Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — CSKA

29 octombrie 2020, 18:30 (EET)
29 octombrie 2020, 18:30 (EET)
HC Spartak
CSKA
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 487 -17 0 0
Nikita Bespalov
gk. 429 -23 0 0
Alexander Trushkov
gk. 122 -6 1 1
Pavel Khomchenko
gk. 51 -6 0 0
Dmitriy Vishnevskiy
df. 360 2 5 7
Yakov Rylov
df. 328 0 2 2
Emil Djuse
df. 311 2 10 12
Andrei Zubarev
df. 301 0 1 1
Andrey Kuteykin
df. 178 1 2 3
Damir Musin
df. 137 0 1 1
Nikita Pivtsakin
df. 134 1 0 1
Maxim Goncharov
df. 115 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 81 0 1 1
Alexander Nikishin
df. 46 1 0 1
Nikita Sokolov
df. 40 0 0 0
Atrem Serikov
df. 31 0 0 0
Sergei Shirokov
fw. 303 6 6 12
Maxim Tsyplakov
fw. 289 3 1 4
Robin Hanzl
fw. 287 2 7 9
Lukas Radil
fw. 272 7 2 9
Jori Lehterya
fw. 268 4 12 16
Artyom Fyodorov
fw. 259 3 4 7
Mikhail Yunkov
fw. 250 1 7 8
Martin Bakos
fw. 220 4 1 5
Ilya Zubov
fw. 143 1 2 3
Zakhar Shablovsky
fw. 143 0 0 0
Ruslan Novruzov
fw. 82 0 1 1
Ilya Tataluyev
fw. 75 2 1 3
Ilya Arkalov
fw. 73 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 71 0 1 1
Mihail Kotlyarevski
fw. 71 0 0 0
Anton Zlobin
fw. 32 0 0 0
Nu vor juca
Anatoly Nikontsev
fw. 180 1 1 2
Roman Lyubimov
fw. 153 1 1 2
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sharychenkov
gk. 873 -27 1 1
Vsevolod Skotnikov
gk. 154 -5 0 0
Lars Johansson
gk. 61 -3 0 0
Met Robinson
df. 337 2 8 10
Dmitry Samorukov
df. 295 2 5 7
Artem Sergeev
df. 291 1 1 2
Klas Dahlbeck
df. 288 0 4 4
Yegor Rykov
df. 261 0 5 5
Bogdan Kiselevich
df. 243 3 1 4
Mikhail Naumenkov
df. 193 2 2 4
Artem Blagievskiy
df. 153 1 0 1
Kirill Goloshapov
df. 20 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 15 0 0 0
Maxim Mamin
fw. 304 6 7 13
Maxim Shalunov
fw. 303 3 8 11
Nikolay Goldobin
fw. 283 2 6 8
Andrei Loktionov
fw. 271 1 5 6
Andrei Svetlakov
fw. 268 2 4 6
Konstantin Okulov
fw. 268 6 7 13
Pavel Karnaukhov
fw. 260 6 2 8
Sergei Andronov
fw. 246 4 4 8
Anton Slepyshev
fw. 232 5 6 11
Alexander Popov
fw. 152 1 2 3
Mario Kempe
fw. 152 3 2 5
Maksim Sorkin
fw. 133 0 1 1
Brendan Leipsic
fw. 121 3 3 6
Nikita Korostelev
fw. 101 1 0 1
Takhir Mingachyov
fw. 49 0 0 0
Kirill Maksimov
fw. 48 0 0 0
Ivan Telegin
fw. 17 0 0 0
Yegor Afanasyev
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Daniil Chayka
df. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
01.10.20
HC Spartak
CSKA
KHL 2019-2020
12.11.19
CSKA
HC Spartak
01.10.19
HC Spartak
CSKA
KHL 2018-2019
01.12.18
HC Spartak
CSKA
27.09.18
CSKA
HC Spartak
KHL 2017-2018
08.03.18
HC Spartak
CSKA
07.03.18
HC Spartak
CSKA
05.03.18
CSKA
HC Spartak
04.03.18
CSKA
HC Spartak
07.12.17
HC Spartak
CSKA
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
22.10.20
SKA
HC Spartak
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
PS
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
14.10.20
HC Spartak
Barys
PO
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
PO
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
I
01.10.20
HC Spartak
CSKA
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
CS
26.09.20
HC Spartak
Amur
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
17.09.20
HC Spartak
SKA
I
15.09.20
HC Spartak
Tractor
I
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
I
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
I
CSKA
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
21.10.20
CSKA
Torpedo
PO
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
16.10.20
CSKA
SKA
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
I
12.10.20
Metallurg
CSKA
I
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
04.10.20
CSKA
Avangard
V
01.10.20
HC Spartak
CSKA
V
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
V
27.09.20
Jokerit
CSKA
V
24.09.20
CSKA
Severstal
V
19.09.20
CSKA
Metallurg
I
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
CS
12.09.20
Amur
CSKA
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
CS
07.09.20
CSKA
Barys
V
04.09.20
CSKA
HC Sochi
V
02.09.20
CSKA
Ak Bars
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
8
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
6
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
9
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
4
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
4
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
3
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
4
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
20 13 0 2 3 2 0 61-39 32
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
6
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
7
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
8
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
9
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
14
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
15
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
18
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
21
HC Sochi
18 4 1 0 11 0 2 34-58 12
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
3
Avtomobilist
5 3 0 1 1 0 0 16-10 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 15-9 8
5
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 14-11 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Barys
5 0 3 0 1 1 0 12-12 7
8
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
10
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
11
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 17-13 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
16
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-20 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 4 0 0 7-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
2
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
10 5 0 0 4 0 1 26-24 11
9
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
9 1 1 1 6 0 0 19-30 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
10 7 0 1 2 0 0 38-24 16
2
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
3
Tractor
11 6 0 1 4 0 0 28-21 14
4
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
5
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
6
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
7
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
8
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
9
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
HC Sochi
9 3 1 0 5 0 0 20-27 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
18
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0