Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Metallurg 20 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Spartak – Metallurg

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
V
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
I
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
PO
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
V
04.09.22
HC Spartak
Sibir
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
V
Metallurg
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
V
21.09.22
Admiral
Metallurg
V
19.09.22
Admiral
Metallurg
V
17.09.22
Amur
Metallurg
V
15.09.22
Amur
Metallurg
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
CO
08.09.22
Metallurg
Amur
PO
06.09.22
Metallurg
Severstal
PO
03.09.22
Torpedo
Metallurg
V
01.09.22
CSKA
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: HC Spartak — Metallurg

KHL 2022-2023
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
KHL 2021-2022
06.12.21
Metallurg
HC Spartak
05.10.21
HC Spartak
Metallurg
KHL 2020-2021
28.01.21
HC Spartak
Metallurg
04.01.21
Metallurg
HC Spartak
KHL 2019-2020
11.02.20
HC Spartak
Metallurg
19.09.19
Metallurg
HC Spartak
KHL 2018-2019
08.12.18
Metallurg
HC Spartak
12.11.18
HC Spartak
Metallurg
4
:
4
0
:
1
S
KHL 2017-2018
30.11.17
Metallurg
HC Spartak
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
10 7 1 1 0 0 1 33-16 19
2
Metallurg
10 6 1 0 1 2 0 31-23 16
3
Avtomobilist
10 7 0 0 2 1 0 36-29 15
4
HC Dynamo
10 6 0 1 3 0 0 25-15 14
5
HC Spartak
10 6 0 0 2 2 0 16-16 14
6
Torpedo
9 5 1 1 2 0 0 33-20 14
7
HC Dinamo Minsk
10 4 1 1 2 1 1 32-27 14
8
Lokomotiv
10 5 0 1 3 1 0 25-20 13
9
Ak Bars
9 4 2 0 2 1 0 21-15 13
10
Sibir
11 3 1 2 4 0 1 26-25 13
11
Salavat Yulaev
10 3 0 2 3 2 0 21-21 12
12
Severstal
10 4 1 0 4 0 1 30-26 11
13
CSKA
9 4 1 0 3 1 0 27-26 11
14
Vityaz
10 3 1 0 3 1 2 23-23 11
15
Avangard
11 4 0 0 6 0 1 30-35 9
16
Barys
10 4 0 0 5 0 1 23-32 9
17
Admiral
10 3 1 0 5 1 0 16-17 9
18
Amur
10 2 2 0 5 0 1 18-26 9
19
Tractor
11 2 1 1 7 0 0 27-32 8
20
Kunlun RS
10 2 1 0 6 0 1 14-26 7
21
HC Sochi
10 1 0 0 8 1 0 14-30 3
22
Neftekhimik
10 0 0 0 9 1 0 21-42 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 15-3 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 15-10 9
3
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 18-11 8
4
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
5
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 12-8 8
6
Lokomotiv
5 3 0 1 1 0 0 10-6 8
7
Torpedo
5 2 1 1 1 0 0 13-9 8
8
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 14-11 7
9
Salavat Yulaev
5 1 0 2 1 1 0 9-8 7
10
Barys
5 3 0 0 2 0 0 13-13 6
11
HC Dynamo
5 2 0 1 2 0 0 10-8 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 12-14 6
13
Severstal
5 2 0 0 2 0 1 14-12 5
14
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 6-10 5
15
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 15-13 4
16
Admiral
5 1 1 0 3 0 0 6-8 4
17
Sibir
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 9-14 4
19
Amur
5 0 1 0 3 0 1 6-12 3
20
Vityaz
5 0 0 0 2 1 2 8-14 3
21
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 5-15 1
22
Neftekhimik
5 0 0 0 5 0 0 10-19 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
6 6 0 0 0 0 0 25-13 12
2
SKA
6 3 1 1 0 0 1 17-8 11
3
Torpedo
6 4 0 1 1 0 0 27-15 10
4
Vityaz
7 3 1 0 2 1 0 20-16 9
5
HC Dinamo Minsk
6 3 0 1 1 1 0 20-16 9
6
Barys
5 4 0 0 1 0 0 14-9 8
7
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 21-15 8
8
HC Spartak
5 3 0 0 1 1 0 8-9 7
9
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 9-9 7
10
Kunlun RS
6 2 1 0 2 0 1 12-13 7
11
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 15-12 7
12
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 13-7 6
13
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 16-12 6
14
Admiral
5 2 1 0 2 0 0 8-7 6
15
Lokomotiv
5 2 0 1 2 0 0 11-10 6
16
Metallurg
4 1 1 0 0 2 0 13-10 6
17
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 11-14 4
18
Salavat Yulaev
3 1 0 1 1 0 0 7-7 4
19
Amur
5 1 0 0 3 0 1 6-12 3
20
HC Sochi
7 1 0 0 5 1 0 11-20 3
21
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Neftekhimik
4 0 0 0 4 0 0 8-16 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
6 5 0 0 1 0 0 18-13 10
2
Avangard
11 4 0 0 6 0 1 30-35 9
3
SKA
4 4 0 0 0 0 0 16-8 8
4
HC Dynamo
5 3 0 1 1 0 0 12-8 8
5
Salavat Yulaev
7 2 0 1 2 2 0 14-14 8
6
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 14-10 7
7
HC Spartak
5 3 0 0 1 1 0 8-7 7
8
Ak Bars
4 2 1 0 1 0 0 12-6 6
9
Amur
5 1 2 0 2 0 0 12-14 6
10
Sibir
6 1 1 1 3 0 0 11-13 6
11
HC Dinamo Minsk
4 1 1 0 1 0 1 12-11 5
12
Severstal
5 1 1 0 2 0 1 14-14 5
13
Torpedo
3 1 1 0 1 0 0 6-5 4
14
Tractor
6 1 0 1 4 0 0 16-18 4
15
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 8-10 3
16
Avtomobilist
4 1 0 0 2 1 0 11-16 3
17
CSKA
4 1 0 0 2 1 0 6-11 3
18
Vityaz
3 0 0 0 1 0 2 3-7 2
19
Neftekhimik
6 0 0 0 5 1 0 13-26 1
20
Barys
5 0 0 0 4 0 1 9-23 1
21
HC Sochi
3 0 0 0 3 0 0 3-10 0
22
Kunlun RS
4 0 0 0 4 0 0 2-13 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
10 7 1 1 0 0 1 33-16 19
2
HC Dynamo
10 6 0 1 3 0 0 25-15 14
3
HC Spartak
10 6 0 0 2 2 0 16-16 14
4
Torpedo
9 5 1 1 2 0 0 33-20 14
5
HC Dinamo Minsk
10 4 1 1 2 1 1 32-27 14
6
Lokomotiv
10 5 0 1 3 1 0 25-20 13
7
Severstal
10 4 1 0 4 0 1 30-26 11
8
CSKA
9 4 1 0 3 1 0 27-26 11
9
Vityaz
10 3 1 0 3 1 2 23-23 11
10
Kunlun RS
10 2 1 0 6 0 1 14-26 7
11
HC Sochi
10 1 0 0 8 1 0 14-30 3
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
10 6 1 0 1 2 0 31-23 16
2
Avtomobilist
10 7 0 0 2 1 0 36-29 15
3
Ak Bars
9 4 2 0 2 1 0 21-15 13
4
Sibir
11 3 1 2 4 0 1 26-25 13
5
Salavat Yulaev
10 3 0 2 3 2 0 21-21 12
6
Avangard
11 4 0 0 6 0 1 30-35 9
7
Barys
10 4 0 0 5 0 1 23-32 9
8
Admiral
10 3 1 0 5 1 0 16-17 9
9
Amur
10 2 2 0 5 0 1 18-26 9
10
Tractor
11 2 1 1 7 0 0 27-32 8
11
Neftekhimik
10 0 0 0 9 1 0 21-42 1
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
10 7 1 1 0 0 1 33-16 19
2
HC Spartak
10 6 0 0 2 2 0 16-16 14
3
Torpedo
9 5 1 1 2 0 0 33-20 14
4
Vityaz
10 3 1 0 3 1 2 23-23 11
5
HC Sochi
10 1 0 0 8 1 0 14-30 3
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
11 3 1 2 4 0 1 26-25 13
2
Salavat Yulaev
10 3 0 2 3 2 0 21-21 12
3
Avangard
11 4 0 0 6 0 1 30-35 9
4
Barys
10 4 0 0 5 0 1 23-32 9
5
Admiral
10 3 1 0 5 1 0 16-17 9
6
Amur
10 2 2 0 5 0 1 18-26 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
10 6 0 1 3 0 0 25-15 14
2
HC Dinamo Minsk
10 4 1 1 2 1 1 32-27 14
3
Lokomotiv
10 5 0 1 3 1 0 25-20 13
4
Severstal
10 4 1 0 4 0 1 30-26 11
5
CSKA
9 4 1 0 3 1 0 27-26 11
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
10 6 1 0 1 2 0 31-23 16
2
Avtomobilist
10 7 0 0 2 1 0 36-29 15
3
Ak Bars
9 4 2 0 2 1 0 21-15 13
4
Tractor
11 2 1 1 7 0 0 27-32 8
5
Kunlun RS
10 2 1 0 6 0 1 14-26 7
6
Neftekhimik
10 0 0 0 9 1 0 21-42 1

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Boris Mironov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 7 -11 1 0
Alexei Krasikov
gk. 3 -4 0 0
Alexander Bryntsev
df. 10 0 0 0
Egor Savikov
df. 10 1 1 2
Joey Keane
df. 10 1 2 3
Semion Rycjkin
df. 10 0 0 0
Nikita Sokolov
df. 9 0 1 1
Zakhar Arzamastsev
df. 8 0 0 0
Dmitriy Vishnevskiy
df. 7 0 1 1
Timur Khairullin
df. 4 0 0 0
Atrem Serikov
df. 2 0 0 0
Alexander Khokhlachev
fw. 10 3 3 6
Ilya Tataluyev
fw. 10 2 3 5
Maxim Tsyplakov
fw. 10 2 1 3
Phil Varone
fw. 10 1 2 3
Roman Lyubimov
fw. 10 1 0 1
Shane Prince
fw. 10 2 1 3
Danila Kvartalnov
fw. 9 0 0 0
Dmitry Kugryshev
fw. 9 2 1 3
Pavel Kukshtel
fw. 9 0 0 0
Nikita Chibrikov
fw. 8 0 1 1
Andrei Loktionov
fw. 7 1 2 3
Artyom Demkov
fw. 6 0 0 0
Dmitry Zlodeev
fw. 5 0 1 1
Fyodor Svechkov
fw. 5 0 0 0
Roman Starchenko
fw. 4 0 1 1
Pavel Tkachenko
fw. 2 0 0 0
Alexander Kvartalnov
fw. 1 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 8 -14 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 4 -9 0 0
Gleb Moiseyev
gk. 0 0 0 0
Alexei Maklyukov
df. 10 0 2 2
Artem Minulin
df. 10 0 2 2
Artyom Zemchyonok
df. 10 0 1 1
Egor Yakovlev.
df. 10 3 3 6
Valeri Orekhov
df. 9 0 0 0
Ilya Hohlov
df. 8 1 2 3
Yaroslav Khabarov
df. 6 0 1 1
Ilya Nikolayev
df. 3 0 1 1
Kodie Curran
df. 1 0 2 2
Andrei Chibisov
fw. 10 2 3 5
Danila Yurov
fw. 10 1 2 3
Denis Zernov
fw. 10 3 4 7
Maxim Karpov
fw. 10 2 4 6
Mikhail Fisenko
fw. 10 0 1 1
Pavel Akolzin
fw. 10 3 0 3
Philippe Maillet
fw. 10 6 1 7
Semyon Koshelev
fw. 10 4 3 7
Brendan Leipsic
fw. 9 0 6 6
Josh Currie
fw. 9 1 3 4
Nikita Korostelev
fw. 6 1 4 5
Nikolay Goldobin
fw. 6 1 2 3
Yegor Korobkin
fw. 5 1 2 3
Anatoly Nikontsev
fw. 4 1 2 3
Yuriy Platonov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Sponsorizat

Eticheta “Sponsorizat” reprezinta faptul ca pozitia caselor de pariuri in respectiva lista este determinata in baza comerciala.

Rating-urile de pe site-ul Legalbet sunt intocmite intr-un mod cat se poate de onest si obiectiv, fapt pentru care folosim eticheta “Pozitii neplatite”.

Case de pariuri
Toate casele de pariuri