Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:0
Jokerit — HC Dynamo Meci incheiat 17 februarie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Jokerit — HC Dynamo

17 februarie 2020, 18:30 (EET)
17 februarie 2020, 18:30 (EET)
0
Arbitru: Aleksey Ravodin, Jan Hribik Stadion: Hartwall Arena (Helsinki, Finland)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Antti Niemi
gk. 845 -49 0 0
Waltteri Ignatjew
gk. 0 0 0 0
Mikko Lehtonen
df. 1,277 16 28 44
Sami Lepisto
df. 1,201 8 17 25
Viktor Lev
df. 969 2 9 11
Tommi Kivisto
df. 904 0 3 3
Teemu Eronen
df. 837 3 7 10
David Sklenicka
df. 376 1 2 3
Oliver Lauridsen
df. 301 1 0 1
Brian O'Neill
fw. 1,026 19 28 47
Peter Regin
fw. 964 16 22 38
John Norman
fw. 933 6 17 23
Jesse Joensuu
fw. 859 14 16 30
Marko Anttila
fw. 842 11 7 18
Henrik Haapala
fw. 793 5 21 26
Veli-Matti Savinainen
fw. 666 11 12 23
Antti Pihlstrom
fw. 497 3 7 10
Ahti Oksanen
fw. 469 7 8 15
Nicklas Jensen
fw. 377 13 8 21
Saku Mäenalanen
fw. 333 3 4 7
Aleksi Halme
fw. 158 3 1 4
Konsta Hirvonen
fw. 37 0 0 0
Nu vor juca
Janis Kalnins
gk. 2,667 -95 3 3
Petri Kontiola
fw. 890 11 22 33
Alex Grant
df. 766 5 14 19
Henri Ikonen
fw. 571 8 6 14
Steve Moses
fw. 539 7 10 17
Mika Niemi
fw. 299 2 0 2
Eemeli Rasanen
df. 70 0 0 0
Roope Reini
df. 25 0 0 0
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 2,516 -80 2 2
Aleksandr Eremenko
gk. 790 -35 1 1
Juuso Hietanen
df. 1,104 13 25 38
Andrey Mironov
df. 1,103 3 13 16
Michal Cajkovsky
df. 963 9 20 29
Artem A. Volkov
df. 936 1 6 7
Yegor Zaitsev
df. 833 2 9 11
Kirill Lyamin
df. 814 2 6 8
Mikhail Grigoriev
df. 558 1 3 4
Dmitry Ogurtsov
df. 386 0 5 5
Vadim Shipachyov
fw. 1,167 17 48 65
Dmitrij Jaskin
fw. 1,054 30 32 62
Ivan Igumnov
fw. 816 6 9 15
Daniil Tarasov
fw. 753 16 14 30
Andre Petersson
fw. 746 17 22 39
Igor Polygalov
fw. 652 8 5 13
Vladimir Brukvin
fw. 624 4 4 8
Vyatcheslav Kulemin
fw. 471 9 2 11
Ivan Muranov
fw. 350 0 2 2
Teemu Pulkkinen
fw. 188 5 5 10
Vladislav Milhailov
fw. 84 0 0 0
Daniil Apalkov
fw. 39 0 0 0
Nu vor juca
Andrey Alekseev
fw. 596 5 10 15
Miks Indrasis
fw. 581 6 17 23
Dmitriy Moiseev
fw. 529 3 7 10
Vladislav Efremov
fw. 450 0 4 4
Maksim Afinogenov
fw. 431 8 2 10
Semyon Pankratov
fw. 176 1 1 2
Georgi Kuznetsov
gk. 139 -9 0 0
Ilya Kruglov
fw. 114 3 0 3
Sergey Boykov
df. 58 2 0 2
Andrei Pribylsky
df. 49 0 0 0
Yegor Alanov
df. 44 0 0 0
Mark Verba
fw. 9 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.33
4.00
2.55
2.50
1.50
2.35
1.58
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
17.12.19
HC Dynamo
Jokerit
22.11.19
Jokerit
HC Dynamo
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
KHL 2018-2019
07.03.19
HC Dynamo
Jokerit
05.03.19
Jokerit
HC Dynamo
03.03.19
HC Dynamo
Jokerit
01.03.19
HC Dynamo
Jokerit
27.02.19
Jokerit
HC Dynamo
25.02.19
Jokerit
HC Dynamo
13.02.19
HC Dynamo
Jokerit
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Jokerit
15.02.20
Jokerit
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
13.02.20
Avtomobilist
Jokerit
V
11.02.20
Jokerit
Tractor
V
03.02.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
01.02.20
Lokomotiv
Jokerit
I
30.01.20
Metallurg
Jokerit
CO
26.01.20
Jokerit
Neftekhimik
V
25.01.20
Jokerit
Kunlun RS
V
23.01.20
Jokerit
Admiral
CO
21.01.20
Jokerit
Barys
I
16.01.20
SKA
Jokerit
I
14.01.20
Vityaz
Jokerit
V
11.01.20
Jokerit
Severstal
I
10.01.20
Jokerit
Severstal
V
08.01.20
HC Spartak
Jokerit
CO
06.01.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.01.20
Jokerit
SKA
V
30.12.19
Jokerit
Vityaz
V
28.12.19
HC Sochi
Jokerit
PO
26.12.19
Lokomotiv
Jokerit
CO
21.12.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
19.12.19
Jokerit
Lokomotiv
4
:
4
0
:
1
S
PS
17.12.19
HC Dynamo
Jokerit
CO
09.12.19
Jokerit
HC Spartak
V
06.12.19
Sibir
Jokerit
V
04.12.19
Barys
Jokerit
V
02.12.19
Salavat Yulaev
Jokerit
V
29.11.19
Jokerit
Sibir
I
26.11.19
Jokerit
Amur
V
24.11.19
Jokerit
Lokomotiv
2
:
2
0
:
1
S
PS
22.11.19
Jokerit
HC Dynamo
V
19.11.19
Tractor
Jokerit
V
17.11.19
Amur
Jokerit
I
15.11.19
Admiral
Jokerit
2
:
2
1
:
0
S
PS
13.11.19
Kunlun RS
Jokerit
V
02.11.19
Jokerit
Torpedo
V
31.10.19
Jokerit
Lokomotiv
I
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
I
26.10.19
Severstal
Jokerit
CO
24.10.19
CSKA
Jokerit
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
I
19.10.19
Jokerit
Torpedo
PO
17.10.19
Ak Bars
Jokerit
PO
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
CS
11.10.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
V
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
CO
02.10.19
Neftekhimik
Jokerit
V
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
CO
28.09.19
Jokerit
Avtomobilist
V
25.09.19
Jokerit
CSKA
I
23.09.19
Lokomotiv
Jokerit
V
21.09.19
HC Dinamo Minsk
Jokerit
I
15.09.19
SKA
Jokerit
I
13.09.19
Torpedo
Jokerit
PO
11.09.19
Severstal
Jokerit
V
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
05.09.19
Jokerit
Ak Bars
I
03.09.19
Jokerit
Avangard
I
HC Dynamo
15.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
CO
03.02.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
01.02.20
HC Spartak
HC Dynamo
V
30.01.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
28.01.20
HC Dynamo
Torpedo
V
23.01.20
HC Dynamo
Vityaz
V
21.01.20
HC Dynamo
Ak Bars
I
16.01.20
Torpedo
HC Dynamo
I
12.01.20
SKA
HC Dynamo
PO
10.01.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
V
08.01.20
HC Dynamo
CSKA
I
07.01.20
HC Dynamo
Amur
V
05.01.20
HC Spartak
HC Dynamo
V
03.01.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
29.12.19
Metallurg
HC Dynamo
4
:
4
1
:
0
S
PS
27.12.19
Barys
HC Dynamo
CO
25.12.19
CSKA
HC Dynamo
V
22.12.19
HC Dynamo
HC Sochi
V
19.12.19
HC Dynamo
Severstal
V
17.12.19
HC Dynamo
Jokerit
PO
09.12.19
HC Dynamo
SKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
06.12.19
Lokomotiv
HC Dynamo
V
04.12.19
CSKA
HC Dynamo
I
01.12.19
Ak Bars
HC Dynamo
I
29.11.19
Torpedo
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
CS
26.11.19
HC Dynamo
Lokomotiv
V
22.11.19
Jokerit
HC Dynamo
I
20.11.19
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
CO
18.11.19
Neftekhimik
HC Dynamo
V
16.11.19
HC Dynamo
Sibir
V
14.11.19
HC Dynamo
Barys
CO
12.11.19
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.11.19
Avangard
HC Dynamo
I
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
V
29.10.19
HC Dynamo
Avangard
V
23.10.19
Admiral
HC Dynamo
V
21.10.19
Amur
HC Dynamo
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
V
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
I
14.10.19
HC Dynamo
Metallurg
V
12.10.19
HC Dynamo
Avtomobilist
V
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
I
07.10.19
Sibir
HC Dynamo
I
05.10.19
Avtomobilist
HC Dynamo
V
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
PS
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
PO
28.09.19
SKA
HC Dynamo
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
V
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
19.09.19
HC Dynamo
SKA
I
17.09.19
HC Dynamo
Admiral
V
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
PS
12.09.19
Lokomotiv
HC Dynamo
I
09.09.19
Vityaz
HC Dynamo
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
CO
04.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
02.09.19
HC Dynamo
Torpedo
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
4
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
12
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
3
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
6
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
7
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
12
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
15
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
24
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 24-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-6 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
8
Jokerit
5 3 0 0 1 0 1 14-16 7
9
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
13
Avtomobilist
5 2 0 0 2 0 1 16-17 5
14
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
15
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
18
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
20
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
22
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 7-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 4 1 0 10-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 19 2 2 4 0 0 77-41 46
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
7
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
8
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
9
Jokerit
29 14 2 1 8 1 3 89-80 38
10
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
11
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
12
Lokomotiv
30 15 2 1 11 1 0 81-64 37
13
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
23
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
24
HC Dinamo Riga
30 6 2 0 16 4 2 50-77 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Avtomobilist
28 8 4 2 8 3 3 66-67 34
9
HC Dynamo
28 11 3 1 10 1 2 84-74 33
10
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
29 6 4 2 16 1 0 56-84 25
15
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 22