Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Tractor 22 februarie 2022

Stadion: DS Megasport (Moscow, Russia)

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:2000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Boris Mironov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexei Krasikov
gk. 1,777 -66 1 1
Oscar Dansk
gk. 971 -43 1 1
Andrey Skovronsky
gk. 152 -3 0 0
Zahar Vinogradov
gk. 0 0 0 0
Tim Heed
df. 975 3 23 26
Dmitriy Vishnevskiy
df. 915 5 12 17
Alexander Nikishin
df. 873 8 4 12
Jakub Jeraber
df. 696 3 4 7
Alexander Bryntsev
df. 568 1 4 5
Semion Rycjkin
df. 546 1 4 5
Mikhail Mamkin
df. 357 0 0 0
Oleg Evenko
df. 257 1 2 3
Nikita Sokolov
df. 156 0 0 0
Egor Savikov
df. 125 0 0 0
Aleksey Yegorov
df. 10 0 0 0
Maksim Afanasiev
df. 5 0 0 0
Jori Lehterya
fw. 822 10 28 38
Alexander Khokhlachev
fw. 807 15 19 34
Sergei Shirokov
fw. 792 10 19 29
Emil Pettersson
fw. 704 13 11 24
Ivan Drozdov
fw. 640 12 6 18
Danila Kvartalnov
fw. 635 2 4 6
Dmitry Kugryshev
fw. 633 4 13 17
Jacob Virtanen
fw. 559 9 7 16
Maxim Tsyplakov
fw. 555 4 8 12
Nikolai Chebykin
fw. 222 2 2 4
Ilya Tataluyev
fw. 159 3 2 5
Ilya Baranov
fw. 100 2 1 3
Ilya Shipov
fw. 68 0 0 0
Vasili Ponomaryov
fw. 68 1 1 2
Timur Khafizov
fw. 62 0 1 1
Eduard Gimatov
fw. 21 0 0 0
Dmitry Zlodeev
fw. 8 0 0 0
Matvei Zaseda
fw. 6 0 0 0
Alexandr Tochilkin
fw. 1 0 0 0
Incerti
Andrei Loktionov
fw. 587 8 8 16
Alexander Avtsin
fw. 406 1 3 4
Vyacheslav Solodukhin
fw. 224 1 1 2
Vladimir Galuzin
fw. 59 0 0 0
Nu vor juca
Igor Shvyryov
fw. 118 0 3 3
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 2,321 -83 1 1
Emil Garipov
gk. 653 -33 0 0
Artem Danilov
gk. 0 0 0 0
Nick Bailen
df. 1,059 6 36 42
Lawrence Pilut
df. 845 0 11 11
Ilya Karpykhin
df. 683 3 5 8
Sergey Telegin
df. 644 2 6 8
Evgeny Kulik
df. 529 1 5 6
Roman Manuhov
df. 283 0 0 0
Igor Isayev
df. 277 1 6 7
Artem Blagievskiy
df. 78 1 0 1
Dmitry Alexeyev
df. 36 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 911 18 25 43
Vladimir Tkachyov
fw. 823 9 20 29
Nikita Tertyshny
fw. 808 22 13 35
Teemu Pulkkinen
fw. 807 22 12 34
Sergei Kalinin
fw. 729 6 9 15
Alexei Byvaltsev
fw. 724 3 14 17
Thomash Gika
fw. 655 11 24 35
Vyacheslav Osnovin
fw. 586 5 9 14
Kirill Kapustin
fw. 406 4 4 8
Andrei Stas
fw. 357 7 1 8
Yegor Fateyev
fw. 335 2 3 5
Vitaly Kravtsov
fw. 299 6 7 13
Marsel Sholokhov
fw. 180 1 3 4
Aleksey Potapov
fw. 142 1 0 1
Artyom Shvaryov
fw. 141 0 3 3
Maxim Shabanov
fw. 121 1 1 2
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 69 0 0 0
Artem Udot
fw. 8 0 0 0
Incerti
Albert Yarullin
df. 953 6 13 19
Nu vor juca
Aleksandr Kirpichnikov
df. 190 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
04.12.21
Tractor
HC Spartak
KHL 2020-2021
06.01.21
Tractor
HC Spartak
15.09.20
HC Spartak
Tractor
KHL 2019-2020
25.01.20
HC Spartak
Tractor
27.12.19
Tractor
HC Spartak
KHL 2018-2019
30.10.18
Tractor
HC Spartak
19.09.18
HC Spartak
Tractor
KHL 2017-2018
24.11.17
Tractor
HC Spartak
18.11.17
HC Spartak
Tractor
KHL 2016-2017
14.01.17
Tractor
HC Spartak
3
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
09.01.22
Admiral
HC Spartak
I
07.01.22
Amur
HC Spartak
PO
05.01.22
Sibir
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
CS
29.12.21
Lokomotiv
HC Spartak
V
27.12.21
Torpedo
HC Spartak
V
25.12.21
HC Sochi
HC Spartak
V
22.12.21
HC Spartak
Salavat Yulaev
2
:
2
3
:
2
S
CS
20.12.21
SKA
HC Spartak
I
12.12.21
HC Spartak
Avtomobilist
V
10.12.21
HC Spartak
Jokerit
V
06.12.21
Metallurg
HC Spartak
V
04.12.21
Tractor
HC Spartak
I
02.12.21
Avtomobilist
HC Spartak
I
30.11.21
HC Spartak
Lokomotiv
1
:
1
1
:
3
S
PS
28.11.21
HC Spartak
HC Dynamo
V
25.11.21
Kunlun RS
HC Spartak
V
22.11.21
HC Spartak
Jokerit
I
20.11.21
Jokerit
HC Spartak
V
18.11.21
HC Spartak
Barys
V
16.11.21
HC Spartak
Ak Bars
I
08.11.21
HC Spartak
Sibir
I
06.11.21
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
04.11.21
SKA
HC Spartak
CO
02.11.21
Severstal
HC Spartak
2
:
2
3
:
2
S
PS
31.10.21
Lokomotiv
HC Spartak
I
28.10.21
HC Spartak
HC Sochi
I
26.10.21
HC Spartak
Torpedo
V
24.10.21
HC Spartak
Kunlun RS
V
21.10.21
Vityaz
HC Spartak
V
18.10.21
HC Spartak
CSKA
CO
14.10.21
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
CO
11.10.21
CSKA
HC Spartak
I
09.10.21
Avangard
HC Spartak
I
05.10.21
HC Spartak
Metallurg
I
03.10.21
HC Spartak
Severstal
V
01.10.21
HC Spartak
Neftekhimik
V
28.09.21
HC Dynamo
HC Spartak
I
26.09.21
Ak Bars
HC Spartak
I
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
CO
21.09.21
HC Spartak
Avangard
I
19.09.21
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
16.09.21
HC Spartak
CSKA
I
14.09.21
HC Spartak
SKA
I
11.09.21
Barys
HC Spartak
V
09.09.21
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
06.09.21
HC Spartak
Vityaz
CO
04.09.21
HC Spartak
Amur
V
02.09.21
HC Spartak
Admiral
V
Tractor
12.01.22
Neftekhimik
Tractor
I
10.01.22
Kunlun RS
Tractor
V
08.01.22
Kunlun RS
Tractor
V
05.01.22
Tractor
Lokomotiv
CO
30.12.21
Avangard
Tractor
V
28.12.21
HC Sochi
Tractor
V
25.12.21
Tractor
Barys
V
23.12.21
Tractor
Severstal
V
21.12.21
Ak Bars
Tractor
I
11.12.21
Sibir
Tractor
V
08.12.21
Tractor
SKA
I
06.12.21
Tractor
Kunlun RS
CO
04.12.21
Tractor
HC Spartak
V
02.12.21
Tractor
Amur
I
28.11.21
HC Dinamo Minsk
Tractor
I
26.11.21
Lokomotiv
Tractor
CO
24.11.21
HC Dynamo
Tractor
PO
21.11.21
Tractor
Admiral
V
19.11.21
Tractor
Neftekhimik
I
17.11.21
Tractor
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
CS
15.11.21
Tractor
Metallurg
CO
07.11.21
Salavat Yulaev
Tractor
V
05.11.21
Barys
Tractor
CO
03.11.21
Tractor
Admiral
V
01.11.21
Tractor
Vityaz
I
30.10.21
Tractor
Ak Bars
V
26.10.21
Metallurg
Tractor
I
24.10.21
Sibir
Tractor
I
22.10.21
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
2
:
0
S
CS
19.10.21
Tractor
Salavat Yulaev
I
17.10.21
Tractor
HC Dynamo
V
15.10.21
Tractor
HC Sochi
V
12.10.21
Admiral
Tractor
V
11.10.21
Admiral
Tractor
3
:
3
1
:
2
S
CS
09.10.21
Amur
Tractor
V
07.10.21
Amur
Tractor
V
04.10.21
Tractor
Jokerit
2
:
2
2
:
1
S
CS
02.10.21
Tractor
Avangard
V
29.09.21
SKA
Tractor
3
:
3
2
:
1
S
PS
27.09.21
Torpedo
Tractor
I
25.09.21
Avtomobilist
Tractor
1
:
1
1
:
2
S
CS
23.09.21
Tractor
CSKA
V
20.09.21
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
18.09.21
Tractor
Kunlun RS
V
16.09.21
Neftekhimik
Tractor
V
14.09.21
Vityaz
Tractor
V
10.09.21
Severstal
Tractor
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.09.21
HC Dinamo Riga
Tractor
V
06.09.21
Jokerit
Tractor
PO
03.09.21
Tractor
Sibir
CO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
3
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
4
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
5
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
6
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
11
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
6
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
10
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
11
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
12
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
6
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
3
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
6
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
5
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
5
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
6
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
8
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
9
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
11
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
13
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
19
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
20
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
21
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-6 8
3
Admiral
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8
5
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
7
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 19-15 6
11
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
13
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6
14
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-9 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 11-21 3
23
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36
2
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
3
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35
4
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
5
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34
7
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
8
SKA
24 12 1 1 6 1 3 67-46 32
9
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
10
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
11
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
12
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
13
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27
16
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
17
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24
18
Avtomobilist
22 9 1 0 9 1 2 66-56 23
19
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
20
Admiral
26 8 0 2 15 0 1 52-79 21
21
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
22
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37
2
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
3
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
4
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32
6
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31
7
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
8
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
9
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30
10
Sibir
26 10 0 2 10 3 1 55-52 28
11
Severstal
23 6 2 4 8 2 1 62-61 27
12
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
13
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
15
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25
16
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21
20
HC Sochi
23 7 1 1 12 1 1 48-57 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 20