Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
6:4
Kunlun RS — Metallurg Meci incheiat 21 octombrie 2020
Urmatorul meci pentru Kunlun RS
30 octombrie, 15:30
 
Barys
Kunlun RS
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Metallurg

21 octombrie 2020, 19:00 (EEST)
21 octombrie 2020, 19:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Arena Mitishy (Mitishy, Russia)
Arbitru: Alexander Soin, Jan Hribik

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Alexei Kovalev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 516 -25 1 1
Simon Hrubec
gk. 319 -22 0 0
Ruslan Pedan
df. 248 1 3 4
Sam Lofquist
df. 230 1 5 6
Lev Starikov
df. 163 0 0 0
Jeik Chelios
df. 143 1 2 3
Jaison Fram
df. 136 2 1 3
Ryan Sproul
df. 64 0 0 0
Trevor Merfi
df. 58 0 2 2
Ivan Nikolishin
fw. 286 4 4 8
Sergey Monahov
fw. 180 0 4 4
Ethan Werek
fw. 168 2 5 7
Lukas Lockhart
fw. 142 4 1 5
Keysi Uellmen
fw. 128 0 2 2
Hunter Shinkaruk
fw. 123 2 2 4
Danny Kristo
fw. 111 3 0 3
Spencer Foo
fw. 100 1 2 3
Dávid Bondra
fw. 64 0 0 0
Alexei Toropchenko
fw. 42 1 0 1
Parker Foo
fw. 38 0 0 0
Andrey Bakanov
fw. 35 1 0 1
Tyler Wong
fw. 31 2 0 2
Nu vor juca
Viktor Baldaev
df. 178 0 2 2
Denis Osipov
df. 130 1 2 3
Andrey Shustr
df. 113 0 1 1
Dmitry Arkhipov
fw. 110 0 2 2
Sergey Gimaev
df. 107 0 1 1
Egor Dugin
fw. 98 0 0 0
Mikhail Sidorov
df. 93 0 0 0
German Shaporev
fw. 89 3 0 3
Dmitry Megalinsky
df. 83 0 1 1
Viktor Shahvorostov
fw. 73 0 0 0
Alexander Lazushin
gk. 59 -7 0 0
Cory Kane
fw. 59 1 0 1
Gunars Skvorcovs
fw. 55 0 1 1
Dmitriy Markovin
fw. 52 0 0 0
Alex Rich
fw. 42 0 0 0
Ilya Krikunov
fw. 34 0 0 0
Josh Nicholls
fw. 34 0 0 0
Anton Glinkin
fw. 32 0 1 1
Oleg Piganovich
df. 20 0 0 0
Igor Larionov
fw. 11 0 0 0
Nikita Penzov
fw. 2 0 0 0
Brandon Wong
fw. 0 0 0 0
Metallurg

Fredrik Stillman
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Artyom Zagidulin
gk. 0 0 0 0
Gleb Nosov
gk. 0 0 0 0
Egor Yakovlev.
df. 365 3 6 9
Grigory Dronov
df. 359 0 6 6
Artyom Zemchyonok
df. 257 0 2 2
Yegor Martynov
df. 153 2 0 2
Nikita Khlystov
df. 147 0 0 0
Vadim Antipin
df. 27 0 1 1
Vladislav Semin
df. 5 0 0 0
Bogdan Krohalev
df. 0 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 324 4 10 14
Andrej Nestrasil
fw. 303 6 4 10
Harri Pesonen
fw. 287 3 5 8
Taylor Beck
fw. 285 4 7 11
Andrei Chibisov
fw. 253 3 8 11
Igor Shvyryov
fw. 179 1 2 3
Semyon Koshelev
fw. 176 6 0 6
Sergei Mozyakin
fw. 44 0 1 1
Yuriy Platonov
fw. 24 0 0 0
Danila Yurov
fw. 20 0 0 0
Edgar Varagyan
fw. 5 0 0 0
Zakhar Zakharov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Juho Olkinuora
gk. 553 -16 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 471 -17 0 0
Mikhail Pashnin
df. 335 1 1 2
Artem Minulin
df. 327 0 0 0
Maxim Karpov
fw. 305 4 7 11
Juho Lammikko
fw. 268 5 2 7
Nikolai Prokhorkin
fw. 229 3 5 8
Yegor Korobkin
fw. 151 1 0 1
Bogdan Potekhin
fw. 136 0 1 1
Nikita Rozhkov
fw. 42 0 0 0
Arkhip Nekolenko
fw. 39 1 0 1
Ilya Nikolayev
df. 2 0 0 0
Nikolai Kulemin
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.72
3.80
2.27
2.45
1.53
7.50
6.50
1.28
2.70
1.48
2.45
4.45
2.30
2.65
1.46
2.45
4.15
2.23
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
KHL 2019-2020
17.02.20
Metallurg
Kunlun RS
17.11.19
Kunlun RS
Metallurg
KHL 2018-2019
03.10.18
Kunlun RS
Metallurg
09.09.18
Metallurg
Kunlun RS
KHL 2017-2018
22.01.18
Metallurg
Kunlun RS
06.10.17
Kunlun RS
Metallurg
2
:
2
1
:
2
S
KHL 2016-2017
02.03.17
Metallurg
Kunlun RS
8
:
2
28.02.17
Kunlun RS
Metallurg
3
:
1
26.02.17
Kunlun RS
Metallurg
2
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
V
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
I
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
V
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
PS
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
I
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
I
10.09.20
Barys
Kunlun RS
I
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
I
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
I
Metallurg
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
I
14.10.20
Metallurg
Avangard
V
12.10.20
Metallurg
CSKA
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
CS
07.10.20
SKA
Metallurg
V
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
27.09.20
Avangard
Metallurg
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
I
19.09.20
CSKA
Metallurg
V
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
CS
13.09.20
Metallurg
Torpedo
V
11.09.20
Metallurg
Avangard
I
09.09.20
Metallurg
Amur
V
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
V
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
6
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
7
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
8
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
9
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
10
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
7
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
8
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
9
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
10
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
4
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
5
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
6
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
3
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
4
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
5
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
6
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
9
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
12
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
13
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
14
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
15
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
16
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
17
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
18
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
19
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
22
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
3
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
4
HC Spartak
5 2 0 0 0 2 1 12-10 7
5
Barys
5 0 3 0 1 1 0 13-12 7
6
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-12 6
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
8
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
9
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-11 6
10
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-15 6
11
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
12
Ak Bars
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 13-15 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 14-16 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 12-20 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
9 5 0 0 3 0 1 24-20 11
9
SKA
9 5 0 0 3 0 1 27-24 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
15
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
16
Severstal
8 3 1 0 4 0 0 17-25 8
17
Kunlun RS
6 3 0 0 2 0 1 15-16 7
18
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
19
Barys
6 1 0 1 1 2 1 17-19 7
20
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
11 5 0 2 4 0 0 32-30 14
6
Ak Bars
11 3 1 2 3 2 0 31-32 14
7
Tractor
10 5 0 1 4 0 0 24-19 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
HC Spartak
7 2 0 0 4 0 1 9-22 5
19
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
20
Torpedo
8 0 0 2 6 0 0 15-25 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8