4:1
Jokerit — HC Dinamo Riga Meci incheiat 9 octombrie 2020
Urmatorul meci pentru HC Dinamo Riga
3 decembrie, 15:00
 
HC Dinamo Riga
Tractor
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Jokerit — HC Dinamo Riga

9 octombrie 2020, 18:30 (EEST)
9 octombrie 2020, 18:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Hartwall Arena (Helsinki, Finland)
Arbitru: Denis Naumov, Yury Oskirko

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 243 -7 0 0
Janis Kalnins
gk. 237 -7 0 0
Mikko Lehtonen
df. 179 6 6 12
David Sklenicka
df. 154 1 2 3
Jonathan Pudas
df. 134 1 2 3
Viktor Lev
df. 117 0 3 3
Alex Grant
df. 93 0 1 1
Niklas Friman
df. 50 0 1 1
Brian O'Neill
fw. 159 2 8 10
Jordan Shreder
fw. 137 4 2 6
Nicklas Jensen
fw. 125 6 2 8
Veli-Matti Savinainen
fw. 120 3 3 6
Marko Anttila
fw. 113 1 2 3
Iiro Pakarinen
fw. 107 3 2 5
Eeli Tolvanen
fw. 105 2 4 6
Antti Pihlstrom
fw. 83 0 1 1
Henrik Haapala
fw. 76 0 2 2
Saku Mäenalanen
fw. 76 1 3 4
Henri Ikonen
fw. 32 0 0 0
Peter Regin
fw. 13 0 0 0
Nu vor juca
John Norman
fw. 119 1 5 6
Jesse Joensuu
fw. 115 1 3 4
Tommi Kivisto
df. 108 0 1 1
Jakub Krejčík
df. 92 1 0 1
Julius Junttila
fw. 44 0 0 0
Aleksi Halme
fw. 0 0 0 0
HC Dinamo Riga

Pateris Skudra
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 375 -19 0 0
Stanislav Galimov
gk. 110 -9 0 0
Mathew Maione
df. 148 2 1 3
Ondřej Vitásek
df. 116 0 2 2
Morgan Ellis
df. 95 1 2 3
Ernests Osenieks
df. 93 0 1 1
Tony Sund
df. 62 0 2 2
Roberts Mamchics
df. 31 0 0 0
Jordan Murray
df. 0 0 0 0
Zak Mitchell
fw. 148 2 1 3
Pavel Chernov
fw. 143 2 1 3
Lauris Darzins
fw. 132 3 3 6
Konstantin Komarek
fw. 129 1 3 4
Mārtiņš Dzierkals
fw. 114 2 2 4
Miks Indrasis
fw. 98 0 1 1
Matt Wait
fw. 63 0 0 0
Evgeniy Grachov
fw. 59 0 0 0
Gennadiy Stolyarov
fw. 55 0 0 0
Emils Gegeris
fw. 49 0 0 0
Gints Meija
fw. 41 0 1 1
Gleb Prokhorenkov
fw. 25 1 0 1
Gustavs Millers
fw. 25 0 0 0
Nu vor juca
Janis Djaks
df. 99 1 1 2
Reece Scarlett
df. 95 0 2 2
Kristaps Zile
df. 87 0 0 0
Denis Parshyn
fw. 78 1 2 3
Kristaps Sotnieks
df. 77 0 1 1
Mikelis Redlihs
fw. 68 0 2 2
Daniels Berzins
fw. 47 1 1 2
Renars Krastenbergs
fw. 44 0 0 0
Patrik Zabusov
fw. 43 0 0 0
JC Lipon
fw. 27 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0
Karlis Bucenieks
fw. 17 0 0 0
Nikita Mateiko
df. 11 0 0 0
Rudolfs Polcs
fw. 10 0 0 0
Andrew O'Brien
df. 6 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.28
5.90
8.50
3.10
1.36
1.24
6.50
9.50
2.80
1.42
1.25
6.80
8.00
2.95
1.38
1.22
7.00
9.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
KHL 2019-2020
03.02.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
06.01.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
21.12.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
11.02.19
HC Dinamo Riga
Jokerit
22.12.18
Jokerit
HC Dinamo Riga
22.10.18
Jokerit
HC Dinamo Riga
25.09.18
HC Dinamo Riga
Jokerit
KHL 2017-2018
01.03.18
HC Dinamo Riga
Jokerit
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Jokerit
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I
HC Dinamo Riga
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
13 9 0 2 1 1 0 39-20 23
2
SKA
14 8 0 0 3 1 2 41-36 19
3
HC Dinamo Minsk
12 5 2 1 3 0 1 40-34 17
4
Lokomotiv
12 6 1 0 4 0 1 34-23 15
5
HC Dynamo
13 6 1 0 5 0 1 37-32 15
6
Jokerit
9 6 0 0 2 1 0 33-15 13
7
Severstal
12 3 2 1 5 0 1 25-35 13
8
Vityaz
13 3 1 2 6 0 1 38-36 13
9
HC Spartak
13 3 0 1 7 2 0 28-44 10
10
HC Sochi
11 3 1 0 6 0 1 20-33 9
11
HC Dinamo Riga
10 1 0 1 7 1 0 18-28 5
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
14 8 1 0 2 1 2 52-36 21
2
Avangard
14 8 1 0 2 1 2 38-25 21
3
Ak Bars
14 5 2 3 3 1 0 43-33 21
4
Salavat Yulaev
15 8 0 2 5 0 0 48-42 20
5
Metallurg
14 7 0 3 4 0 0 38-26 20
6
Tractor
13 7 0 0 4 1 1 32-24 16
7
Sibir
15 4 1 0 7 0 3 45-50 13
8
Torpedo
14 3 0 2 7 2 0 38-44 12
9
Amur
15 3 1 0 9 0 2 26-50 10
10
Barys
8 2 0 1 2 2 1 21-24 9
11
Neftekhimik
12 3 0 1 8 0 0 24-44 8
12
Kunlun RS
12 1 0 0 10 0 1 21-45 3
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
14 8 0 0 3 1 2 41-36 19
2
Jokerit
9 6 0 0 2 1 0 33-15 13
3
Severstal
12 3 2 1 5 0 1 25-35 13
4
Vityaz
13 3 1 2 6 0 1 38-36 13
5
HC Spartak
13 3 0 1 7 2 0 28-44 10
6
HC Sochi
11 3 1 0 6 0 1 20-33 9
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
14 8 1 0 2 1 2 38-25 21
2
Salavat Yulaev
15 8 0 2 5 0 0 48-42 20
3
Sibir
15 4 1 0 7 0 3 45-50 13
4
Amur
15 3 1 0 9 0 2 26-50 10
5
Barys
8 2 0 1 2 2 1 21-24 9
6
Kunlun RS
12 1 0 0 10 0 1 21-45 3
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
13 9 0 2 1 1 0 39-20 23
2
HC Dinamo Minsk
12 5 2 1 3 0 1 40-34 17
3
Lokomotiv
12 6 1 0 4 0 1 34-23 15
4
HC Dynamo
13 6 1 0 5 0 1 37-32 15
5
HC Dinamo Riga
10 1 0 1 7 1 0 18-28 5
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
14 8 1 0 2 1 2 52-36 21
2
Ak Bars
14 5 2 3 3 1 0 43-33 21
3
Metallurg
14 7 0 3 4 0 0 38-26 20
4
Tractor
13 7 0 0 4 1 1 32-24 16
5
Torpedo
14 3 0 2 7 2 0 38-44 12
6
Neftekhimik
12 3 0 1 8 0 0 24-44 8
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
13 9 0 2 1 1 0 39-20 23
2
Avtomobilist
14 8 1 0 2 1 2 52-36 21
3
Avangard
14 8 1 0 2 1 2 38-25 21
4
Ak Bars
14 5 2 3 3 1 0 43-33 21
5
Salavat Yulaev
15 8 0 2 5 0 0 48-42 20
6
Metallurg
14 7 0 3 4 0 0 38-26 20
7
SKA
14 8 0 0 3 1 2 41-36 19
8
HC Dinamo Minsk
12 5 2 1 3 0 1 40-34 17
9
Tractor
13 7 0 0 4 1 1 32-24 16
10
Lokomotiv
12 6 1 0 4 0 1 34-23 15
11
HC Dynamo
13 6 1 0 5 0 1 37-32 15
12
Jokerit
9 6 0 0 2 1 0 33-15 13
13
Sibir
15 4 1 0 7 0 3 45-50 13
14
Severstal
12 3 2 1 5 0 1 25-35 13
15
Vityaz
13 3 1 2 6 0 1 38-36 13
16
Torpedo
14 3 0 2 7 2 0 38-44 12
17
Amur
15 3 1 0 9 0 2 26-50 10
18
HC Spartak
13 3 0 1 7 2 0 28-44 10
19
HC Sochi
11 3 1 0 6 0 1 20-33 9
20
Barys
8 2 0 1 2 2 1 21-24 9
21
Neftekhimik
12 3 0 1 8 0 0 24-44 8
22
HC Dinamo Riga
10 1 0 1 7 1 0 18-28 5
23
Kunlun RS
12 1 0 0 10 0 1 21-45 3
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 5 0 0 0 0 0 15-8 10
2
Metallurg
5 2 0 2 1 0 0 18-11 8
3
Jokerit
5 3 0 0 1 1 0 19-12 7
4
Tractor
5 3 0 0 1 0 1 15-12 7
5
Avtomobilist
5 3 0 0 1 0 1 17-15 7
6
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 16-11 7
7
Avangard
5 2 1 0 1 0 1 11-9 7
8
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 1 0 1 15-12 7
9
HC Sochi
5 3 0 0 2 0 0 13-12 6
10
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 15-11 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 16-17 6
12
Sibir
5 2 0 0 1 0 2 19-19 6
13
SKA
5 2 0 0 1 0 2 14-15 6
14
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 12-14 5
16
Amur
5 2 0 0 2 0 1 9-11 5
17
Ak Bars
5 1 0 1 2 1 0 14-14 5
18
Vityaz
5 1 0 1 2 0 1 15-16 5
19
HC Spartak
5 1 0 1 2 1 0 14-19 5
20
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 10-18 4
21
Severstal
5 0 1 1 3 0 0 10-16 4
22
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 1 4 0 0 7-13 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
8 6 1 0 0 0 1 24-11 15
2
CSKA
7 5 0 0 1 1 0 21-11 11
3
Avtomobilist
8 3 1 0 1 1 2 27-21 11
4
Salavat Yulaev
7 4 0 1 2 0 0 25-20 10
5
Ak Bars
6 3 1 1 1 0 0 18-12 10
6
Sibir
8 3 1 0 2 0 2 28-28 10
7
Lokomotiv
7 4 0 0 2 0 1 22-16 9
8
Metallurg
7 4 0 0 3 0 0 17-14 8
9
Tractor
7 3 0 0 2 1 1 17-13 8
10
Torpedo
7 3 0 0 2 2 0 24-22 8
11
HC Spartak
8 2 0 1 3 2 0 22-23 8
12
SKA
6 3 0 0 2 0 1 15-16 7
13
Amur
7 3 0 0 3 0 1 13-18 7
14
Jokerit
4 3 0 0 1 0 0 20-7 6
15
HC Dinamo Minsk
6 2 1 0 3 0 0 18-19 6
16
Severstal
6 2 1 0 3 0 0 15-20 6
17
Barys
4 1 0 1 0 1 1 11-11 6
18
Vityaz
6 1 0 1 3 0 1 13-17 5
19
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
20
HC Dinamo Riga
6 1 0 1 4 0 0 11-12 4
21
Neftekhimik
7 1 0 1 5 0 0 14-23 4
22
Kunlun RS
4 1 0 0 2 0 1 7-12 3
23
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 8-14 3
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
8 5 0 0 1 1 1 26-20 12
2
CSKA
6 4 0 2 0 0 0 18-9 12
3
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
4
HC Dynamo
8 4 1 0 2 0 1 21-19 11
5
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
6
Ak Bars
8 2 1 2 2 1 0 25-21 11
7
Avtomobilist
6 5 0 0 1 0 0 25-15 10
8
Salavat Yulaev
8 4 0 1 3 0 0 23-22 10
9
Tractor
6 4 0 0 2 0 0 15-11 8
10
Vityaz
7 2 1 1 3 0 0 25-19 8
11
Jokerit
5 3 0 0 1 1 0 13-8 7
12
Severstal
6 1 1 1 2 0 1 10-15 7
13
Lokomotiv
5 2 1 0 2 0 0 12-7 6
14
HC Sochi
6 2 1 0 3 0 0 12-19 6
15
Avangard
6 2 0 0 2 1 1 14-14 6
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 10-21 4
17
Torpedo
7 0 0 2 5 0 0 14-22 4
18
Barys
4 1 0 0 2 1 0 10-13 3
19
Sibir
7 1 0 0 5 0 1 17-22 3
20
Amur
8 0 1 0 6 0 1 13-32 3
21
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 6-21 2
22
HC Dinamo Riga
4 0 0 0 3 1 0 7-16 1
23
Kunlun RS
8 0 0 0 8 0 0 14-33 0
KHL
Week 6
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide