Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Torpedo 26 decembrie 2022

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
3.35
3.90
1.90
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Kunlun RS – Torpedo

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
V
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
CS
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
I
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
V
06.12.22
Kunlun RS
Vityaz
I
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
PS
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
I
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
I
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
I
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
I
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
I
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
V
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
I
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
I
21.10.22
SKA
Kunlun RS
I
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
I
11.10.22
Barys
Kunlun RS
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
V
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
CO
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
CS
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
I
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
I
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
I
22.09.22
Kunlun RS
SKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
CO
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
13.09.22
Amur
Kunlun RS
I
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
I
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V
Torpedo
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
CO
21.12.22
Torpedo
Vityaz
V
19.12.22
Torpedo
Severstal
CO
07.12.22
CSKA
Torpedo
V
04.12.22
Sibir
Torpedo
PO
02.12.22
Amur
Torpedo
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
V
26.11.22
Torpedo
SKA
I
24.11.22
Torpedo
CSKA
I
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
V
18.11.22
Torpedo
Severstal
CO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
PO
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
V
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
V
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
V
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: Kunlun RS — Torpedo

KHL 2022-2023
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
KHL 2021-2022
23.12.21
Kunlun RS
Torpedo
KHL 2020-2021
01.02.21
Torpedo
Kunlun RS
05.12.20
Kunlun RS
Torpedo
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
KHL 2019-2020
21.12.19
Kunlun RS
Torpedo
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
44 27 5 3 6 2 1 156-88 73
2
Avtomobilist
43 21 6 1 10 3 2 133-102 61
3
Lokomotiv
43 23 2 2 10 3 3 108-80 60
4
Metallurg
43 23 2 1 11 4 2 127-103 58
5
CSKA
41 22 3 1 10 3 2 130-96 57
6
Torpedo
42 20 4 2 13 3 0 116-94 55
7
HC Dynamo
43 18 3 3 12 2 5 113-93 55
8
Sibir
45 16 4 6 16 2 1 117-105 55
9
Avangard
43 20 3 2 14 2 2 121-108 54
10
Salavat Yulaev
43 18 2 3 12 3 5 113-93 54
11
Admiral
43 15 2 6 15 3 2 85-85 51
12
Ak Bars
43 12 7 2 15 5 2 111-111 49
13
HC Spartak
43 15 2 3 17 4 2 92-108 46
14
Vityaz
43 12 4 2 17 3 5 106-115 44
15
HC Dinamo Minsk
43 12 3 2 18 5 3 106-129 42
16
Severstal
42 10 3 3 16 6 4 111-119 42
17
Barys
44 15 1 3 22 1 2 95-122 41
18
Amur
41 12 4 1 18 3 3 86-105 40
19
Tractor
44 12 2 3 21 5 1 97-123 40
20
Neftekhimik
42 11 5 1 22 2 1 100-134 37
21
Kunlun RS
44 11 2 3 24 1 3 97-134 36
22
HC Sochi
42 3 2 0 29 6 2 87-160 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
5 3 0 1 0 1 0 15-8 9
2
Torpedo
5 2 2 0 0 1 0 15-8 9
3
HC Dynamo
5 2 1 1 0 1 0 14-8 9
4
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
5
SKA
5 3 1 0 1 0 0 16-9 8
6
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 15-11 8
7
Severstal
5 2 1 0 1 1 0 14-10 7
8
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 16-15 7
9
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 16-14 7
10
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 14-11 6
11
Kunlun RS
5 2 0 1 2 0 0 9-8 6
12
Metallurg
5 2 0 0 1 0 2 14-14 6
13
Neftekhimik
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
14
Barys
5 1 0 2 2 0 0 14-15 6
15
Admiral
5 2 0 0 2 1 0 13-14 5
16
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
17
Amur
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
18
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 14-15 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 2 1 1 10-16 4
20
HC Spartak
5 1 0 0 3 0 1 11-15 3
21
HC Sochi
5 0 0 0 3 1 1 7-17 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 5 0 0 7-20 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 1 1 1 1 87-42 44
2
Avtomobilist
23 15 2 1 4 0 1 78-47 37
3
Torpedo
22 13 3 1 4 1 0 73-48 35
4
Metallurg
23 13 1 1 4 2 2 71-52 34
5
HC Dynamo
24 11 2 1 6 1 3 70-53 32
6
Lokomotiv
21 13 0 1 4 1 2 47-33 31
7
Sibir
20 10 1 2 6 0 1 62-51 27
8
Avangard
18 9 3 0 3 2 1 54-36 27
9
Ak Bars
21 7 4 1 6 3 0 59-51 27
10
Salavat Yulaev
23 7 2 2 7 1 4 59-54 27
11
CSKA
19 10 2 0 5 1 1 66-49 26
12
Barys
24 10 1 2 11 0 0 56-58 26
13
Amur
20 8 2 0 5 2 3 48-46 25
14
Admiral
19 8 1 3 6 0 1 36-32 25
15
Vityaz
23 7 2 2 9 2 1 59-61 25
16
HC Dinamo Minsk
21 8 1 1 7 3 1 59-63 24
17
Tractor
22 8 2 0 9 3 0 45-55 23
18
Neftekhimik
20 7 3 1 8 0 1 47-51 23
19
Kunlun RS
24 6 2 1 11 1 3 58-79 22
20
Severstal
20 6 1 2 7 3 1 56-51 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
20 2 1 0 14 2 1 38-68 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
22 12 1 1 5 2 1 64-47 31
2
SKA
20 10 2 2 5 1 0 69-46 29
3
Lokomotiv
22 10 2 1 6 2 1 61-47 29
4
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
5
Avangard
25 11 0 2 11 0 1 67-72 27
6
Salavat Yulaev
20 11 0 1 5 2 1 54-39 27
7
HC Spartak
22 9 1 2 7 2 1 52-49 27
8
Admiral
24 7 1 3 9 3 1 49-53 26
9
Metallurg
20 10 1 0 7 2 0 56-51 24
10
Avtomobilist
20 6 4 0 6 3 1 55-55 24
11
HC Dynamo
19 7 1 2 6 1 2 43-40 23
12
Ak Bars
22 5 3 1 9 2 2 52-60 22
13
Torpedo
20 7 1 1 9 2 0 43-46 20
14
Severstal
22 4 2 1 9 3 3 55-68 20
15
Vityaz
20 5 2 0 8 1 4 47-54 19
16
HC Dinamo Minsk
22 4 2 1 11 2 2 47-66 18
17
Tractor
22 4 0 3 12 2 1 52-68 17
18
Barys
20 5 0 1 11 1 2 39-64 15
19
Amur
21 4 2 1 13 1 0 38-59 15
20
Kunlun RS
20 5 0 2 13 0 0 39-55 14
21
Neftekhimik
22 4 2 0 14 2 0 53-83 14
22
HC Sochi
22 1 1 0 15 4 1 49-92 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
44 27 5 3 6 2 1 156-88 73
2
Lokomotiv
43 23 2 2 10 3 3 108-80 60
3
CSKA
41 22 3 1 10 3 2 130-96 57
4
Torpedo
42 20 4 2 13 3 0 116-94 55
5
HC Dynamo
43 18 3 3 12 2 5 113-93 55
6
HC Spartak
43 15 2 3 17 4 2 92-108 46
7
Vityaz
43 12 4 2 17 3 5 106-115 44
8
HC Dinamo Minsk
43 12 3 2 18 5 3 106-129 42
9
Severstal
42 10 3 3 16 6 4 111-119 42
10
Kunlun RS
44 11 2 3 24 1 3 97-134 36
11
HC Sochi
42 3 2 0 29 6 2 87-160 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
43 21 6 1 10 3 2 133-102 61
2
Metallurg
43 23 2 1 11 4 2 127-103 58
3
Sibir
45 16 4 6 16 2 1 117-105 55
4
Avangard
43 20 3 2 14 2 2 121-108 54
5
Salavat Yulaev
43 18 2 3 12 3 5 113-93 54
6
Admiral
43 15 2 6 15 3 2 85-85 51
7
Ak Bars
43 12 7 2 15 5 2 111-111 49
8
Barys
44 15 1 3 22 1 2 95-122 41
9
Amur
41 12 4 1 18 3 3 86-105 40
10
Tractor
44 12 2 3 21 5 1 97-123 40
11
Neftekhimik
42 11 5 1 22 2 1 100-134 37
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
44 27 5 3 6 2 1 156-88 73
2
Torpedo
42 20 4 2 13 3 0 116-94 55
3
HC Spartak
43 15 2 3 17 4 2 92-108 46
4
Vityaz
43 12 4 2 17 3 5 106-115 44
5
HC Sochi
42 3 2 0 29 6 2 87-160 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
45 16 4 6 16 2 1 117-105 55
2
Avangard
43 20 3 2 14 2 2 121-108 54
3
Salavat Yulaev
43 18 2 3 12 3 5 113-93 54
4
Admiral
43 15 2 6 15 3 2 85-85 51
5
Barys
44 15 1 3 22 1 2 95-122 41
6
Amur
41 12 4 1 18 3 3 86-105 40
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
43 23 2 2 10 3 3 108-80 60
2
CSKA
41 22 3 1 10 3 2 130-96 57
3
HC Dynamo
43 18 3 3 12 2 5 113-93 55
4
HC Dinamo Minsk
43 12 3 2 18 5 3 106-129 42
5
Severstal
42 10 3 3 16 6 4 111-119 42
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
43 21 6 1 10 3 2 133-102 61
2
Metallurg
43 23 2 1 11 4 2 127-103 58
3
Ak Bars
43 12 7 2 15 5 2 111-111 49
4
Tractor
44 12 2 3 21 5 1 97-123 40
5
Neftekhimik
42 11 5 1 22 2 1 100-134 37
6
Kunlun RS
44 11 2 3 24 1 3 97-134 36

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 27 -72 0 0
Matt Jurusik
gk. 11 -28 0 0
Aleksey Murygin
gk. 6 -21 0 0
Sun Zehao
gk. 2 -1 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Doyle Somerby
df. 44 2 4 6
Kyle Wood
df. 44 3 14 17
Zac Leslie
df. 44 7 22 29
Vincent LoVerde
df. 37 1 0 1
Dmitry Kostenko
df. 34 2 1 3
Jaison Fram
df. 33 2 2 4
Jeik Chelios
df. 27 1 7 8
Ty Schultz
df. 25 1 2 3
Ryan Sproul
df. 24 3 5 8
Czymen Chan
df. 14 0 1 1
Joung Yan
df. 7 0 0 0
Liam Ross
df. 4 0 0 0
Jack Rodewald
fw. 42 9 13 22
Cory Kane
fw. 39 2 4 6
Devin Brosseau
fw. 39 8 4 12
Brandon Yip
fw. 37 18 15 33
Parker Foo
fw. 37 10 10 20
Garet Hunt
fw. 35 1 1 2
Lukas Lockhart
fw. 33 0 4 4
Tyler Wong
fw. 29 7 11 18
Zecen Zhang
fw. 28 1 0 1
Ethan Werek
fw. 27 3 3 6
Josh Nicholls
fw. 23 0 2 2
Cliff Pu
fw. 21 5 6 11
Alex Rich
fw. 14 3 1 4
Jianing Guo
fw. 12 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 11 0 0 0
Tomas Jurco
fw. 9 1 5 6
Colin Campbell
fw. 0 0 0 0
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 29 -61 0 0
Adam Huska
gk. 12 -28 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 41 0 11 11
Anton Sizov
df. 39 2 3 5
Maksim Fedotov
df. 39 6 11 17
Mark Marin
df. 38 6 6 12
Mikhail Orlov
df. 38 2 5 7
Gleb Ivanov
df. 33 0 2 2
Georgy Misharin
df. 26 0 2 2
Daniil Bokun
df. 18 0 2 2
Nikolai Burenov
df. 11 0 1 1
Kirill Steklov
df. 8 0 2 2
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 42 7 26 33
Kirill Voronin
fw. 42 7 12 19
Andrei Belevich
fw. 39 1 6 7
Sergey Goncharuk
fw. 39 16 5 21
Maxim Letunov
fw. 37 5 6 11
Denis Yan
fw. 35 11 14 25
Nikolai Kovalenko
fw. 35 15 17 32
Igor Larionov
fw. 34 7 20 27
Egor Vinogradov
fw. 31 5 6 11
Denis Vengryzhanovsky
fw. 29 2 7 9
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Yu Sato
fw. 24 4 2 6
Danil Veryayev
fw. 23 3 1 4
Vladislav Firstov
fw. 21 2 5 7
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Aleksandr Darin
fw. 17 3 3 6
Artyom Mikheyev
fw. 16 1 0 1
Vasily Atanasov
fw. 15 4 3 7
Nikita Shavin
fw. 12 1 2 3
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului