Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Jokerit — Avtomobilist

Meciul este amanat
Jokerit
Avtomobilist
Stadion: Hartwall Arena (Helsinki, Finland)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 419 -17 0 0
Janis Kalnins
gk. 419 -15 0 0
Mikko Lehtonen
df. 319 7 8 15
David Sklenicka
df. 264 3 3 6
Jonathan Pudas
df. 235 1 4 5
Viktor Lev
df. 226 1 6 7
Alex Grant
df. 187 1 1 2
Tommi Kivisto
df. 177 2 1 3
Niklas Friman
df. 99 0 2 2
Brian O'Neill
fw. 279 2 15 17
Jordan Shreder
fw. 238 4 8 12
Eeli Tolvanen
fw. 202 2 6 8
Veli-Matti Savinainen
fw. 202 5 3 8
Iiro Pakarinen
fw. 196 4 2 6
John Norman
fw. 186 3 5 8
Marko Anttila
fw. 184 2 4 6
Jesse Joensuu
fw. 170 1 4 5
Henrik Haapala
fw. 167 1 3 4
Saku Mäenalanen
fw. 145 1 3 4
Antti Pihlstrom
fw. 131 0 1 1
Peter Regin
fw. 88 3 1 4
Julius Junttila
fw. 73 0 0 0
Henri Ikonen
fw. 67 0 2 2
Incerti
Nicklas Jensen
fw. 180 9 3 12
Jakub Krejčík
df. 108 1 0 1
Nu vor juca
Aleksi Halme
fw. 0 0 0 0
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 1,093 -42 2 2
Vladislav Gross
gk. 59 -2 0 0
Nikita Tryamkin
df. 460 1 7 8
Charles Genoway
df. 453 3 8 11
Alexei Vasilevsky
df. 387 4 4 8
Sergey Zborovskii
df. 312 2 1 3
Mikhail Mamkin
df. 306 1 3 4
Maxim Berezin
df. 146 0 2 2
Denis Bodrov
df. 95 2 1 3
Yuri Salov
df. 4 0 0 0
Piter Holland
fw. 352 3 10 13
Dan Sexton
fw. 319 2 11 13
Aleksey Makeev
fw. 317 12 10 22
Stanislav Bocharov
fw. 311 5 4 9
Brooks Macek
fw. 287 7 5 12
Pavel Kulikov
fw. 281 0 3 3
Vyacheslav Litovchenko
fw. 276 4 4 8
Anatoly Golyshev
fw. 250 7 5 12
Georgy Belousov
fw. 231 4 5 9
Alexander Protapovich
fw. 206 0 2 2
Geoff Platt
fw. 197 2 3 5
Andrei Obidin
fw. 116 3 1 4
Ilja Ovchinnikov
fw. 55 1 1 2
Stepan Khripunov
fw. 21 1 1 2
Ilja Zakharov
fw. 11 0 0 0
Nu vor juca
Pavel Datsyuk
fw. 321 5 15 20
Zakhar Arzamastsev
df. 110 0 2 2
Vladimir Galkin
gk. 59 -5 0 0
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 14 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Daniil Zaycev
df. 7 0 0 0
Vladislav Leonthev
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.91
4.05
3.35
2.72
1.44
1.93
4.33
3.20
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
13.02.20
Avtomobilist
Jokerit
28.09.19
Jokerit
Avtomobilist
KHL 2018-2019
31.10.18
Avtomobilist
Jokerit
21.09.18
Jokerit
Avtomobilist
KHL 2017-2018
21.12.17
Jokerit
Avtomobilist
2
:
2
2
:
3
S
08.10.17
Avtomobilist
Jokerit
KHL 2016-2017
04.02.17
Avtomobilist
Jokerit
1
:
3
25.01.17
Jokerit
Avtomobilist
2
:
6
KHL 2015-2016
13.11.15
Avtomobilist
Jokerit
3
:
3
0
:
1
S
26.10.15
Jokerit
Avtomobilist
4
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Jokerit
21.10.20
Barys
Jokerit
CO
19.10.20
Amur
Jokerit
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I
Avtomobilist
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
V
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
4
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
5
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
6
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
7
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
8
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
5
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
6
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
7
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
8
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
9
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
4
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
2
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
3
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
4
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
6
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
5
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
6
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
7
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
8
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
9
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
10
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
11
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
12
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
13
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
14
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
15
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
16
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
17
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
18
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 15-3 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 13-6 8
5
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 20-12 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Torpedo
5 1 2 0 1 0 1 12-12 7
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 10-11 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
13
Metallurg
5 2 0 0 2 1 0 17-17 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
16
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-21 4
20
Salavat Yulaev
5 1 0 1 3 0 0 12-17 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
4
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
5
Metallurg
11 6 0 0 4 1 0 31-25 13
6
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
7
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
8
HC Spartak
11 4 0 1 3 3 0 34-31 13
9
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
10
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
11
Salavat Yulaev
10 4 0 1 4 1 0 29-32 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
14
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
15
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
16
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
Lokomotiv
10 6 1 1 2 0 0 30-12 16
4
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
8 2 2 1 2 0 1 15-18 11
13
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
14
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
Torpedo
10 0 2 2 6 0 0 21-29 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0