Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13 ianuarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13 ianuarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Neftekhimik 3 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Spartak – Neftekhimik

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
28.01.23
Kunlun RS
HC Spartak
PO
26.01.23
HC Spartak
Torpedo
I
24.01.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
22.01.23
HC Spartak
HC Sochi
V
17.01.23
HC Spartak
Avtomobilist
I
15.01.23
HC Spartak
Kunlun RS
V
13.01.23
HC Spartak
Tractor
I
10.01.23
SKA
HC Spartak
I
08.01.23
Lokomotiv
HC Spartak
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
I
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
I
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
CS
28.12.22
Severstal
HC Spartak
PO
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
I
20.12.22
HC Dynamo
HC Spartak
I
08.12.22
HC Spartak
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
PS
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
04.12.22
Vityaz
HC Spartak
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
CS
27.11.22
Tractor
HC Spartak
V
25.11.22
Barys
HC Spartak
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
18.11.22
HC Spartak
CSKA
I
16.11.22
HC Spartak
Severstal
V
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
CS
11.11.22
CSKA
HC Spartak
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
I
01.11.22
HC Spartak
Avangard
I
30.10.22
HC Spartak
SKA
I
25.10.22
Sibir
HC Spartak
I
23.10.22
Amur
HC Spartak
CO
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
CS
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
PO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
PS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
I
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
I
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
V
28.09.22
HC Spartak
Barys
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
V
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
I
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
PO
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
V
04.09.22
HC Spartak
Sibir
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
V
Neftekhimik
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
V
25.01.23
Neftekhimik
Amur
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
V
20.01.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
18.01.23
Sibir
Neftekhimik
I
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
V
11.01.23
Neftekhimik
Amur
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
I
06.01.23
Neftekhimik
Severstal
V
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
V
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
V
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
PO
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO

Meciurile head-to-head: HC Spartak — Neftekhimik

KHL 2022-2023
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
KHL 2021-2022
01.10.21
HC Spartak
Neftekhimik
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
KHL 2020-2021
09.12.20
HC Spartak
Neftekhimik
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
KHL 2019-2020
25.11.19
HC Spartak
Neftekhimik
16.11.19
Neftekhimik
HC Spartak
KHL 2018-2019
09.01.19
HC Spartak
Neftekhimik
2
:
2
2
:
0
S
09.10.18
Neftekhimik
HC Spartak
KHL 2017-2018
08.01.18
HC Spartak
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
7
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
8
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
9
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
10
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
11
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
12
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
13
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
14
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
15
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
16
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
17
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
18
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
19
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
20
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
21
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 1 0 12-6 9
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 12-6 9
3
Vityaz
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
4
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
5
Torpedo
5 2 1 1 1 0 0 15-11 8
6
Barys
5 2 1 0 0 1 1 13-11 8
7
Neftekhimik
5 3 0 0 1 0 1 11-10 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 19-16 7
9
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
10
SKA
5 2 0 1 2 0 0 13-9 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 12-14 6
13
CSKA
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 5-9 5
16
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 14-15 4
17
Salavat Yulaev
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 9-12 4
19
Tractor
5 1 0 0 2 1 1 13-17 4
20
Avangard
5 0 2 0 3 0 0 10-13 4
21
Admiral
5 0 1 0 2 0 2 9-13 4
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 21 3 1 1 1 1 98-46 52
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Lokomotiv
29 18 0 1 7 1 2 65-47 41
4
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
5
CSKA
27 15 4 0 6 1 1 88-60 40
6
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
7
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
8
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
11
Salavat Yulaev
29 11 3 2 8 1 4 76-61 37
12
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Admiral
27 10 2 3 10 0 2 53-52 32
16
Barys
30 12 1 2 14 0 1 69-76 31
17
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
18
HC Dinamo Minsk
29 9 2 1 10 3 4 80-92 31
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
Sibir
29 7 4 5 10 3 0 68-65 35
5
Torpedo
28 11 2 2 10 2 1 72-64 33
6
HC Dynamo
27 11 1 2 8 3 2 63-59 33
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
10
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
11
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
12
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
13
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
14
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Tractor
27 7 0 3 13 2 2 67-80 24
19
Severstal
29 4 2 2 14 4 3 65-90 23
20
Neftekhimik
29 8 2 0 17 2 0 73-101 22
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
7
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
8
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
9
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
10
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
3
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
4
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
5
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
6
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
7
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
8
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
9
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
10
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
11
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
3
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
3
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
4
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
5
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
6
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
2
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
3
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
4
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
5
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
2
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
3
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
4
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
5
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
6
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Igor Grishin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 36 -80 0 0
Alexei Krasikov
gk. 25 -60 0 0
Joey Keane
df. 53 6 14 20
Egor Savikov
df. 51 2 10 12
Nikita Sokolov
df. 39 0 1 1
Timur Khairullin
df. 37 2 4 6
Dmitriy Vishnevskiy
df. 33 1 9 10
Semion Rycjkin
df. 31 1 5 6
Atrem Serikov
df. 25 1 4 5
Maxim Chudinov
df. 22 3 2 5
Aleksey Yegorov
df. 17 1 2 3
Igor Chibrikov
df. 14 0 1 1
Alexey Emelin
df. 13 0 2 2
Daniil Orlov
df. 8 0 2 2
Alexander Khokhlachev
fw. 54 16 31 47
Andrei Loktionov
fw. 54 11 12 23
Maxim Tsyplakov
fw. 53 8 11 19
Danila Kvartalnov
fw. 52 7 11 18
Ilya Tataluyev
fw. 49 8 13 21
Phil Varone
fw. 46 10 12 22
Roman Starchenko
fw. 45 6 8 14
Matvei Zaseda
fw. 44 14 8 22
Shane Prince
fw. 39 15 10 25
Roman Lyubimov
fw. 36 1 1 2
Nikita Chibrikov
fw. 25 0 1 1
Fyodor Svechkov
fw. 23 1 1 2
Daniel Usmanov
fw. 20 3 1 4
Pavel Kukshtel
fw. 20 0 1 1
German Rubtsov
fw. 18 2 1 3
Ilya Shipov
fw. 18 0 1 1
Maksim Krovyakov
fw. 18 0 2 2
Mark Verba
fw. 17 0 1 1
Dmitry Zlodeev
fw. 16 0 1 1
Pavel Tkachenko
fw. 9 1 0 1
Ilya Baranov
fw. 8 0 0 0
Kirill Kozhevnikov
fw. 8 1 0 1
Nikita Susuyev
fw. 8 2 0 2
Aleksey Lipanov
fw. 2 0 0 0
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 26 -61 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 20 -52 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 54 3 4 7
Vladislav Leonthev
df. 53 0 7 7
Kirill Vorobiev
df. 51 2 4 6
Maxim Berezin
df. 51 2 6 8
Mikhail Sidorov
df. 45 4 9 13
Ruslan Petrishchev
df. 39 1 0 1
Ilya Hohlov
df. 36 2 9 11
Maxim Goncharov
df. 28 4 3 7
Gleb Semyonov
df. 24 1 0 1
Evgeny Mityakin
fw. 56 10 14 24
Ansel Galimov
fw. 55 11 11 22
Pavel Poryadin
fw. 55 16 12 28
Mikhail Nazarov
fw. 54 5 16 21
Anthony Camara
fw. 53 14 16 30
Vyacheslav Leshchenko
fw. 51 13 15 28
Andrey Chivilev
fw. 50 10 10 20
Andrey Belozerov
fw. 49 10 12 22
Egor Popov
fw. 46 5 9 14
Sergei Kuptsov
fw. 38 2 3 5
Bulat Shafigullin
fw. 30 4 9 13
Ilya Fedotov
fw. 30 9 3 12
Rafael Bikmullin
fw. 28 2 2 4
Hunter Shinkaruk
fw. 17 2 3 5
Alexander Protapovich
fw. 15 0 1 1
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Semyon Kizimov
fw. 10 3 4 7
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului