Lokomotiv
CSKA
I
21.01.20
Torpedo
Lokomotiv
I
12.01.20
Barys
Lokomotiv
PO
10.01.20
Sibir
Lokomotiv
I
08.01.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
CO
05.01.20
Lokomotiv
Kunlun RS
V
03.01.20
Lokomotiv
Amur
V
30.12.19
CSKA
Lokomotiv
PO
28.12.19
Ak Bars
Lokomotiv
I
26.12.19
Lokomotiv
Jokerit
PO
21.12.19
Lokomotiv
Severstal
V
19.12.19
Jokerit
Lokomotiv
4
:
4
0
:
1
S
CS
17.12.19
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
CO
08.12.19
Severstal
Lokomotiv
2
:
2
0
:
1
S
CS
06.12.19
Lokomotiv
HC Dynamo
I
03.12.19
Lokomotiv
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
CS
01.12.19
Lokomotiv
Avtomobilist
I
29.11.19
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
26.11.19
HC Dynamo
Lokomotiv
I
24.11.19
Jokerit
Lokomotiv
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.11.19
HC Sochi
Lokomotiv
V
20.11.19
HC Spartak
Lokomotiv
3
:
3
1
:
0
S
PS
16.11.19
Lokomotiv
Salavat Yulaev
V
14.11.19
Lokomotiv
Neftekhimik
V
12.11.19
Lokomotiv
Sibir
V
04.11.19
Lokomotiv
Admiral
I
02.11.19
SKA
Lokomotiv
V
31.10.19
Jokerit
Lokomotiv
V
29.10.19
Torpedo
Lokomotiv
I
26.10.19
Lokomotiv
SKA
CO
24.10.19
Lokomotiv
Barys
CO
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
I
17.10.19
Admiral
Lokomotiv
3
:
3
0
:
1
S
CS
15.10.19
Amur
Lokomotiv
I
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
V
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.10.19
Lokomotiv
Ak Bars
I
06.10.19
Lokomotiv
Avangard
V
03.10.19
Metallurg
Lokomotiv
I
01.10.19
Avtomobilist
Lokomotiv
I
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
V
23.09.19
Lokomotiv
Jokerit
I
20.09.19
Lokomotiv
Vityaz
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
V
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
I
12.09.19
Lokomotiv
HC Dynamo
V
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
V
06.09.19
Lokomotiv
Torpedo
I
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
I
CSKA
13.02.20
CSKA
Barys
I
11.02.20
CSKA
Torpedo
V
02.02.20
Kunlun RS
CSKA
V
31.01.20
Amur
CSKA
I
29.01.20
Admiral
CSKA
V
26.01.20
CSKA
Sibir
V
23.01.20
Lokomotiv
CSKA
V
21.01.20
CSKA
SKA
V
16.01.20
CSKA
HC Sochi
V
14.01.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
12.01.20
CSKA
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
10.01.20
CSKA
Kunlun RS
V
08.01.20
HC Dynamo
CSKA
V
06.01.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
04.01.20
HC Sochi
CSKA
V
30.12.19
CSKA
Lokomotiv
CO
28.12.19
CSKA
Vityaz
V
25.12.19
CSKA
HC Dynamo
I
24.12.19
CSKA
Metallurg
V
22.12.19
Vityaz
CSKA
V
19.12.19
SKA
CSKA
V
17.12.19
HC Dinamo Riga
CSKA
V
08.12.19
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
04.12.19
CSKA
HC Dynamo
V
02.12.19
CSKA
SKA
I
28.11.19
Metallurg
CSKA
V
26.11.19
Tractor
CSKA
V
24.11.19
Avtomobilist
CSKA
I
20.11.19
Vityaz
CSKA
CO
18.11.19
CSKA
Severstal
PO
14.11.19
CSKA
Salavat Yulaev
I
12.11.19
CSKA
HC Spartak
PO
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
I
02.11.19
Barys
CSKA
V
31.10.19
Sibir
CSKA
I
27.10.19
Avangard
CSKA
1
:
1
0
:
1
S
CS
24.10.19
CSKA
Jokerit
I
21.10.19
CSKA
Torpedo
V
19.10.19
CSKA
Tractor
V
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
V
13.10.19
HC Sochi
CSKA
V
11.10.19
Ak Bars
CSKA
V
08.10.19
CSKA
Amur
V
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
V
03.10.19
CSKA
Vityaz
I
01.10.19
HC Spartak
CSKA
V
27.09.19
Torpedo
CSKA
V
25.09.19
Jokerit
CSKA
V
23.09.19
SKA
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
19.09.19
CSKA
Admiral
V
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
V
13.09.19
SKA
CSKA
V
11.09.19
Torpedo
CSKA
PO
09.09.19
Severstal
CSKA
V
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
CO
03.09.19
CSKA
Ak Bars
V
01.09.19
CSKA
Avangard
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
4
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
5
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
6
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
9
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
12
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
7
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
8
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
9
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
10
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
11
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
12
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
3
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
4
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
4
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
5
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
6
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
5
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
6
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
5
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
6
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
6
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
7
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
8
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
9
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
12
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
15
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
16
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
17
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
18
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
19
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
20
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
23
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
24
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-7 9
5
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 15-15 8
6
Amur
5 2 0 2 1 0 0 15-9 8
7
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 18-8 6
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
11
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
12
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-13 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 18-17 6
14
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
15
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 16-18 5
16
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 10-14 4
17
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-11 3
18
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
19
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
20
Metallurg
5 0 1 0 3 1 0 9-16 3
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 9-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 6-15 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 18 2 2 4 0 0 73-40 44
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
30 15 2 0 8 2 3 86-63 39
7
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
8
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
9
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
10
Lokomotiv
29 15 2 1 10 1 0 81-60 37
11
Jokerit
28 14 2 1 8 1 2 86-76 37
12
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
13
Neftekhimik
29 13 1 3 9 0 3 90-76 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
29 12 4 0 10 1 2 79-68 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 3 3 59-84 24
23
Tractor
27 7 1 1 14 1 3 59-77 22
24
HC Dinamo Riga
29 6 2 0 16 3 2 44-70 21
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 20 1 2 5 1 0 97-41 47
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
28 11 3 2 7 4 1 76-61 37
8
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
9
Avtomobilist
27 7 4 2 8 3 3 60-63 32
10
HC Dynamo
27 11 2 1 10 1 2 77-68 31
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
28 6 4 2 15 1 0 55-78 25
15
Kunlun RS
30 9 0 1 16 1 3 64-81 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
HC Sochi
28 5 1 2 14 5 1 48-73 22
19
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
20
Metallurg
28 6 1 1 16 1 3 54-74 20
21
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
22
Amur
29 4 1 3 18 2 1 54-75 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 21