Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
0:2
HC Spartak — SKA Meci incheiat 17 septembrie 2020
Urmatorul meci pentru HC Spartak
20 septembrie, 17:30
 
HC Dynamo
HC Spartak
Urmatorul meci pentru SKA
20 septembrie, 17:30
 
SKA
Torpedo
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — SKA

17 septembrie 2020, 19:30 (EEST)
17 septembrie 2020, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: , Aleksey Ravodin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Bespalov
gk. 279 -12 0 0
Yulius Gudachek
gk. 63 -4 0 0
Dmitriy Vishnevskiy
df. 126 1 1 2
Emil Djuse
df. 110 1 3 4
Yakov Rylov
df. 108 0 2 2
Andrei Zubarev
df. 106 0 0 0
Andrey Kuteykin
df. 63 0 1 1
Damir Musin
df. 23 0 0 0
Kirill Lyamin
df. 0 0 0 0
Martin Bakos
fw. 107 3 1 4
Anatoly Nikontsev
fw. 105 1 1 2
Artyom Fyodorov
fw. 99 2 1 3
Sergei Shirokov
fw. 92 1 3 4
Maxim Tsyplakov
fw. 91 0 0 0
Mikhail Yunkov
fw. 91 0 1 1
Roman Lyubimov
fw. 57 1 0 1
Zakhar Shablovsky
fw. 36 0 0 0
Ilya Zubov
fw. 34 0 0 0
Mihail Kotlyarevski
fw. 23 0 0 0
Ilya Arkalov
fw. 17 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Robin Hanzl
fw. 115 0 1 1
Jori Lehterya
fw. 74 3 3 6
Lukas Radil
fw. 73 1 1 2
Maxim Goncharov
df. 65 0 0 0
Nikita Sokolov
df. 40 0 0 0
Atrem Serikov
df. 31 0 0 0
Ruslan Novruzov
fw. 30 0 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 18 -2 0 0
Ilya Tataluyev
fw. 13 0 0 0
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Samonov
gk. 195 -9 0 0
iaroslav Askarov
gk. 42 -1 0 0
Lukas Bengtsson
df. 119 1 3 4
Igor Odgiganov
df. 111 2 5 7
Viktor Antipin
df. 103 1 1 2
Dinar Khafizullin
df. 101 0 0 0
Yaroslaw Dyblenko
df. 76 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 0 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 0 0 0 0
Linden Vey
fw. 114 1 4 5
Joonas Kemppainen
fw. 100 0 4 4
Anton Burdasov
fw. 92 6 1 7
Miro Aaltonen
fw. 86 3 5 8
Andrei Kuzmenko
fw. 78 3 3 6
Ivan Morozov
fw. 74 0 0 0
Vladimir E. Tkachyov
fw. 72 1 3 4
Evgeny Timkin
fw. 68 0 0 0
Kirill Marchenko
fw. 68 0 0 0
Vasilii Podkolzin
fw. 64 1 1 2
Evgeny Ketov
fw. 35 0 1 1
Bogdan Yakimov
fw. 34 0 0 0
Vladislav Tsitsyura
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Magnus Hellberg
gk. 120 -6 0 0
Emil Galimov
fw. 105 1 1 2
Vasily Tokranov
df. 100 2 2 4
Anton Belov
df. 84 0 1 1
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 65 0 3 3
Egor Spiridonov
fw. 0 0 0 0
Kirill Obyskalov
gk. 0 0 0 0
Mikhail Berdin
gk. 0 0 0 0
Vladislav Kamenev
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
03.02.20
HC Spartak
SKA
07.01.20
HC Spartak
SKA
20.10.19
SKA
HC Spartak
07.10.19
SKA
HC Spartak
KHL 2018-2019
08.03.19
HC Spartak
SKA
06.03.19
SKA
HC Spartak
04.03.19
HC Spartak
SKA
02.03.19
HC Spartak
SKA
28.02.19
SKA
HC Spartak
26.02.19
SKA
HC Spartak
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
15.09.20
HC Spartak
Tractor
I
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
I
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
I
SKA
15.09.20
Avangard
SKA
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
V
08.09.20
Torpedo
SKA
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
PO
04.09.20
Neftekhimik
SKA
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
5
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
6
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
7
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
8
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
9
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
10
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
11
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
6 5 0 0 0 0 1 25-10 11
2
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
3
Salavat Yulaev
7 5 0 0 2 0 0 24-19 10
4
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
5
Ak Bars
6 3 2 0 1 0 0 19-13 10
6
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
7
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
8
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
9
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
11
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
12
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 10-25 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
2
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
3
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
4
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
5
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
6
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
2
Salavat Yulaev
7 5 0 0 2 0 0 24-19 10
3
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
4
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
5
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
6
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 10-25 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
3
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
4
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
5
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
6 5 0 0 0 0 1 25-10 11
2
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
3
Ak Bars
6 3 2 0 1 0 0 19-13 10
4
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
5
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
6
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
6 5 0 0 0 0 1 25-10 11
2
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
3
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
4
Salavat Yulaev
7 5 0 0 2 0 0 24-19 10
5
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
6
Ak Bars
6 3 2 0 1 0 0 19-13 10
7
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
8
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
9
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
10
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
11
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
12
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
15
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
16
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
17
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
18
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
23
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 10-25 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 0 2 0 0 0 15-5 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 22-9 9
3
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 20-9 8
4
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
5
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 16-11 8
6
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
7
SKA
5 3 0 0 1 1 0 20-15 7
8
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
9
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 17-16 6
10
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 20-18 6
12
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 12-11 5
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
15
Barys
5 1 0 0 1 2 1 13-17 5
16
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
17
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
18
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
19
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
20
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 14-22 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
5 1 0 0 4 0 0 8-21 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 9-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
4 4 0 0 0 0 0 15-6 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Lokomotiv
3 3 0 0 0 0 0 11-3 6
4
Avtomobilist
3 2 0 0 0 0 1 11-4 5
5
CSKA
3 2 0 0 0 1 0 8-5 5
6
Sibir
4 1 1 0 1 0 1 12-13 5
7
SKA
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
8
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
9
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
10
HC Dinamo Minsk
4 1 1 0 2 0 0 17-13 4
11
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-7 4
12
Barys
3 1 0 0 0 1 1 8-9 4
13
HC Spartak
3 1 0 0 1 1 0 9-9 3
14
Tractor
3 1 0 0 1 1 0 6-7 3
15
Torpedo
4 1 0 0 2 1 0 13-16 3
16
Jokerit
1 1 0 0 0 0 0 6-0 2
17
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
18
Neftekhimik
3 1 0 0 2 0 0 8-11 2
19
Amur
3 1 0 0 2 0 0 5-10 2
20
Vityaz
2 0 0 1 1 0 0 4-5 2
21
HC Sochi
2 0 0 0 1 0 1 0-5 1
22
HC Dynamo
2 0 0 0 2 0 0 3-6 0
23
Kunlun RS
1 0 0 0 1 0 0 2-5 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
3 3 0 0 0 0 0 14-6 6
2
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
3
Ak Bars
3 2 1 0 0 0 0 12-6 6
4
HC Dynamo
4 2 1 0 1 0 0 14-10 6
5
CSKA
3 1 0 2 0 0 0 9-3 6
6
SKA
4 2 0 0 1 1 0 13-12 5
7
HC Dinamo Minsk
2 1 1 0 0 0 0 8-5 4
8
Barys
3 1 0 0 1 1 0 8-10 3
9
Severstal
2 0 1 0 0 0 1 5-5 3
10
Avangard
2 1 0 0 1 0 0 6-3 2
11
Vityaz
3 1 0 0 2 0 0 10-8 2
12
Tractor
2 1 0 0 1 0 0 3-3 2
13
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 5-6 2
14
Jokerit
2 1 0 0 1 0 0 3-6 2
15
HC Spartak
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
16
HC Sochi
3 0 1 0 2 0 0 4-11 2
17
Metallurg
1 0 0 1 0 0 0 1-0 2
18
Torpedo
3 0 0 1 2 0 0 7-12 2
19
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 1 1 0 4-6 1
20
Sibir
3 0 0 0 3 0 0 4-7 0
21
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 2-11 0
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
4 0 0 0 4 0 0 7-19 0
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept