Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:1
Kunlun RS — Torpedo Meci incheiat 19 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
12 noiembrie, 18:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Torpedo

19 octombrie 2020, 19:00 (EEST)
19 octombrie 2020, 19:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Arena Mitishy (Mitishy, Russia)
Arbitru: Alexey Vasiliev, Konstantin Olenin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Alexei Kovalev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 456 -24 1 1
Igor Saprykin
gk. 0 0 0 0
Ruslan Pedan
df. 229 1 3 4
Sam Lofquist
df. 208 1 5 6
Lev Starikov
df. 160 0 0 0
Jeik Chelios
df. 123 1 2 3
Jaison Fram
df. 118 2 1 3
Ryan Sproul
df. 44 0 0 0
Trevor Merfi
df. 38 0 1 1
Ivan Nikolishin
fw. 271 3 4 7
Sergey Monahov
fw. 165 0 4 4
Ethan Werek
fw. 156 2 4 6
Lukas Lockhart
fw. 129 4 1 5
Keysi Uellmen
fw. 113 0 2 2
Hunter Shinkaruk
fw. 106 1 2 3
Danny Kristo
fw. 96 3 0 3
Spencer Foo
fw. 88 1 2 3
Dávid Bondra
fw. 49 0 0 0
Cory Kane
fw. 43 1 0 1
Andrey Bakanov
fw. 34 1 0 1
Alexei Toropchenko
fw. 27 0 0 0
Tyler Wong
fw. 19 2 0 2
Nu vor juca
Simon Hrubec
gk. 319 -22 0 0
Viktor Baldaev
df. 178 0 2 2
Alexei Kruchinin
fw. 161 1 1 2
Gleb Zyryanov
fw. 135 2 0 2
Denis Osipov
df. 130 1 2 3
Andrey Shustr
df. 113 0 1 1
Dmitry Arkhipov
fw. 110 0 2 2
Sergey Gimaev
df. 107 0 1 1
Egor Dugin
fw. 98 0 0 0
Mikhail Sidorov
df. 93 0 0 0
German Shaporev
fw. 89 3 0 3
Dmitry Megalinsky
df. 83 0 1 1
Andrei Maksimov
fw. 78 0 0 0
Viktor Shahvorostov
fw. 73 0 0 0
Alexander Lazushin
gk. 59 -7 0 0
Gunars Skvorcovs
fw. 55 0 1 1
Dmitriy Markovin
fw. 52 0 0 0
Alex Rich
fw. 42 0 0 0
Parker Foo
fw. 38 0 0 0
Ilya Krikunov
fw. 34 0 0 0
Josh Nicholls
fw. 34 0 0 0
Anton Glinkin
fw. 32 0 1 1
Oleg Piganovich
df. 20 0 0 0
Igor Larionov
fw. 11 0 0 0
Nikita Penzov
fw. 2 0 0 0
Brandon Wong
fw. 0 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 206 -13 1 1
Alexei Melnichuk
gk. 182 -6 0 0
Chris Wideman
df. 336 4 6 10
Mikhail Orlov
df. 309 0 3 3
Brady Austin
df. 275 2 3 5
Georgy Misharin
df. 238 0 1 1
Mark Marin
df. 221 1 1 2
Ziyat Paigin
df. 148 0 2 2
Semion Rycjkin
df. 95 1 2 3
Damir Zhafyarov
fw. 362 5 7 12
Justin Kloos
fw. 280 4 3 7
Andrei Belevich
fw. 270 3 3 6
Daniil Ilyin
fw. 270 1 3 4
Mikhail Varnakov
fw. 217 1 4 5
Jordan Szwarz
fw. 216 2 4 6
Anton Shenfeld
fw. 215 4 7 11
Kirill Urakov
fw. 211 2 0 2
Danil Voevodin
fw. 113 2 2 4
Alexey Drobin
fw. 85 0 1 1
Semyon Kizimov
fw. 19 0 0 0
Denis Vengryzhanovsky
fw. 17 0 0 0
Nu vor juca
Andrey Tihomirov
gk. 578 -29 0 0
Andy Miele
fw. 282 4 6 10
Artem Alyaev
df. 181 0 3 3
Sergey Goncharuk
fw. 148 4 0 4
Nikita Bobryashov
df. 79 0 0 0
Danil Veryayev
fw. 73 0 1 1
Vadim Pereskokov
fw. 44 1 1 2
Vladimir Mikhasyonok
fw. 34 0 0 0
Denis Pochivalov
fw. 23 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 11 0 0 0
Yegor Yuzlenko
df. 8 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.30
4.00
1.93
2.55
1.50
3.00
4.30
2.00
2.50
1.52
3.15
4.25
1.94
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
21.12.19
Kunlun RS
Torpedo
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
KHL 2018-2019
26.10.18
Kunlun RS
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
28.09.18
Torpedo
Kunlun RS
KHL 2017-2018
20.12.17
Kunlun RS
Torpedo
19.09.17
Torpedo
Kunlun RS
KHL 2016-2017
08.10.16
Kunlun RS
Torpedo
2
:
4
10.09.16
Torpedo
Kunlun RS
3
:
1

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
I
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
V
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
PS
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
I
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
I
10.09.20
Barys
Kunlun RS
I
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
I
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
I
Torpedo
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
12.10.20
Torpedo
Sibir
V
06.10.20
Amur
Torpedo
I
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.10.20
Sibir
Torpedo
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
V
24.09.20
Torpedo
Amur
PO
20.09.20
SKA
Torpedo
I
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
3
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
4
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
5
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
6
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
7
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
8
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
9
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
10
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
5
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
6
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
7
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
8
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
9
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
10
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
2
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
3
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
4
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
5
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
6
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
3
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
4
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
5
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
6
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
5
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
7
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
8
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
9
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
10
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
11
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
12
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
13
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
14
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
15
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
16
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
17
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
18
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
19
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
22
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
23
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 2 1 0 0 0 13-7 10
2
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
3
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
4
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
5
Ak Bars
5 2 0 0 0 2 1 11-8 7
6
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 16-14 6
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
8
Amur
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
9
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
10
HC Spartak
5 2 0 0 1 2 0 13-16 6
11
Barys
5 0 3 0 2 0 0 11-10 6
12
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
13
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 17-16 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 11-13 5
16
Salavat Yulaev
5 0 0 2 2 1 0 15-18 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 11-20 3
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 14-21 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
Sibir
5 0 0 0 4 0 1 9-18 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
5
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
6
Lokomotiv
8 4 1 0 2 0 1 25-18 11
7
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
8
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
9
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
10
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
11
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
12
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
13
Sibir
10 3 1 0 4 0 2 32-35 10
14
SKA
8 4 0 0 3 0 1 22-23 9
15
Amur
8 4 0 0 3 0 1 17-19 9
16
Severstal
8 3 1 0 4 0 0 17-25 8
17
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
18
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
19
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
20
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 12-15 5
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
8 1 0 0 5 0 2 14-29 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Ak Bars
10 3 1 2 2 2 0 30-25 14
6
Tractor
9 5 0 1 3 0 0 23-16 12
7
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
8
Salavat Yulaev
10 4 0 2 4 0 0 30-30 12
9
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
10
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
11
Jokerit
7 4 0 0 2 1 0 18-15 9
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
7 2 1 1 3 0 0 25-19 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
19
HC Spartak
6 2 0 0 4 0 0 9-21 4
20
Torpedo
7 0 0 2 5 0 0 14-22 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0