2:1
Kunlun RS — Neftekhimik Meci incheiat 2 decembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Neftekhimik 2 decembrie 2021

2 decembrie 2021, 18:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Arena Mitishy (Mitishy, Russia)
Arbitru: , Roman Shchenyov

Betting bonuses for meeting Kunlun RS - Neftekhimik

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Ivan Zanatta
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexander Lazushin
gk. 858 -49 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Ryan Sproul
df. 702 3 9 12
Jaison Fram
df. 618 3 10 13
Denis Osipov
df. 265 0 0 0
Ty Schultz
df. 108 1 1 2
Colin Джо
df. 55 0 0 0
Joung Yan
df. 24 0 0 0
Czymen Chan
df. 0 0 0 0
Tyler Wong
fw. 582 9 7 16
Spencer Foo
fw. 578 10 13 23
Lukas Lockhart
fw. 551 6 5 11
Brandon Yip
fw. 527 9 8 17
Itan Verek
fw. 483 3 8 11
Parker Foo
fw. 275 6 4 10
ЯньJuncheng Yan
fw. 38 0 0 0
Rudi Ying
fw. 36 0 0 0
Zecen Zhang
fw. 23 0 0 0
Jianing Guo
fw. 2 0 0 0
Wei Zhong
fw. 0 0 0 0
Xudong Xiang
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Jeremy Smith
gk. 1,060 -67 0 0
Jeik Chelios
df. 576 2 5 7
Cory Kane
fw. 539 4 3 7
Josh Nicholls
fw. 500 4 10 14
Victor Bartley
df. 416 0 3 3
Zach Yuen
df. 351 0 2 2
Greg Squires
fw. 317 2 2 4
Alex Riche
fw. 304 2 2 4
Nikita Khlystov
df. 292 0 0 0
Mikael Tam
df. 248 0 2 2
Yang Hu
fw. 177 1 1 2
Cliff Pu
fw. 169 2 1 3
Mikhail Abramov
fw. 134 3 1 4
Chris Seto
fw. 67 0 1 1
Igor Saprykin
gk. 57 -4 0 0
Pengfei Han
gk. 0 0 0 0
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Frans Tuohimaa
gk. 916 -43 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 902 -40 0 0
Lukas Klok
df. 756 5 21 26
Ronald Knot
df. 735 3 6 9
Mikhail Sidorov
df. 603 1 5 6
Maxim Berezin
df. 530 3 3 6
Ruslan Petrishchev
df. 262 0 0 0
Gleb Semyonov
df. 35 0 0 0
Danil Novikov
df. 1 0 0 0
Marat Khairullin
fw. 628 15 11 26
Bulat Shafigullin
fw. 583 5 7 12
Pavel Poryadin
fw. 532 3 11 14
Andrey Chivilev
fw. 514 3 4 7
Evgeny Mityakin
fw. 488 5 7 12
Ansel Galimov
fw. 481 4 10 14
Dan Sexton
fw. 469 4 12 16
Rafael Bikmullin
fw. 460 5 4 7
Egor Popov
fw. 409 10 3 13
Danila Popov
fw. 382 3 4 7
Vladislav Shutov
fw. 172 2 2 4
Sergei Kuptsov
fw. 78 2 1 3
Denis Vikharev
fw. 54 1 0 1
Nu vor juca
Kirill Vorobiev
df. 491 1 3 4
Timur Khafizov
fw. 446 5 5 10
Aleksey Puzanov
df. 226 2 2 4
Alexander Belyayev
fw. 71 0 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 65 -6 0 0
Timofey Barsukov
fw. 47 0 1 1
Alexander Sevostyanov
df. 34 0 0 0
Timur Sharifyanov
fw. 17 0 0 0
Danil Sherstobitov
fw. 9 0 0 0
Raul Yakupov
fw. 3 0 0 0
Artem Evpak
gk. 0 0 0 0
Mansur Kadirov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.55
4.30
1.80
2.65
1.47
3.70
4.00
1.80
1.60
2.20
3.65
4.40
1.83
2.70
1.44
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
01.11.21
Neftekhimik
Kunlun RS
26.10.21
Kunlun RS
Neftekhimik
02.09.21
Neftekhimik
Kunlun RS
KHL 2020-2021
21.01.21
Kunlun RS
Neftekhimik
07.12.20
Neftekhimik
Kunlun RS
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
KHL 2019-2020
22.11.19
Neftekhimik
Kunlun RS
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
28.11.21
Kunlun RS
Metallurg
I
25.11.21
Kunlun RS
HC Spartak
I
22.11.21
HC Dynamo
Kunlun RS
I
20.11.21
Vityaz
Kunlun RS
CO
17.11.21
Kunlun RS
Avangard
I
15.11.21
Kunlun RS
Amur
PO
13.11.21
Avangard
Kunlun RS
I
06.11.21
Kunlun RS
Sibir
I
03.11.21
HC Sochi
Kunlun RS
V
01.11.21
Neftekhimik
Kunlun RS
V
30.10.21
Avtomobilist
Kunlun RS
I
26.10.21
Kunlun RS
Neftekhimik
I
24.10.21
HC Spartak
Kunlun RS
I
21.10.21
SKA
Kunlun RS
I
19.10.21
Severstal
Kunlun RS
I
17.10.21
Lokomotiv
Kunlun RS
I
15.10.21
Kunlun RS
Barys
1
:
1
1
:
2
S
PS
12.10.21
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
PO
09.10.21
Kunlun RS
CSKA
V
04.10.21
CSKA
Kunlun RS
I
02.10.21
Kunlun RS
Vityaz
V
30.09.21
Kunlun RS
HC Dynamo
I
28.09.21
Kunlun RS
Admiral
V
23.09.21
Kunlun RS
Amur
I
20.09.21
Sibir
Kunlun RS
I
18.09.21
Tractor
Kunlun RS
I
16.09.21
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
14.09.21
Kunlun RS
Avtomobilist
I
11.09.21
Kunlun RS
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.09.21
Kunlun RS
Jokerit
I
06.09.21
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
I
04.09.21
Ak Bars
Kunlun RS
V
02.09.21
Neftekhimik
Kunlun RS
I
Neftekhimik
30.11.21
Avangard
Neftekhimik
I
28.11.21
Neftekhimik
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
25.11.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
2
:
2
2
:
1
S
CS
23.11.21
Neftekhimik
SKA
I
21.11.21
Neftekhimik
Lokomotiv
V
19.11.21
Tractor
Neftekhimik
V
17.11.21
Avtomobilist
Neftekhimik
V
15.11.21
Sibir
Neftekhimik
2
:
2
1
:
0
S
PS
05.11.21
Neftekhimik
Admiral
V
03.11.21
Neftekhimik
Avangard
CO
01.11.21
Neftekhimik
Kunlun RS
I
28.10.21
Lokomotiv
Neftekhimik
CO
26.10.21
Kunlun RS
Neftekhimik
V
24.10.21
Torpedo
Neftekhimik
I
21.10.21
Neftekhimik
HC Dynamo
I
19.10.21
Neftekhimik
Amur
2
:
2
1
:
0
S
CS
16.10.21
Severstal
Neftekhimik
PO
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
12.10.21
Jokerit
Neftekhimik
V
09.10.21
Neftekhimik
Avtomobilist
I
07.10.21
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
PO
03.10.21
SKA
Neftekhimik
I
01.10.21
HC Spartak
Neftekhimik
I
29.09.21
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
26.09.21
Neftekhimik
Admiral
V
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
PO
20.09.21
Neftekhimik
HC Sochi
I
18.09.21
Neftekhimik
Vityaz
V
16.09.21
Neftekhimik
Tractor
I
13.09.21
Metallurg
Neftekhimik
I
11.09.21
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
V
04.09.21
Neftekhimik
Jokerit
V
02.09.21
Neftekhimik
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
35 17 3 2 7 4 2 111-85 50
2
HC Dynamo
35 21 2 1 11 0 0 121-86 48
3
CSKA
35 15 5 3 10 1 1 88-75 48
4
Severstal
34 14 3 5 8 2 2 83-71 48
5
SKA
34 15 2 3 9 2 3 105-77 45
6
Lokomotiv
35 15 2 1 11 3 3 89-78 42
7
HC Spartak
36 13 5 0 15 1 2 89-91 39
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 12 2 4 98-107 38
9
Torpedo
35 15 1 0 15 2 2 88-83 36
10
HC Sochi
34 11 2 1 16 1 3 79-89 32
11
Vityaz
35 7 0 2 16 5 5 86-109 28
12
HC Dinamo Riga
33 9 1 0 16 2 5 65-100 27
13
Kunlun RS
33 6 1 1 22 2 1 71-127 19
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
35 22 2 4 6 1 0 126-80 57
2
Tractor
37 15 4 6 9 2 1 113-90 53
3
Ak Bars
35 14 3 4 9 5 0 83-80 47
4
Salavat Yulaev
35 18 2 1 11 1 2 95-73 45
5
Avangard
34 18 1 1 12 1 1 99-77 42
6
Sibir
34 14 0 3 13 3 1 69-72 38
7
Avtomobilist
35 12 2 1 15 2 3 110-99 35
8
Neftekhimik
34 11 2 2 14 3 2 85-100 35
9
Amur
36 8 2 4 17 3 2 72-93 33
10
Barys
34 7 3 3 17 2 2 83-107 30
11
Admiral
35 5 0 2 23 2 3 58-117 19
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
35 17 3 2 7 4 2 111-85 50
2
SKA
34 15 2 3 9 2 3 105-77 45
3
HC Spartak
36 13 5 0 15 1 2 89-91 39
4
Torpedo
35 15 1 0 15 2 2 88-83 36
5
HC Sochi
34 11 2 1 16 1 3 79-89 32
6
Vityaz
35 7 0 2 16 5 5 86-109 28
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
35 18 2 1 11 1 2 95-73 45
2
Avangard
34 18 1 1 12 1 1 99-77 42
3
Sibir
34 14 0 3 13 3 1 69-72 38
4
Amur
36 8 2 4 17 3 2 72-93 33
5
Barys
34 7 3 3 17 2 2 83-107 30
6
Admiral
35 5 0 2 23 2 3 58-117 19
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
35 21 2 1 11 0 0 121-86 48
2
CSKA
35 15 5 3 10 1 1 88-75 48
3
Severstal
34 14 3 5 8 2 2 83-71 48
4
Lokomotiv
35 15 2 1 11 3 3 89-78 42
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 12 2 4 98-107 38
6
HC Dinamo Riga
33 9 1 0 16 2 5 65-100 27
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
35 22 2 4 6 1 0 126-80 57
2
Tractor
37 15 4 6 9 2 1 113-90 53
3
Ak Bars
35 14 3 4 9 5 0 83-80 47
4
Avtomobilist
35 12 2 1 15 2 3 110-99 35
5
Neftekhimik
34 11 2 2 14 3 2 85-100 35
6
Kunlun RS
33 6 1 1 22 2 1 71-127 19
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
35 22 2 4 6 1 0 126-80 57
2
Tractor
37 15 4 6 9 2 1 113-90 53
3
Jokerit
35 17 3 2 7 4 2 111-85 50
4
HC Dynamo
35 21 2 1 11 0 0 121-86 48
5
CSKA
35 15 5 3 10 1 1 88-75 48
6
Severstal
34 14 3 5 8 2 2 83-71 48
7
Ak Bars
35 14 3 4 9 5 0 83-80 47
8
Salavat Yulaev
35 18 2 1 11 1 2 95-73 45
9
SKA
34 15 2 3 9 2 3 105-77 45
10
Avangard
34 18 1 1 12 1 1 99-77 42
11
Lokomotiv
35 15 2 1 11 3 3 89-78 42
12
HC Spartak
36 13 5 0 15 1 2 89-91 39
13
Sibir
34 14 0 3 13 3 1 69-72 38
14
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 12 2 4 98-107 38
15
Torpedo
35 15 1 0 15 2 2 88-83 36
16
Avtomobilist
35 12 2 1 15 2 3 110-99 35
17
Neftekhimik
34 11 2 2 14 3 2 85-100 35
18
Amur
36 8 2 4 17 3 2 72-93 33
19
HC Sochi
34 11 2 1 16 1 3 79-89 32
20
Barys
34 7 3 3 17 2 2 83-107 30
21
Vityaz
35 7 0 2 16 5 5 86-109 28
22
HC Dinamo Riga
33 9 1 0 16 2 5 65-100 27
23
Kunlun RS
33 6 1 1 22 2 1 71-127 19
24
Admiral
35 5 0 2 23 2 3 58-117 19
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
5 3 0 2 0 0 0 14-5 10
2
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 14-6 8
3
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 20-14 8
4
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 15-12 8
5
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
6
Sibir
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
7
Jokerit
5 3 0 0 0 2 0 14-8 8
8
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 18-11 7
9
Ak Bars
5 1 1 1 1 1 0 14-14 7
10
Amur
5 3 0 0 2 0 0 8-6 6
11
SKA
5 2 1 0 2 0 0 16-12 6
12
Barys
5 1 1 1 2 0 0 14-14 6
13
HC Spartak
5 2 0 0 2 0 1 13-16 5
14
Tractor
5 1 1 0 2 1 0 11-13 5
15
Vityaz
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
16
Neftekhimik
5 1 0 1 2 0 1 9-19 5
17
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 1 0 3 10-13 5
18
Lokomotiv
5 0 1 1 2 1 0 5-7 5
19
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 9-11 4
20
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 9-11 4
21
Salavat Yulaev
5 1 0 0 3 0 1 6-9 3
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 10-21 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 6-18 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 8-14 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
18 9 3 1 3 1 1 45-36 28
2
HC Dynamo
18 12 1 0 5 0 0 60-37 26
3
Avangard
17 11 1 1 4 0 0 55-32 26
4
Metallurg
15 11 1 1 2 0 0 54-36 26
5
Torpedo
21 11 1 0 7 1 1 59-48 26
6
Ak Bars
19 9 1 1 4 4 0 46-41 26
7
Tractor
18 8 2 3 5 0 0 51-41 26
8
Jokerit
16 7 3 2 2 2 0 61-42 26
9
HC Spartak
21 9 2 0 8 1 1 51-51 24
10
CSKA
16 9 1 1 4 0 1 40-31 23
11
Lokomotiv
18 7 2 0 4 3 2 46-48 23
12
Neftekhimik
19 7 1 2 6 2 1 51-47 23
13
SKA
17 8 0 1 5 1 2 50-35 21
14
Sibir
16 8 0 2 6 0 0 35-33 20
15
Avtomobilist
17 7 1 0 6 1 2 58-45 19
16
Salavat Yulaev
16 6 1 1 6 0 2 35-39 18
17
HC Dinamo Minsk
16 6 1 0 5 2 2 46-54 18
18
HC Dinamo Riga
17 7 0 0 7 0 3 37-49 17
19
Amur
17 4 1 3 8 0 1 35-41 17
20
Barys
18 4 2 1 9 2 0 38-55 16
21
HC Sochi
17 4 2 0 8 1 2 41-53 15
22
Vityaz
17 2 0 1 7 3 4 42-56 13
23
Kunlun RS
16 3 0 1 10 1 1 40-59 10
24
Admiral
16 3 0 1 11 0 1 28-53 9
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
20 11 1 3 4 1 0 72-44 31
2
Salavat Yulaev
19 12 1 0 5 1 0 60-34 27
3
Tractor
19 7 2 3 4 2 1 62-49 27
4
CSKA
19 6 4 2 6 1 0 48-44 25
5
Jokerit
19 10 0 0 5 2 2 50-43 24
6
SKA
17 7 2 2 4 1 1 55-42 24
7
HC Dynamo
17 9 1 1 6 0 0 61-49 22
8
Ak Bars
16 5 2 3 5 1 0 37-39 21
9
HC Dinamo Minsk
18 6 3 0 7 0 2 52-53 20
10
Severstal
16 5 0 4 5 1 1 38-35 20
11
Lokomotiv
17 8 0 1 7 0 1 43-30 19
12
Sibir
18 6 0 1 7 3 1 34-39 18
13
HC Sochi
17 7 0 1 8 0 1 38-36 17
14
Avangard
17 7 0 0 8 1 1 44-45 16
15
Avtomobilist
18 5 1 1 9 1 1 52-54 16
16
Amur
19 4 1 1 9 3 1 37-52 16
17
Vityaz
18 5 0 1 9 2 1 44-53 15
18
HC Spartak
15 4 3 0 7 0 1 38-40 15
19
Barys
16 3 1 2 8 0 2 45-52 14
20
Neftekhimik
15 4 1 0 8 1 1 34-53 12
21
Torpedo
14 4 0 0 8 1 1 29-35 10
22
HC Dinamo Riga
16 2 1 0 9 2 2 28-51 10
23
Admiral
19 2 0 1 12 2 2 30-64 10
24
Kunlun RS
17 3 1 0 12 1 0 31-68 9
Comentarii
KHL
Week 13