Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — HC Spartak 28 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Kunlun RS — HC Spartak

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
3.10 3.85 2.00
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Kunlun RS – HC Spartak

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
26.01.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
22.01.23
Kunlun RS
Vityaz
I
20.01.23
Kunlun RS
HC Sochi
V
17.01.23
Kunlun RS
Lokomotiv
I
15.01.23
HC Spartak
Kunlun RS
I
13.01.23
Kunlun RS
Vityaz
V
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
08.01.23
Severstal
Kunlun RS
I
06.01.23
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
PS
03.01.23
Vityaz
Kunlun RS
I
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
I
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
I
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
V
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
CS
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
I
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
V
06.12.22
Kunlun RS
Vityaz
I
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
PS
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
I
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
I
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
I
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
I
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
I
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
V
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
I
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
I
21.10.22
SKA
Kunlun RS
I
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
I
11.10.22
Barys
Kunlun RS
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
V
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
CO
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
CS
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
I
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
I
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
I
22.09.22
Kunlun RS
SKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
CO
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
13.09.22
Amur
Kunlun RS
I
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
I
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V
HC Spartak
26.01.23
HC Spartak
Torpedo
I
24.01.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
22.01.23
HC Spartak
HC Sochi
V
17.01.23
HC Spartak
Avtomobilist
I
15.01.23
HC Spartak
Kunlun RS
V
13.01.23
HC Spartak
Tractor
I
10.01.23
SKA
HC Spartak
I
08.01.23
Lokomotiv
HC Spartak
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
I
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
I
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
CS
28.12.22
Severstal
HC Spartak
PO
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
I
20.12.22
HC Dynamo
HC Spartak
I
08.12.22
HC Spartak
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
PS
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
04.12.22
Vityaz
HC Spartak
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
CS
27.11.22
Tractor
HC Spartak
V
25.11.22
Barys
HC Spartak
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
18.11.22
HC Spartak
CSKA
I
16.11.22
HC Spartak
Severstal
V
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
CS
11.11.22
CSKA
HC Spartak
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
I
01.11.22
HC Spartak
Avangard
I
30.10.22
HC Spartak
SKA
I
25.10.22
Sibir
HC Spartak
I
23.10.22
Amur
HC Spartak
CO
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
CS
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
PO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
PS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
I
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
I
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
V
28.09.22
HC Spartak
Barys
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
V
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
I
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
PO
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
V
04.09.22
HC Spartak
Sibir
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
V

Meciurile head-to-head: Kunlun RS — HC Spartak

KHL 2022-2023
15.01.23
HC Spartak
Kunlun RS
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
KHL 2021-2022
25.11.21
Kunlun RS
HC Spartak
24.10.21
HC Spartak
Kunlun RS
KHL 2020-2021
03.02.21
Kunlun RS
HC Spartak
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
KHL 2019-2020
27.01.20
HC Spartak
Kunlun RS
04.12.19
Kunlun RS
HC Spartak
KHL 2018-2019
23.11.18
Kunlun RS
HC Spartak
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
55 27 6 2 16 3 1 164-129 74
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
7
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
8
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
9
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
10
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
11
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
12
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
13
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
14
HC Spartak
56 18 3 4 24 5 2 128-153 57
15
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
16
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
17
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
18
HC Dinamo Minsk
56 16 4 2 22 7 5 142-167 56
19
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
20
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
21
Kunlun RS
56 14 2 3 32 1 4 128-171 43
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 1 0 12-6 9
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 12-6 9
3
Vityaz
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
4
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
5
Barys
5 2 1 0 0 1 1 13-11 8
6
Neftekhimik
5 3 0 0 1 0 1 11-10 7
7
HC Dinamo Minsk
5 2 1 0 1 1 0 14-9 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 19-16 7
9
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
10
Torpedo
5 2 1 0 2 0 0 16-15 6
11
HC Spartak
5 2 1 0 2 0 0 13-16 6
12
SKA
5 2 0 1 2 0 0 13-9 6
13
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 12-14 6
14
CSKA
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 5-9 5
16
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 14-15 4
17
Salavat Yulaev
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
18
Tractor
5 1 0 0 2 1 1 13-17 4
19
Avangard
5 0 2 0 3 0 0 10-13 4
20
Admiral
5 0 1 0 2 0 2 9-13 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 8-13 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 21 3 1 1 1 1 98-46 52
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Lokomotiv
29 18 0 1 7 1 2 65-47 41
4
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
5
CSKA
27 15 4 0 6 1 1 88-60 40
6
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
7
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
8
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
11
Salavat Yulaev
29 11 3 2 8 1 4 76-61 37
12
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Admiral
27 10 2 3 10 0 2 53-52 32
16
Barys
30 12 1 2 14 0 1 69-76 31
17
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
18
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
19
HC Dinamo Minsk
28 9 2 1 10 3 3 78-89 30
20
Kunlun RS
31 8 2 1 16 1 3 73-100 26
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
Sibir
29 7 4 5 10 3 0 68-65 35
5
HC Dynamo
27 11 1 2 8 3 2 63-59 33
6
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
7
Torpedo
27 11 2 1 10 2 1 69-62 31
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
10
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
11
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
12
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
13
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
14
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Tractor
27 7 0 3 13 2 2 67-80 24
19
Severstal
29 4 2 2 14 4 3 65-90 23
20
Neftekhimik
29 8 2 0 17 2 0 73-101 22
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
55 27 6 2 16 3 1 164-129 74
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
7
HC Spartak
56 18 3 4 24 5 2 128-153 57
8
HC Dinamo Minsk
56 16 4 2 22 7 5 142-167 56
9
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
10
Kunlun RS
56 14 2 3 32 1 4 128-171 43
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
3
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
4
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
5
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
6
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
7
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
8
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
9
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
10
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
11
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Torpedo
55 27 6 2 16 3 1 164-129 74
3
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
4
HC Spartak
56 18 3 4 24 5 2 128-153 57
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
3
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
4
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
5
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
6
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
2
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
3
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
4
HC Dinamo Minsk
56 16 4 2 22 7 5 142-167 56
5
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
2
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
3
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
4
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
5
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
6
Kunlun RS
56 14 2 3 32 1 4 128-171 43

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 35 -97 0 0
Matt Jurusik
gk. 15 -36 0 0
Aleksey Murygin
gk. 6 -21 0 0
Sun Zehao
gk. 4 -1 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Doyle Somerby
df. 56 2 8 10
Zac Leslie
df. 56 7 26 33
Kyle Wood
df. 55 4 15 19
Vincent LoVerde
df. 46 2 4 6
Dmitry Kostenko
df. 42 2 2 4
Jeik Chelios
df. 39 2 15 17
Jaison Fram
df. 37 2 2 4
Ryan Sproul
df. 36 3 6 9
Ty Schultz
df. 25 1 2 3
Joung Yan
df. 18 0 0 0
Czymen Chan
df. 14 0 1 1
Liam Ross
df. 4 0 0 0
Devin Brosseau
fw. 51 12 4 16
Cory Kane
fw. 49 3 5 8
Parker Foo
fw. 49 14 14 28
Brandon Yip
fw. 48 18 21 39
Jack Rodewald
fw. 46 9 14 23
Lukas Lockhart
fw. 45 5 7 12
Tyler Wong
fw. 41 7 15 22
Garet Hunt
fw. 40 1 1 2
Zecen Zhang
fw. 40 1 1 2
Cliff Pu
fw. 33 10 7 17
Josh Nicholls
fw. 29 0 2 2
Tomas Jurco
fw. 21 7 9 16
Alex Rich
fw. 14 3 1 4
Jianing Guo
fw. 14 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 12 0 0 0
German Tochilkin
fw. 10 2 1 3
Colin Campbell
fw. 9 1 0 1
HC Spartak

Igor Grishin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 35 -77 0 0
Alexei Krasikov
gk. 25 -60 0 0
Joey Keane
df. 52 6 14 20
Egor Savikov
df. 50 2 10 12
Nikita Sokolov
df. 38 0 1 1
Timur Khairullin
df. 37 2 4 6
Dmitriy Vishnevskiy
df. 32 1 8 9
Semion Rycjkin
df. 30 1 5 6
Atrem Serikov
df. 24 1 4 5
Maxim Chudinov
df. 22 3 2 5
Aleksey Yegorov
df. 17 1 2 3
Igor Chibrikov
df. 14 0 1 1
Alexey Emelin
df. 12 0 2 2
Daniil Orlov
df. 8 0 2 2
Alexander Khokhlachev
fw. 53 16 30 46
Andrei Loktionov
fw. 53 11 12 23
Maxim Tsyplakov
fw. 52 8 10 18
Danila Kvartalnov
fw. 51 6 11 17
Ilya Tataluyev
fw. 48 8 12 20
Phil Varone
fw. 46 10 12 22
Roman Starchenko
fw. 44 6 8 14
Matvei Zaseda
fw. 43 14 8 22
Shane Prince
fw. 38 14 10 24
Roman Lyubimov
fw. 35 1 1 2
Nikita Chibrikov
fw. 24 0 1 1
Fyodor Svechkov
fw. 23 1 1 2
Pavel Kukshtel
fw. 20 0 1 1
Daniel Usmanov
fw. 19 3 1 4
German Rubtsov
fw. 18 2 1 3
Ilya Shipov
fw. 18 0 1 1
Maksim Krovyakov
fw. 18 0 2 2
Dmitry Zlodeev
fw. 16 0 1 1
Mark Verba
fw. 16 0 1 1
Ilya Baranov
fw. 8 0 0 0
Kirill Kozhevnikov
fw. 8 1 0 1
Nikita Susuyev
fw. 8 2 0 2
Pavel Tkachenko
fw. 8 1 0 1
Aleksey Lipanov
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului