Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Avangard – Lada: ponturi pariuri
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Avtomobilist: ponturi pariuri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Tractor – Vityaz: ponturi pariuri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Metallurg – Amur: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
CSKA – Sibir: ponturi pariuri
Arata tot

Kunlun RS — HC Sochi: ponturi pariuri 5 decembrie 2023

Cote Kunlun RS — HC Sochi

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.80
3.90
3.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Kunlun RS – HC Sochi

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
02.12.23
Kunlun RS
Avtomobilist
V
30.11.23
Kunlun RS
HC Spartak
V
27.11.23
Sibir
Kunlun RS
I
23.11.23
Kunlun RS
Ak Bars
V
18.11.23
Kunlun RS
Sibir
CO
16.11.23
Lokomotiv
Kunlun RS
I
12.11.23
Avangard
Kunlun RS
I
10.11.23
Barys
Kunlun RS
V
08.11.23
HC Dynamo
Kunlun RS
CO
06.11.23
Kunlun RS
Severstal
3
:
3
0
:
2
S
PS
05.11.23
Kunlun RS
Severstal
I
02.11.23
Kunlun RS
Torpedo
PO
31.10.23
Avtomobilist
Kunlun RS
I
29.10.23
Tractor
Kunlun RS
I
27.10.23
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
2
S
CS
25.10.23
Kunlun RS
SKA
I
22.10.23
Kunlun RS
Barys
2
:
2
0
:
2
S
PS
19.10.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
3
:
3
2
:
3
S
CS
16.10.23
CSKA
Kunlun RS
I
14.10.23
Kunlun RS
Neftekhimik
PO
11.10.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
09.10.23
SKA
Kunlun RS
I
07.10.23
Kunlun RS
HC Spartak
I
05.10.23
Kunlun RS
Torpedo
I
04.10.23
Vityaz
Kunlun RS
I
02.10.23
Kunlun RS
HC Dynamo
I
01.10.23
Kunlun RS
Avangard
PO
29.09.23
Kunlun RS
Amur
I
27.09.23
Kunlun RS
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
CS
23.09.23
Lada
Kunlun RS
I
21.09.23
Admiral
Kunlun RS
I
19.09.23
Amur
Kunlun RS
1
:
1
1
:
2
S
CS
16.09.23
Kunlun RS
Lokomotiv
I
14.09.23
Torpedo
Kunlun RS
I
12.09.23
Lokomotiv
Kunlun RS
I
10.09.23
Kunlun RS
CSKA
CO
08.09.23
Ak Bars
Kunlun RS
I
06.09.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
04.09.23
Kunlun RS
HC Sochi
V
02.09.23
HC Spartak
Kunlun RS
V
HC Sochi
03.12.23
HC Sochi
Lokomotiv
PO
01.12.23
HC Sochi
Lokomotiv
I
26.11.23
Amur
HC Sochi
V
24.11.23
Admiral
HC Sochi
I
22.11.23
Sibir
HC Sochi
I
18.11.23
HC Sochi
CSKA
I
16.11.23
HC Sochi
Lada
4
:
4
2
:
1
S
CS
14.11.23
HC Sochi
Vityaz
I
13.11.23
HC Sochi
Vityaz
I
10.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
09.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
07.11.23
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
04.11.23
HC Sochi
Avangard
PO
02.11.23
HC Sochi
Amur
I
31.10.23
HC Sochi
HC Dynamo
I
30.10.23
HC Sochi
HC Dynamo
I
27.10.23
HC Sochi
SKA
V
20.10.23
HC Sochi
Barys
I
18.10.23
HC Sochi
HC Spartak
I
16.10.23
HC Sochi
HC Spartak
I
14.10.23
CSKA
HC Sochi
I
12.10.23
Neftekhimik
HC Sochi
2
:
2
2
:
3
S
CS
09.10.23
HC Sochi
CSKA
PO
07.10.23
HC Sochi
Severstal
I
05.10.23
HC Sochi
Severstal
V
02.10.23
HC Sochi
SKA
V
30.09.23
Torpedo
HC Sochi
V
28.09.23
CSKA
HC Sochi
I
26.09.23
HC Spartak
HC Sochi
V
21.09.23
HC Sochi
Tractor
V
18.09.23
HC Sochi
Severstal
V
15.09.23
HC Sochi
Sibir
V
13.09.23
Severstal
HC Sochi
CO
11.09.23
Lokomotiv
HC Sochi
V
09.09.23
HC Dynamo
HC Sochi
I
06.09.23
Ak Bars
HC Sochi
V
04.09.23
Kunlun RS
HC Sochi
I
02.09.23
Severstal
HC Sochi
I

Meciurile head-to-head: Kunlun RS — HC Sochi

KHL 2023-2024
04.09.23
Kunlun RS
HC Sochi
KHL 2022-2023
26.02.23
HC Sochi
Kunlun RS
11.02.23
HC Sochi
Kunlun RS
20.01.23
Kunlun RS
HC Sochi
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
KHL 2021-2022
03.11.21
HC Sochi
Kunlun RS
11.09.21
Kunlun RS
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2020-2021
16.02.21
Kunlun RS
HC Sochi
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
3
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
4
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
5
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
6
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
7
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
8
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
11
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
12
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
5
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
6
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
7
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
8
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
4
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
7
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
8
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
9
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
10
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
11
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
12
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
3
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
4
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
7
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
8
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
6
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
7
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
8
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
9
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
10
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
3
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
4
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
5
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
6
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
2
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
3
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
4
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
2
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
3
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
4
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
5
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
4
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
5
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
4
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
6
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
2
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
3
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
4
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
5
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
6
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
2
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
5
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
6
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
4
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
5
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
3
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
4
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
5
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
5
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
6
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
7
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
8
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
9
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
10
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
11
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
12
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
13
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
14
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
15
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
19
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
23
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
3
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
5
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
6
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
7
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
9
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
10
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
11
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
12
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
13
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
17
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
18
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
22
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
23
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
3
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
4
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
5
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
6
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
7
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
8
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
9
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
10
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
11
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
16
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
17
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
12
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
13
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
14
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
15
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
16
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
17
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
18
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Viktors Ignatjevs
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Matt Jurusik
gk. 23 -72 0 0
Jeremy Smith
gk. 19 -54 0 0
Alexander Lazushin
gk. 0 0 0 0
Ruslan Yerokhin
gk. 0 0 0 0
Jake Chelios
df. 40 3 3 6
Nikita Parfenyuk
df. 38 0 0 0
Ryan Merkley
df. 36 3 19 22
Turner Ottenbreit
df. 36 1 3 4
Doyle Somerby
df. 31 1 6 7
Kyle Wood
df. 31 5 6 11
Ryan Sproul
df. 31 2 8 10
Jaison Fram
df. 23 2 1 3
Zach Yuen
df. 21 0 1 1
Brandon Yip
fw. 40 7 6 13
Devin Brosseau
fw. 40 14 6 20
Jack Rodewald
fw. 40 5 10 15
Lukas Lockhart
fw. 40 7 8 15
Tyler Wong
fw. 40 5 17 22
Nolan Moyle
fw. 38 3 5 8
Colin Campbel
fw. 29 4 2 6
Spencer Foo
fw. 26 4 7 11
Parker Foo
fw. 25 5 3 8
Alex Riche
fw. 23 0 5 5
Teemu Pulkkinen
fw. 20 5 6 11
Brandon McMillan
fw. 19 5 4 9
Anton Shenfeld
fw. 8 0 1 1
Austin Wong
fw. 6 2 0 2
Daniil Tarasov
fw. 5 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 5 0 0 0
Tyler Graovac
fw. 2 0 1 1
Cory Kane
fw. 0 0 0 0
Gemel Smith
fw. 0 0 0 0
HC Sochi

Dmitrii Kokorev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Mikhail Berdin
gk. 29 -86 0 0
Maxim Tretyak
gk. 10 -37 0 0
Nikita Bogdanov
gk. 2 -5 0 0
Danila Galenyuk
df. 37 3 6 9
Gleb Koryagin
df. 37 1 1 2
Jesse Graham
df. 33 4 15 19
Roman Manuhov
df. 33 0 3 3
Artem A. Volkov
df. 32 2 4 6
Fedor Kroshynskiy
df. 32 0 2 2
Vasily Machulin
df. 23 1 2 3
Semyon Ibragimov
df. 22 2 1 3
Sergey Kosovets
df. 5 0 0 0
Roman Yuzbashyan
df. 2 0 0 0
Amir Garaev
fw. 36 6 10 16
Sergei Popov
fw. 36 7 1 8
Artur Tyanulin
fw. 33 9 17 26
Kirill Rasskazov
fw. 33 8 3 11
Timur Khafizov
fw. 33 6 3 9
Matvei Michkov
fw. 29 11 15 26
Anton Sagadeyev
fw. 28 1 8 9
Michal Kristof
fw. 26 4 13 17
Ildar Shiksatdarov
fw. 24 1 1 2
Marat Khusnutdinov
fw. 22 5 6 11
Artyom Nikolaev
fw. 21 1 2 3
Nikita Feoktistov
fw. 21 1 2 3
Daniil Seroukh
fw. 19 1 1 2
Jeremy Bracco
fw. 18 5 4 9
Alexander Morozov
fw. 15 0 0 0
Danil Avershin
fw. 13 1 1 2
Gavriil Voloskov
fw. 5 0 0 0
Alexandr Perevalov
fw. 4 0 2 2
Dmitry Utkin
fw. 3 0 0 0
Nikolai Chebykin
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token