Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — CSKA

25 octombrie 2020, 16:00 (EET)
25 octombrie 2020, 16:00 (EET)
Kunlun RS
CSKA
Stadion: Arena Mitishy (Mitishy, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Alexei Kovalev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 576 -29 1 1
Simon Hrubec
gk. 319 -22 0 0
Ruslan Pedan
df. 263 1 4 5
Sam Lofquist
df. 248 2 6 8
Viktor Baldaev
df. 178 0 2 2
Jeik Chelios
df. 166 1 2 3
Lev Starikov
df. 166 0 0 0
Jaison Fram
df. 150 3 1 4
Denis Osipov
df. 130 1 2 3
Andrey Shustr
df. 113 0 1 1
Sergey Gimaev
df. 107 0 1 1
Mikhail Sidorov
df. 93 0 0 0
Ryan Sproul
df. 89 0 0 0
Dmitry Megalinsky
df. 83 0 1 1
Trevor Merfi
df. 76 0 2 2
Oleg Piganovich
df. 20 0 0 0
Ivan Nikolishin
fw. 302 4 5 9
Sergey Monahov
fw. 193 0 5 5
Ethan Werek
fw. 177 3 5 8
Lukas Lockhart
fw. 160 4 1 5
Keysi Uellmen
fw. 144 0 3 3
Hunter Shinkaruk
fw. 137 3 2 5
Danny Kristo
fw. 124 3 0 3
Spencer Foo
fw. 120 2 2 4
Dmitry Arkhipov
fw. 110 0 2 2
Egor Dugin
fw. 98 0 0 0
German Shaporev
fw. 89 3 0 3
Dávid Bondra
fw. 74 1 0 1
Viktor Shahvorostov
fw. 73 0 0 0
Cory Kane
fw. 59 1 0 1
Alexei Toropchenko
fw. 56 1 0 1
Gunars Skvorcovs
fw. 55 0 1 1
Dmitriy Markovin
fw. 52 0 0 0
Tyler Wong
fw. 47 2 2 4
Andrey Bakanov
fw. 45 1 0 1
Alex Rich
fw. 42 0 0 0
Parker Foo
fw. 42 0 0 0
Ilya Krikunov
fw. 34 0 0 0
Josh Nicholls
fw. 34 0 0 0
Anton Glinkin
fw. 32 0 1 1
Igor Larionov
fw. 11 0 0 0
Nikita Penzov
fw. 2 0 0 0
Brandon Wong
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Lazushin
gk. 59 -7 0 0
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sharychenkov
gk. 873 -27 1 1
Vsevolod Skotnikov
gk. 154 -5 0 0
Lars Johansson
gk. 61 -3 0 0
Met Robinson
df. 337 2 8 10
Dmitry Samorukov
df. 295 2 5 7
Artem Sergeev
df. 291 1 1 2
Klas Dahlbeck
df. 288 0 4 4
Yegor Rykov
df. 261 0 5 5
Bogdan Kiselevich
df. 243 3 1 4
Mikhail Naumenkov
df. 193 2 2 4
Artem Blagievskiy
df. 153 1 0 1
Kirill Goloshapov
df. 20 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 15 0 0 0
Maxim Mamin
fw. 304 6 7 13
Maxim Shalunov
fw. 303 3 8 11
Nikolay Goldobin
fw. 283 2 6 8
Andrei Loktionov
fw. 271 1 5 6
Andrei Svetlakov
fw. 268 2 4 6
Konstantin Okulov
fw. 268 6 7 13
Pavel Karnaukhov
fw. 260 6 2 8
Sergei Andronov
fw. 246 4 4 8
Anton Slepyshev
fw. 232 5 6 11
Alexander Popov
fw. 152 1 2 3
Mario Kempe
fw. 152 3 2 5
Maksim Sorkin
fw. 133 0 1 1
Nikita Korostelev
fw. 101 1 0 1
Takhir Mingachyov
fw. 49 0 0 0
Kirill Maksimov
fw. 48 0 0 0
Ivan Telegin
fw. 17 0 0 0
Yegor Afanasyev
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Brendan Leipsic
fw. 121 3 3 6
Daniil Chayka
df. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
02.02.20
Kunlun RS
CSKA
10.01.20
CSKA
Kunlun RS
KHL 2018-2019
16.10.18
CSKA
Kunlun RS
19.09.18
Kunlun RS
CSKA
KHL 2017-2018
29.11.17
CSKA
Kunlun RS
11.09.17
Kunlun RS
CSKA
KHL 2016-2017
05.12.16
Kunlun RS
CSKA
0
:
2
27.09.16
CSKA
Kunlun RS
3
:
0

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
V
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
V
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
I
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
V
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
PS
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
I
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
I
10.09.20
Barys
Kunlun RS
I
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
I
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
I
CSKA
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
21.10.20
CSKA
Torpedo
PO
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
16.10.20
CSKA
SKA
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
I
12.10.20
Metallurg
CSKA
I
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
04.10.20
CSKA
Avangard
V
01.10.20
HC Spartak
CSKA
V
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
V
27.09.20
Jokerit
CSKA
V
24.09.20
CSKA
Severstal
V
19.09.20
CSKA
Metallurg
I
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
CS
12.09.20
Amur
CSKA
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
CS
07.09.20
CSKA
Barys
V
04.09.20
CSKA
HC Sochi
V
02.09.20
CSKA
Ak Bars
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
8
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
6
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
9
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
4
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
4
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
3
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
4
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
5
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
6
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
7
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
8
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
9
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
14
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
15
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
18
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
21
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 14-5 10
2
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
3
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 15-9 8
4
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 20-12 7
5
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 14-11 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Barys
5 0 3 0 1 1 0 12-12 7
8
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
10
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
11
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 17-13 6
13
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
16
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-21 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 4 0 0 7-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
10 5 0 0 4 0 1 26-24 11
9
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
3
Tractor
11 6 0 1 4 0 0 28-21 14
4
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
5
Lokomotiv
9 5 1 1 2 0 0 25-12 14
6
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
7
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
HC Sochi
9 3 1 0 5 0 0 20-27 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
18
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0