Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:3
HC Spartak — Torpedo Meci incheiat 18 februarie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Torpedo

18 februarie 2020, 18:30 (EET)
18 februarie 2020, 18:30 (EET)
0
Arbitru: Alexey Vasiliev, Andris Ansons Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 2,170 -78 1 1
Pavel Khomchenko
gk. 461 -21 0 0
Yakov Rylov
df. 1,228 6 28 34
Dmitriy Vishnevskiy
df. 1,194 8 14 22
Patrik Hersley
df. 1,009 8 11 19
Evgeny Kulik
df. 468 2 6 8
Akim Trishin
df. 385 1 1 2
Alexander Nikishin
df. 245 0 2 2
Tobias Viklund
df. 232 0 2 2
Ivan Vishnevsky
df. 169 1 3 4
Kaspars Daugavinsh
fw. 946 16 20 36
Ilya Zubov
fw. 871 9 26 35
Artyom Fyodorov
fw. 861 17 20 37
Alexander Khokhlachev
fw. 806 13 16 29
Martinsh Karsums
fw. 710 10 11 21
Denis Kokarev
fw. 643 3 6 9
Mikhail Yunkov
fw. 611 7 6 13
Maxim Tsyplakov
fw. 564 4 6 10
Gennadiy Stolyarov
fw. 537 0 3 3
Ansel Galimov
fw. 370 5 3 8
Anton Zlobin
fw. 114 1 1 2
Fyodor Malykhin
fw. 114 4 1 5
Nu vor juca
Robin Hanzl
fw. 1,036 15 14 29
Nikita Bespalov
gk. 872 -29 0 0
Anatoly Nikontsev
fw. 864 8 14 22
Maxim Goncharov
df. 762 4 6 10
Andrey Kuteykin
df. 510 6 7 13
Damir Musin
df. 394 1 3 4
Ilya Arkalov
fw. 344 1 4 5
Mihail Kotlyarevski
fw. 301 2 5 7
Ilya Tataluyev
fw. 267 3 1 4
Ruslan Pedan
df. 112 0 0 0
Gleb Shashkov
fw. 97 0 1 1
Alexey Grishin
df. 93 0 1 1
Zakhar Shablovsky
fw. 35 0 1 1
Bogdan Lvutin
fw. 6 0 0 0
Artyom An. Volkov
df. 5 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 4 0 0 0
Dmitry Shatailo
gk. 0 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 1,796 -75 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 1,693 -76 2 2
Charles Genoway
df. 1,272 6 25 31
Mikhail Orlov
df. 1,134 4 6 10
Denis Barantsev
df. 1,132 9 8 17
Artem Alyaev
df. 940 7 15 22
Sergey Zborovskii
df. 596 2 3 5
Anton Volchenkov
df. 447 0 1 1
Maxim Mineyev
df. 165 0 2 2
Jordan Shreder
fw. 1,083 15 22 37
Damir Zhafyarov
fw. 1,023 17 18 35
Stanislav Bocharov
fw. 977 19 14 33
Anton Shenfeld
fw. 946 10 21 31
Kirill Urakov
fw. 747 6 8 14
Daniil Ilyin
fw. 736 6 12 18
Andrei Belevich
fw. 635 8 6 14
Danil Veryayev
fw. 595 5 5 10
Paul Szczechura
fw. 491 4 10 14
Sergey Goncharuk
fw. 337 3 4 7
Drew Shore
fw. 309 1 8 9
Viktor Shahvorostov
fw. 136 2 1 3
Denis Pochivalov
fw. 102 0 1 1
Nu vor juca
Georgy Misharin
df. 938 3 6 9
Mikhail Varnakov
fw. 730 11 20 31
Ty Rattie
fw. 574 7 17 24
Mikhail Smolin
fw. 146 2 0 2
Kirill Melyakov
df. 30 0 0 0
Donat Stalnov
fw. 30 0 1 1
Vladislav Mihalchuk
fw. 9 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 2 0 0 0
Nikita Serebryakov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.00
4.10
3.15
2.15
1.67
2.20
1.66
2.00
4.00
3.15
2.15
1.67
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
KHL 2018-2019
21.01.19
HC Spartak
Torpedo
13.10.18
Torpedo
HC Spartak
KHL 2017-2018
03.12.17
HC Spartak
Torpedo
13.10.17
Torpedo
HC Spartak
KHL 2016-2017
29.01.17
Torpedo
HC Spartak
5
:
1
24.10.16
HC Spartak
Torpedo
3
:
0
KHL 2015-2016
26.01.16
Torpedo
HC Spartak
7
:
2
30.01.15
HC Spartak
Torpedo
2
:
5
KHL 2013-2014
10.12.13
HC Spartak
Torpedo
1
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
15.02.20
Ak Bars
HC Spartak
I
13.02.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
11.02.20
HC Spartak
Metallurg
V
03.02.20
HC Spartak
SKA
I
01.02.20
HC Spartak
HC Dynamo
I
27.01.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
25.01.20
HC Spartak
Tractor
V
23.01.20
HC Spartak
Severstal
V
21.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.01.20
Severstal
HC Spartak
CO
12.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
10.01.20
HC Sochi
HC Spartak
1
:
1
1
:
0
S
PS
08.01.20
HC Spartak
Jokerit
PO
07.01.20
HC Spartak
SKA
V
05.01.20
HC Spartak
HC Dynamo
I
03.01.20
HC Spartak
Vityaz
I
29.12.19
HC Sochi
HC Spartak
PO
27.12.19
Tractor
HC Spartak
V
25.12.19
Sibir
HC Spartak
V
22.12.19
HC Spartak
Barys
V
20.12.19
HC Spartak
HC Sochi
CO
17.12.19
HC Spartak
Vityaz
V
09.12.19
Jokerit
HC Spartak
I
04.12.19
Kunlun RS
HC Spartak
PO
02.12.19
Admiral
HC Spartak
V
30.11.19
Amur
HC Spartak
I
25.11.19
HC Spartak
Neftekhimik
V
21.11.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
V
20.11.19
HC Spartak
Lokomotiv
3
:
3
1
:
0
S
CS
16.11.19
Neftekhimik
HC Spartak
V
14.11.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
I
12.11.19
CSKA
HC Spartak
CO
02.11.19
HC Spartak
Admiral
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
CS
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
V
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
V
20.10.19
SKA
HC Spartak
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
I
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Severstal
HC Spartak
I
07.10.19
SKA
HC Spartak
CO
05.10.19
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
0
:
1
S
CS
01.10.19
HC Spartak
CSKA
I
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
CS
26.09.19
HC Spartak
Avtomobilist
V
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
21.09.19
Avtomobilist
HC Spartak
V
19.09.19
Metallurg
HC Spartak
I
17.09.19
Barys
HC Spartak
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
I
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
10.09.19
HC Spartak
Avangard
PO
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
PO
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
PO
Torpedo
15.02.20
Torpedo
Amur
I
13.02.20
Torpedo
SKA
I
11.02.20
CSKA
Torpedo
I
01.02.20
Torpedo
Severstal
V
30.01.20
Lokomotiv
Torpedo
I
28.01.20
HC Dynamo
Torpedo
I
26.01.20
SKA
Torpedo
I
24.01.20
Torpedo
Metallurg
I
21.01.20
Torpedo
Lokomotiv
V
16.01.20
Torpedo
HC Dynamo
V
14.01.20
Torpedo
HC Sochi
CO
11.01.20
Neftekhimik
Torpedo
I
09.01.20
Ak Bars
Torpedo
V
07.01.20
Torpedo
Admiral
I
03.01.20
Torpedo
Tractor
I
28.12.19
Torpedo
HC Dinamo Riga
V
25.12.19
Amur
Torpedo
I
23.12.19
Admiral
Torpedo
V
21.12.19
Kunlun RS
Torpedo
V
18.12.19
Torpedo
Barys
I
09.12.19
Vityaz
Torpedo
I
06.12.19
Torpedo
Ak Bars
I
03.12.19
Torpedo
Avtomobilist
PO
29.11.19
Torpedo
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
PS
26.11.19
Avtomobilist
Torpedo
V
24.11.19
Tractor
Torpedo
I
22.11.19
Sibir
Torpedo
V
19.11.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
17.11.19
Torpedo
Vityaz
V
14.11.19
Torpedo
Sibir
V
12.11.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
5
:
5
1
:
0
S
PS
04.11.19
Vityaz
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
02.11.19
Jokerit
Torpedo
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
I
29.10.19
Torpedo
Lokomotiv
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
I
21.10.19
CSKA
Torpedo
I
19.10.19
Jokerit
Torpedo
CO
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
13.10.19
Torpedo
SKA
I
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Torpedo
Vityaz
V
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
CS
03.10.19
Barys
Torpedo
I
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
I
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
V
27.09.19
Torpedo
CSKA
I
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
21.09.19
Severstal
Torpedo
V
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
I
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
V
15.09.19
Torpedo
Avangard
V
13.09.19
Torpedo
Jokerit
CO
11.09.19
Torpedo
CSKA
CO
08.09.19
Avangard
Torpedo
I
06.09.19
Lokomotiv
Torpedo
V
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
02.09.19
HC Dynamo
Torpedo
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
7
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
3
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
4
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
5
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
2
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
3
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
3
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
7
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
10
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
11
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
12
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
15
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
2
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 17-9 9
4
Barys
5 4 0 0 0 1 0 15-11 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
8
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-11 7
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 2 1 0 14-14 5
13
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-13 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
16
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
17
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 14-17 3
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
20
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
21
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 12-20 3
22
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-24 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 20 2 2 4 0 0 82-44 48
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
8
Lokomotiv
31 16 2 1 11 1 0 86-65 39
9
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
10
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
11
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
12
Barys
30 13 3 0 8 6 0 75-76 38
13
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
23
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
24
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
31 12 1 5 8 5 0 81-60 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Sibir
29 11 2 2 10 1 3 65-73 34
9
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
10
HC Dynamo
29 11 3 1 11 1 2 84-79 33
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
30 6 4 2 17 1 0 56-90 25
15
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
16
Vityaz
29 9 0 1 16 2 1 56-87 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 22