5:1
HC Spartak — Neftekhimik Meci incheiat 1 octombrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Neftekhimik 1 octombrie 2021

1 octombrie 2021, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: DS Megasport (Moscow, Russia)
Arbitru: , Roman Shchenyov

Betting bonuses for meeting HC Spartak - Neftekhimik

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Boris Mironov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexei Krasikov
gk. 384 -11 0 0
Andrey Skovronsky
gk. 0 0 0 0
Tim Heed
df. 261 1 3 4
Dmitriy Vishnevskiy
df. 237 1 6 7
Alexander Nikishin
df. 224 2 3 5
Jakub Jeraber
df. 219 0 1 1
Alexander Bryntsev
df. 120 1 1 2
Semion Rycjkin
df. 77 0 0 0
Oleg Evenko
df. 36 0 0 0
Andrei Loktionov
fw. 229 3 3 6
Alexander Khokhlachev
fw. 215 5 4 9
Sergei Shirokov
fw. 209 1 5 6
Emil Pettersson
fw. 187 4 2 6
Jori Lehterya
fw. 175 2 6 8
Alexander Avtsin
fw. 161 0 0 0
Ivan Drozdov
fw. 153 2 0 2
Dmitry Kugryshev
fw. 152 0 7 7
Danila Kvartalnov
fw. 133 0 1 1
Ilya Tataluyev
fw. 85 3 1 4
Maxim Tsyplakov
fw. 82 2 1 3
Jacob Virtanen
fw. 30 1 0 1
Vasili Ponomaryov
fw. 15 0 0 0
Nu vor juca
Oscar Dansk
gk. 339 -18 1 1
Mikhail Mamkin
df. 117 0 0 0
Gleb Shashkov
fw. 114 0 1 1
Yakov Rylov
df. 95 0 0 0
Vyacheslav Solodukhin
fw. 79 0 0 0
Ilya Baranov
fw. 45 0 0 0
Ilya Shipov
fw. 13 0 0 0
Eduard Gimatov
fw. 10 0 0 0
Anton Zlobin
fw. 0 0 0 0
Dmitriy Kulikov.
gk. 0 0 0 0
Dmitry Kostenko
df. 0 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 0 0 0 0
Evgeny Sorokin
fw. 0 0 0 0
Maksim Afanasiev
df. 0 0 0 0
Nikita Miller
fw. 0 0 0 0
Valentin Demchenko
fw. 0 0 0 0
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Frans Tuohimaa
gk. 540 -23 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 117 -3 0 0
Lukas Klok
df. 243 1 7 8
Ronald Knot
df. 224 1 1 2
Kirill Vorobiev
df. 181 1 0 1
Maxim Berezin
df. 172 1 0 1
Mikhail Sidorov
df. 161 0 0 0
Ruslan Petrishchev
df. 10 0 0 0
Gleb Semyonov
df. 0 0 0 0
Andrey Chivilev
fw. 206 2 2 4
Marat Khairullin
fw. 205 4 3 7
Bulat Shafigullin
fw. 202 1 3 4
Timur Khafizov
fw. 185 2 2 4
Pavel Poryadin
fw. 182 1 3 4
Ansel Galimov
fw. 139 1 5 6
Danila Popov
fw. 139 2 3 5
Dan Sexton
fw. 132 1 4 5
Egor Popov
fw. 94 2 1 3
Evgeny Mityakin
fw. 88 0 1 1
Vladislav Shutov
fw. 74 2 2 4
Alexander Belyayev
fw. 30 0 0 0
Danil Sherstobitov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Rafael Bikmullin
fw. 168 3 0 3
Aleksey Puzanov
df. 132 2 0 2
Libor Hudacek
fw. 106 0 1 1
Ivan Glazkov
df. 100 0 2 2
Raul Yakupov
fw. 3 0 0 0
Artem Evpak
gk. 0 0 0 0
Mansur Kadirov
fw. 0 0 0 0
Timofey Barsukov
fw. 0 0 0 0
Timur Sharifyanov
fw. 0 0 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.72
4.25
3.90
2.12
1.70
1.32
5.40
8.00
2.18
1.67
1.68
4.50
4.25
2.15
1.68
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
KHL 2020-2021
09.12.20
HC Spartak
Neftekhimik
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
KHL 2019-2020
25.11.19
HC Spartak
Neftekhimik
16.11.19
Neftekhimik
HC Spartak
KHL 2018-2019
09.01.19
HC Spartak
Neftekhimik
2
:
2
2
:
0
S
09.10.18
Neftekhimik
HC Spartak
KHL 2017-2018
08.01.18
HC Spartak
Neftekhimik
14.09.17
Neftekhimik
HC Spartak
KHL 2016-2017
07.12.16
HC Spartak
Neftekhimik
3
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
28.09.21
HC Dynamo
HC Spartak
I
26.09.21
Ak Bars
HC Spartak
I
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
CO
21.09.21
HC Spartak
Avangard
I
19.09.21
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
16.09.21
HC Spartak
CSKA
I
14.09.21
HC Spartak
SKA
I
11.09.21
Barys
HC Spartak
V
09.09.21
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
06.09.21
HC Spartak
Vityaz
CO
04.09.21
HC Spartak
Amur
V
02.09.21
HC Spartak
Admiral
V
Neftekhimik
29.09.21
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
26.09.21
Neftekhimik
Admiral
V
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
PO
20.09.21
Neftekhimik
HC Sochi
I
18.09.21
Neftekhimik
Vityaz
V
16.09.21
Neftekhimik
Tractor
I
13.09.21
Metallurg
Neftekhimik
I
11.09.21
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
V
04.09.21
Neftekhimik
Jokerit
V
02.09.21
Neftekhimik
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
11 10 0 0 1 0 0 50-23 20
2
Jokerit
12 6 2 2 2 0 0 42-32 20
3
SKA
12 5 1 2 3 0 1 42-29 17
4
CSKA
13 4 4 0 5 0 0 28-29 16
5
HC Dinamo Minsk
11 6 0 0 4 1 0 29-24 13
6
Severstal
11 4 2 0 4 0 1 21-22 13
7
Lokomotiv
12 5 0 0 5 1 1 31-30 12
8
Torpedo
12 5 0 0 5 1 1 33-36 12
9
HC Spartak
12 4 2 0 6 0 0 28-30 12
10
Vityaz
12 3 0 1 4 3 1 37-41 12
11
HC Dinamo Riga
12 4 0 0 7 1 0 21-36 9
12
HC Sochi
13 2 1 0 8 0 2 21-33 8
13
Kunlun RS
12 2 0 1 9 0 0 27-45 6
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
12 10 1 0 1 0 0 51-25 22
2
Salavat Yulaev
12 9 1 0 2 0 0 41-19 20
3
Tractor
12 5 1 2 2 1 1 35-30 18
4
Ak Bars
13 5 1 2 3 2 0 28-25 18
5
Avtomobilist
13 4 0 1 5 2 1 38-40 13
6
Avangard
10 4 1 1 4 0 0 30-26 12
7
Neftekhimik
11 5 0 0 5 1 0 27-26 11
8
Barys
11 2 2 0 5 1 1 27-33 10
9
Sibir
12 3 0 0 6 3 0 19-28 9
10
Amur
12 2 1 0 8 1 0 21-41 7
11
Admiral
11 1 0 0 6 2 2 20-44 6
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
12 6 2 2 2 0 0 42-32 20
2
SKA
12 5 1 2 3 0 1 42-29 17
3
Torpedo
12 5 0 0 5 1 1 33-36 12
4
HC Spartak
12 4 2 0 6 0 0 28-30 12
5
Vityaz
12 3 0 1 4 3 1 37-41 12
6
HC Sochi
13 2 1 0 8 0 2 21-33 8
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
12 9 1 0 2 0 0 41-19 20
2
Avangard
10 4 1 1 4 0 0 30-26 12
3
Barys
11 2 2 0 5 1 1 27-33 10
4
Sibir
12 3 0 0 6 3 0 19-28 9
5
Amur
12 2 1 0 8 1 0 21-41 7
6
Admiral
11 1 0 0 6 2 2 20-44 6
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
11 10 0 0 1 0 0 50-23 20
2
CSKA
13 4 4 0 5 0 0 28-29 16
3
HC Dinamo Minsk
11 6 0 0 4 1 0 29-24 13
4
Severstal
11 4 2 0 4 0 1 21-22 13
5
Lokomotiv
12 5 0 0 5 1 1 31-30 12
6
HC Dinamo Riga
12 4 0 0 7 1 0 21-36 9
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
12 10 1 0 1 0 0 51-25 22
2
Tractor
12 5 1 2 2 1 1 35-30 18
3
Ak Bars
13 5 1 2 3 2 0 28-25 18
4
Avtomobilist
13 4 0 1 5 2 1 38-40 13
5
Neftekhimik
11 5 0 0 5 1 0 27-26 11
6
Kunlun RS
12 2 0 1 9 0 0 27-45 6
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
12 10 1 0 1 0 0 51-25 22
2
HC Dynamo
11 10 0 0 1 0 0 50-23 20
3
Salavat Yulaev
12 9 1 0 2 0 0 41-19 20
4
Jokerit
12 6 2 2 2 0 0 42-32 20
5
Tractor
12 5 1 2 2 1 1 35-30 18
6
Ak Bars
13 5 1 2 3 2 0 28-25 18
7
SKA
12 5 1 2 3 0 1 42-29 17
8
CSKA
13 4 4 0 5 0 0 28-29 16
9
HC Dinamo Minsk
11 6 0 0 4 1 0 29-24 13
10
Severstal
11 4 2 0 4 0 1 21-22 13
11
Avtomobilist
13 4 0 1 5 2 1 38-40 13
12
Lokomotiv
12 5 0 0 5 1 1 31-30 12
13
Torpedo
12 5 0 0 5 1 1 33-36 12
14
HC Spartak
12 4 2 0 6 0 0 28-30 12
15
Avangard
10 4 1 1 4 0 0 30-26 12
16
Vityaz
12 3 0 1 4 3 1 37-41 12
17
Neftekhimik
11 5 0 0 5 1 0 27-26 11
18
Barys
11 2 2 0 5 1 1 27-33 10
19
HC Dinamo Riga
12 4 0 0 7 1 0 21-36 9
20
Sibir
12 3 0 0 6 3 0 19-28 9
21
HC Sochi
13 2 1 0 8 0 2 21-33 8
22
Amur
12 2 1 0 8 1 0 21-41 7
23
Kunlun RS
12 2 0 1 9 0 0 27-45 6
24
Admiral
11 1 0 0 6 2 2 20-44 6
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 20-6 10
2
Jokerit
5 3 1 1 0 0 0 19-10 10
3
Ak Bars
5 3 0 1 0 1 0 12-8 9
4
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 21-11 8
5
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 8-6 8
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 1 0 14-11 7
7
SKA
5 1 1 1 1 0 1 18-15 7
8
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 15-13 6
9
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 12-11 6
10
Vityaz
5 2 0 1 2 0 0 15-14 6
11
Barys
5 0 2 0 1 1 1 13-14 6
12
Neftekhimik
5 2 0 0 2 1 0 12-9 5
13
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 17-16 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 13-12 5
15
Tractor
5 1 0 1 2 0 1 9-16 5
16
Amur
5 1 1 0 3 0 0 9-14 4
17
HC Spartak
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 2 1 1 16-17 4
19
Sibir
5 1 0 0 2 2 0 5-8 4
20
CSKA
5 0 2 0 3 0 0 5-9 4
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 5-12 3
22
Admiral
5 1 0 0 3 0 1 6-15 3
23
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 7-13 2
24
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 5-13 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
7 5 1 0 1 0 0 29-19 12
2
Jokerit
6 2 2 2 0 0 0 23-15 12
3
Neftekhimik
8 5 0 0 2 1 0 25-14 11
4
Ak Bars
8 4 0 1 2 1 0 16-12 11
5
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 23-7 10
6
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 17-8 10
7
Severstal
7 2 2 0 2 0 1 12-13 9
8
Torpedo
7 4 0 0 3 0 0 19-20 8
9
HC Spartak
7 3 1 0 3 0 0 16-16 8
10
Avangard
6 2 1 1 2 0 0 17-13 8
11
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 1 0 12-8 7
12
Barys
7 1 2 0 3 1 0 14-20 7
13
HC Dinamo Riga
6 3 0 0 3 0 0 8-16 6
14
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 11-11 6
15
Tractor
4 2 1 0 1 0 0 9-9 6
16
SKA
5 2 0 1 2 0 0 22-14 6
17
Lokomotiv
7 2 0 0 3 1 1 18-23 6
18
Vityaz
6 1 0 1 2 1 1 18-20 6
19
HC Sochi
6 1 1 0 3 0 1 13-18 5
20
Amur
4 1 1 0 2 0 0 11-17 4
21
Kunlun RS
7 1 0 1 5 0 0 20-27 4
22
Avtomobilist
6 1 0 0 3 1 1 15-21 4
23
Sibir
4 1 0 0 3 0 0 8-12 2
24
Admiral
3 1 0 0 2 0 0 7-11 2
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
8 3 0 2 1 1 1 26-21 12
2
SKA
7 3 1 1 1 0 1 20-15 11
3
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 22-6 10
4
HC Dynamo
6 5 0 0 1 0 0 27-16 10
5
Salavat Yulaev
6 4 1 0 1 0 0 24-11 10
6
CSKA
8 2 3 0 3 0 0 17-18 10
7
Avtomobilist
7 3 0 1 2 1 0 23-19 9
8
Jokerit
6 4 0 0 2 0 0 19-17 8
9
Sibir
8 2 0 0 3 3 0 11-16 7
10
Ak Bars
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 13-7 6
12
HC Dinamo Minsk
6 3 0 0 3 0 0 17-16 6
13
Vityaz
6 2 0 0 2 2 0 19-21 6
14
Avangard
4 2 0 0 2 0 0 13-13 4
15
Severstal
4 2 0 0 2 0 0 9-9 4
16
HC Spartak
5 1 1 0 3 0 0 12-14 4
17
Torpedo
5 1 0 0 2 1 1 14-16 4
18
Admiral
8 0 0 0 4 2 2 13-33 4
19
Barys
4 1 0 0 2 0 1 13-13 3
20
HC Dinamo Riga
6 1 0 0 4 1 0 13-20 3
21
HC Sochi
7 1 0 0 5 0 1 8-15 3
22
Amur
8 1 0 0 6 1 0 10-24 3
23
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 7-18 2
24
Neftekhimik
3 0 0 0 3 0 0 2-12 0
Comentarii
KHL
Week 5