Lada — Vityaz: ponturi pariuri 20 ianuarie 2024

Cote Lada — Vityaz

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.90
3.90
3.35
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Lada – Vityaz

Ultimele meciuri de la turneu

Lada
18.01.24
Ak Bars
Lada
I
15.01.24
Barys
Lada
V
13.01.24
Avtomobilist
Lada
V
11.01.24
Lada
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.01.24
Lada
Avtomobilist
I
06.01.24
Avangard
Lada
I
04.01.24
Neftekhimik
Lada
I
30.12.23
Lada
Avangard
I
28.12.23
Lada
HC Dynamo
V
26.12.23
Lada
Metallurg
V
24.12.23
Lada
Avtomobilist
I
21.12.23
Lada
Sibir
V
19.12.23
Lada
Sibir
I
07.12.23
Lada
Neftekhimik
V
05.12.23
Lada
Torpedo
I
02.12.23
Sibir
Lada
2
:
2
1
:
2
S
CS
30.11.23
Salavat Yulaev
Lada
I
28.11.23
Ak Bars
Lada
I
25.11.23
Avtomobilist
Lada
I
23.11.23
Lokomotiv
Lada
I
20.11.23
Lada
HC Dinamo Minsk
V
18.11.23
HC Spartak
Lada
I
16.11.23
HC Sochi
Lada
4
:
4
2
:
1
S
PS
11.11.23
Lada
HC Spartak
3
:
3
2
:
0
S
CS
09.11.23
Lada
Ak Bars
V
05.11.23
CSKA
Lada
V
02.11.23
Lada
Severstal
I
30.10.23
Lada
Admiral
V
29.10.23
Lada
Metallurg
V
27.10.23
Lada
Ak Bars
V
25.10.23
Severstal
Lada
3
:
3
0
:
1
S
CS
23.10.23
HC Dynamo
Lada
I
20.10.23
Lada
Avangard
V
18.10.23
Lada
Barys
V
16.10.23
Lada
Neftekhimik
I
14.10.23
Lada
Admiral
V
10.10.23
Amur
Lada
I
08.10.23
Amur
Lada
I
06.10.23
Admiral
Lada
I
05.10.23
Admiral
Lada
I
02.10.23
Lada
Salavat Yulaev
V
30.09.23
HC Dinamo Minsk
Lada
V
28.09.23
Vityaz
Lada
I
25.09.23
Lada
Tractor
I
23.09.23
Lada
Kunlun RS
V
21.09.23
Lada
CSKA
V
18.09.23
Tractor
Lada
V
16.09.23
Metallurg
Lada
V
14.09.23
Metallurg
Lada
I
12.09.23
Tractor
Lada
V
09.09.23
Lada
Amur
V
06.09.23
Lada
Salavat Yulaev
I
04.09.23
Lada
SKA
I
02.09.23
Lada
Tractor
I
Vityaz
18.01.24
Torpedo
Vityaz
V
16.01.24
HC Spartak
Vityaz
I
14.01.24
Lokomotiv
Vityaz
V
10.01.24
Vityaz
SKA
I
07.01.24
Vityaz
Neftekhimik
I
05.01.24
Severstal
Vityaz
I
03.01.24
SKA
Vityaz
I
30.12.23
Vityaz
HC Spartak
V
28.12.23
Vityaz
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.12.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
21.12.23
Lokomotiv
Vityaz
I
19.12.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
07.12.23
Vityaz
CSKA
I
05.12.23
Vityaz
Salavat Yulaev
I
01.12.23
SKA
Vityaz
I
29.11.23
Avangard
Vityaz
I
27.11.23
Barys
Vityaz
V
25.11.23
Vityaz
Ak Bars
I
19.11.23
Severstal
Vityaz
V
18.11.23
Severstal
Vityaz
I
16.11.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
14.11.23
HC Sochi
Vityaz
V
13.11.23
HC Sochi
Vityaz
V
10.11.23
Vityaz
Severstal
V
08.11.23
Vityaz
Torpedo
I
06.11.23
Vityaz
HC Dynamo
I
04.11.23
Vityaz
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
30.10.23
Sibir
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.23
Amur
Vityaz
I
26.10.23
Admiral
Vityaz
3
:
3
2
:
3
S
CS
24.10.23
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.23
Vityaz
Lokomotiv
V
18.10.23
Vityaz
Avangard
V
15.10.23
Avtomobilist
Vityaz
I
13.10.23
Salavat Yulaev
Vityaz
I
11.10.23
Neftekhimik
Vityaz
I
09.10.23
HC Spartak
Vityaz
I
06.10.23
Vityaz
Barys
V
04.10.23
Vityaz
Kunlun RS
V
02.10.23
CSKA
Vityaz
I
28.09.23
Vityaz
Lada
V
26.09.23
Vityaz
Torpedo
I
22.09.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
20.09.23
Torpedo
Vityaz
I
18.09.23
Ak Bars
Vityaz
I
16.09.23
Vityaz
Severstal
I
14.09.23
Vityaz
HC Spartak
I
09.09.23
Vityaz
Metallurg
I
08.09.23
Vityaz
Tractor
I
06.09.23
Vityaz
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
CS
04.09.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
02.09.23
Vityaz
Amur
I

Meciurile head-to-head: Lada — Vityaz

KHL 2023-2024
28.09.23
Vityaz
Lada
KHL 2017-2018
09.01.18
Vityaz
Lada
16.10.17
Lada
Vityaz
KHL 2016-2017
17.01.17
Vityaz
Lada
4
:
1
12.09.16
Lada
Vityaz
3
:
0
KHL 2015-2016
08.12.15
Vityaz
Lada
0
:
2
07.10.15
Lada
Vityaz
1
:
0
KHL 2014-2015
19.11.14
Vityaz
Lada
0
:
2
07.11.14
Lada
Vityaz
4
:
5
KHL 2009-2010
20.01.10
Vityaz
Lada
6
:
4
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lada

Oleg Bratash
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 36 -82 2 2
Alexander Trushkov
gk. 22 -51 0 0
Daniil Zakharov
gk. 0 0 0 0
Emil Abdullin
gk. 0 0 0 0
Maxim Berezin
df. 53 3 13 16
Vladislav Syomin
df. 51 3 4 7
Georgi Solyannikov
df. 50 3 10 13
Mislav Rosandič
df. 40 1 7 8
Evgeni Kalabushkin
df. 33 0 3 3
Nikolai Demidov
df. 32 0 8 8
Gleb Bulychyov
df. 31 2 0 2
Artyom Borodkin
df. 30 0 2 2
Maxim Mineyev
df. 27 2 8 10
Karim Vafin
df. 14 0 0 0
Alexei Volgin
df. 6 1 0 1
Ostap Safin
fw. 54 12 20 32
Dmitry Kugryshev
fw. 53 13 16 29
Ivan Romanov
fw. 50 10 7 17
Andrei Altybarmakyan
fw. 47 11 13 24
Mikhail Fisenko
fw. 44 3 12 15
Troy Josephs
fw. 44 17 9 26
Vladislav Chervonenko
fw. 44 5 4 9
Sergei Shumakov
fw. 40 12 10 22
Evgeny Groshev
fw. 36 6 4 10
Alexei Ozhgikhin
fw. 34 4 2 6
Donat Stalnov
fw. 32 1 6 7
Scott Kosmachuk
fw. 31 8 14 22
Danila Moiseev
fw. 23 1 0 1
Nikita Mikhaylov
fw. 23 2 8 10
Yegor Babenko
fw. 20 1 5 6
Alexei Vasilkov
fw. 18 0 0 0
Pavel Kulikov
fw. 18 1 4 5
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 15 0 2 2
Nikita Popugaev
fw. 14 7 3 10
Pavel Koltygin
fw. 14 1 5 6
Vityaz

Dmitry Ryabykin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Dorozhko
gk. 35 -97 0 0
Dmitriy Shikin
gk. 26 -69 0 0
Yaroslav Malkov
gk. 0 0 0 0
Vladislav Valentsov
df. 52 3 9 12
Egor Voronkov
df. 51 1 8 9
Jérémy Roy
df. 51 4 23 27
Ruslan Pedan
df. 49 7 10 17
Igor Golovkov
df. 43 0 1 1
Yaroslav Busygin
df. 43 0 4 4
Nikolai Timashov
df. 36 1 3 4
Filat Zotov
df. 23 1 0 1
Kirill Vasilyev
df. 11 0 1 1
David Shvangiradze
df. 2 0 0 0
Derek Barach
fw. 52 9 18 27
Ivan Savchik
fw. 48 9 9 18
Alexander Yaremchuk
fw. 47 11 11 22
Vladislav Kara
fw. 42 5 7 12
Ivan Ezhov
fw. 37 4 4 8
Igor Ugolnikov
fw. 36 3 4 7
Vladimir Galuzin
fw. 36 5 8 13
Ivan Kozlov
fw. 35 0 2 2
Egor Zubov
fw. 34 0 1 1
Vladislav Tsitsyura
fw. 33 7 12 19
Nikita Almazov
fw. 30 1 0 1
Aleksandr Darin
fw. 29 4 13 17
Stanislav Yarovoi
fw. 29 4 5 9
Vitaly Popov
fw. 29 2 1 3
Scott Wilson
fw. 28 15 9 24
Ilya Arkalov
fw. 27 3 3 6
Ivan Vorobiev
fw. 26 8 4 12
Nikita Goncharov
fw. 19 0 1 1
Alexander Mirzabalayev
fw. 9 0 0 0
Ilya Anufriev
fw. 6 0 0 0
Ivan Detkov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token