Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Avangard 30 octombrie 2022

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
5.60
4.60
1.45
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Kunlun RS – Avangard

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
I
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
I
21.10.22
SKA
Kunlun RS
I
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
I
11.10.22
Barys
Kunlun RS
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
V
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
CO
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
CS
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
I
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
I
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
I
22.09.22
Kunlun RS
SKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
CO
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
13.09.22
Amur
Kunlun RS
I
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
I
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V
Avangard
28.10.22
Avangard
Admiral
PO
25.10.22
Avangard
Barys
V
23.10.22
Avangard
Severstal
V
19.10.22
Tractor
Avangard
I
17.10.22
Metallurg
Avangard
I
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
PS
13.10.22
Avangard
Amur
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
V
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
I
01.10.22
Avangard
Sibir
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
V
23.09.22
Torpedo
Avangard
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
V
19.09.22
Tractor
Avangard
V
16.09.22
Barys
Avangard
V
15.09.22
Barys
Avangard
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
PS
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
I
07.09.22
SKA
Avangard
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
I
03.09.22
Vityaz
Avangard
I

Meciurile head-to-head: Kunlun RS — Avangard

KHL 2022-2023
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
KHL 2021-2022
17.11.21
Kunlun RS
Avangard
13.11.21
Avangard
Kunlun RS
KHL 2020-2021
30.12.20
Avangard
Kunlun RS
3
:
3
1
:
2
S
21.12.20
Kunlun RS
Avangard
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
KHL 2019-2020
30.11.19
Kunlun RS
Avangard
28.11.19
Kunlun RS
Avangard
2
:
2
0
:
1
S
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 2 1 0 1 85-39 45
2
Metallurg
24 16 1 0 4 3 0 79-55 37
3
HC Dynamo
25 12 1 2 6 0 4 64-49 34
4
CSKA
22 12 2 1 4 2 1 68-49 33
5
Salavat Yulaev
23 12 0 3 5 2 1 65-41 33
6
Avtomobilist
24 12 2 1 8 1 0 75-63 31
7
Lokomotiv
23 12 1 1 6 1 2 59-49 31
8
Sibir
25 8 2 4 9 1 1 62-56 30
9
Torpedo
24 11 1 2 9 1 0 66-54 29
10
Vityaz
24 7 2 2 7 1 5 59-57 28
11
HC Spartak
24 8 2 1 8 4 1 44-58 27
12
Admiral
24 5 2 5 9 1 2 45-51 27
13
HC Dinamo Minsk
24 6 2 2 10 3 1 62-69 24
14
Barys
25 9 1 1 13 0 1 55-76 23
15
Tractor
25 8 1 1 12 2 1 56-66 23
16
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
17
Ak Bars
22 5 4 0 9 3 1 47-54 22
18
Avangard
23 9 0 0 11 1 2 59-67 21
19
Kunlun RS
25 6 2 1 13 1 2 55-71 21
20
Neftekhimik
23 6 2 1 13 1 0 56-75 19
21
Amur
23 5 2 0 12 2 2 43-68 18
22
HC Sochi
21 3 0 0 15 3 0 42-70 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
5 5 0 0 0 0 0 19-6 10
2
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 22-10 10
3
SKA
5 4 0 1 0 0 0 17-10 10
4
Metallurg
5 4 0 0 0 1 0 16-7 9
5
Admiral
5 1 1 2 0 0 1 9-6 9
6
Sibir
5 3 0 1 1 0 0 19-13 8
7
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 12-9 6
8
Tractor
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
9
Lokomotiv
5 2 1 0 2 0 0 15-14 6
10
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 13-9 6
11
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 14-12 5
12
Amur
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
13
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 10-13 5
14
Vityaz
5 1 0 0 1 0 3 13-15 5
15
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
16
HC Spartak
5 0 1 1 3 0 0 11-16 4
17
Avtomobilist
5 1 0 0 4 0 0 8-14 2
18
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 12-19 2
19
Ak Bars
5 0 1 0 4 0 0 9-16 2
20
Severstal
5 0 0 0 4 0 1 11-21 1
21
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 10-20 0
22
Barys
5 0 0 0 5 0 0 6-24 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
14 10 2 1 0 0 1 46-21 27
2
Avtomobilist
13 10 0 1 2 0 0 47-26 22
3
Torpedo
12 9 0 1 1 1 0 47-24 21
4
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-30 20
5
CSKA
12 7 2 0 2 1 0 43-28 19
6
HC Dynamo
14 7 0 1 4 0 2 41-29 18
7
Vityaz
14 5 1 2 4 1 1 35-32 18
8
Sibir
13 6 0 2 4 0 1 38-31 17
9
Kunlun RS
13 4 2 1 3 1 2 34-33 17
10
Barys
12 7 1 0 4 0 0 32-28 16
11
Lokomotiv
11 6 0 1 3 0 1 25-20 15
12
Salavat Yulaev
11 5 0 2 3 0 1 31-19 15
13
Tractor
13 5 1 0 6 1 0 25-29 13
14
HC Dinamo Minsk
11 5 0 1 4 1 0 34-32 13
15
Ak Bars
11 2 3 0 3 3 0 24-26 13
16
Admiral
11 2 1 3 4 0 1 20-22 13
17
Avangard
8 5 0 0 1 1 1 24-15 12
18
HC Spartak
12 4 1 0 5 2 0 20-33 12
19
Amur
11 4 0 0 4 1 2 24-29 11
20
Neftekhimik
10 3 1 1 5 0 0 24-27 10
21
Severstal
10 3 0 1 4 1 1 30-30 10
22
HC Sochi
12 2 0 0 8 2 0 24-37 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
10 7 1 1 1 0 0 39-18 18
2
Salavat Yulaev
12 7 0 1 2 2 0 34-22 18
3
Metallurg
11 8 0 0 2 1 0 34-25 17
4
Lokomotiv
12 6 1 0 3 1 1 34-29 16
5
HC Dynamo
11 5 1 1 2 0 2 23-20 16
6
HC Spartak
12 4 1 1 3 2 1 24-25 15
7
CSKA
10 5 0 1 2 1 1 25-21 14
8
Admiral
13 3 1 2 5 1 1 25-29 14
9
Severstal
15 3 1 1 7 0 3 38-47 13
10
Sibir
12 2 2 2 5 1 0 24-25 13
11
HC Dinamo Minsk
13 1 2 1 6 2 1 28-37 11
12
Tractor
12 3 0 1 6 1 1 31-37 10
13
Vityaz
10 2 1 0 3 0 4 24-25 10
14
Avangard
15 4 0 0 10 0 1 35-52 9
15
Ak Bars
11 3 1 0 6 0 1 23-28 9
16
Neftekhimik
13 3 1 0 8 1 0 32-48 9
17
Avtomobilist
11 2 2 0 6 1 0 28-37 9
18
Torpedo
12 2 1 1 8 0 0 19-30 8
19
Barys
13 2 0 1 9 0 1 23-48 7
20
Amur
12 1 2 0 8 1 0 19-39 7
21
Kunlun RS
12 2 0 0 10 0 0 21-38 4
22
HC Sochi
9 1 0 0 7 1 0 18-33 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 2 1 0 1 85-39 45
2
HC Dynamo
25 12 1 2 6 0 4 64-49 34
3
CSKA
22 12 2 1 4 2 1 68-49 33
4
Lokomotiv
23 12 1 1 6 1 2 59-49 31
5
Torpedo
24 11 1 2 9 1 0 66-54 29
6
Vityaz
24 7 2 2 7 1 5 59-57 28
7
HC Spartak
24 8 2 1 8 4 1 44-58 27
8
HC Dinamo Minsk
24 6 2 2 10 3 1 62-69 24
9
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
10
Kunlun RS
25 6 2 1 13 1 2 55-71 21
11
HC Sochi
21 3 0 0 15 3 0 42-70 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
24 16 1 0 4 3 0 79-55 37
2
Salavat Yulaev
23 12 0 3 5 2 1 65-41 33
3
Avtomobilist
24 12 2 1 8 1 0 75-63 31
4
Sibir
25 8 2 4 9 1 1 62-56 30
5
Admiral
24 5 2 5 9 1 2 45-51 27
6
Barys
25 9 1 1 13 0 1 55-76 23
7
Tractor
25 8 1 1 12 2 1 56-66 23
8
Ak Bars
22 5 4 0 9 3 1 47-54 22
9
Avangard
23 9 0 0 11 1 2 59-67 21
10
Neftekhimik
23 6 2 1 13 1 0 56-75 19
11
Amur
23 5 2 0 12 2 2 43-68 18
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 2 1 0 1 85-39 45
2
Torpedo
24 11 1 2 9 1 0 66-54 29
3
Vityaz
24 7 2 2 7 1 5 59-57 28
4
HC Spartak
24 8 2 1 8 4 1 44-58 27
5
HC Sochi
21 3 0 0 15 3 0 42-70 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
23 12 0 3 5 2 1 65-41 33
2
Sibir
25 8 2 4 9 1 1 62-56 30
3
Admiral
24 5 2 5 9 1 2 45-51 27
4
Barys
25 9 1 1 13 0 1 55-76 23
5
Avangard
23 9 0 0 11 1 2 59-67 21
6
Amur
23 5 2 0 12 2 2 43-68 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
25 12 1 2 6 0 4 64-49 34
2
CSKA
22 12 2 1 4 2 1 68-49 33
3
Lokomotiv
23 12 1 1 6 1 2 59-49 31
4
HC Dinamo Minsk
24 6 2 2 10 3 1 62-69 24
5
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
24 16 1 0 4 3 0 79-55 37
2
Avtomobilist
24 12 2 1 8 1 0 75-63 31
3
Tractor
25 8 1 1 12 2 1 56-66 23
4
Ak Bars
22 5 4 0 9 3 1 47-54 22
5
Kunlun RS
25 6 2 1 13 1 2 55-71 21
6
Neftekhimik
23 6 2 1 13 1 0 56-75 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 15 -38 0 0
Matt Jurusik
gk. 9 -25 0 0
Aleksey Murygin
gk. 1 -3 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Sun Zehao
gk. 0 0 0 0
Doyle Somerby
df. 25 1 1 2
Kyle Wood
df. 25 3 8 11
Vincent LoVerde
df. 25 1 0 1
Zac Leslie
df. 25 4 10 14
Jeik Chelios
df. 24 1 7 8
Dmitry Kostenko
df. 18 2 1 3
Ty Schultz
df. 18 0 1 1
Jaison Fram
df. 14 0 1 1
Czymen Chan
df. 12 0 1 1
Ryan Sproul
df. 10 2 2 4
Joung Yan
df. 6 0 0 0
Liam Ross
df. 1 0 0 0
Cory Kane
fw. 25 2 3 5
Parker Foo
fw. 25 6 9 15
Jack Rodewald
fw. 23 6 6 12
Brandon Yip
fw. 22 9 9 18
Ethan Werek
fw. 22 3 3 6
Devin Brosseau
fw. 21 7 4 11
Garet Hunt
fw. 21 1 1 2
Brett Pollock
fw. 20 1 5 6
Alexandr Perevalov
fw. 16 2 1 3
Lukas Lockhart
fw. 16 0 3 3
Cliff Pu
fw. 10 2 3 5
Tyler Wong
fw. 10 0 6 6
Josh Nicholls
fw. 9 0 1 1
Zecen Zhang
fw. 9 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 8 0 0 0
Alex Rich
fw. 3 1 0 1
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 17 -32 0 0
Stanislav Galimov
gk. 10 -23 0 0
Andrey Mishurov
gk. 2 -4 0 0
Alexei Bereglazov
df. 23 5 8 13
Damir Sharipzyanov
df. 23 0 4 4
Anton Belov
df. 22 0 5 5
Semyon Chistyakov
df. 20 2 5 7
Viktor Svedberg
df. 17 0 1 1
Christián Jaroš
df. 16 2 5 7
Mikhail Gulyayev
df. 11 0 1 1
Timofej Davidov
df. 10 0 0 0
Ziyat Paigin
df. 6 1 0 1
Fyodor Belyakov
df. 5 0 0 0
Alexander Broadhurst
fw. 23 2 7 9
Arseni Gritsyuk
fw. 23 2 6 8
Pavel Dedunov
fw. 23 1 1 2
Reid Boucher
fw. 23 11 10 21
Sergey Tolchinsky
fw. 23 5 11 16
Fyodor Malykhin
fw. 22 1 3 4
Vladimir Zharkov
fw. 22 2 2 4
Vladimir Brukvin
fw. 21 4 1 5
Vladimir Tkachyov
fw. 21 6 15 21
Alexander Dergachyov
fw. 17 1 2 3
Korban Nait
fw. 15 6 5 11
Ivan Telegin
fw. 14 3 0 3
Nail Yakupov
fw. 13 4 2 6
Dmitry Shevchenko
fw. 10 1 0 1
Egor Kruzhenkov
fw. 4 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 3 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 2 0 0 0
Semen Astashevsky
fw. 1 0 0 0
Sergei Alkhimov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului