Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Torpedo

25 ianuarie 2021, 18:30 (EET)
25 ianuarie 2021, 18:30 (EET)
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 1,878 -75 2 2
Alexander Trushkov
gk. 372 -20 1 1
Pavel Khomchenko
gk. 51 -6 0 0
Yakov Rylov
df. 862 2 9 11
Andrei Zubarev
df. 791 2 3 5
Emil Djuse
df. 710 6 18 24
Evgeny Kulik
df. 468 2 4 6
Atrem Serikov
df. 413 2 2 4
Nikita Sokolov
df. 409 0 2 2
Dmitriy Vishnevskiy
df. 395 2 6 8
Damir Musin
df. 373 0 4 4
Nikita Pivtsakin
df. 308 2 0 2
Aleksey Yegorov
df. 50 0 0 0
Alexey Grishin
df. 26 0 0 0
Sergei Shirokov
fw. 823 18 14 32
Lukas Radil
fw. 813 17 9 26
Artyom Fyodorov
fw. 716 6 14 20
Robin Hanzl
fw. 697 9 16 25
Mikhail Yunkov
fw. 603 2 9 11
Martin Bakos
fw. 593 12 12 24
Anatoly Nikontsev
fw. 539 7 6 13
Pavel Chernov
fw. 503 4 4 8
Ilya Tataluyev
fw. 425 9 3 12
Ilya Zubov
fw. 349 3 5 8
Vladislav Kara
fw. 253 1 2 3
Alexander Torchenyuk
fw. 223 0 4 4
Anton Zlobin
fw. 111 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 100 0 1 1
Ruslan Novruzov
fw. 82 0 1 1
Danil Avershin
fw. 9 0 0 0
Nu vor juca
Maxim Tsyplakov
fw. 699 8 6 14
Jori Lehterya
fw. 598 7 29 36
Nikita Bespalov
gk. 532 -32 0 0
Mihail Kotlyarevski
fw. 232 2 1 3
Andrey Kuteykin
df. 219 1 2 3
Zakhar Shablovsky
fw. 190 0 1 1
Alexander Nikishin
df. 161 1 2 3
Ilya Arkalov
fw. 150 0 0 0
Yury Kozlovsky
df. 50 0 0 0
Pavel Medvedev
fw. 44 1 0 1
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 1,214 -54 0 0
Nikita Serebryakov
gk. 671 -33 1 1
Petr Kochetkov
gk. 336 -14 0 0
Chris Wideman
df. 1,038 7 25 32
Mikhail Orlov
df. 918 0 5 5
Brady Austin
df. 873 3 10 13
Georgy Misharin
df. 773 0 5 5
Mark Marin
df. 672 3 3 6
Ziyat Paigin
df. 598 5 4 9
Artem Alyaev
df. 449 0 5 5
Semion Rycjkin
df. 212 2 2 4
Nikita Bobryashov
df. 93 0 0 0
Yegor Yuzlenko
df. 8 0 0 0
Maksim Fedotov
df. 0 0 0 0
Nikolay Safronov
df. 0 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 986 18 32 50
Andy Miele
fw. 843 16 23 39
Andrei Belevich
fw. 789 5 10 15
Anton Shenfeld
fw. 733 11 12 23
Jordan Szwarz
fw. 715 8 16 24
Justin Kloos
fw. 714 8 7 15
Kirill Urakov
fw. 618 5 2 7
Mikhail Varnakov
fw. 583 8 7 15
Ivan Chehovich
fw. 559 13 13 26
Sergey Goncharuk
fw. 452 9 1 10
Danil Veryayev
fw. 263 0 1 1
Artyom Mikheyev
fw. 251 1 1 2
Vadim Pereskokov
fw. 190 1 2 3
Alexey Drobin
fw. 176 0 1 1
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Semyon Der-Arguchintsev
fw. 140 1 4 5
Chris Terry
fw. 108 4 2 6
Denis Pochivalov
fw. 38 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 28 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 11 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
18.02.20
HC Spartak
Torpedo
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
KHL 2018-2019
21.01.19
HC Spartak
Torpedo
13.10.18
Torpedo
HC Spartak
KHL 2017-2018
03.12.17
HC Spartak
Torpedo
13.10.17
Torpedo
HC Spartak
KHL 2016-2017
29.01.17
Torpedo
HC Spartak
5
:
1
24.10.16
HC Spartak
Torpedo
3
:
0
KHL 2015-2016
26.01.16
Torpedo
HC Spartak
7
:
2
30.01.15
HC Spartak
Torpedo
2
:
5
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
15.01.21
HC Spartak
Jokerit
I
13.01.21
HC Spartak
Avtomobilist
I
11.01.21
HC Spartak
Lokomotiv
V
08.01.21
Jokerit
HC Spartak
V
06.01.21
Tractor
HC Spartak
V
04.01.21
Metallurg
HC Spartak
I
30.12.20
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
28.12.20
HC Spartak
HC Dynamo
I
26.12.20
Avangard
HC Spartak
CO
23.12.20
HC Spartak
Vityaz
V
22.12.20
HC Spartak
Ak Bars
I
13.12.20
HC Sochi
HC Spartak
V
11.12.20
Severstal
HC Spartak
I
09.12.20
HC Spartak
Neftekhimik
V
07.12.20
HC Spartak
Jokerit
CO
03.12.20
Amur
HC Spartak
I
01.12.20
Sibir
HC Spartak
I
29.11.20
Barys
HC Spartak
I
24.11.20
HC Sochi
HC Spartak
V
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
I
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
PS
18.11.20
HC Spartak
Severstal
CO
16.11.20
Vityaz
HC Spartak
V
14.11.20
Vityaz
HC Spartak
V
10.11.20
CSKA
HC Spartak
CO
01.11.20
HC Spartak
Avangard
CO
29.10.20
HC Spartak
CSKA
PO
27.10.20
HC Spartak
Severstal
I
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
PS
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
14.10.20
HC Spartak
Barys
PO
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
PO
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
I
01.10.20
HC Spartak
CSKA
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
CS
26.09.20
HC Spartak
Amur
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
17.09.20
HC Spartak
SKA
I
15.09.20
HC Spartak
Tractor
I
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
I
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
I
Torpedo
17.01.21
Ak Bars
Torpedo
I
15.01.21
HC Dynamo
Torpedo
I
13.01.21
Avangard
Torpedo
V
10.01.21
Torpedo
Tractor
V
07.01.21
Torpedo
Metallurg
I
05.01.21
Neftekhimik
Torpedo
0
:
0
2
:
1
S
PS
03.01.21
HC Sochi
Torpedo
V
30.12.20
Torpedo
Lokomotiv
V
28.12.20
Torpedo
HC Dinamo Riga
V
23.12.20
Torpedo
HC Sochi
V
21.12.20
Torpedo
Barys
PO
15.12.20
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
13.12.20
Severstal
Torpedo
I
11.12.20
Barys
Torpedo
V
08.12.20
Torpedo
CSKA
I
05.12.20
Kunlun RS
Torpedo
CO
03.12.20
Vityaz
Torpedo
V
01.12.20
Torpedo
Tractor
V
29.11.20
Torpedo
Metallurg
I
26.11.20
Torpedo
Jokerit
V
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
V
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
CS
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
I
17.11.20
Sibir
Torpedo
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
V
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
I
01.11.20
Torpedo
Amur
PO
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
CO
21.10.20
CSKA
Torpedo
CO
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
12.10.20
Torpedo
Sibir
V
06.10.20
Amur
Torpedo
I
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.10.20
Sibir
Torpedo
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
V
24.09.20
Torpedo
Amur
PO
20.09.20
SKA
Torpedo
I
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
5
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
6
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
7
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
8
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
9
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
10
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
11
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
3
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
4
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
5
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
6
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
7
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
8
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
9
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
10
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
11
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
12
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
2
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
3
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
4
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
5
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
6
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
2
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
3
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
4
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
5
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
6
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
3
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
4
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
5
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
3
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
4
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
5
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
6
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
5
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
6
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
7
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
8
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
9
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
10
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
11
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
12
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
13
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
14
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
15
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
16
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
17
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
18
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
19
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
20
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
21
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
22
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
23
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 11-5 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 19-8 8
4
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 15-12 8
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 23-16 7
6
Amur
5 3 0 0 1 0 1 19-14 7
7
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 15-12 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 13-10 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 15-10 6
10
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
11
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-7 6
12
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 8-13 6
13
Tractor
5 2 0 0 2 0 1 12-13 5
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 13-17 4
17
Barys
5 2 0 0 3 0 0 12-19 4
18
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 11-11 4
20
SKA
5 1 0 0 2 2 0 10-15 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 11-19 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 6-18 1
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 8-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 17 1 2 1 1 1 76-37 42
2
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
3
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
4
CSKA
23 14 2 0 3 3 1 75-46 36
5
Salavat Yulaev
25 11 2 2 7 2 1 79-66 33
6
Torpedo
24 13 0 0 6 4 1 75-65 31
7
HC Dynamo
23 11 3 0 6 1 2 72-60 31
8
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
9
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
10
Avtomobilist
22 10 2 0 5 2 3 62-49 29
11
Metallurg
23 13 0 0 8 1 1 60-57 28
12
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
13
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
14
Tractor
21 10 2 0 7 1 1 57-49 26
15
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
16
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
17
Vityaz
24 10 0 2 11 0 1 64-72 25
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
18 10 1 1 6 0 0 60-40 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
21 6 0 0 10 3 2 51-72 17
22
HC Sochi
23 5 0 0 13 3 2 51-79 15
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
24 13 0 1 6 3 1 72-50 32
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
8
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
9
HC Dinamo Minsk
23 9 1 3 8 1 1 70-68 28
10
Salavat Yulaev
23 9 2 2 9 1 0 66-60 27
11
Lokomotiv
23 8 2 1 8 4 0 61-53 26
12
Barys
21 6 5 1 8 1 0 50-57 25
13
HC Spartak
23 9 2 0 10 0 2 61-66 24
14
Avangard
23 8 1 0 8 4 2 62-61 24
15
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
16
Severstal
22 5 3 2 9 1 2 50-65 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
22 7 0 1 13 0 1 52-55 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
21
Amur
23 2 2 1 16 0 2 47-84 12
22
Neftekhimik
20 5 0 0 15 0 0 42-83 10
23
HC Dinamo Riga
22 1 1 1 16 2 1 43-83 9
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide