Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:5
Kunlun RS — Avtomobilist Meci incheiat 17 septembrie 2020
Urmatorul meci pentru Kunlun RS
19 septembrie, 17:00
 
Kunlun RS
Salavat Yulaev
Urmatorul meci pentru Avtomobilist
20 septembrie, 15:00
 
Avtomobilist
Avangard
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Avtomobilist

17 septembrie 2020, 19:00 (EEST)
17 septembrie 2020, 19:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Arena Mitishy (Mitishy, Russia)
Arbitru: , Konstantin Olenin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Igor Ulanov
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 236 -13 0 0
Simon Hrubec
gk. 0 0 0 0
Lev Starikov
df. 88 0 0 0
Sergey Gimaev
df. 74 0 1 1
Andrey Shustr
df. 0 0 0 0
Jeik Chelios
df. 0 0 0 0
Sam Lofquist
df. 0 0 0 0
Ivan Nikolishin
fw. 102 2 1 3
Sergey Monahov
fw. 93 0 2 2
Egor Dugin
fw. 82 0 0 0
Andrei Maksimov
fw. 52 0 0 0
Viktor Shahvorostov
fw. 49 0 0 0
German Shaporev
fw. 43 3 0 3
Alex Rich
fw. 0 0 0 0
Danny Kristo
fw. 0 0 0 0
Dávid Bondra
fw. 0 0 0 0
Ethan Werek
fw. 0 0 0 0
Gunars Skvorcovs
fw. 0 0 0 0
Hunter Shinkaruk
fw. 0 0 0 0
Keysi Uellmen
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Ruslan Pedan
df. 117 1 2 3
Alexei Kruchinin
fw. 109 1 1 2
Denis Osipov
df. 106 1 2 3
Viktor Baldaev
df. 93 0 2 2
Dmitry Arkhipov
fw. 87 0 2 2
Dmitry Megalinsky
df. 83 0 1 1
Gleb Zyryanov
fw. 78 0 0 0
Alexander Lazushin
gk. 59 -7 0 0
Alexander Kitarov
fw. 55 0 0 0
Dmitriy Markovin
fw. 52 0 0 0
Ilya Krikunov
fw. 34 0 0 0
Anton Glinkin
fw. 32 0 1 1
Oleg Piganovich
df. 20 0 0 0
Penzov Nikita
fw. 2 0 0 0
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 304 -7 1 0
Vladislav Gross
gk. 0 0 0 0
Nikita Tryamkin
df. 112 1 1 2
Charles Genoway
df. 111 1 1 2
Alexei Vasilevsky
df. 92 0 1 1
Zakhar Arzamastsev
df. 88 0 2 2
Mikhail Mamkin
df. 46 1 0 1
Denis Bodrov
df. 33 0 0 0
Yuri Salov
df. 0 0 0 0
Piter Holland
fw. 91 1 4 5
Stanislav Bocharov
fw. 89 1 1 2
Pavel Datsyuk
fw. 85 1 4 5
Dan Sexton
fw. 84 2 6 8
Vyacheslav Litovchenko
fw. 81 1 1 2
Aleksey Makeev
fw. 79 3 1 4
Pavel Kulikov
fw. 75 0 2 2
Georgy Belousov
fw. 64 1 1 2
Alexander Protapovich
fw. 40 0 0 0
Brooks Macek
fw. 32 3 1 4
Anatoly Golyshev
fw. 29 2 0 2
Geoff Platt
fw. 13 0 1 1
Ilja Ovchinnikov
fw. 12 0 0 0
Nu vor juca
Sergey Zborovskii
df. 81 1 1 2
Andrei Obidin
fw. 48 1 1 2
Mikhail Nazarov
fw. 21 0 0 0
Stepan Khripunov
fw. 21 0 1 1
Nikita Setdikov
fw. 14 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 8 0 0 0
Maxim Berezin
df. 6 0 0 0
Vladimir Galkin
gk. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
KHL 2019-2020
23.12.19
Kunlun RS
Avtomobilist
19.09.19
Avtomobilist
Kunlun RS
KHL 2018-2019
09.12.18
Avtomobilist
Kunlun RS
07.10.18
Kunlun RS
Avtomobilist
KHL 2017-2018
30.09.17
Kunlun RS
Avtomobilist
01.09.17
Avtomobilist
Kunlun RS
KHL 2016-2017
17.12.16
Kunlun RS
Avtomobilist
4
:
3
OT
26.11.16
Avtomobilist
Kunlun RS
4
:
3

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
I
10.09.20
Barys
Kunlun RS
I
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
I
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
I
Avtomobilist
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
5
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
6
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
7
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
8
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
9
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
10
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
11
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
2
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
3
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 23-15 10
4
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
5
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
6
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
7
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
8
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
9
Torpedo
6 1 0 1 4 0 0 17-24 4
10
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
11
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
12
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
2
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
3
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
4
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
5
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
6
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
2
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 23-15 10
3
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
4
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
5
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
6
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
3
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
4
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
5
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
3
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
4
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
5
Torpedo
6 1 0 1 4 0 0 17-24 4
6
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
3
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 23-15 10
4
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
5
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
6
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
7
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
8
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
9
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
10
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
11
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
12
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
15
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
16
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
17
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
18
Torpedo
6 1 0 1 4 0 0 17-24 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 0 2 0 0 0 15-5 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
3
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 20-9 8
4
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 20-13 8
5
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
6
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
7
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
8
SKA
5 3 0 0 1 1 0 20-15 7
9
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
10
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 20-18 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 12-11 5
12
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
15
Barys
5 1 0 0 1 2 1 13-17 5
16
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
17
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
18
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 15-21 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
5 1 0 0 4 0 0 8-21 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
4 4 0 0 0 0 0 15-6 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Lokomotiv
3 3 0 0 0 0 0 11-3 6
4
Avtomobilist
3 2 0 0 0 0 1 11-4 5
5
CSKA
3 2 0 0 0 1 0 8-5 5
6
Sibir
4 1 1 0 1 0 1 12-13 5
7
SKA
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
8
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
9
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
10
HC Dinamo Minsk
4 1 1 0 2 0 0 17-13 4
11
Barys
3 1 0 0 0 1 1 8-9 4
12
HC Spartak
3 1 0 0 1 1 0 9-9 3
13
Tractor
3 1 0 0 1 1 0 6-7 3
14
Jokerit
1 1 0 0 0 0 0 6-0 2
15
Torpedo
3 1 0 0 2 0 0 10-12 2
16
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
17
Neftekhimik
3 1 0 0 2 0 0 8-11 2
18
Amur
3 1 0 0 2 0 0 5-10 2
19
Ak Bars
2 0 1 0 1 0 0 3-6 2
20
Vityaz
2 0 0 1 1 0 0 4-5 2
21
HC Sochi
2 0 0 0 1 0 1 0-5 1
22
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
HC Dynamo
2 0 0 0 2 0 0 3-6 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
4 3 0 0 1 0 0 14-11 6
2
Ak Bars
3 2 1 0 0 0 0 12-6 6
3
HC Dynamo
4 2 1 0 1 0 0 14-10 6
4
CSKA
3 1 0 2 0 0 0 9-3 6
5
SKA
4 2 0 0 1 1 0 13-12 5
6
Avtomobilist
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
7
HC Dinamo Minsk
2 1 1 0 0 0 0 8-5 4
8
Barys
3 1 0 0 1 1 0 8-10 3
9
Avangard
2 1 0 0 1 0 0 6-3 2
10
Vityaz
3 1 0 0 2 0 0 10-8 2
11
Tractor
2 1 0 0 1 0 0 3-3 2
12
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 5-6 2
13
Jokerit
2 1 0 0 1 0 0 3-6 2
14
HC Spartak
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
15
HC Sochi
3 0 1 0 2 0 0 4-11 2
16
Metallurg
1 0 0 1 0 0 0 1-0 2
17
Torpedo
3 0 0 1 2 0 0 7-12 2
18
Severstal
1 0 0 0 0 0 1 1-2 1
19
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 1 1 0 4-6 1
20
Sibir
3 0 0 0 3 0 0 4-7 0
21
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 2-11 0
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
4 0 0 0 4 0 0 7-19 0
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept