3:0
Lokomotiv — CSKA Meci incheiat 14 ianuarie 2021
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
25 februarie, 18:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — CSKA

14 ianuarie 2021, 18:00 (EET)
14 ianuarie 2021, 18:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Arena-2000 (Yaroslavl, Russia)
Arbitru: Denis Bondar, Victor Gashilov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 1,784 -54 3 3
Ilya Konovalov
gk. 681 -28 0 0
Aleksey Marchenko
df. 916 5 11 16
Maxim Osipov
df. 801 5 10 15
Rushan Rafikov
df. 780 2 17 19
Nikita Cherepanov
df. 680 3 3 6
Atte Ohtamaa
df. 621 5 6 11
Daniil Misyul
df. 371 1 3 4
Denis Barantsev
df. 276 1 7 8
Pavel Kraskovskiy
fw. 680 15 11 26
Denis Alekseev
fw. 669 10 19 29
Egor Korshkov
fw. 662 13 13 26
Artur Kayumov
fw. 658 10 13 23
Vladimir Tkachyov
fw. 641 8 14 22
Anton Lander
fw. 627 9 15 24
Egor Averin
fw. 493 5 8 13
Teemu Pulkkinen
fw. 451 14 10 24
Andre Petersson
fw. 432 10 8 18
Nikolai Kovalenko
fw. 372 5 4 9
Mikhail Belyayev
fw. 178 3 3 6
Maxim Berezkin
fw. 162 0 2 2
Aleksandr Darin
fw. 117 2 2 4
Nu vor juca
Georgy Ivanov
fw. 546 7 10 17
Pavel Kudryavtsev
fw. 510 2 11 13
Anton Malyshev
df. 420 0 4 4
Artem Ilyenko
fw. 269 4 4 8
Daniil Isayev
gk. 126 -5 0 0
Roman Savchenko
df. 115 1 0 1
Daniil Tesanov
fw. 34 0 1 1
Alexander Kalinin
df. 17 0 0 0
Ivan Romanov
fw. 10 0 0 0
Pavel Tyutnev
fw. 0 0 0 0
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sharychenkov
gk. 1,666 -56 2 2
Lars Johansson
gk. 785 -24 2 2
Met Robinson
df. 763 5 10 15
Dmitry Samorukov
df. 683 2 6 8
Klas Dahlbeck
df. 668 2 11 13
Artem Blagievskiy
df. 465 2 4 6
Artem Sergeev
df. 409 2 1 3
Marsel Ibragimov
df. 115 0 2 2
John Gilmour
df. 48 1 2 3
Maxim Mamin
fw. 664 13 15 28
Maxim Shalunov
fw. 650 15 15 30
Konstantin Okulov
fw. 649 13 26 39
Sergei Andronov
fw. 601 11 7 18
Nikita Soshnikov
fw. 539 7 17 24
Ivan Telegin
fw. 376 4 5 9
Maksim Sorkin
fw. 350 4 4 8
Alexander Popov
fw. 318 2 8 10
Nikita Korostelev
fw. 315 5 8 13
Kirill Maksimov
fw. 183 1 1 2
Takhir Mingachyov
fw. 81 0 0 0
Danil Yurtaikin
fw. 35 1 2 3
Nikita Rtishchev
fw. 17 0 0 0
Nu vor juca
Bogdan Kiselevich
df. 685 4 12 16
Andrei Svetlakov
fw. 597 5 11 16
Yegor Rykov
df. 587 0 9 9
Pavel Karnaukhov
fw. 533 9 3 12
Mario Kempe
fw. 506 10 10 20
Brendan Leipsic
fw. 434 8 11 19
Andrei Loktionov
fw. 422 2 10 12
Anton Slepyshev
fw. 416 11 12 23
Vsevolod Skotnikov
gk. 154 -5 0 0
Artyom Chmykhov
df. 94 0 2 2
Daniil Chayka
df. 79 1 0 1
Kirill Goloshapov
df. 57 0 0 0
Yegor Afanasyev
fw. 50 2 1 3
Matvey Guskov
fw. 1 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
12.12.20
CSKA
Lokomotiv
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
KHL 2019-2020
15.02.20
Lokomotiv
CSKA
23.01.20
Lokomotiv
CSKA
30.12.19
CSKA
Lokomotiv
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
KHL 2018-2019
20.02.19
CSKA
Lokomotiv
1
:
1
4
:
3
S
22.01.19
Lokomotiv
CSKA
08.01.19
Lokomotiv
CSKA
11.09.18
CSKA
Lokomotiv
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
11.01.21
HC Spartak
Lokomotiv
I
09.01.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
V
07.01.21
Lokomotiv
SKA
V
05.01.21
Lokomotiv
Sibir
V
03.01.21
Lokomotiv
Vityaz
V
30.12.20
Torpedo
Lokomotiv
I
28.12.20
Jokerit
Lokomotiv
PO
25.12.20
Lokomotiv
HC Sochi
V
22.12.20
Lokomotiv
Severstal
V
12.12.20
CSKA
Lokomotiv
I
08.12.20
Amur
Lokomotiv
V
06.12.20
Sibir
Lokomotiv
CO
04.12.20
Barys
Lokomotiv
I
01.12.20
Lokomotiv
Severstal
V
29.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
CO
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
PO
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
PO
21.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
V
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
I
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
I
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
I
10.11.20
Lokomotiv
Barys
V
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
PO
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
CS
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
CO
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
CO
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
I
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
V
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
I
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V
CSKA
12.01.21
HC Dinamo Riga
CSKA
V
10.01.21
SKA
CSKA
CO
08.01.21
CSKA
Neftekhimik
V
05.01.21
CSKA
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
PS
03.01.21
CSKA
Jokerit
CO
27.12.20
Vityaz
CSKA
I
22.12.20
SKA
CSKA
3
:
3
3
:
1
S
PS
12.12.20
CSKA
Lokomotiv
V
10.12.20
Avangard
CSKA
V
08.12.20
Torpedo
CSKA
V
03.12.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
01.12.20
CSKA
Kunlun RS
CO
28.11.20
Avtomobilist
CSKA
V
26.11.20
HC Sochi
CSKA
V
23.11.20
CSKA
Sibir
I
21.11.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
V
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
V
14.11.20
CSKA
HC Sochi
V
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
V
10.11.20
CSKA
HC Spartak
PO
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
I
29.10.20
HC Spartak
CSKA
CO
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
V
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
21.10.20
CSKA
Torpedo
PO
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
16.10.20
CSKA
SKA
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
I
12.10.20
Metallurg
CSKA
I
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
04.10.20
CSKA
Avangard
V
01.10.20
HC Spartak
CSKA
V
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
V
27.09.20
Jokerit
CSKA
V
24.09.20
CSKA
Severstal
V
19.09.20
CSKA
Metallurg
I
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
CS
12.09.20
Amur
CSKA
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
CS
07.09.20
CSKA
Barys
V
04.09.20
CSKA
HC Sochi
V
02.09.20
CSKA
Ak Bars
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
44 26 4 2 7 3 2 147-91 69
2
SKA
46 24 1 2 11 4 4 139-103 62
3
Lokomotiv
44 22 4 2 11 4 1 136-90 61
4
HC Dynamo
45 23 4 0 14 2 2 135-109 58
5
Jokerit
42 18 3 2 14 4 1 124-102 51
6
HC Dinamo Minsk
44 13 8 3 17 2 1 126-127 51
7
HC Spartak
46 16 5 1 18 4 2 124-133 50
8
Severstal
44 16 4 3 18 1 2 107-119 49
9
Vityaz
45 16 2 3 21 1 2 117-129 45
10
HC Sochi
46 10 2 0 28 4 2 97-157 30
11
HC Dinamo Riga
43 4 1 2 29 5 2 88-152 21
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
45 26 2 5 8 3 1 147-96 70
2
Avangard
45 24 2 0 9 5 5 136-104 62
3
Salavat Yulaev
47 20 4 4 15 3 1 143-123 60
4
Metallurg
45 22 0 4 14 4 1 119-108 57
5
Avtomobilist
45 19 3 2 14 4 3 120-110 55
6
Torpedo
46 18 3 3 16 4 2 133-131 54
7
Tractor
45 22 2 1 17 1 2 116-108 53
8
Barys
43 13 6 3 16 3 2 103-115 49
9
Sibir
46 16 2 1 23 1 3 110-122 42
10
Amur
45 13 3 1 24 0 4 110-135 38
11
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
12
Neftekhimik
45 10 2 2 31 0 0 100-162 28
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
46 24 1 2 11 4 4 139-103 62
2
Jokerit
42 18 3 2 14 4 1 124-102 51
3
HC Spartak
46 16 5 1 18 4 2 124-133 50
4
Severstal
44 16 4 3 18 1 2 107-119 49
5
Vityaz
45 16 2 3 21 1 2 117-129 45
6
HC Sochi
46 10 2 0 28 4 2 97-157 30
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
45 24 2 0 9 5 5 136-104 62
2
Salavat Yulaev
47 20 4 4 15 3 1 143-123 60
3
Barys
43 13 6 3 16 3 2 103-115 49
4
Sibir
46 16 2 1 23 1 3 110-122 42
5
Amur
45 13 3 1 24 0 4 110-135 38
6
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
44 26 4 2 7 3 2 147-91 69
2
Lokomotiv
44 22 4 2 11 4 1 136-90 61
3
HC Dynamo
45 23 4 0 14 2 2 135-109 58
4
HC Dinamo Minsk
44 13 8 3 17 2 1 126-127 51
5
HC Dinamo Riga
43 4 1 2 29 5 2 88-152 21
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
45 26 2 5 8 3 1 147-96 70
2
Metallurg
45 22 0 4 14 4 1 119-108 57
3
Avtomobilist
45 19 3 2 14 4 3 120-110 55
4
Torpedo
46 18 3 3 16 4 2 133-131 54
5
Tractor
45 22 2 1 17 1 2 116-108 53
6
Neftekhimik
45 10 2 2 31 0 0 100-162 28
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
45 26 2 5 8 3 1 147-96 70
2
CSKA
44 26 4 2 7 3 2 147-91 69
3
Avangard
45 24 2 0 9 5 5 136-104 62
4
SKA
46 24 1 2 11 4 4 139-103 62
5
Lokomotiv
44 22 4 2 11 4 1 136-90 61
6
Salavat Yulaev
47 20 4 4 15 3 1 143-123 60
7
HC Dynamo
45 23 4 0 14 2 2 135-109 58
8
Metallurg
45 22 0 4 14 4 1 119-108 57
9
Avtomobilist
45 19 3 2 14 4 3 120-110 55
10
Torpedo
46 18 3 3 16 4 2 133-131 54
11
Tractor
45 22 2 1 17 1 2 116-108 53
12
Jokerit
42 18 3 2 14 4 1 124-102 51
13
HC Dinamo Minsk
44 13 8 3 17 2 1 126-127 51
14
HC Spartak
46 16 5 1 18 4 2 124-133 50
15
Severstal
44 16 4 3 18 1 2 107-119 49
16
Barys
43 13 6 3 16 3 2 103-115 49
17
Vityaz
45 16 2 3 21 1 2 117-129 45
18
Sibir
46 16 2 1 23 1 3 110-122 42
19
Amur
45 13 3 1 24 0 4 110-135 38
20
HC Sochi
46 10 2 0 28 4 2 97-157 30
21
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
22
Neftekhimik
45 10 2 2 31 0 0 100-162 28
23
HC Dinamo Riga
43 4 1 2 29 5 2 88-152 21
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 3 1 0 0 1 0 22-13 9
2
CSKA
5 2 2 0 0 0 1 22-10 9
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 21-9 8
4
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 19-14 8
5
Torpedo
5 3 0 0 1 0 1 15-11 7
6
Amur
5 3 0 0 1 0 1 17-14 7
7
Metallurg
5 3 0 0 1 1 0 15-14 7
8
Avangard
5 2 1 0 1 1 0 21-20 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 17-11 6
10
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 14-9 6
11
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 20-16 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 9-7 6
13
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 17-15 6
14
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 8-11 6
15
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 11-11 5
16
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
17
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 3 0 0 14-23 4
18
Barys
5 1 0 1 3 0 0 14-21 4
19
SKA
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
Tractor
5 1 0 0 3 0 1 11-18 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 10-13 2
22
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 11-19 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 7-21 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
2
Ak Bars
21 15 1 2 1 1 1 71-36 38
3
Lokomotiv
22 14 2 1 4 0 1 75-41 35
4
CSKA
22 13 2 0 3 3 1 72-45 34
5
Salavat Yulaev
25 11 2 2 7 2 1 79-66 33
6
Torpedo
24 13 0 0 6 4 1 75-65 31
7
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
8
HC Dynamo
21 10 3 0 6 1 1 64-53 28
9
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
10
Avtomobilist
21 9 2 0 5 2 3 58-48 27
11
Metallurg
22 12 0 0 8 1 1 57-55 26
12
Severstal
22 11 1 1 9 0 0 57-54 26
13
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
14
HC Spartak
23 7 3 1 8 4 0 63-67 26
15
Vityaz
24 10 0 2 11 0 1 64-72 25
16
HC Dinamo Minsk
22 4 7 1 9 1 0 58-60 25
17
Jokerit
18 10 1 1 6 0 0 60-40 24
18
Tractor
20 9 2 0 7 1 1 53-49 24
19
Barys
22 7 1 2 8 2 2 53-58 24
20
Neftekhimik
25 5 2 2 16 0 0 58-79 18
21
Kunlun RS
21 6 0 0 10 3 2 51-72 17
22
HC Sochi
22 5 0 0 13 2 2 50-77 14
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 13 2 2 4 0 1 75-46 35
2
SKA
23 13 0 1 5 3 1 71-47 32
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
7
Avtomobilist
24 10 1 2 9 2 0 62-62 28
8
Salavat Yulaev
22 9 2 2 8 1 0 64-57 27
9
Jokerit
24 8 2 1 8 4 1 64-62 27
10
HC Dinamo Minsk
22 9 1 2 8 1 1 68-67 26
11
Lokomotiv
22 8 2 1 7 4 0 61-49 26
12
Barys
21 6 5 1 8 1 0 50-57 25
13
HC Spartak
23 9 2 0 10 0 2 61-66 24
14
Avangard
21 8 1 0 6 4 2 60-54 24
15
Torpedo
22 5 3 3 10 0 1 58-66 23
16
Severstal
22 5 3 2 9 1 2 50-65 23
17
Vityaz
21 6 2 1 10 1 1 53-57 20
18
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
19
Sibir
21 7 0 0 13 0 1 48-52 15
20
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
21
Amur
22 2 2 1 15 0 2 45-81 12
22
Neftekhimik
20 5 0 0 15 0 0 42-83 10
23
HC Dinamo Riga
20 1 1 1 14 2 1 39-77 9
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide