Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:1
HC Spartak — HC Sochi Meci incheiat 25 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
24 noiembrie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — HC Sochi

25 octombrie 2020, 16:00 (EET)
25 octombrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: , Denis Bondar

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 487 -17 0 0
Nikita Bespalov
gk. 429 -23 0 0
Dmitriy Vishnevskiy
df. 360 2 5 7
Yakov Rylov
df. 328 0 2 2
Andrei Zubarev
df. 301 0 1 1
Andrey Kuteykin
df. 178 1 2 3
Damir Musin
df. 137 0 1 1
Nikita Pivtsakin
df. 134 1 0 1
Evgeny Kulik
df. 81 0 1 1
Alexander Nikishin
df. 46 1 0 1
Sergei Shirokov
fw. 303 6 6 12
Maxim Tsyplakov
fw. 289 3 1 4
Robin Hanzl
fw. 287 2 7 9
Lukas Radil
fw. 272 7 2 9
Jori Lehterya
fw. 268 4 12 16
Artyom Fyodorov
fw. 259 3 4 7
Martin Bakos
fw. 220 4 1 5
Zakhar Shablovsky
fw. 143 0 0 0
Ilya Tataluyev
fw. 75 2 1 3
Ilya Arkalov
fw. 73 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 71 0 1 1
Anton Zlobin
fw. 32 0 0 0
Nu vor juca
Emil Djuse
df. 311 2 10 12
Mikhail Yunkov
fw. 250 1 7 8
Anatoly Nikontsev
fw. 180 1 1 2
Roman Lyubimov
fw. 153 1 1 2
Ilya Zubov
fw. 143 1 2 3
Alexander Trushkov
gk. 122 -6 1 1
Maxim Goncharov
df. 115 0 0 0
Ruslan Novruzov
fw. 82 0 1 1
Mihail Kotlyarevski
fw. 71 0 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 51 -6 0 0
Nikita Sokolov
df. 40 0 0 0
Atrem Serikov
df. 31 0 0 0
HC Sochi

Evgeny Stavrovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joel Lassinantti
gk. 746 -37 0 0
Yuriy Aleksandrov
gk. 367 0 5 5
Maxim Tretyak
gk. 314 -16 0 0
Daniil Miromanov
df. 365 2 9 11
Oleg Pogorishny
df. 329 2 2 4
David Rundblad
df. 233 1 2 3
Rafael Batyrshin
df. 221 0 2 2
Ivan Mishchenko
df. 179 0 0 0
Georgi Solyannikov
df. 164 1 0 1
Nikita Sedov
df. 46 0 1 1
Sergei Shmelyov
fw. 332 4 8 12
Nikita Tochitskiy
fw. 305 2 5 7
Marcus Nilson
fw. 276 2 4 6
Malte Stremvall
fw. 243 3 4 7
Igor Rudenkov
fw. 235 2 1 3
Jere Karjalainen
fw. 235 4 2 6
Ansel Galimov
fw. 202 2 1 3
Dmitri Kolgotin
fw. 186 5 1 6
German Rubtsov
fw. 167 1 1 2
Daniil Ogirchuk
fw. 129 1 0 1
Danila Kvartalnov
fw. 97 0 1 1
Amir Garaev
fw. 49 0 1 1
Nu vor juca
Pavel Kukshtel
fw. 194 0 2 2
Kirill Petkov
fw. 139 1 0 1
Linus Johansson
fw. 134 1 1 2
Pavel Padakin
fw. 105 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 93 0 0 0
Maxim Mineyev
df. 90 0 0 0
Daniil Apalkov
fw. 85 0 0 0
Konstantin Klimontov
df. 81 0 1 1
Ivan Kulbakov
gk. 22 -2 0 0
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.73
4.10
4.05
2.32
1.59
1.73
4.20
3.90
2.08
1.73
1.68
4.55
4.15
2.30
1.58
1.70
4.33
4.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
10.01.20
HC Sochi
HC Spartak
1
:
1
1
:
0
S
29.12.19
HC Sochi
HC Spartak
20.12.19
HC Spartak
HC Sochi
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
KHL 2018-2019
20.02.19
HC Sochi
HC Spartak
05.02.19
HC Spartak
HC Sochi
30.12.18
HC Sochi
HC Spartak
1
:
1
2
:
4
S
22.12.18
HC Spartak
HC Sochi
KHL 2017-2018
10.01.18
HC Spartak
HC Sochi
11.12.17
HC Sochi
HC Spartak
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
22.10.20
SKA
HC Spartak
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
PS
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
14.10.20
HC Spartak
Barys
PO
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
PO
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
I
01.10.20
HC Spartak
CSKA
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
CS
26.09.20
HC Spartak
Amur
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
17.09.20
HC Spartak
SKA
I
15.09.20
HC Spartak
Tractor
I
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
I
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
I
HC Sochi
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
V
21.10.20
Severstal
HC Sochi
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.20
HC Sochi
SKA
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
I
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
I
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
I
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
I
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
PS
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
CO
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
I
04.09.20
CSKA
HC Sochi
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
8
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
6
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
9
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
4
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
4
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
3
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
5
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
6
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
7
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
8
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
9
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
14
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
15
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
18
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
21
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 14-5 10
2
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
3
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 15-9 8
4
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 20-12 7
5
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 14-11 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Barys
5 0 3 0 1 1 0 12-12 7
8
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
10
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
11
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
13
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
16
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-21 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 4 0 0 7-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
9
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
4
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
5
Lokomotiv
9 5 1 1 2 0 0 25-12 14
6
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
7
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
HC Sochi
9 3 1 0 5 0 0 20-27 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
18
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8