Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Lokomotiv 17 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Kunlun RS — Lokomotiv

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
4.25
4.10
1.65
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Kunlun RS – Lokomotiv

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
15.01.23
HC Spartak
Kunlun RS
I
13.01.23
Kunlun RS
Vityaz
V
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
08.01.23
Severstal
Kunlun RS
I
06.01.23
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
PS
03.01.23
Vityaz
Kunlun RS
I
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
I
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
I
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
V
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
CS
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
I
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
V
06.12.22
Kunlun RS
Vityaz
I
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
PS
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
I
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
I
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
I
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
I
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
I
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
V
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
I
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
I
21.10.22
SKA
Kunlun RS
I
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
I
11.10.22
Barys
Kunlun RS
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
V
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
CO
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
CS
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
I
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
I
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
I
22.09.22
Kunlun RS
SKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
CO
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
13.09.22
Amur
Kunlun RS
I
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
I
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V
Lokomotiv
15.01.23
Lokomotiv
HC Dynamo
I
13.01.23
Lokomotiv
Severstal
V
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
I
08.01.23
Lokomotiv
HC Spartak
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
I
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
30.12.22
CSKA
Lokomotiv
PO
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
V
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
V
23.12.22
Lokomotiv
CSKA
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
V
19.12.22
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
I
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
V
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
I
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
CO
22.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Lokomotiv
Severstal
PO
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
09.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
PO
07.11.22
CSKA
Lokomotiv
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
V
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
18.10.22
Severstal
Lokomotiv
CO
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
V
08.10.22
Amur
Lokomotiv
V
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
PS
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
V
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
V
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
PS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
V
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
CS
14.09.22
Lokomotiv
SKA
I
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
PO
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
V
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
I

Meciurile head-to-head: Kunlun RS — Lokomotiv

KHL 2022-2023
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
KHL 2021-2022
17.10.21
Lokomotiv
Kunlun RS
KHL 2020-2021
27.01.21
Lokomotiv
Kunlun RS
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
KHL 2019-2020
05.01.20
Lokomotiv
Kunlun RS
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
KHL 2018-2019
17.01.19
Kunlun RS
Lokomotiv
03.12.18
Lokomotiv
Kunlun RS
1
:
1
3
:
0
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
52 32 5 3 8 3 1 186-111 84
2
CSKA
50 27 5 1 12 3 2 154-111 71
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
52 26 2 2 15 4 3 127-100 67
5
Avtomobilist
50 22 6 1 13 4 4 144-126 66
6
HC Dynamo
51 22 3 4 14 3 5 131-109 66
7
Sibir
52 18 6 7 17 2 2 133-117 66
8
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
9
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
10
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
11
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
12
Admiral
52 18 2 7 19 3 3 101-103 60
13
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
14
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
15
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
16
HC Dinamo Minsk
52 14 4 2 21 6 5 131-160 51
17
Severstal
51 12 4 4 20 7 4 138-153 51
18
Neftekhimik
51 17 5 1 25 2 1 127-157 49
19
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
20
Amur
50 14 4 3 23 3 3 101-125 48
21
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41
22
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 1 0 0 0 1 20-12 9
2
Sibir
5 2 2 0 0 0 1 14-10 9
3
Ak Bars
5 2 0 2 0 1 0 12-8 9
4
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 15-9 8
5
SKA
5 4 0 0 1 0 0 15-11 8
6
Tractor
5 2 0 1 1 0 1 13-11 7
7
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 14-7 6
8
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 13-7 6
9
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 12-14 6
10
HC Dynamo
5 2 0 1 2 0 0 9-9 6
11
Vityaz
5 2 0 1 2 0 0 12-13 6
12
HC Dinamo Minsk
5 1 1 0 1 1 1 10-14 6
13
Amur
5 1 0 2 2 0 0 8-8 6
14
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 19-14 5
15
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-11 5
16
Admiral
5 1 0 1 2 0 1 7-10 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 14-17 4
18
Severstal
5 1 0 1 3 0 0 18-23 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 2 1 1 11-18 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
21
Lokomotiv
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 11-16 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 1 1 1 1 95-45 50
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
5
CSKA
25 13 4 0 6 1 1 81-57 36
6
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
7
Ak Bars
27 9 5 2 7 4 0 73-62 36
8
Lokomotiv
26 15 0 1 7 1 2 58-44 35
9
Avangard
23 12 3 1 4 2 1 68-41 35
10
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
11
Salavat Yulaev
27 10 2 2 8 1 4 70-59 33
12
Vityaz
26 8 3 3 9 2 1 71-70 31
13
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
14
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
15
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
16
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
17
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
18
Barys
28 11 1 2 14 0 0 65-72 28
19
HC Dinamo Minsk
27 8 2 1 10 3 3 76-89 28
20
Kunlun RS
27 7 2 1 13 1 3 67-90 24
21
HC Spartak
23 7 1 1 11 2 1 45-65 21
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Sibir
27 7 4 4 10 2 0 61-58 32
6
Admiral
28 8 1 4 10 3 2 55-59 31
7
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
8
HC Dynamo
24 10 1 2 7 2 2 54-49 30
9
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
10
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
11
Metallurg
25 12 1 0 10 2 0 69-66 28
12
Avtomobilist
25 6 4 0 8 4 3 61-70 27
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Tractor
25 6 0 3 12 2 2 60-74 22
17
Severstal
26 4 2 1 12 4 3 63-84 21
18
Neftekhimik
27 7 2 0 16 2 0 70-96 20
19
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
20
Amur
26 5 2 2 16 1 0 46-69 19
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
52 32 5 3 8 3 1 186-111 84
2
CSKA
50 27 5 1 12 3 2 154-111 71
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
52 26 2 2 15 4 3 127-100 67
5
HC Dynamo
51 22 3 4 14 3 5 131-109 66
6
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
7
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
8
HC Dinamo Minsk
52 14 4 2 21 6 5 131-160 51
9
Severstal
51 12 4 4 20 7 4 138-153 51
10
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41
11
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
50 22 6 1 13 4 4 144-126 66
2
Sibir
52 18 6 7 17 2 2 133-117 66
3
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
4
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
5
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
6
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
7
Admiral
52 18 2 7 19 3 3 101-103 60
8
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
9
Neftekhimik
51 17 5 1 25 2 1 127-157 49
10
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
11
Amur
50 14 4 3 23 3 3 101-125 48
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
52 32 5 3 8 3 1 186-111 84
2
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
3
Vityaz
51 16 5 3 19 3 5 130-135 56
4
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
5
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
52 18 6 7 17 2 2 133-117 66
2
Avangard
50 24 3 3 16 2 2 143-117 64
3
Salavat Yulaev
51 22 2 3 15 3 6 132-108 63
4
Admiral
52 18 2 7 19 3 3 101-103 60
5
Barys
53 18 1 3 27 1 3 114-146 48
6
Amur
50 14 4 3 23 3 3 101-125 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
50 27 5 1 12 3 2 154-111 71
2
Lokomotiv
52 26 2 2 15 4 3 127-100 67
3
HC Dynamo
51 22 3 4 14 3 5 131-109 66
4
HC Dinamo Minsk
52 14 4 2 21 6 5 131-160 51
5
Severstal
51 12 4 4 20 7 4 138-153 51
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
50 22 6 1 13 4 4 144-126 66
2
Metallurg
51 26 2 1 15 4 3 144-124 65
3
Ak Bars
51 15 8 4 16 6 2 130-125 62
4
Tractor
52 16 2 4 23 5 2 122-147 51
5
Neftekhimik
51 17 5 1 25 2 1 127-157 49
6
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 32 -91 0 0
Matt Jurusik
gk. 14 -34 0 0
Aleksey Murygin
gk. 6 -21 0 0
Sun Zehao
gk. 3 -1 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Doyle Somerby
df. 52 2 7 9
Zac Leslie
df. 52 7 24 31
Kyle Wood
df. 51 4 15 19
Vincent LoVerde
df. 42 2 3 5
Dmitry Kostenko
df. 41 2 2 4
Jaison Fram
df. 37 2 2 4
Jeik Chelios
df. 35 2 14 16
Ryan Sproul
df. 32 3 6 9
Ty Schultz
df. 25 1 2 3
Czymen Chan
df. 14 0 1 1
Joung Yan
df. 14 0 0 0
Liam Ross
df. 4 0 0 0
Devin Brosseau
fw. 47 10 4 14
Jack Rodewald
fw. 46 9 14 23
Brandon Yip
fw. 45 18 21 39
Cory Kane
fw. 45 3 5 8
Parker Foo
fw. 45 12 14 26
Lukas Lockhart
fw. 41 4 7 11
Garet Hunt
fw. 37 1 1 2
Tyler Wong
fw. 37 7 14 21
Zecen Zhang
fw. 36 1 0 1
Cliff Pu
fw. 29 10 7 17
Ethan Werek
fw. 28 3 4 7
Josh Nicholls
fw. 27 0 2 2
Tomas Jurco
fw. 17 7 7 14
Alex Rich
fw. 14 3 1 4
Jianing Guo
fw. 13 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 12 0 0 0
Colin Campbell
fw. 6 1 0 1
German Tochilkin
fw. 6 1 1 2
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Daniil Isayev
gk. 30 -48 0 0
Ivan Bocharov
gk. 24 -48 0 0
Sergei Murashov
gk. 1 -1 0 0
Andrei Sergeyev
df. 52 8 19 27
Rushan Rafikov
df. 52 5 12 17
Aleksandr Elesin
df. 51 4 12 16
Maxim Osipov
df. 50 1 2 3
Daniil Misyul
df. 48 0 7 7
Nikita Cherepanov
df. 46 1 4 5
Roman Bychkov
df. 17 0 2 2
Dmitry Simashev
df. 15 0 0 0
Alexei M. Kozhevnikov
df. 12 1 0 1
Aleksey Marchenko
df. 9 0 3 3
Anton Lukichev
df. 6 0 1 1
Raul Akmaldinov
df. 6 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 52 5 27 32
Georgy Ivanov
fw. 52 7 9 16
Sergei Andronov
fw. 52 5 9 14
Aleksandr Polunin
fw. 51 12 3 15
Pavel Kraskovskiy
fw. 49 4 12 16
Maxim Shalunov
fw. 46 22 11 33
Stepan Nikulin
fw. 46 11 18 29
Ivan Chehovich
fw. 43 10 8 18
Egor Korshkov
fw. 40 4 8 12
Artem Ilyenko
fw. 37 4 1 5
Artur Kayumov
fw. 37 9 14 23
Maxim Berezkin
fw. 36 4 13 17
Daniil Tesanov
fw. 28 1 3 4
Alexander Volkov
fw. 23 0 2 2
Egor Averin
fw. 20 3 3 6
Daniil But
fw. 12 1 0 1
Mikhail Belyayev
fw. 7 2 1 3
Alexandr Perevalov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Varnakov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului