2:2
Kunlun RS — Amur Meci incheiat 19 ianuarie 2021
Urmatorul meci pentru Kunlun RS
25 ianuarie, 18:30
 
Vityaz
Kunlun RS
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Amur

19 ianuarie 2021, 18:00 (EET)
19 ianuarie 2021, 18:00 (EET) Meci incheiat
2 : 3
OT 0:1
Stadion: Arena Mitishy (Mitishy, Russia)
Arbitru: Viktor Spirin, Vladimir Bukin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Alexei Kovalev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 1,415 -83 1 1
Jeremy Smith
gk. 552 -26 0 0
Ryan Sproul
df. 712 6 10 16
Jeik Chelios
df. 614 2 6 8
Andrej Shustr
df. 543 0 2 2
Jaison Fram
df. 339 3 1 4
Lev Starikov
df. 240 1 0 1
Voyteh Mozik
df. 171 1 2 3
Aleksandr Evseenkov
df. 116 0 1 1
Ivan Nikolishin
fw. 766 6 9 15
Lukas Lockhart
fw. 615 10 8 18
Ethan Werek
fw. 584 12 11 23
Spencer Foo
fw. 507 5 4 9
Alexei Toropchenko
fw. 449 6 3 9
Sergey Monahov
fw. 426 0 10 10
Tyler Wong
fw. 370 5 8 13
Vyacheslav Leshchenko
fw. 305 6 4 10
Parker Foo
fw. 231 2 1 3
Anton Lazarev
fw. 211 3 2 5
Shon Kollinz
fw. 205 0 3 3
Gleb Shashkov
fw. 181 1 2 3
Andrey Bakanov
fw. 101 2 1 3
Nu vor juca
Ruslan Pedan
df. 534 1 5 6
Hunter Shinkaruk
fw. 532 10 14 24
Viktor Baldaev
df. 499 0 4 4
Keysi Uellmen
fw. 439 4 8 12
Cory Kane
fw. 242 3 3 6
Igor Larionov
fw. 46 0 2 2
Igor Saprykin
gk. 0 0 0 0
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 1,462 -63 0 0
Marek Langhamer
gk. 1,155 -56 0 0
Pavel Turbin
df. 886 1 6 7
Nikita Kamalov
df. 764 3 7 10
Valeriy S. Vasiliev
df. 551 2 5 7
Michal Jordan
df. 541 6 6 12
Sergei Tereshchenko
df. 525 6 6 12
Yuri Sergiyenko
df. 483 2 6 8
Nikita Zimin
df. 87 0 1 1
Vladimir Butuzov
fw. 771 12 13 25
Aleksandr Polunin
fw. 744 9 8 17
Denis Golybev
fw. 671 5 12 17
Alexander Gorshkov
fw. 649 9 9 18
Tomas Zohorna
fw. 613 6 14 20
Valentin Pyanov
fw. 585 8 10 18
Ginek Zogorna
fw. 565 8 12 20
Kirill Rasskazov
fw. 458 7 4 11
Dmitriy Lugin
fw. 404 5 11 16
Alexander P. Sharov
fw. 298 2 3 5
Dmitry Arkhipov
fw. 220 3 3 6
Vladimir Mikhasyonok
fw. 157 1 2 3
Nu vor juca
Gleb Koryagin
df. 787 2 7 9
Dominik Mashin
df. 500 2 5 7
Danil Faizullin
fw. 386 1 5 6
Alexander Kuznetsov
fw. 250 4 1 5
Artur Gizdatullin
fw. 223 2 2 4
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Nikita Aleksandrov
df. 71 0 2 2
Ignat Korotkikh
fw. 25 0 1 1
Matvei Zaseda
fw. 18 2 1 3
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Egor Kharchenko
df. 3 0 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
12.01.21
Amur
Kunlun RS
10.01.21
Amur
Kunlun RS
24.11.20
Kunlun RS
Amur
KHL 2019-2020
22.01.20
Kunlun RS
Amur
21.01.20
Kunlun RS
Amur
09.12.19
Amur
Kunlun RS
03.10.19
Amur
Kunlun RS
KHL 2018-2019
18.02.19
Amur
Kunlun RS
16.02.19
Amur
Kunlun RS
31.01.19
Amur
Kunlun RS
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
14.01.21
Sibir
Kunlun RS
V
12.01.21
Amur
Kunlun RS
I
10.01.21
Amur
Kunlun RS
I
07.01.21
Kunlun RS
Sibir
I
05.01.21
Kunlun RS
Severstal
I
30.12.20
Avangard
Kunlun RS
3
:
3
1
:
2
S
CS
26.12.20
Kunlun RS
Tractor
V
21.12.20
Kunlun RS
Avangard
I
19.12.20
Kunlun RS
Barys
PO
13.12.20
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
2
S
PS
09.12.20
HC Sochi
Kunlun RS
V
07.12.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
05.12.20
Kunlun RS
Torpedo
PO
01.12.20
CSKA
Kunlun RS
PO
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
I
27.11.20
Kunlun RS
Sibir
V
24.11.20
Kunlun RS
Amur
I
23.11.20
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
PO
21.11.20
Kunlun RS
Ak Bars
I
16.11.20
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
PO
30.10.20
Barys
Kunlun RS
I
28.10.20
SKA
Kunlun RS
V
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
I
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
V
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
V
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
I
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
V
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
PS
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
I
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
I
10.09.20
Barys
Kunlun RS
I
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
I
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
I
Amur
17.01.21
Barys
Amur
I
12.01.21
Amur
Kunlun RS
V
10.01.21
Amur
Kunlun RS
V
06.01.21
Amur
Barys
V
04.01.21
Amur
Barys
4
:
4
2
:
3
S
PS
28.12.20
Avtomobilist
Amur
I
26.12.20
Barys
Amur
I
24.12.20
Sibir
Amur
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.12.20
Sibir
Amur
I
10.12.20
Amur
Vityaz
V
08.12.20
Amur
Lokomotiv
I
05.12.20
Amur
HC Sochi
I
03.12.20
Amur
HC Spartak
V
28.11.20
HC Dynamo
Amur
I
26.11.20
Avangard
Amur
I
24.11.20
Kunlun RS
Amur
V
22.11.20
SKA
Amur
I
19.11.20
Amur
Metallurg
CO
17.11.20
Amur
Avangard
I
15.11.20
Amur
Avangard
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Torpedo
Amur
CO
30.10.20
Neftekhimik
Amur
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
I
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
3
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
4
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
5
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
6
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
7
Severstal
47 17 4 3 19 1 3 113-127 52
8
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
9
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
10
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
11
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
3
Salavat Yulaev
49 21 4 4 16 3 1 149-128 62
4
Metallurg
47 24 0 4 14 4 1 126-111 61
5
Avtomobilist
48 21 3 2 15 4 3 127-115 59
6
Tractor
47 23 2 1 18 1 2 122-111 55
7
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
8
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
9
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
10
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
11
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
12
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
2
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
3
Severstal
47 17 4 3 19 1 3 113-127 52
4
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
5
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
6
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
2
Salavat Yulaev
49 21 4 4 16 3 1 149-128 62
3
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
4
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
5
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
6
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
3
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
4
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
5
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Metallurg
47 24 0 4 14 4 1 126-111 61
3
Avtomobilist
48 21 3 2 15 4 3 127-115 59
4
Tractor
47 23 2 1 18 1 2 122-111 55
5
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
6
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
3
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
4
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
5
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
6
Salavat Yulaev
49 21 4 4 16 3 1 149-128 62
7
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
8
Metallurg
47 24 0 4 14 4 1 126-111 61
9
Avtomobilist
48 21 3 2 15 4 3 127-115 59
10
Tractor
47 23 2 1 18 1 2 122-111 55
11
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
12
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
13
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
14
Severstal
47 17 4 3 19 1 3 113-127 52
15
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
16
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
17
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
18
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
19
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
20
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
21
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
22
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
23
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 22-12 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 16-11 8
3
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 10-5 8
4
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 19-8 8
5
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 15-12 8
6
Amur
5 3 0 0 1 0 1 19-14 7
7
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 13-10 7
8
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 15-10 6
9
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-7 6
10
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 8-13 6
11
Tractor
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
12
Severstal
5 2 0 0 2 0 1 13-14 5
13
SKA
5 2 0 0 2 1 0 10-12 5
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
16
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 11-13 4
17
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
18
Barys
5 2 0 0 3 0 0 12-19 4
19
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 11-11 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 11-19 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 6-18 1
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 8-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 17 1 2 1 1 1 76-37 42
2
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
3
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
4
CSKA
23 14 2 0 3 3 1 75-46 36
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
24 13 0 0 6 4 1 75-65 31
7
HC Dynamo
23 11 3 0 6 1 2 72-60 31
8
Metallurg
24 14 0 0 8 1 1 64-58 30
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
10
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
11
Avtomobilist
23 10 2 0 6 2 3 63-52 29
12
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
13
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
14
Tractor
22 10 2 0 8 1 1 59-52 26
15
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
16
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
17
Vityaz
24 10 0 2 11 0 1 64-72 25
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
18 10 1 1 6 0 0 60-40 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
21 6 0 0 10 3 2 51-72 17
22
HC Sochi
23 5 0 0 13 3 2 51-79 15
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
25 14 0 1 6 3 1 75-51 34
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
8
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
9
HC Dinamo Minsk
23 9 1 3 8 1 1 70-68 28
10
Salavat Yulaev
23 9 2 2 9 1 0 66-60 27
11
Avangard
24 9 1 0 8 4 2 65-63 26
12
Lokomotiv
24 8 2 1 9 4 0 62-57 26
13
Barys
21 6 5 1 8 1 0 50-57 25
14
HC Spartak
23 9 2 0 10 0 2 61-66 24
15
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
16
Severstal
23 5 3 2 10 1 2 52-69 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
22 7 0 1 13 0 1 52-55 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
21
Amur
23 2 2 1 16 0 2 47-84 12
22
Neftekhimik
20 5 0 0 15 0 0 42-83 10
23
HC Dinamo Riga
22 1 1 1 16 2 1 43-83 9
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide