Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Jokerit

7 decembrie 2020, 18:30 (EET)
7 decembrie 2020, 18:30 (EET)
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
2 decembrie maine
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 1,084 -40 1 1
Nikita Bespalov
gk. 481 -27 0 0
Alexander Trushkov
gk. 199 -9 1 1
Pavel Khomchenko
gk. 51 -6 0 0
Yakov Rylov
df. 564 1 5 6
Andrei Zubarev
df. 514 1 2 3
Emil Djuse
df. 370 2 11 13
Damir Musin
df. 295 0 2 2
Evgeny Kulik
df. 240 0 3 3
Nikita Pivtsakin
df. 188 1 0 1
Nikita Sokolov
df. 166 1 0 1
Alexander Nikishin
df. 161 1 2 3
Atrem Serikov
df. 143 1 0 1
Yury Kozlovsky
df. 50 0 0 0
Alexey Grishin
df. 10 0 0 0
Aleksey Yegorov
df. 0 0 0 0
Sergei Shirokov
fw. 518 13 8 21
Jori Lehterya
fw. 513 5 27 32
Lukas Radil
fw. 508 15 4 19
Maxim Tsyplakov
fw. 463 5 3 8
Artyom Fyodorov
fw. 442 5 8 13
Robin Hanzl
fw. 425 3 11 14
Martin Bakos
fw. 391 8 6 14
Mikhail Yunkov
fw. 383 1 7 8
Anatoly Nikontsev
fw. 315 4 3 7
Roman Lyubimov
fw. 258 2 2 4
Ilya Tataluyev
fw. 232 6 1 7
Ilya Zubov
fw. 184 2 2 4
Zakhar Shablovsky
fw. 180 0 1 1
Ilya Arkalov
fw. 130 0 0 0
Anton Zlobin
fw. 98 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 87 0 1 1
Maxim Mayorov
fw. 86 0 1 1
Ruslan Novruzov
fw. 82 0 1 1
Mihail Kotlyarevski
fw. 78 0 0 0
Danil Avershin
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Dmitriy Vishnevskiy
df. 395 2 6 8
Andrey Kuteykin
df. 219 1 2 3
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 780 -30 0 0
Janis Kalnins
gk. 662 -25 0 0
Viktor Lev
df. 434 1 7 8
Jonathan Pudas
df. 413 2 6 8
Alex Grant
df. 350 2 4 6
David Sklenicka
df. 315 3 4 7
Jakub Krejčík
df. 308 3 4 7
Tommi Kivisto
df. 306 2 2 4
Niklas Friman
df. 168 0 3 3
Nuutti Viitasalo
df. 36 0 0 0
Joonas Jarvinen
df. 35 0 0 0
Mico Luoto
df. 9 0 0 0
Brian O'Neill
fw. 467 6 23 29
Jordan Shreder
fw. 361 6 9 15
Nicklas Jensen
fw. 347 10 8 18
John Norman
fw. 338 4 5 9
Iiro Pakarinen
fw. 320 6 5 11
Eeli Tolvanen
fw. 316 4 6 10
Henrik Haapala
fw. 309 2 8 10
Jesse Joensuu
fw. 304 7 4 11
Marko Anttila
fw. 303 3 4 7
Veli-Matti Savinainen
fw. 268 7 4 11
Saku Mäenalanen
fw. 262 1 5 6
Peter Regin
fw. 185 4 5 9
Antti Pihlstrom
fw. 181 0 1 1
Henri Ikonen
fw. 128 0 3 3
Julius Junttila
fw. 108 0 0 0
Aleksi Halme
fw. 25 0 0 0
Rasmus Lahnaviik
fw. 20 0 0 0
Konsta Hirvonen
fw. 15 0 0 0
Matias Mittinen
fw. 12 0 0 0
Mikka Partanen
fw. 11 1 0 1
Eetu Maki
fw. 5 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
KHL 2019-2020
08.01.20
HC Spartak
Jokerit
09.12.19
Jokerit
HC Spartak
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
KHL 2018-2019
18.02.19
Jokerit
HC Spartak
18.12.18
HC Spartak
Jokerit
05.12.18
HC Spartak
Jokerit
26.10.18
Jokerit
HC Spartak
KHL 2017-2018
29.09.17
Jokerit
HC Spartak
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
29.11.20
Barys
HC Spartak
I
24.11.20
HC Sochi
HC Spartak
V
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
I
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
PS
18.11.20
HC Spartak
Severstal
CO
16.11.20
Vityaz
HC Spartak
V
14.11.20
Vityaz
HC Spartak
V
10.11.20
CSKA
HC Spartak
CO
01.11.20
HC Spartak
Avangard
CO
29.10.20
HC Spartak
CSKA
PO
27.10.20
HC Spartak
Severstal
I
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
PS
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
14.10.20
HC Spartak
Barys
PO
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
PO
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
I
01.10.20
HC Spartak
CSKA
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
CS
26.09.20
HC Spartak
Amur
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
17.09.20
HC Spartak
SKA
I
15.09.20
HC Spartak
Tractor
I
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
I
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
I
Jokerit
30.11.20
SKA
Jokerit
1
:
1
2
:
4
S
CS
28.11.20
Vityaz
Jokerit
3
:
3
3
:
2
S
PS
26.11.20
Torpedo
Jokerit
I
24.11.20
Jokerit
HC Dynamo
V
21.11.20
Jokerit
HC Sochi
V
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
V
16.11.20
Jokerit
Tractor
I
10.11.20
Jokerit
SKA
I
03.11.20
HC Sochi
Jokerit
CO
01.11.20
Severstal
Jokerit
I
21.10.20
Barys
Jokerit
CO
19.10.20
Amur
Jokerit
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
3
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
4
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
5
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
6
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
7
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
8
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
11
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
2
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
3
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
4
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
5
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
6
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
7
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
8
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
9
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
10
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
11
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
12
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
2
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
3
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
4
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
2
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
3
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
4
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
5
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
6
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
3
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
4
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
5
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
2
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
3
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
4
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
5
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
6
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
3
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
4
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
5
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
6
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
7
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
8
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
9
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
10
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
11
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
12
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
13
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
14
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
15
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
16
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
17
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
18
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
19
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
20
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
21
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
22
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
23
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-7 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 16-12 9
3
Salavat Yulaev
5 2 1 1 0 0 1 15-7 9
4
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 19-10 8
5
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
6
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
7
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 20-14 8
8
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-9 7
9
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
10
HC Dinamo Minsk
5 0 3 0 1 1 0 12-14 7
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 13-14 6
12
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 18-16 6
13
Metallurg
5 2 0 0 1 1 1 14-15 6
14
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 11-13 6
15
HC Spartak
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 18-21 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-14 4
18
Amur
5 1 1 0 3 0 0 13-15 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
20
Barys
5 1 0 0 3 0 1 9-16 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 9-17 3
22
Avtomobilist
5 0 0 0 2 2 1 7-18 3
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
14 11 1 0 0 0 2 47-22 26
2
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
3
CSKA
16 11 0 0 2 3 0 52-30 25
4
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 48-32 23
5
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
6
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
7
Torpedo
16 8 0 0 4 3 1 52-47 20
8
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
9
HC Dynamo
15 7 2 0 4 1 1 50-38 20
10
Avtomobilist
14 5 2 0 2 2 3 41-33 19
11
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
12
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
13
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
16
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
17
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
18
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
19
Barys
13 4 0 1 4 2 2 29-35 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 41-55 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
3
Tractor
17 10 0 1 6 0 0 43-35 22
4
Ak Bars
17 6 1 3 5 2 0 49-44 22
5
Metallurg
15 6 0 4 3 2 0 40-32 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
17 6 2 2 6 1 0 49-46 21
8
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
9
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
10
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
11
HC Dinamo Minsk
14 6 1 1 4 1 1 43-40 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
14 4 2 2 4 1 1 32-37 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
15 6 1 0 6 0 2 36-42 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
18
HC Sochi
15 4 1 0 9 1 0 28-48 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
23
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide