Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:2
Kunlun RS — HC Dinamo Riga Meci incheiat 24 februarie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
16 noiembrie, 19:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — HC Dinamo Riga

24 februarie 2020, 12:30 (EET)
24 februarie 2020, 12:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Arbitru: , Sergey Belyaev

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Curt Fraser
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 1,863 -68 1 1
Jeremy Smith
gk. 1,787 -79 2 2
Andrey Shustr
df. 1,115 0 8 8
Victor Bartley
df. 1,083 3 7 10
Jeik Chelios
df. 947 2 11 13
Ryan Sproul
df. 825 3 8 11
Denis Osipov
df. 531 1 2 3
Jaison Fram
df. 219 2 3 5
Brandon Yip
fw. 910 15 15 30
Tyler Wong
fw. 907 15 16 31
Adam Craknell
fw. 897 10 14 24
Cory Kane
fw. 885 4 6 10
Lukas Lockhart
fw. 878 13 3 16
Spencer Foo
fw. 837 8 17 25
Itan Verek
fw. 779 9 13 22
Devante Smith-Pelly
fw. 471 7 3 10
Hunter Shinkaruk
fw. 252 3 6 9
Garet Hunt
fw. 233 0 1 1
Brandon Magy
fw. 154 1 1 2
Gunars Skvorcovs
fw. 85 1 1 2
Nu vor juca
Trevor Merfi
df. 1,264 10 18 28
Andrew Miller
fw. 873 12 19 31
Gilbert Brule
fw. 734 7 12 19
Brandon DeFazio
fw. 654 2 4 6
Griffin Ranhart
df. 552 0 2 2
Olli Palola
fw. 453 5 3 8
Dávid Bondra
fw. 220 1 2 3
Mikael Tam
df. 140 0 0 0
Robert She
df. 32 0 0 0
Muse John
gk. 31 -2 0 0
Arturs Salija
df. 15 0 0 0
Andrei Maksimov
fw. 14 0 0 0
Mikhail Plotnikov
fw. 13 0 0 0
Brayden Jaw
fw. 12 0 0 0
Yang Hu
fw. 9 0 0 0
HC Dinamo Riga

Girts Ankipans
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexander Salak
gk. 1,726 -73 0 0
Reynis Liepinsh
gk. 20 0 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 1,197 4 6 10
Ben Marshall
df. 1,014 1 9 10
Uvis Balinskis
df. 815 5 8 13
Kristofer Berglund
df. 741 0 5 5
Roberts Mamchics
df. 632 2 5 7
Sergey Gimaev
df. 341 1 0 1
Marek Daloga
df. 291 2 1 3
Carter Ashton
fw. 1,075 13 10 23
Mikelis Redlihs
fw. 977 6 12 18
Gints Meija
fw. 935 7 7 14
Lauris Darzins
fw. 930 10 20 30
Andris Dzerins
fw. 768 3 8 11
Alexander Protapovich
fw. 516 5 6 11
Vitalijs Pavlovs
fw. 475 4 1 5
Roberts Lipsbergs
fw. 466 2 6 8
Emils Gegeris
fw. 439 1 3 4
Kirill Slepets
fw. 405 4 3 7
Daniels Berzins
fw. 384 4 2 6
Janis Svanenbergs
fw. 99 0 0 0
Reinis Leinieks
fw. 29 0 0 0
Nu vor juca
Nerijus Alisauskas
df. 945 5 2 7
Andrei Makarov
gk. 866 -45 0 0
Oskars Batna
fw. 609 1 3 4
Colton Gillies
fw. 556 0 1 1
Oskars Bartulis
df. 481 1 7 8
Rihards Marjenis
fw. 440 1 3 4
Nikita Setdikov
fw. 409 2 6 8
Yanis Voris
gk. 354 -19 0 0
Kristaps Zile
df. 331 0 2 2
Mathew Maione
df. 68 0 1 1
Anton Trastashenkov
fw. 67 0 1 1
Richards Greenbergs
fw. 51 0 1 1
Arvils Bergmanis
df. 31 0 0 0
Patrik Zabusov
fw. 21 0 0 0
Ernests Osenieks
df. 0 0 0 0

Pariuri si ponturi

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.45
4.90
5.75
1.83
1.93
1.44
4.80
5.75
1.82
1.91
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
KHL 2018-2019
12.10.18
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
16.09.18
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
KHL 2017-2018
18.12.17
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
25.09.17
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
KHL 2016-2017
16.01.17
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
3
S
08.11.16
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
2
:
5

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
17.02.20
Metallurg
Kunlun RS
I
15.02.20
Tractor
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
PS
13.02.20
Severstal
Kunlun RS
I
11.02.20
Sibir
Kunlun RS
V
02.02.20
Kunlun RS
CSKA
I
30.01.20
Tractor
Kunlun RS
I
27.01.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
25.01.20
Jokerit
Kunlun RS
I
22.01.20
Kunlun RS
Amur
V
21.01.20
Kunlun RS
Amur
V
16.01.20
Kunlun RS
Ak Bars
V
14.01.20
Kunlun RS
Sibir
4
:
4
0
:
1
S
PS
13.01.20
Kunlun RS
Sibir
I
10.01.20
CSKA
Kunlun RS
I
07.01.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
05.01.20
Lokomotiv
Kunlun RS
I
03.01.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
30.12.19
Barys
Kunlun RS
I
28.12.19
Sibir
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
PS
25.12.19
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
23.12.19
Kunlun RS
Avtomobilist
I
21.12.19
Kunlun RS
Torpedo
I
18.12.19
Kunlun RS
Admiral
V
17.12.19
Kunlun RS
Admiral
V
09.12.19
Amur
Kunlun RS
V
07.12.19
Admiral
Kunlun RS
4
:
4
1
:
0
S
PS
04.12.19
Kunlun RS
HC Spartak
CO
02.12.19
Kunlun RS
Vityaz
1
:
1
1
:
0
S
CS
30.11.19
Kunlun RS
Avangard
CO
28.11.19
Kunlun RS
Avangard
2
:
2
0
:
1
S
PS
25.11.19
SKA
Kunlun RS
I
22.11.19
Neftekhimik
Kunlun RS
V
20.11.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
17.11.19
Kunlun RS
Metallurg
V
15.11.19
Kunlun RS
SKA
PO
13.11.19
Kunlun RS
Jokerit
I
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
V
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
27.10.19
Vityaz
Kunlun RS
V
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
V
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
PO
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
I
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
CO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
V
05.10.19
Admiral
Kunlun RS
I
03.10.19
Amur
Kunlun RS
I
30.09.19
Barys
Kunlun RS
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
I
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
CS
22.09.19
Avangard
Kunlun RS
I
19.09.19
Avtomobilist
Kunlun RS
PO
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
09.09.19
Kunlun RS
Barys
I
08.09.19
Kunlun RS
Barys
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
CS
HC Dinamo Riga
22.02.20
Admiral
HC Dinamo Riga
I
20.02.20
Amur
HC Dinamo Riga
1
:
1
0
:
1
S
CS
17.02.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
V
15.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
PO
13.02.20
HC Dinamo Riga
Ak Bars
I
11.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
03.02.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
01.02.20
Ak Bars
HC Dinamo Riga
I
30.01.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
28.01.20
HC Dinamo Riga
Sibir
I
25.01.20
HC Dinamo Riga
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
PS
21.01.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
PO
14.01.20
SKA
HC Dinamo Riga
I
12.01.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
I
08.01.20
HC Dinamo Riga
Severstal
2
:
2
0
:
1
S
PS
06.01.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
04.01.20
HC Dinamo Riga
Barys
V
30.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
28.12.19
Torpedo
HC Dinamo Riga
I
26.12.19
HC Dinamo Riga
Metallurg
I
21.12.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
19.12.19
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
17.12.19
HC Dinamo Riga
CSKA
I
09.12.19
Metallurg
HC Dinamo Riga
I
07.12.19
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
I
04.12.19
HC Dinamo Riga
Severstal
I
30.11.19
HC Dinamo Riga
SKA
I
26.11.19
Severstal
HC Dinamo Riga
CO
24.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
CO
22.11.19
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
20.11.19
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
PO
17.11.19
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
15.11.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
14.11.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
V
12.11.19
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
PO
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
PS
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
V
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
CO
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
I
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
CO
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
CO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
60 39 3 2 12 3 1 195-95 92
2
SKA
61 29 9 5 13 3 2 175-117 91
3
Jokerit
61 28 8 2 15 4 4 183-161 84
4
HC Dynamo
60 29 5 2 16 3 5 176-138 80
5
HC Spartak
61 25 4 4 19 6 3 169-141 75
6
Lokomotiv
60 24 4 5 23 3 1 161-143 70
7
Vityaz
60 19 3 4 23 4 7 130-158 63
8
HC Sochi
60 15 6 4 26 8 1 122-155 59
9
Severstal
61 13 3 7 28 7 3 123-169 56
10
HC Dinamo Riga
60 10 5 1 37 4 3 99-182 39
11
HC Dinamo Minsk
60 10 2 1 36 6 5 128-224 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
60 37 2 4 12 1 4 175-116 91
2
Barys
61 31 6 1 15 8 0 156-132 84
3
Avangard
61 30 1 6 15 6 3 161-116 83
4
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
5
Sibir
60 25 3 4 22 2 4 131-140 70
6
Salavat Yulaev
61 23 5 1 22 2 8 151-141 68
7
Metallurg
60 20 3 5 23 5 4 136-139 65
8
Torpedo
61 21 5 2 27 3 3 162-166 62
9
Neftekhimik
61 20 3 4 26 4 4 159-156 62
10
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
11
Amur
61 19 1 5 26 4 6 127-145 60
12
Admiral
61 16 4 6 31 3 1 124-174 56
13
Tractor
60 19 3 2 31 2 3 128-157 53
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
61 29 9 5 13 3 2 175-117 91
2
Jokerit
61 28 8 2 15 4 4 183-161 84
3
HC Spartak
61 25 4 4 19 6 3 169-141 75
4
Vityaz
60 19 3 4 23 4 7 130-158 63
5
HC Sochi
60 15 6 4 26 8 1 122-155 59
6
Severstal
61 13 3 7 28 7 3 123-169 56
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Barys
61 31 6 1 15 8 0 156-132 84
2
Avangard
61 30 1 6 15 6 3 161-116 83
3
Sibir
60 25 3 4 22 2 4 131-140 70
4
Salavat Yulaev
61 23 5 1 22 2 8 151-141 68
5
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
6
Amur
61 19 1 5 26 4 6 127-145 60
7
Admiral
61 16 4 6 31 3 1 124-174 56
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
60 39 3 2 12 3 1 195-95 92
2
HC Dynamo
60 29 5 2 16 3 5 176-138 80
3
Lokomotiv
60 24 4 5 23 3 1 161-143 70
4
HC Dinamo Riga
60 10 5 1 37 4 3 99-182 39
5
HC Dinamo Minsk
60 10 2 1 36 6 5 128-224 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
60 37 2 4 12 1 4 175-116 91
2
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
3
Metallurg
60 20 3 5 23 5 4 136-139 65
4
Torpedo
61 21 5 2 27 3 3 162-166 62
5
Neftekhimik
61 20 3 4 26 4 4 159-156 62
6
Tractor
60 19 3 2 31 2 3 128-157 53
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
60 39 3 2 12 3 1 195-95 92
2
Ak Bars
60 37 2 4 12 1 4 175-116 91
3
SKA
61 29 9 5 13 3 2 175-117 91
4
Barys
61 31 6 1 15 8 0 156-132 84
5
Jokerit
61 28 8 2 15 4 4 183-161 84
6
Avangard
61 30 1 6 15 6 3 161-116 83
7
HC Dynamo
60 29 5 2 16 3 5 176-138 80
8
HC Spartak
61 25 4 4 19 6 3 169-141 75
9
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
10
Sibir
60 25 3 4 22 2 4 131-140 70
11
Lokomotiv
60 24 4 5 23 3 1 161-143 70
12
Salavat Yulaev
61 23 5 1 22 2 8 151-141 68
13
Metallurg
60 20 3 5 23 5 4 136-139 65
14
Vityaz
60 19 3 4 23 4 7 130-158 63
15
Torpedo
61 21 5 2 27 3 3 162-166 62
16
Neftekhimik
61 20 3 4 26 4 4 159-156 62
17
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
18
Amur
61 19 1 5 26 4 6 127-145 60
19
HC Sochi
60 15 6 4 26 8 1 122-155 59
20
Admiral
61 16 4 6 31 3 1 124-174 56
21
Severstal
61 13 3 7 28 7 3 123-169 56
22
Tractor
60 19 3 2 31 2 3 128-157 53
23
HC Dinamo Riga
60 10 5 1 37 4 3 99-182 39
24
HC Dinamo Minsk
60 10 2 1 36 6 5 128-224 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 3 2 0 0 0 0 23-9 10
2
Barys
5 4 0 0 0 1 0 12-8 9
3
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 22-6 8
4
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 19-15 8
5
Severstal
5 2 0 2 1 0 0 13-9 8
6
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 15-14 7
7
Metallurg
5 2 0 1 1 1 0 10-11 7
8
HC Dynamo
5 1 1 1 1 0 1 14-16 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
10
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 21-11 6
11
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 16-9 6
12
Amur
5 2 0 0 1 1 1 13-18 6
13
HC Sochi
5 0 2 1 2 0 0 9-9 6
14
HC Spartak
5 2 0 0 2 0 1 15-14 5
15
Salavat Yulaev
5 1 1 0 2 1 0 11-13 5
16
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 8-13 5
17
Avangard
5 1 0 1 2 0 1 11-11 5
18
HC Dinamo Riga
5 1 0 1 2 1 0 12-14 5
19
Vityaz
5 0 1 0 1 1 2 9-15 5
20
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 15-15 4
21
Torpedo
5 1 0 0 2 2 0 9-14 4
22
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
23
Admiral
5 1 0 0 4 0 0 5-21 2
24
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 5 0 0 11-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 21 2 2 4 0 0 87-48 50
2
SKA
31 15 5 2 6 1 2 92-57 47
3
HC Dynamo
30 18 2 1 5 2 2 90-56 46
4
Metallurg
31 14 2 3 7 4 1 78-62 43
5
Avangard
30 18 0 1 7 1 3 80-56 42
6
CSKA
29 17 2 0 7 2 1 90-53 41
7
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
8
Jokerit
31 15 2 1 9 1 3 95-86 40
9
Avtomobilist
31 14 4 1 10 2 0 94-80 40
10
Barys
31 14 3 0 8 6 0 77-77 40
11
Lokomotiv
31 16 2 1 11 1 0 86-65 39
12
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
13
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
14
HC Spartak
31 14 1 2 11 2 1 91-74 37
15
Amur
30 13 0 2 8 2 5 63-65 37
16
HC Sochi
31 10 5 2 11 3 0 74-80 37
17
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
18
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
19
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
20
Severstal
30 8 1 4 10 5 2 61-73 33
21
Admiral
30 10 0 4 13 2 1 68-79 31
22
Tractor
30 9 1 1 15 1 3 70-81 26
23
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
24
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
30 17 3 1 7 2 0 79-55 44
3
SKA
30 14 4 3 7 2 0 83-60 44
4
Jokerit
30 13 6 1 6 3 1 88-75 44
5
Ak Bars
31 16 0 2 8 1 4 88-68 41
6
Avangard
31 12 1 5 8 5 0 81-60 41
7
HC Spartak
30 11 3 2 8 4 2 78-67 38
8
HC Dynamo
30 11 3 1 11 1 3 86-82 34
9
Sibir
31 11 2 2 12 1 3 66-80 34
10
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
11
Lokomotiv
29 8 2 4 12 2 1 75-78 31
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Torpedo
31 9 1 2 16 2 1 81-93 27
14
Salavat Yulaev
30 7 3 1 14 0 5 63-78 27
15
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 59-92 25
16
Admiral
31 6 4 2 18 1 0 56-95 25
17
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
18
Neftekhimik
30 6 2 1 16 4 1 60-74 23
19
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
20
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
21
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
22
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
23
HC Dinamo Riga
29 3 3 1 21 0 1 47-104 15
24
HC Dinamo Minsk
31 4 0 0 22 3 2 64-130 13
KHL
Week 23