Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Salavat Yulaev 18 octombrie 2022

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.70
3.85
2.20
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Spartak – Salavat Yulaev

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
PO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
PS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
I
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
I
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
V
28.09.22
HC Spartak
Barys
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
V
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
I
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
PO
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
V
04.09.22
HC Spartak
Sibir
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
V
Salavat Yulaev
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO

Meciurile head-to-head: HC Spartak — Salavat Yulaev

KHL 2022-2023
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
KHL 2021-2022
22.12.21
HC Spartak
Salavat Yulaev
2
:
2
3
:
2
S
09.09.21
Salavat Yulaev
HC Spartak
KHL 2020-2021
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
KHL 2019-2020
13.02.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
20.12.18
HC Spartak
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
1
S
01.11.18
Salavat Yulaev
HC Spartak
KHL 2017-2018
04.01.18
HC Spartak
Salavat Yulaev
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
19 13 3 1 1 0 1 68-29 35
2
Avtomobilist
19 11 2 1 4 1 0 67-49 29
3
HC Dynamo
20 10 1 2 4 0 3 54-36 29
4
Metallurg
19 12 1 0 4 2 0 63-48 28
5
Lokomotiv
19 10 1 1 4 1 2 48-38 27
6
CSKA
18 8 2 1 4 2 1 52-44 25
7
Vityaz
20 6 2 2 6 1 3 48-45 24
8
Barys
20 9 1 1 8 0 1 49-52 23
9
Torpedo
19 8 1 2 7 1 0 54-45 23
10
HC Spartak
20 8 1 0 6 4 1 33-45 23
11
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
12
Severstal
20 6 1 2 7 1 3 57-56 22
13
Sibir
21 5 2 3 9 1 1 45-46 22
14
Ak Bars
18 5 3 0 6 3 1 40-43 20
15
HC Dinamo Minsk
20 5 2 1 8 3 1 54-63 20
16
Admiral
20 4 1 4 9 1 1 39-47 20
17
Kunlun RS
20 5 2 1 9 1 2 43-52 19
18
Neftekhimik
20 5 2 1 11 1 0 48-66 17
19
Tractor
20 5 1 1 10 2 1 45-54 17
20
Avangard
19 7 0 0 10 0 2 49-62 16
21
Amur
19 3 2 0 11 1 2 32-59 13
22
HC Sochi
18 3 0 0 12 3 0 36-57 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
5 4 0 1 0 0 0 15-5 10
2
Lokomotiv
5 3 1 0 0 0 1 15-10 9
3
Barys
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
4
Kunlun RS
5 3 1 0 1 0 0 18-7 8
5
SKA
5 3 1 0 1 0 0 18-9 8
6
Avtomobilist
5 2 1 1 1 0 0 15-9 8
7
Severstal
5 2 0 1 0 1 1 15-13 8
8
Salavat Yulaev
5 2 0 1 1 0 1 15-7 7
9
Tractor
5 2 0 0 0 2 1 12-11 7
10
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 15-14 6
11
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 12-14 6
12
Sibir
5 1 1 1 2 0 0 13-11 6
13
HC Spartak
5 1 1 0 1 1 1 8-10 6
14
Admiral
5 1 0 2 2 0 0 13-14 6
15
HC Dynamo
5 1 0 1 1 0 2 11-12 6
16
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-17 5
17
Vityaz
5 0 1 1 2 0 1 6-11 5
18
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 10-13 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 2 2 0 13-17 4
20
Ak Bars
5 0 0 0 3 1 1 7-16 2
21
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 11-19 1
22
Amur
5 0 0 0 4 0 1 7-19 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
12 10 0 1 1 0 0 46-24 22
2
SKA
10 6 2 1 0 0 1 33-14 19
3
Barys
11 7 1 0 3 0 0 32-23 16
4
Torpedo
9 6 0 1 1 1 0 37-21 15
5
HC Dynamo
11 6 0 1 3 0 1 32-19 15
6
Vityaz
12 4 1 2 4 1 0 29-27 15
7
Kunlun RS
12 3 2 1 3 1 2 30-30 15
8
Metallurg
10 5 1 0 2 2 0 36-26 14
9
Lokomotiv
10 5 0 1 3 0 1 23-20 13
10
HC Spartak
11 4 1 0 4 2 0 18-28 12
11
HC Dinamo Minsk
9 4 0 1 3 1 0 29-29 11
12
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
13
Salavat Yulaev
9 3 0 2 3 0 1 22-17 11
14
Ak Bars
9 2 2 0 2 3 0 19-21 11
15
Severstal
9 3 0 1 3 1 1 26-25 10
16
Admiral
9 2 1 2 4 0 0 17-19 10
17
Tractor
11 3 1 0 6 1 0 23-29 9
18
Sibir
9 3 0 1 4 0 1 21-21 9
19
Neftekhimik
9 2 1 1 5 0 0 20-25 8
20
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 14-11 7
21
Amur
8 2 0 0 4 0 2 13-21 6
22
HC Sochi
10 2 0 0 6 2 0 19-28 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
9 7 1 0 1 0 0 35-15 16
2
Metallurg
9 7 0 0 2 0 0 27-22 14
3
Lokomotiv
9 5 1 0 1 1 1 25-18 14
4
CSKA
10 5 0 1 2 1 1 25-21 14
5
HC Dynamo
9 4 1 1 1 0 2 22-17 14
6
Sibir
12 2 2 2 5 1 0 24-25 13
7
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
8
Severstal
11 3 1 1 4 0 2 31-31 12
9
HC Spartak
9 4 0 0 2 2 1 15-17 11
10
Admiral
11 2 0 2 5 1 1 22-28 10
11
Avangard
14 4 0 0 9 0 1 35-51 9
12
Ak Bars
9 3 1 0 4 0 1 21-22 9
13
Neftekhimik
11 3 1 0 6 1 0 28-41 9
14
Vityaz
8 2 1 0 2 0 3 19-18 9
15
HC Dinamo Minsk
11 1 2 0 5 2 1 25-34 9
16
Torpedo
10 2 1 1 6 0 0 17-24 8
17
Tractor
9 2 0 1 4 1 1 22-25 8
18
Barys
9 2 0 1 5 0 1 17-29 7
19
Avtomobilist
7 1 2 0 3 1 0 21-25 7
20
Amur
11 1 2 0 7 1 0 19-38 7
21
Kunlun RS
8 2 0 0 6 0 0 13-22 4
22
HC Sochi
8 1 0 0 6 1 0 17-29 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
19 13 3 1 1 0 1 68-29 35
2
HC Dynamo
20 10 1 2 4 0 3 54-36 29
3
Lokomotiv
19 10 1 1 4 1 2 48-38 27
4
CSKA
18 8 2 1 4 2 1 52-44 25
5
Vityaz
20 6 2 2 6 1 3 48-45 24
6
Torpedo
19 8 1 2 7 1 0 54-45 23
7
HC Spartak
20 8 1 0 6 4 1 33-45 23
8
Severstal
20 6 1 2 7 1 3 57-56 22
9
HC Dinamo Minsk
20 5 2 1 8 3 1 54-63 20
10
Kunlun RS
20 5 2 1 9 1 2 43-52 19
11
HC Sochi
18 3 0 0 12 3 0 36-57 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
19 11 2 1 4 1 0 67-49 29
2
Metallurg
19 12 1 0 4 2 0 63-48 28
3
Barys
20 9 1 1 8 0 1 49-52 23
4
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
5
Sibir
21 5 2 3 9 1 1 45-46 22
6
Ak Bars
18 5 3 0 6 3 1 40-43 20
7
Admiral
20 4 1 4 9 1 1 39-47 20
8
Neftekhimik
20 5 2 1 11 1 0 48-66 17
9
Tractor
20 5 1 1 10 2 1 45-54 17
10
Avangard
19 7 0 0 10 0 2 49-62 16
11
Amur
19 3 2 0 11 1 2 32-59 13
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
19 13 3 1 1 0 1 68-29 35
2
Vityaz
20 6 2 2 6 1 3 48-45 24
3
Torpedo
19 8 1 2 7 1 0 54-45 23
4
HC Spartak
20 8 1 0 6 4 1 33-45 23
5
HC Sochi
18 3 0 0 12 3 0 36-57 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Barys
20 9 1 1 8 0 1 49-52 23
2
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
3
Sibir
21 5 2 3 9 1 1 45-46 22
4
Admiral
20 4 1 4 9 1 1 39-47 20
5
Avangard
19 7 0 0 10 0 2 49-62 16
6
Amur
19 3 2 0 11 1 2 32-59 13
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
20 10 1 2 4 0 3 54-36 29
2
Lokomotiv
19 10 1 1 4 1 2 48-38 27
3
CSKA
18 8 2 1 4 2 1 52-44 25
4
Severstal
20 6 1 2 7 1 3 57-56 22
5
HC Dinamo Minsk
20 5 2 1 8 3 1 54-63 20
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
19 11 2 1 4 1 0 67-49 29
2
Metallurg
19 12 1 0 4 2 0 63-48 28
3
Ak Bars
18 5 3 0 6 3 1 40-43 20
4
Kunlun RS
20 5 2 1 9 1 2 43-52 19
5
Neftekhimik
20 5 2 1 11 1 0 48-66 17
6
Tractor
20 5 1 1 10 2 1 45-54 17

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Boris Mironov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 13 -21 1 0
Alexei Krasikov
gk. 9 -20 0 0
Alexander Bryntsev
df. 20 0 0 0
Egor Savikov
df. 20 2 3 5
Joey Keane
df. 20 1 2 3
Nikita Sokolov
df. 19 0 1 1
Dmitriy Vishnevskiy
df. 14 0 5 5
Semion Rycjkin
df. 14 0 0 0
Timur Khairullin
df. 8 0 0 0
Nikita Sedov
df. 5 0 0 0
Atrem Serikov
df. 4 0 0 0
Daniil Orlov
df. 2 0 0 0
Alexander Khokhlachev
fw. 20 3 8 11
Ilya Tataluyev
fw. 20 3 6 9
Danila Kvartalnov
fw. 19 3 1 4
Roman Lyubimov
fw. 19 1 0 1
Phil Varone
fw. 18 2 2 4
Andrei Loktionov
fw. 17 3 3 6
Dmitry Kugryshev
fw. 16 2 1 3
Maxim Tsyplakov
fw. 16 3 5 8
Pavel Kukshtel
fw. 16 0 0 0
Artyom Demkov
fw. 15 0 0 0
Nikita Chibrikov
fw. 15 0 1 1
Roman Starchenko
fw. 13 2 1 3
Shane Prince
fw. 10 2 1 3
Dmitry Zlodeev
fw. 9 0 1 1
Fyodor Svechkov
fw. 8 0 0 0
Matvei Zaseda
fw. 7 5 1 6
German Rubtsov
fw. 6 0 1 1
Aleksey Lipanov
fw. 2 0 0 0
Alexandr Tochilkin
fw. 2 0 0 0
Ilya Baranov
fw. 2 0 0 0
Ilya Shipov
fw. 2 0 0 0
Pavel Tkachenko
fw. 2 0 0 0
Timur Khafizov
fw. 2 0 0 0
Maksim Krovyakov
fw. 1 0 0 0
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrei Kareyev
gk. 9 -15 0 0
Ilya Ezhov
gk. 9 -15 0 0
Evgeny Biryukov
df. 18 0 1 1
Shakir Muhamadullin
df. 18 1 5 6
Rayan Merfi
df. 17 1 8 9
Grigory Panin
df. 16 0 2 2
Mikhail Naumenkov
df. 16 2 2 4
Pavel Koledov
df. 14 3 3 6
Yaroslav Tsulygin
df. 14 0 0 0
Viktor Antipin
df. 10 0 1 1
Sergei Varlov
df. 8 0 0 0
Alexander S. Komarov
df. 6 0 1 1
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 18 1 11 12
Alexander Chmelevsky
fw. 18 7 4 11
Ivan Drozdov
fw. 18 2 2 4
Nikolai Kulemin
fw. 18 4 2 6
Stanislav Bocharov
fw. 18 4 3 7
Danil Bashkirov
fw. 17 0 4 4
Sergei Shmelyov
fw. 17 7 9 16
Danil Alalykin
fw. 16 0 1 1
Alexey Pustozerov
fw. 15 4 0 4
Vladislav Kartaev
fw. 14 1 2 3
Stepan Sannikov
fw. 13 1 2 3
Artem Pimenov
fw. 12 2 0 2
Gleb Kuzmin
fw. 11 0 1 1
Evgeny Timkin
fw. 6 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 3 0 0 0
Yegor Suchkov
fw. 2 0 0 0
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului