Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:3
Jokerit — Metallurg Meci incheiat 15 februarie 2020
Urmatorul meci pentru Metallurg
27 februarie, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Jokerit — Metallurg

15 februarie 2020, 16:00 (EET)
15 februarie 2020, 16:00 (EET)
0
Arbitru: Jan Hribik, Martin Frano Stadion: Hartwall Arena (Helsinki, Finland)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Janis Kalnins
gk. 2,667 -95 3 3
Antti Niemi
gk. 780 -46 0 0
Mikko Lehtonen
df. 1,252 16 28 44
Sami Lepisto
df. 1,177 8 17 25
Viktor Lev
df. 948 2 9 11
Tommi Kivisto
df. 885 0 3 3
Teemu Eronen
df. 824 3 7 10
David Sklenicka
df. 354 1 1 2
Brian O'Neill
fw. 1,004 19 27 46
Peter Regin
fw. 947 16 21 37
John Norman
fw. 915 6 17 23
Petri Kontiola
fw. 878 11 22 33
Jesse Joensuu
fw. 844 14 16 30
Marko Anttila
fw. 825 10 7 17
Henrik Haapala
fw. 780 5 21 26
Veli-Matti Savinainen
fw. 652 10 11 21
Antti Pihlstrom
fw. 485 3 6 9
Ahti Oksanen
fw. 458 7 7 14
Nicklas Jensen
fw. 359 13 8 21
Saku Mäenalanen
fw. 323 2 4 6
Nu vor juca
Alex Grant
df. 766 5 14 19
Henri Ikonen
fw. 571 8 6 14
Steve Moses
fw. 539 7 10 17
Oliver Lauridsen
df. 301 1 0 1
Mika Niemi
fw. 299 2 0 2
Aleksi Halme
fw. 158 3 1 4
Eemeli Rasanen
df. 70 0 0 0
Konsta Hirvonen
fw. 37 0 0 0
Roope Reini
df. 25 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Koshechkin
gk. 2,503 -84 1 1
Vasily Demchenko
gk. 466 -19 0 0
Viktor Antipin
df. 1,196 5 13 18
Egor Yakovlev.
df. 1,167 7 7 14
Grigory Dronov
df. 955 1 9 10
Alexei Bereglazov
df. 821 3 2 5
Maxim Matyshkin
df. 802 4 9 13
Evgeny Biryukov
df. 764 0 1 1
Artem Minulin
df. 100 0 0 0
Sergei Mozyakin
fw. 942 13 21 34
Andrei Loktionov
fw. 877 3 8 11
Nikolai Kulemin
fw. 870 12 6 18
Andrej Nestrasil
fw. 750 12 10 22
Roman Lyubimov
fw. 732 4 6 10
Erik O'Dell
fw. 729 6 11 17
Brendon Kozun
fw. 619 7 13 20
Bogdan Potekhin
fw. 588 11 6 17
Evgeny Timkin
fw. 537 1 1 2
Arkhip Nekolenko
fw. 402 2 1 3
Pavel Dorofeyev
fw. 398 4 3 7
Tomas Filippi
fw. 295 2 5 7
Nikita Rozhkov
fw. 99 0 2 2
Nu vor juca
Dennis Rasmussen
fw. 937 10 23 33
Ivan Vereshchagin
df. 443 1 3 4
Nikita Pivtsakin
df. 237 1 4 5
Yegor Korobkin
fw. 159 1 2 3
Ilja Avramenko
fw. 44 0 0 0
Vadim Antipin
df. 30 0 0 0
Nikolay Vladimirov
fw. 22 0 1 1
Gleb Babintsev
df. 3 0 0 0
Gleb Nosov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.04
4.00
3.05
2.25
1.61
2.20
1.64
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
30.01.20
Metallurg
Jokerit
KHL 2018-2019
02.11.18
Metallurg
Jokerit
19.09.18
Jokerit
Metallurg
KHL 2017-2018
07.01.18
Jokerit
Metallurg
11.12.17
Metallurg
Jokerit
1
:
1
1
:
0
S
KHL 2016-2017
28.11.16
Jokerit
Metallurg
3
:
2
10.09.16
Metallurg
Jokerit
3
:
1
KHL 2015-2016
22.10.15
Metallurg
Jokerit
2
:
3
14.10.15
Jokerit
Metallurg
4
:
2
KHL 2014-2015
12.12.14
Metallurg
Jokerit
3
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Jokerit
13.02.20
Avtomobilist
Jokerit
V
11.02.20
Jokerit
Tractor
V
03.02.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
01.02.20
Lokomotiv
Jokerit
I
30.01.20
Metallurg
Jokerit
CO
26.01.20
Jokerit
Neftekhimik
V
25.01.20
Jokerit
Kunlun RS
V
23.01.20
Jokerit
Admiral
CO
21.01.20
Jokerit
Barys
I
16.01.20
SKA
Jokerit
I
14.01.20
Vityaz
Jokerit
V
11.01.20
Jokerit
Severstal
I
10.01.20
Jokerit
Severstal
V
08.01.20
HC Spartak
Jokerit
CO
06.01.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.01.20
Jokerit
SKA
V
30.12.19
Jokerit
Vityaz
V
28.12.19
HC Sochi
Jokerit
PO
26.12.19
Lokomotiv
Jokerit
CO
21.12.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
19.12.19
Jokerit
Lokomotiv
4
:
4
0
:
1
S
PS
17.12.19
HC Dynamo
Jokerit
CO
09.12.19
Jokerit
HC Spartak
V
06.12.19
Sibir
Jokerit
V
04.12.19
Barys
Jokerit
V
02.12.19
Salavat Yulaev
Jokerit
V
29.11.19
Jokerit
Sibir
I
26.11.19
Jokerit
Amur
V
24.11.19
Jokerit
Lokomotiv
2
:
2
0
:
1
S
PS
22.11.19
Jokerit
HC Dynamo
V
19.11.19
Tractor
Jokerit
V
17.11.19
Amur
Jokerit
I
15.11.19
Admiral
Jokerit
2
:
2
1
:
0
S
PS
13.11.19
Kunlun RS
Jokerit
V
02.11.19
Jokerit
Torpedo
V
31.10.19
Jokerit
Lokomotiv
I
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
I
26.10.19
Severstal
Jokerit
CO
24.10.19
CSKA
Jokerit
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
I
19.10.19
Jokerit
Torpedo
PO
17.10.19
Ak Bars
Jokerit
PO
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
CS
11.10.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
V
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
CO
02.10.19
Neftekhimik
Jokerit
V
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
CO
28.09.19
Jokerit
Avtomobilist
V
25.09.19
Jokerit
CSKA
I
23.09.19
Lokomotiv
Jokerit
V
21.09.19
HC Dinamo Minsk
Jokerit
I
15.09.19
SKA
Jokerit
I
13.09.19
Torpedo
Jokerit
PO
11.09.19
Severstal
Jokerit
V
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
05.09.19
Jokerit
Ak Bars
I
03.09.19
Jokerit
Avangard
I
Metallurg
13.02.20
Neftekhimik
Metallurg
I
11.02.20
HC Spartak
Metallurg
I
03.02.20
Metallurg
Avangard
CO
01.02.20
Metallurg
Avtomobilist
I
30.01.20
Metallurg
Jokerit
PO
26.01.20
Avangard
Metallurg
I
24.01.20
Torpedo
Metallurg
V
16.01.20
Barys
Metallurg
I
14.01.20
Tractor
Metallurg
I
09.01.20
Metallurg
Amur
V
07.01.20
Ak Bars
Metallurg
I
05.01.20
Metallurg
Sibir
V
03.01.20
Metallurg
Avtomobilist
V
29.12.19
Metallurg
HC Dynamo
4
:
4
1
:
0
S
CS
26.12.19
HC Dinamo Riga
Metallurg
V
24.12.19
CSKA
Metallurg
I
22.12.19
SKA
Metallurg
I
17.12.19
Metallurg
Neftekhimik
3
:
3
1
:
0
S
CS
09.12.19
Metallurg
HC Dinamo Riga
V
07.12.19
Metallurg
Tractor
I
05.12.19
Salavat Yulaev
Metallurg
1
:
1
0
:
1
S
CS
03.12.19
Lokomotiv
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
PS
30.11.19
Metallurg
Salavat Yulaev
V
28.11.19
Metallurg
CSKA
I
26.11.19
Metallurg
Barys
PO
21.11.19
Admiral
Metallurg
I
19.11.19
Amur
Metallurg
I
17.11.19
Kunlun RS
Metallurg
I
15.11.19
Metallurg
HC Sochi
V
12.11.19
Metallurg
Tractor
V
03.11.19
Metallurg
Sibir
V
01.11.19
Metallurg
HC Dinamo Minsk
CO
29.10.19
Barys
Metallurg
V
27.10.19
Sibir
Metallurg
PO
25.10.19
Avtomobilist
Metallurg
V
23.10.19
Metallurg
Ak Bars
0
:
0
1
:
0
S
CS
20.10.19
Metallurg
Avangard
V
16.10.19
HC Sochi
Metallurg
CO
14.10.19
HC Dynamo
Metallurg
I
12.10.19
Severstal
Metallurg
V
10.10.19
Metallurg
Admiral
PO
07.10.19
Salavat Yulaev
Metallurg
V
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
PS
03.10.19
Metallurg
Lokomotiv
V
30.09.19
Avangard
Metallurg
I
28.09.19
Vityaz
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
PS
25.09.19
Metallurg
Barys
I
21.09.19
Metallurg
Ak Bars
I
19.09.19
Metallurg
HC Spartak
V
15.09.19
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
13.09.19
Ak Bars
Metallurg
I
11.09.19
Neftekhimik
Metallurg
I
09.09.19
Avtomobilist
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
PS
06.09.19
Metallurg
Vityaz
I
04.09.19
Metallurg
Severstal
V
02.09.19
Metallurg
SKA
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
4
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
5
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
6
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
9
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
12
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
7
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
8
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
9
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
10
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
11
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
12
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
3
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
4
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
4
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
5
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
6
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
5
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
6
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
5
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
6
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
6
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
7
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
8
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
9
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
12
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
15
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
16
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
17
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
18
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
19
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
20
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
23
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
24
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-7 9
5
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 15-15 8
6
Amur
5 2 0 2 1 0 0 15-9 8
7
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 18-8 6
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
11
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
12
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-13 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 18-17 6
14
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
15
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 16-18 5
16
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 10-14 4
17
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-11 3
18
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
19
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
20
Metallurg
5 0 1 0 3 1 0 9-16 3
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 9-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 6-15 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 18 2 2 4 0 0 73-40 44
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
30 15 2 0 8 2 3 86-63 39
7
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
8
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
9
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
10
Lokomotiv
29 15 2 1 10 1 0 81-60 37
11
Jokerit
28 14 2 1 8 1 2 86-76 37
12
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
13
Neftekhimik
29 13 1 3 9 0 3 90-76 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
29 12 4 0 10 1 2 79-68 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 3 3 59-84 24
23
Tractor
27 7 1 1 14 1 3 59-77 22
24
HC Dinamo Riga
29 6 2 0 16 3 2 44-70 21
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 20 1 2 5 1 0 97-41 47
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
28 11 3 2 7 4 1 76-61 37
8
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
9
Avtomobilist
27 7 4 2 8 3 3 60-63 32
10
HC Dynamo
27 11 2 1 10 1 2 77-68 31
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
28 6 4 2 15 1 0 55-78 25
15
Kunlun RS
30 9 0 1 16 1 3 64-81 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
HC Sochi
28 5 1 2 14 5 1 48-73 22
19
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
20
Metallurg
28 6 1 1 16 1 3 54-74 20
21
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
22
Amur
29 4 1 3 18 2 1 54-75 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 21