Kunlun RS — SKA: ponturi pariuri 25 februarie 2024

Cote Kunlun RS — SKA

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
8.40
6.00
1.25
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Kunlun RS – SKA

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
23.02.24
HC Sochi
Kunlun RS
I
20.02.24
Kunlun RS
HC Sochi
V
17.02.24
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
15.02.24
Kunlun RS
Lada
V
13.02.24
Kunlun RS
CSKA
I
04.02.24
Vityaz
Kunlun RS
V
02.02.24
Kunlun RS
Admiral
I
31.01.24
Kunlun RS
Vityaz
V
29.01.24
HC Sochi
Kunlun RS
V
28.01.24
HC Sochi
Kunlun RS
V
25.01.24
Kunlun RS
HC Dynamo
I
19.01.24
SKA
Kunlun RS
I
17.01.24
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
16.01.24
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
14.01.24
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.01.24
Severstal
Kunlun RS
I
09.01.24
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
07.01.24
CSKA
Kunlun RS
I
06.01.24
HC Dynamo
Kunlun RS
I
04.01.24
Torpedo
Kunlun RS
I
30.12.23
Metallurg
Kunlun RS
I
28.12.23
Severstal
Kunlun RS
I
26.12.23
Kunlun RS
Lokomotiv
I
24.12.23
HC Spartak
Kunlun RS
I
22.12.23
Kunlun RS
Tractor
I
05.12.23
Kunlun RS
HC Sochi
V
02.12.23
Kunlun RS
Avtomobilist
V
30.11.23
Kunlun RS
HC Spartak
V
27.11.23
Sibir
Kunlun RS
I
23.11.23
Kunlun RS
Ak Bars
V
18.11.23
Kunlun RS
Sibir
V
16.11.23
Lokomotiv
Kunlun RS
I
12.11.23
Avangard
Kunlun RS
I
10.11.23
Barys
Kunlun RS
V
08.11.23
HC Dynamo
Kunlun RS
V
06.11.23
Kunlun RS
Severstal
3
:
3
0
:
2
S
PS
05.11.23
Kunlun RS
Severstal
I
02.11.23
Kunlun RS
Torpedo
I
31.10.23
Avtomobilist
Kunlun RS
I
29.10.23
Tractor
Kunlun RS
I
27.10.23
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
2
S
CS
25.10.23
Kunlun RS
SKA
I
22.10.23
Kunlun RS
Barys
2
:
2
0
:
2
S
PS
19.10.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
3
:
3
2
:
3
S
CS
16.10.23
CSKA
Kunlun RS
I
14.10.23
Kunlun RS
Neftekhimik
I
11.10.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
09.10.23
SKA
Kunlun RS
I
07.10.23
Kunlun RS
HC Spartak
I
05.10.23
Kunlun RS
Torpedo
I
04.10.23
Vityaz
Kunlun RS
I
02.10.23
Kunlun RS
HC Dynamo
I
01.10.23
Kunlun RS
Avangard
I
29.09.23
Kunlun RS
Amur
I
27.09.23
Kunlun RS
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
CS
23.09.23
Lada
Kunlun RS
I
21.09.23
Admiral
Kunlun RS
I
19.09.23
Amur
Kunlun RS
1
:
1
1
:
2
S
CS
16.09.23
Kunlun RS
Lokomotiv
I
14.09.23
Torpedo
Kunlun RS
I
12.09.23
Lokomotiv
Kunlun RS
I
10.09.23
Kunlun RS
CSKA
V
08.09.23
Ak Bars
Kunlun RS
I
06.09.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
04.09.23
Kunlun RS
HC Sochi
V
02.09.23
HC Spartak
Kunlun RS
V
SKA
23.02.24
HC Dinamo Minsk
SKA
V
20.02.24
SKA
Severstal
I
18.02.24
SKA
Torpedo
V
15.02.24
SKA
Salavat Yulaev
V
13.02.24
SKA
Lada
V
11.02.24
SKA
HC Sochi
V
08.02.24
Barys
SKA
1
:
1
4
:
5
S
CS
06.02.24
Avangard
SKA
I
04.02.24
Salavat Yulaev
SKA
V
02.02.24
CSKA
SKA
V
29.01.24
SKA
Lokomotiv
V
26.01.24
SKA
CSKA
V
24.01.24
SKA
Barys
V
22.01.24
SKA
HC Dinamo Minsk
I
19.01.24
SKA
Kunlun RS
V
17.01.24
SKA
Amur
V
14.01.24
Severstal
SKA
I
12.01.24
HC Spartak
SKA
V
10.01.24
Vityaz
SKA
V
07.01.24
SKA
Metallurg
I
05.01.24
SKA
Lokomotiv
I
03.01.24
SKA
Vityaz
V
30.12.23
SKA
Avtomobilist
V
27.12.23
CSKA
SKA
V
25.12.23
HC Dynamo
SKA
V
23.12.23
Torpedo
SKA
I
21.12.23
SKA
CSKA
V
19.12.23
SKA
HC Sochi
V
07.12.23
Tractor
SKA
V
05.12.23
Avtomobilist
SKA
2
:
2
1
:
0
S
PS
03.12.23
Metallurg
SKA
2
:
2
1
:
2
S
CS
01.12.23
SKA
Vityaz
V
28.11.23
SKA
HC Dynamo
V
25.11.23
SKA
Torpedo
3
:
3
2
:
0
S
CS
23.11.23
SKA
HC Spartak
V
20.11.23
SKA
CSKA
V
18.11.23
Lokomotiv
SKA
V
16.11.23
Severstal
SKA
V
14.11.23
Ak Bars
SKA
V
11.11.23
SKA
Neftekhimik
V
09.11.23
SKA
Tractor
V
06.11.23
HC Spartak
SKA
I
04.11.23
Vityaz
SKA
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.11.23
SKA
Avangard
I
31.10.23
SKA
Ak Bars
I
27.10.23
HC Sochi
SKA
I
25.10.23
Kunlun RS
SKA
V
23.10.23
Lokomotiv
SKA
V
21.10.23
Neftekhimik
SKA
I
16.10.23
SKA
Admiral
V
13.10.23
SKA
HC Dinamo Minsk
V
11.10.23
SKA
Lokomotiv
I
09.10.23
SKA
Kunlun RS
V
06.10.23
CSKA
SKA
V
04.10.23
HC Dinamo Minsk
SKA
I
02.10.23
HC Sochi
SKA
I
27.09.23
Sibir
SKA
V
25.09.23
Admiral
SKA
V
23.09.23
Amur
SKA
V
20.09.23
SKA
Severstal
V
17.09.23
SKA
Sibir
I
15.09.23
SKA
HC Dynamo
I
12.09.23
SKA
HC Spartak
I
08.09.23
Lokomotiv
SKA
I
06.09.23
Torpedo
SKA
I
04.09.23
Lada
SKA
V
02.09.23
HC Dynamo
SKA
V

Meciurile head-to-head: Kunlun RS — SKA

KHL 2023-2024
19.01.24
SKA
Kunlun RS
25.10.23
Kunlun RS
SKA
09.10.23
SKA
Kunlun RS
KHL 2022-2023
21.02.23
SKA
Kunlun RS
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
21.10.22
SKA
Kunlun RS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
KHL 2021-2022
04.01.22
Kunlun RS
SKA
21.10.21
SKA
Kunlun RS
KHL 2020-2021
22.02.21
Kunlun RS
SKA
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
6
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
4
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
6
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
7
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
8
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
9
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
2
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
4
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
2
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
4
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
5
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
6
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
10
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
11
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
23
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
4
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
5
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
6
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
21
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
22
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
14
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
15
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
16
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
17
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Viktors Ignatjevs
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Matt Jurusik
gk. 35 -98 0 0
Jeremy Smith
gk. 31 -89 0 0
Alexander Lazushin
gk. 7 -18 0 0
Ruslan Yerokhin
gk. 0 0 0 0
Jake Chelios
df. 66 4 12 16
Ryan Merkley
df. 62 3 25 28
Turner Ottenbreit
df. 62 1 7 8
Nikita Parfenyuk
df. 61 0 0 0
Doyle Somerby
df. 57 2 9 11
Kyle Wood
df. 47 8 6 14
Ryan Sproul
df. 46 2 9 11
Jaison Fram
df. 44 3 3 6
Zach Yuen
df. 21 0 1 1
Lukas Lockhart
fw. 66 16 10 26
Brandon Yip
fw. 65 12 16 28
Devin Brosseau
fw. 65 22 12 34
Tyler Wong
fw. 65 7 25 32
Nolan Moyle
fw. 53 4 6 10
Spencer Foo
fw. 52 12 16 28
Colin Campbel
fw. 51 7 9 16
Parker Foo
fw. 51 10 12 22
Brandon McMillan
fw. 41 9 11 20
Teemu Pulkkinen
fw. 37 5 8 13
Tyler Graovac
fw. 28 7 7 14
Alex Riche
fw. 25 0 5 5
Gemel Smith
fw. 20 3 5 8
Cory Kane
fw. 19 0 0 0
Austin Wong
fw. 16 3 0 3
Anton Shenfeld
fw. 8 0 1 1
Ivan Lisin
fw. 7 0 0 0
Daniil Tarasov
fw. 5 0 0 0
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 40 -73 1 1
Pavel Moysevich
gk. 13 -12 0 0
Johan Mattsson
gk. 12 -23 0 0
Artemiy Pleshkov
gk. 10 -16 0 0
Alexander Nikishin
df. 66 16 38 54
Maksim Fedotov
df. 61 3 9 12
Artem Sergeev
df. 59 2 8 10
Sergey Sapego
df. 57 3 7 10
Artyom Zemchyonok
df. 52 4 14 18
Stepan Falkovski
df. 38 4 7 11
Nikita Kamalov
df. 37 2 5 7
Mikhail Pashnin
df. 20 2 6 8
Ivan Vydrenkov
df. 13 0 1 1
Andrei Pedan
df. 12 1 2 3
Grigoriy Gryaznov
df. 4 0 0 0
Arseniy Koromyslov
df. 1 0 0 0
Sergey Tolchinsky
fw. 66 18 35 53
Alex Galchenyuk
fw. 60 16 26 42
Mikhail Vorobyov
fw. 60 17 24 41
Vasili Glotov
fw. 59 22 18 40
Marat Khairullin
fw. 51 18 25 43
Valentin Zykov
fw. 51 13 15 28
Borny Rendulich
fw. 50 10 16 26
Zakhar Bardakov
fw. 50 6 6 12
Arseni Gritsyuk
fw. 49 20 18 38
Aleksandr Kadeykin
fw. 44 2 12 14
Nikolay Polyakov
fw. 44 5 11 16
Pavel Dedunov
fw. 39 3 2 5
Vladimir Alistrov
fw. 39 13 18 31
Ivan Zinchenko
fw. 33 3 4 7
Stepan Starkov
fw. 28 4 1 5
Emil Galimov
fw. 20 1 4 5
Brendan Leipsic
fw. 19 2 2 4
Andrey Chivilev
fw. 15 2 2 4
Ilya Fedotov
fw. 15 0 0 0
Semyon Sinyatkin
fw. 12 1 1 2
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 12 1 0 1
Amir Nugmanov
fw. 6 0 1 1
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 5 0 1 1
Ivan Demidov
fw. 4 0 0 0
Mikhail Kabat
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token