Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Barys 18 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Kunlun RS – Barys

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
07.02.23
Severstal
Kunlun RS
V
05.02.23
Kunlun RS
Ak Bars
I
01.02.23
CSKA
Kunlun RS
I
30.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
28.01.23
Kunlun RS
HC Spartak
CO
26.01.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
22.01.23
Kunlun RS
Vityaz
I
20.01.23
Kunlun RS
HC Sochi
V
17.01.23
Kunlun RS
Lokomotiv
I
15.01.23
HC Spartak
Kunlun RS
I
13.01.23
Kunlun RS
Vityaz
V
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
08.01.23
Severstal
Kunlun RS
I
06.01.23
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
PS
03.01.23
Vityaz
Kunlun RS
I
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
I
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
I
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
V
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
CS
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
I
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
V
06.12.22
Kunlun RS
Vityaz
I
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
PS
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
I
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
I
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
I
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
I
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
I
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
V
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
I
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
I
21.10.22
SKA
Kunlun RS
I
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
I
11.10.22
Barys
Kunlun RS
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
V
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
CO
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
CS
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
I
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
I
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
I
22.09.22
Kunlun RS
SKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
CO
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
13.09.22
Amur
Kunlun RS
I
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
I
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V
Barys
05.02.23
CSKA
Barys
CO
03.02.23
HC Dynamo
Barys
I
01.02.23
Ak Bars
Barys
I
29.01.23
Barys
HC Dynamo
PO
27.01.23
Barys
Tractor
V
25.01.23
Barys
Severstal
0
:
0
1
:
3
S
PS
23.01.23
Metallurg
Barys
PO
21.01.23
Avtomobilist
Barys
V
19.01.23
Tractor
Barys
CO
16.01.23
Barys
Sibir
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
I
12.01.23
Barys
CSKA
I
09.01.23
Admiral
Barys
I
08.01.23
Admiral
Barys
V
06.01.23
Amur
Barys
I
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS
03.01.23
Barys
Metallurg
V
28.12.22
Sibir
Barys
V
26.12.22
Avangard
Barys
I
24.12.22
Barys
Avtomobilist
4
:
4
1
:
0
S
CS
21.12.22
Barys
Avangard
I
19.12.22
Neftekhimik
Barys
V
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
CS
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
V
02.12.22
Barys
Avtomobilist
I
30.11.22
Tractor
Barys
V
28.11.22
Avtomobilist
Barys
PO
25.11.22
Barys
HC Spartak
I
23.11.22
Barys
Ak Bars
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Barys
Amur
I
15.11.22
Avtomobilist
Barys
I
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
PS
08.11.22
Barys
Vityaz
I
03.11.22
Barys
Admiral
I
01.11.22
Barys
Sibir
V
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
I
27.10.22
Sibir
Barys
I
25.10.22
Avangard
Barys
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
I
21.10.22
Barys
Metallurg
I
17.10.22
Barys
Torpedo
V
15.10.22
Barys
Amur
V
13.10.22
Barys
Admiral
V
11.10.22
Barys
Kunlun RS
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
V
06.10.22
Torpedo
Barys
I
04.10.22
Barys
Neftekhimik
I
02.10.22
Barys
HC Sochi
CO
28.09.22
HC Spartak
Barys
V
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
CS
24.09.22
Severstal
Barys
I
20.09.22
Barys
Avtomobilist
V
18.09.22
Barys
Sibir
V
16.09.22
Barys
Avangard
I
15.09.22
Barys
Avangard
V
13.09.22
Barys
Tractor
V
09.09.22
HC Sochi
Barys
I
07.09.22
Vityaz
Barys
I
05.09.22
SKA
Barys
I
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS

Meciurile head-to-head: Kunlun RS — Barys

KHL 2022-2023
11.10.22
Barys
Kunlun RS
KHL 2021-2022
10.12.21
Barys
Kunlun RS
15.10.21
Kunlun RS
Barys
1
:
1
1
:
2
S
KHL 2020-2021
25.02.21
Kunlun RS
Barys
19.12.20
Kunlun RS
Barys
30.10.20
Barys
Kunlun RS
10.09.20
Barys
Kunlun RS
KHL 2019-2020
30.12.19
Barys
Kunlun RS
30.09.19
Barys
Kunlun RS
09.09.19
Kunlun RS
Barys
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
3
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
4
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
5
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
6
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
7
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
8
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
9
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
12
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
13
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
14
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
15
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
16
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
17
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
18
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
19
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
20
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
21
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47
22
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 21-12 8
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 10-5 8
3
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-9 8
4
Amur
5 2 0 1 0 2 0 11-8 8
5
Admiral
5 1 2 0 0 1 1 13-11 8
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 14-11 7
7
HC Dynamo
5 2 1 0 1 1 0 12-9 7
8
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 11-15 7
9
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 14-9 6
10
Lokomotiv
5 2 1 0 2 0 0 8-6 6
11
CSKA
5 2 0 0 1 2 0 18-18 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Sibir
5 0 2 0 1 1 1 12-15 6
14
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-8 5
16
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
17
Neftekhimik
5 1 1 0 2 1 0 12-13 5
18
Metallurg
5 1 1 0 2 0 1 10-14 5
19
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 13-19 4
20
SKA
5 1 0 0 3 0 1 11-12 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
22
HC Spartak
5 0 0 0 4 1 0 8-17 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
31 18 4 1 7 1 0 104-73 47
3
Lokomotiv
32 19 1 1 8 1 2 71-49 45
4
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
5
Metallurg
30 15 3 1 5 3 3 85-66 44
6
HC Dynamo
31 15 2 3 7 1 3 89-64 44
7
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
8
Avtomobilist
30 18 2 1 8 0 1 94-66 43
9
Sibir
30 13 3 3 8 0 3 90-74 41
10
Salavat Yulaev
31 11 5 2 8 1 4 81-64 41
11
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
HC Dinamo Minsk
32 12 2 1 10 3 4 90-97 37
15
Severstal
30 11 2 3 9 3 2 87-76 37
16
Neftekhimik
29 12 4 1 10 0 2 72-73 36
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
30 13 2 3 10 2 0 103-77 38
2
CSKA
29 14 1 1 8 3 2 77-64 37
3
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
4
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Ak Bars
30 9 4 2 10 3 2 78-79 35
8
Admiral
31 9 1 4 11 4 2 60-65 34
9
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
10
HC Spartak
31 10 1 3 12 4 1 76-80 33
11
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
12
Vityaz
30 11 2 0 12 1 4 68-73 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
16
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
17
Amur
31 7 2 3 17 2 0 57-79 26
18
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
19
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
28 7 0 2 18 0 1 64-83 19
22
HC Sochi
31 2 1 0 23 4 1 60-125 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
3
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
4
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
5
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
6
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
7
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
8
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
9
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
10
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47
11
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
2
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
3
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
4
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
7
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
8
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
9
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
10
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
11
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Torpedo
60 29 6 4 17 3 1 178-138 82
3
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
4
HC Spartak
60 18 3 4 27 6 2 136-166 58
5
HC Sochi
59 5 2 0 43 7 2 113-223 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
4
Admiral
60 19 4 7 21 4 5 117-121 69
5
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
2
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
3
HC Dynamo
60 26 4 5 16 4 5 155-126 79
4
HC Dinamo Minsk
61 19 4 2 23 7 6 156-178 63
5
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
61 22 9 4 17 7 2 163-143 79
2
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
3
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
4
Neftekhimik
61 21 6 1 28 3 2 150-180 61
5
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
6
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 36 -104 0 0
Matt Jurusik
gk. 19 -48 0 0
Aleksey Murygin
gk. 6 -21 0 0
Sun Zehao
gk. 5 -1 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Doyle Somerby
df. 60 2 8 10
Zac Leslie
df. 60 7 29 36
Kyle Wood
df. 59 4 15 19
Vincent LoVerde
df. 49 2 6 8
Dmitry Kostenko
df. 46 2 2 4
Jeik Chelios
df. 44 3 15 18
Ryan Sproul
df. 41 3 7 10
Jaison Fram
df. 39 2 3 5
Ty Schultz
df. 25 1 2 3
Joung Yan
df. 22 0 1 1
Czymen Chan
df. 18 0 1 1
Liam Ross
df. 4 0 0 0
Devin Brosseau
fw. 55 13 5 18
Cory Kane
fw. 54 3 8 11
Parker Foo
fw. 54 14 15 29
Brandon Yip
fw. 52 20 21 41
Lukas Lockhart
fw. 49 5 7 12
Jack Rodewald
fw. 46 9 14 23
Tyler Wong
fw. 46 8 16 24
Zecen Zhang
fw. 45 1 1 2
Garet Hunt
fw. 40 1 1 2
Cliff Pu
fw. 38 11 9 20
Josh Nicholls
fw. 30 0 2 2
Tomas Jurco
fw. 26 8 11 19
Alex Rich
fw. 17 3 1 4
Jianing Guo
fw. 17 0 0 0
German Tochilkin
fw. 14 4 1 5
Ivan Lisin
fw. 14 1 0 1
Colin Campbell
fw. 13 4 3 7
Barys

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 40 -86 0 0
Nikita Boyarkin
gk. 27 -58 0 0
Andrey Shutov
gk. 5 -14 0 0
Jesse Graham
df. 60 0 18 18
Adil Beketaev
df. 58 3 16 19
Ivan Mishchenko
df. 58 1 7 8
Nelson Nogier
df. 45 1 4 5
Mikhail Grigoriev
df. 43 0 3 3
Samat Daniyar
df. 39 1 2 3
Yegor Shalapov
df. 31 1 2 3
Yuri Sergiyenko
df. 29 1 3 4
Alex Grant
df. 28 8 8 16
Temirlan Gaitamirov
df. 26 1 2 3
Vladislav Semin
df. 2 0 0 0
Egor Petykhov
fw. 62 16 6 22
Arkadiy Shestakov
fw. 61 9 4 13
Anton Sagadeyev
fw. 60 14 7 21
Anthony Louis
fw. 55 9 20 29
Jeremy Bracco
fw. 55 13 24 37
Alikhan Asetov
fw. 52 3 1 4
Linden Vey
fw. 52 16 20 36
Nikita Mikhailis
fw. 52 11 22 33
Ansar Shaikhmeddenov
fw. 49 3 5 8
Kirill Savitsky
fw. 48 9 8 17
Dinmuhammed Kayrzhan
fw. 43 2 1 3
Kirill Maksimov
fw. 37 0 3 3
Dmitry Gurkov
fw. 30 0 1 1
Mikhail Rakhmanov
fw. 27 1 4 5
Dmitry Shevchenko
fw. 23 4 4 8
Alexander Borisevich
fw. 17 3 4 7
Dias Guseinov
fw. 15 0 0 0
Batyrlan Muratov
fw. 11 0 1 1
Michael Chaput
fw. 10 3 0 3

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului