Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — HC Dinamo Minsk

6 noiembrie 2021, 16:00 (EET)
6 noiembrie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: DS Megasport (Moscow, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
Week 8
20 octombrie astazi
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii
0 Detalii
23 octombrie sa.
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:400 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Boris Mironov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexei Krasikov
gk. 606 -16 0 0
Oscar Dansk
gk. 458 -24 1 1
Andrey Skovronsky
gk. 20 -1 0 0
Pavel Kanaev
gk. 0 0 0 0
Tim Heed
df. 392 1 6 7
Dmitriy Vishnevskiy
df. 361 1 7 8
Alexander Nikishin
df. 333 2 3 5
Jakub Jeraber
df. 312 0 1 1
Alexander Bryntsev
df. 210 1 1 2
Semion Rycjkin
df. 151 0 2 2
Mikhail Mamkin
df. 117 0 0 0
Yakov Rylov
df. 95 0 0 0
Oleg Evenko
df. 82 1 0 1
Nikita Sokolov
df. 23 0 0 0
Egor Savikov
df. 7 0 0 0
Maksim Afanasiev
df. 0 0 0 0
Andrei Loktionov
fw. 341 5 3 8
Alexander Khokhlachev
fw. 319 7 5 12
Sergei Shirokov
fw. 306 2 9 11
Jori Lehterya
fw. 276 3 8 11
Emil Pettersson
fw. 270 5 2 7
Dmitry Kugryshev
fw. 242 0 9 9
Ivan Drozdov
fw. 239 3 0 3
Danila Kvartalnov
fw. 222 0 1 1
Alexander Avtsin
fw. 194 0 0 0
Maxim Tsyplakov
fw. 147 2 1 3
Gleb Shashkov
fw. 136 0 1 1
Ilya Tataluyev
fw. 128 3 1 4
Jacob Virtanen
fw. 126 3 0 3
Vyacheslav Solodukhin
fw. 85 0 0 0
Ilya Baranov
fw. 45 0 0 0
Vasili Ponomaryov
fw. 44 0 0 0
Ilya Shipov
fw. 13 0 0 0
Eduard Gimatov
fw. 10 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 0 0 0 0
Evgeny Sorokin
fw. 0 0 0 0
Igor Shvyryov
fw. 0 0 0 0
Nikita Miller
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Anton Zlobin
fw. 0 0 0 0
Dmitry Kostenko
df. 0 0 0 0
Valentin Demchenko
fw. 0 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 842 -34 0 0
Patrik Rybar
gk. 244 -11 0 0
Sergey Bolshakov
gk. 0 0 0 0
Yan Shostak
gk. 0 0 0 0
Lukas Bengtsson
df. 361 2 9 11
Ilya Shinkevich
df. 288 2 2 4
Dmitri Korobov
df. 278 0 0 0
Vladislav Eremenko
df. 260 1 1 2
Adam Almquist
df. 224 1 5 6
Anton Lindholm
df. 201 0 5 5
Jakub Krejčík
df. 191 0 4 4
Sergey Sapego
df. 163 0 4 4
Dmitriy Deryabin
df. 71 1 2 3
Pavel Denisov
df. 30 0 0 0
Taylor Beck
fw. 320 4 7 11
Mario Kempe
fw. 319 4 8 12
Tyler Graovac
fw. 317 4 10 14
Mattias Tedenby
fw. 294 5 9 14
Roman Gorbunov
fw. 288 3 4 7
Kirill Voronin
fw. 267 4 5 9
Ilya Usov
fw. 257 4 8 12
Vladimir Alistrov
fw. 244 4 2 6
Malte Stremvall
fw. 166 8 3 11
Dmitry Buynitsky
fw. 161 2 1 3
Pavel Varfolomeyev
fw. 145 4 2 6
Alexander Suvorov
fw. 111 2 2 4
Denis Mosalev
fw. 86 3 1 4
Artyom Demkov
fw. 60 0 1 1
Aleksandr Kogalev
fw. 48 0 0 0
Vitaly Pinchuyk
fw. 19 0 0 0
Aleksandr Pavlovich
fw. 0 0 0 0
Igor Martunov
fw. 0 0 0 0
Sergey Kuznetsov
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
14.10.21
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
KHL 2020-2021
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
21.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
12.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
21.11.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
KHL 2018-2019
04.10.18
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
12.09.18
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
KHL 2017-2018
31.10.17
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
4
:
4
2
:
1
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
18.10.21
HC Spartak
CSKA
CO
14.10.21
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
CO
11.10.21
CSKA
HC Spartak
I
09.10.21
Avangard
HC Spartak
I
05.10.21
HC Spartak
Metallurg
I
03.10.21
HC Spartak
Severstal
V
01.10.21
HC Spartak
Neftekhimik
V
28.09.21
HC Dynamo
HC Spartak
I
26.09.21
Ak Bars
HC Spartak
I
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
CO
21.09.21
HC Spartak
Avangard
I
19.09.21
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
16.09.21
HC Spartak
CSKA
I
14.09.21
HC Spartak
SKA
I
11.09.21
Barys
HC Spartak
V
09.09.21
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
06.09.21
HC Spartak
Vityaz
CO
04.09.21
HC Spartak
Amur
V
02.09.21
HC Spartak
Admiral
V
HC Dinamo Minsk
19.10.21
HC Dinamo Minsk
Barys
V
17.10.21
HC Dinamo Minsk
Admiral
V
14.10.21
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
PO
12.10.21
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
CO
09.10.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
07.10.21
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
CO
05.10.21
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
03.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
29.09.21
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
27.09.21
HC Dinamo Minsk
Amur
V
25.09.21
HC Dinamo Minsk
SKA
PO
22.09.21
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
20.09.21
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
18.09.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
12.09.21
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
10.09.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
07.09.21
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
05.09.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
03.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 10 1 2 4 1 2 64-44 29
2
HC Dinamo Minsk
19 10 3 0 4 2 0 64-50 28
3
Jokerit
20 8 3 2 5 1 1 63-59 28
4
HC Dynamo
19 12 1 0 6 0 0 70-50 26
5
CSKA
20 8 4 0 7 1 0 43-42 25
6
Lokomotiv
19 9 1 0 7 1 1 50-43 22
7
Torpedo
19 8 1 0 7 1 2 51-50 21
8
HC Dinamo Riga
20 7 1 0 8 2 2 44-58 20
9
HC Spartak
19 6 4 0 9 0 0 43-45 20
10
Severstal
19 5 3 1 8 1 1 37-46 20
11
Vityaz
19 4 0 1 8 4 2 52-61 16
12
HC Sochi
20 2 2 1 13 0 2 39-61 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
19 15 1 1 2 0 0 74-39 34
2
Tractor
21 11 1 4 3 1 1 67-55 34
3
Salavat Yulaev
20 12 2 0 4 1 1 63-38 30
4
Ak Bars
21 7 2 3 5 4 0 51-46 28
5
Avangard
18 9 1 1 7 0 0 56-47 22
6
Avtomobilist
20 7 1 1 7 2 2 63-60 22
7
Barys
20 4 2 2 10 1 1 50-60 18
8
Neftekhimik
19 6 0 1 9 3 0 50-55 17
9
Amur
20 3 1 2 10 3 1 40-60 16
10
Sibir
19 5 0 0 11 3 0 33-50 13
11
Admiral
19 4 0 0 10 2 3 37-63 13
12
Kunlun RS
19 4 0 1 12 1 1 44-66 12
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 10 1 2 4 1 2 64-44 29
2
Jokerit
20 8 3 2 5 1 1 63-59 28
3
Torpedo
19 8 1 0 7 1 2 51-50 21
4
HC Spartak
19 6 4 0 9 0 0 43-45 20
5
Vityaz
19 4 0 1 8 4 2 52-61 16
6
HC Sochi
20 2 2 1 13 0 2 39-61 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
20 12 2 0 4 1 1 63-38 30
2
Avangard
18 9 1 1 7 0 0 56-47 22
3
Barys
20 4 2 2 10 1 1 50-60 18
4
Amur
20 3 1 2 10 3 1 40-60 16
5
Sibir
19 5 0 0 11 3 0 33-50 13
6
Admiral
19 4 0 0 10 2 3 37-63 13
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dinamo Minsk
19 10 3 0 4 2 0 64-50 28
2
HC Dynamo
19 12 1 0 6 0 0 70-50 26
3
CSKA
20 8 4 0 7 1 0 43-42 25
4
Lokomotiv
19 9 1 0 7 1 1 50-43 22
5
HC Dinamo Riga
20 7 1 0 8 2 2 44-58 20
6
Severstal
19 5 3 1 8 1 1 37-46 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
19 15 1 1 2 0 0 74-39 34
2
Tractor
21 11 1 4 3 1 1 67-55 34
3
Ak Bars
21 7 2 3 5 4 0 51-46 28
4
Avtomobilist
20 7 1 1 7 2 2 63-60 22
5
Neftekhimik
19 6 0 1 9 3 0 50-55 17
6
Kunlun RS
19 4 0 1 12 1 1 44-66 12
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
19 15 1 1 2 0 0 74-39 34
2
Tractor
21 11 1 4 3 1 1 67-55 34
3
Salavat Yulaev
20 12 2 0 4 1 1 63-38 30
4
SKA
20 10 1 2 4 1 2 64-44 29
5
HC Dinamo Minsk
19 10 3 0 4 2 0 64-50 28
6
Jokerit
20 8 3 2 5 1 1 63-59 28
7
Ak Bars
21 7 2 3 5 4 0 51-46 28
8
HC Dynamo
19 12 1 0 6 0 0 70-50 26
9
CSKA
20 8 4 0 7 1 0 43-42 25
10
Avangard
18 9 1 1 7 0 0 56-47 22
11
Lokomotiv
19 9 1 0 7 1 1 50-43 22
12
Avtomobilist
20 7 1 1 7 2 2 63-60 22
13
Torpedo
19 8 1 0 7 1 2 51-50 21
14
HC Dinamo Riga
20 7 1 0 8 2 2 44-58 20
15
HC Spartak
19 6 4 0 9 0 0 43-45 20
16
Severstal
19 5 3 1 8 1 1 37-46 20
17
Barys
20 4 2 2 10 1 1 50-60 18
18
Neftekhimik
19 6 0 1 9 3 0 50-55 17
19
Vityaz
19 4 0 1 8 4 2 52-61 16
20
Amur
20 3 1 2 10 3 1 40-60 16
21
Sibir
19 5 0 0 11 3 0 33-50 13
22
Admiral
19 4 0 0 10 2 3 37-63 13
23
Kunlun RS
19 4 0 1 12 1 1 44-66 12
24
HC Sochi
20 2 2 1 13 0 2 39-61 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 21-11 10
2
HC Dinamo Minsk
5 3 1 0 0 1 0 20-17 9
3
Lokomotiv
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
4
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 15-12 8
5
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-16 8
6
SKA
5 3 0 0 0 1 1 19-12 8
7
HC Dinamo Riga
5 2 1 0 0 1 1 18-15 8
8
Torpedo
5 2 1 0 1 0 1 14-12 7
9
Ak Bars
5 1 1 1 1 1 0 17-14 7
10
Severstal
5 1 1 1 1 1 0 14-13 7
11
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 16-15 6
12
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 8-12 5
13
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 15-17 5
14
Jokerit
5 1 1 0 2 1 0 14-18 5
15
Neftekhimik
5 1 0 1 2 1 0 19-18 5
16
Amur
5 1 0 0 1 2 1 14-14 5
17
HC Dynamo
5 1 1 0 3 0 0 15-19 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 2 1 1 12-15 4
19
HC Spartak
5 0 2 0 3 0 0 8-14 4
20
HC Sochi
5 0 1 1 3 0 0 15-18 4
21
Barys
5 0 0 2 3 0 0 15-20 4
22
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 12-14 3
23
Admiral
5 1 0 0 3 0 1 11-14 3
24
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 11-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
10 4 3 2 1 0 0 39-29 18
2
Ak Bars
13 5 1 1 3 3 0 29-26 17
3
Metallurg
10 7 1 0 2 0 0 36-26 16
4
Avangard
10 6 1 1 2 0 0 33-20 16
5
SKA
10 6 0 1 2 0 1 35-21 15
6
HC Dynamo
9 7 0 0 2 0 0 31-17 14
7
HC Spartak
11 5 2 0 4 0 0 27-24 14
8
Tractor
9 5 1 1 2 0 0 26-25 14
9
HC Dinamo Minsk
9 5 1 0 1 2 0 28-22 14
10
Lokomotiv
12 5 1 0 4 1 1 32-34 14
11
Neftekhimik
11 5 0 1 3 2 0 33-23 14
12
Salavat Yulaev
9 5 1 0 2 0 1 22-18 13
13
Torpedo
11 5 1 0 4 0 1 30-31 13
14
Severstal
10 3 3 0 3 0 1 21-24 13
15
CSKA
9 5 1 0 3 0 0 19-18 12
16
HC Dinamo Riga
9 5 0 0 3 0 1 20-25 11
17
Barys
10 3 2 0 4 1 0 21-26 11
18
Avtomobilist
10 3 1 0 3 1 2 33-32 11
19
Kunlun RS
10 3 0 1 5 0 1 27-32 9
20
Vityaz
9 2 0 1 3 2 1 27-29 9
21
Amur
8 1 1 2 4 0 0 20-27 8
22
Admiral
8 3 0 0 4 0 1 18-24 7
23
HC Sochi
10 1 2 0 6 0 1 23-35 7
24
Sibir
7 3 0 0 4 0 0 13-17 6
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
12 6 0 3 1 1 1 41-30 20
2
Metallurg
9 8 0 1 0 0 0 38-13 18
3
Salavat Yulaev
11 7 1 0 2 1 0 41-20 17
4
HC Dinamo Minsk
10 5 2 0 3 0 0 36-28 14
5
SKA
10 4 1 1 2 1 1 29-23 14
6
CSKA
11 3 3 0 4 1 0 24-24 13
7
HC Dynamo
10 5 1 0 4 0 0 39-33 12
8
Avtomobilist
10 4 0 1 4 1 0 30-28 11
9
Ak Bars
8 2 1 2 2 1 0 22-20 11
10
Jokerit
10 4 0 0 4 1 1 24-30 10
11
HC Dinamo Riga
11 2 1 0 5 2 1 24-33 9
12
Lokomotiv
7 4 0 0 3 0 0 18-9 8
13
Torpedo
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
14
Amur
12 2 0 0 6 3 1 20-33 8
15
Severstal
9 2 0 1 5 1 0 16-22 7
16
Vityaz
10 2 0 0 5 2 1 25-32 7
17
Sibir
12 2 0 0 7 3 0 20-33 7
18
Barys
10 1 0 2 6 0 1 29-34 7
19
Avangard
8 3 0 0 5 0 0 23-27 6
20
HC Spartak
8 1 2 0 5 0 0 16-21 6
21
Admiral
11 1 0 0 6 2 2 19-39 6
22
HC Sochi
10 1 0 1 7 0 1 16-26 5
23
Neftekhimik
8 1 0 0 6 1 0 17-32 3
24
Kunlun RS
9 1 0 0 7 1 0 17-34 3
Comentarii