Ponturi pariuri pentru meciul Jokerit — HC Dinamo Minsk

18 februarie 2021, 18:30 (EET)
18 februarie 2021, 18:30 (EET)
Stadion: Hartwall Arena (Helsinki, Finland)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 780 -30 0 0
Janis Kalnins
gk. 662 -25 0 0
Viktor Lev
df. 434 1 7 8
Jonathan Pudas
df. 413 2 6 8
Alex Grant
df. 350 2 4 6
David Sklenicka
df. 315 3 4 7
Jakub Krejčík
df. 308 3 4 7
Tommi Kivisto
df. 306 2 2 4
Niklas Friman
df. 168 0 3 3
Nuutti Viitasalo
df. 36 0 0 0
Joonas Jarvinen
df. 35 0 0 0
Mico Luoto
df. 9 0 0 0
Sami Lepisto
df. 0 0 0 0
Brian O'Neill
fw. 467 6 23 29
Jordan Shreder
fw. 361 6 9 15
Nicklas Jensen
fw. 347 10 8 18
John Norman
fw. 338 4 5 9
Iiro Pakarinen
fw. 320 6 5 11
Eeli Tolvanen
fw. 316 4 6 10
Henrik Haapala
fw. 309 2 8 10
Jesse Joensuu
fw. 304 7 4 11
Marko Anttila
fw. 303 3 4 7
Veli-Matti Savinainen
fw. 268 7 4 11
Saku Mäenalanen
fw. 262 1 5 6
Peter Regin
fw. 185 4 5 9
Antti Pihlstrom
fw. 181 0 1 1
Henri Ikonen
fw. 128 0 3 3
Julius Junttila
fw. 108 0 0 0
Aleksi Halme
fw. 25 0 0 0
Rasmus Lahnaviik
fw. 20 0 0 0
Konsta Hirvonen
fw. 15 0 0 0
Matias Mittinen
fw. 12 0 0 0
Mikka Partanen
fw. 11 1 0 1
Eetu Maki
fw. 5 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dominik Furch
gk. 1,151 -47 1 1
Danny Taylor
gk. 251 -9 0 0
Aleksey Kolosov
gk. 239 -11 0 0
Brennan Menell
df. 570 3 18 21
Dmitry Znakharenko
df. 546 0 5 5
Vladislav Kolyachonok
df. 457 1 3 4
Ilya Shinkevich
df. 452 0 1 1
Ilya Solovyov
df. 397 0 3 3
Vladislav Yeryomenko
df. 317 1 2 3
Adam Almquist
df. 232 0 2 2
Dmitriy Deryabin
df. 195 0 0 0
Rayan Merfi
df. 117 1 3 4
Stepan Falkovski
df. 94 0 2 2
Pavel Denisov
df. 28 0 0 0
Egor Sharangovich
fw. 589 17 4 21
Shane Prince
fw. 458 11 9 20
Brendon Kozun
fw. 432 14 10 24
Ryan Spooner
fw. 427 4 20 24
Aleksei Protas
fw. 388 6 3 9
Rob Klinkhammer
fw. 328 9 6 15
Ilya Usov
fw. 327 1 1 2
Artyom Demkov
fw. 304 6 3 9
Maksim Sushko
fw. 274 1 2 3
Francis Pare
fw. 227 0 5 5
Ivan Lodnia
fw. 220 0 5 5
Igor Martunov
fw. 215 3 0 3
Kirill Voronin
fw. 196 3 5 8
Roman Gorbunov
fw. 189 2 2 4
Ivan Drozdov
fw. 165 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 159 1 2 3
Vladimir Alistrov
fw. 137 0 1 1
Aleksandr Kogalev
fw. 99 0 1 1
Vitaly Pinchuyk
fw. 41 0 0 0
Andrey Pavlenko
fw. 18 0 0 0
Vyacheslav Gretsky
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
KHL 2019-2020
11.10.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
21.09.19
HC Dinamo Minsk
Jokerit
KHL 2018-2019
22.02.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
28.11.18
HC Dinamo Minsk
Jokerit
08.10.18
Jokerit
HC Dinamo Minsk
10.09.18
HC Dinamo Minsk
Jokerit
KHL 2017-2018
27.10.17
Jokerit
HC Dinamo Minsk
23.08.17
HC Dinamo Minsk
Jokerit
KHL 2016-2017
29.01.17
Jokerit
HC Dinamo Minsk
0
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Jokerit
30.11.20
SKA
Jokerit
1
:
1
2
:
4
S
CS
28.11.20
Vityaz
Jokerit
3
:
3
3
:
2
S
PS
26.11.20
Torpedo
Jokerit
I
24.11.20
Jokerit
HC Dynamo
V
21.11.20
Jokerit
HC Sochi
V
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
V
16.11.20
Jokerit
Tractor
I
10.11.20
Jokerit
SKA
I
03.11.20
HC Sochi
Jokerit
CO
01.11.20
Severstal
Jokerit
I
21.10.20
Barys
Jokerit
CO
19.10.20
Amur
Jokerit
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I
HC Dinamo Minsk
01.12.20
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
29.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
PO
26.11.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
CO
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
CO
21.11.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
19.11.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
15.11.20
Barys
HC Dinamo Minsk
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
V
11.11.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
PO
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
CS
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
PS
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
CS
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
CO
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
3
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
4
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
5
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
6
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
7
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
11
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
4
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
5
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
6
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
7
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
8
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
9
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
10
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
11
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
2
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
3
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
3
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
4
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
5
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
3
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
4
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
5
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
3
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
4
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
5
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
6
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
5
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
6
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
7
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
8
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
9
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
10
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
11
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
12
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
13
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
14
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
15
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
16
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
17
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
18
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
19
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
20
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
21
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 16-12 9
3
Salavat Yulaev
5 2 1 1 0 0 1 15-7 9
4
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
5
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
6
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 15-9 8
7
Lokomotiv
5 2 1 0 0 2 0 15-10 8
8
Metallurg
5 3 0 0 1 0 1 19-15 7
9
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-9 7
10
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 1 1 0 14-13 7
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 15-19 6
13
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
14
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
15
Barys
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 17-22 4
17
Amur
5 1 1 0 3 0 0 13-15 4
18
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 10-15 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
HC Spartak
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 2 2 1 7-18 3
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-16 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
17 11 1 0 2 3 0 55-32 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
7
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
8
Sibir
17 8 1 0 6 0 2 47-50 20
9
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
10
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
11
Avtomobilist
14 5 2 0 2 2 3 41-33 19
12
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
13
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Barys
14 5 0 1 4 2 2 31-35 16
16
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
17
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
18
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 42-60 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
3
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
4
Tractor
18 10 0 1 7 0 0 43-37 22
5
Ak Bars
18 6 1 3 6 2 0 49-47 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
17 6 2 2 6 1 0 49-46 21
8
HC Dinamo Minsk
15 7 1 1 4 1 1 48-41 20
9
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
10
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
16 6 1 0 7 0 2 36-44 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
18
HC Sochi
16 4 1 0 10 1 0 28-50 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide