Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul HC Spartak — Ak Bars

20 februarie 2020, 18:30 (EET)
20 februarie 2020, 18:30 (EET)
0
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
HC Spartak
Ak Bars

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 2,170 -78 1 1
Nikita Bespalov
gk. 872 -29 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 461 -21 0 0
Dmitry Shatailo
gk. 0 0 0 0
Yakov Rylov
df. 1,228 6 28 34
Dmitriy Vishnevskiy
df. 1,194 8 14 22
Patrik Hersley
df. 1,009 8 11 19
Maxim Goncharov
df. 762 4 6 10
Andrey Kuteykin
df. 510 6 7 13
Evgeny Kulik
df. 468 2 6 8
Damir Musin
df. 394 1 3 4
Akim Trishin
df. 385 1 1 2
Alexander Nikishin
df. 245 0 2 2
Tobias Viklund
df. 232 0 2 2
Ivan Vishnevsky
df. 169 1 3 4
Robin Hanzl
fw. 1,036 15 14 29
Kaspars Daugavinsh
fw. 946 16 20 36
Ilya Zubov
fw. 871 9 26 35
Anatoly Nikontsev
fw. 864 8 14 22
Artyom Fyodorov
fw. 861 17 20 37
Alexander Khokhlachev
fw. 806 13 16 29
Martinsh Karsums
fw. 710 10 11 21
Denis Kokarev
fw. 643 3 6 9
Mikhail Yunkov
fw. 611 7 6 13
Maxim Tsyplakov
fw. 564 4 6 10
Gennadiy Stolyarov
fw. 537 0 3 3
Ansel Galimov
fw. 370 5 3 8
Anton Zlobin
fw. 114 1 1 2
Fyodor Malykhin
fw. 114 4 1 5
Bogdan Lvutin
fw. 6 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 4 0 0 0
Nu vor juca
Ilya Arkalov
fw. 344 1 4 5
Mihail Kotlyarevski
fw. 301 2 5 7
Ilya Tataluyev
fw. 267 3 1 4
Ruslan Pedan
df. 112 0 0 0
Gleb Shashkov
fw. 97 0 1 1
Alexey Grishin
df. 93 0 1 1
Zakhar Shablovsky
fw. 35 0 1 1
Artyom An. Volkov
df. 5 0 0 0
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 1,826 -58 0 0
Timur Bilyalov
gk. 1,517 -34 1 1
Amir Miftahov
gk. 103 -4 0 0
Albert Yarullin
df. 866 4 26 30
Mikael Vikstrand
df. 859 4 24 28
Dmitry Yudin
df. 718 1 6 7
Nikita Lyamkin
df. 647 2 1 3
Andrei Pedan
df. 525 4 10 14
Roman Rukavishnikov
df. 523 2 7 9
Kamil Fazylzyanov
df. 381 2 5 7
Jesse Virtanen
df. 289 0 2 2
Nikolay Averin
df. 82 0 0 0
Kirill Adamchuk
df. 24 0 0 0
Justin Azevedo
fw. 928 12 19 31
Patrice Cormier
fw. 839 11 12 23
Kirill Petrov
fw. 784 12 17 29
Stanislav Galiyev
fw. 744 14 11 25
Matthew Frattin
fw. 730 8 19 27
Artem Galimov
fw. 677 12 9 21
Danis Zaripov
fw. 677 12 14 26
Mikhail Glukhov
fw. 537 7 3 10
Emil Galimov
fw. 529 13 6 19
Mikhail Fisenko
fw. 462 6 6 12
Artyom Lukoyanov
fw. 391 0 5 5
Viktor Tikhonov
fw. 328 3 3 6
Dmitry Voronkov
fw. 293 4 5 9
Nikita Dynyak
fw. 255 2 4 6
Vladislav Kara
fw. 220 4 4 8
Stepan Sannikov
fw. 125 0 0 0
Vladimir Galuzin
fw. 96 1 0 1
Artem Valeev
fw. 33 1 0 1
Maxim Marushev
fw. 25 0 1 1
Danil Voevodin
fw. 16 0 0 0
Artur Brovkin
fw. 1 0 0 0
Nu vor juca
Kristian Khenkel
df. 629 2 5 7
Danil Zhuravlyov
df. 465 1 7 8
Oleg Li
fw. 297 3 6 9

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
02.02.19
HC Spartak
Ak Bars
11.10.18
Ak Bars
HC Spartak
KHL 2017-2018
06.01.18
HC Spartak
Ak Bars
12.09.17
Ak Bars
HC Spartak
KHL 2016-2017
05.12.16
HC Spartak
Ak Bars
1
:
0
02.12.16
Ak Bars
HC Spartak
3
:
2
KHL 2015-2016
25.11.15
Ak Bars
HC Spartak
6
:
1
18.10.15
HC Spartak
Ak Bars
3
:
2
KHL 2013-2014
12.12.13
HC Spartak
Ak Bars
1
:
2
20.10.13
Ak Bars
HC Spartak
2
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Spartak
13.02.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
11.02.20
HC Spartak
Metallurg
V
03.02.20
HC Spartak
SKA
I
01.02.20
HC Spartak
HC Dynamo
I
27.01.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
25.01.20
HC Spartak
Tractor
V
23.01.20
HC Spartak
Severstal
V
21.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.01.20
Severstal
HC Spartak
CO
12.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
10.01.20
HC Sochi
HC Spartak
1
:
1
1
:
0
S
PS
08.01.20
HC Spartak
Jokerit
PO
07.01.20
HC Spartak
SKA
V
05.01.20
HC Spartak
HC Dynamo
I
03.01.20
HC Spartak
Vityaz
I
29.12.19
HC Sochi
HC Spartak
PO
27.12.19
Tractor
HC Spartak
V
25.12.19
Sibir
HC Spartak
V
22.12.19
HC Spartak
Barys
V
20.12.19
HC Spartak
HC Sochi
CO
17.12.19
HC Spartak
Vityaz
V
09.12.19
Jokerit
HC Spartak
I
04.12.19
Kunlun RS
HC Spartak
PO
02.12.19
Admiral
HC Spartak
V
30.11.19
Amur
HC Spartak
I
25.11.19
HC Spartak
Neftekhimik
V
21.11.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
V
20.11.19
HC Spartak
Lokomotiv
3
:
3
1
:
0
S
CS
16.11.19
Neftekhimik
HC Spartak
V
14.11.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
I
12.11.19
CSKA
HC Spartak
CO
02.11.19
HC Spartak
Admiral
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
CS
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
V
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
V
20.10.19
SKA
HC Spartak
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
I
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Severstal
HC Spartak
I
07.10.19
SKA
HC Spartak
CO
05.10.19
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
0
:
1
S
CS
01.10.19
HC Spartak
CSKA
I
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
CS
26.09.19
HC Spartak
Avtomobilist
V
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
21.09.19
Avtomobilist
HC Spartak
V
19.09.19
Metallurg
HC Spartak
I
17.09.19
Barys
HC Spartak
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
I
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
10.09.19
HC Spartak
Avangard
PO
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
PO
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
PO
Ak Bars
13.02.20
HC Dinamo Riga
Ak Bars
V
11.02.20
Avangard
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
PS
03.02.20
Ak Bars
Vityaz
V
01.02.20
Ak Bars
HC Dinamo Riga
V
29.01.20
Vityaz
Ak Bars
V
27.01.20
Tractor
Ak Bars
V
25.01.20
Avtomobilist
Ak Bars
V
23.01.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
CS
21.01.20
HC Dynamo
Ak Bars
V
16.01.20
Kunlun RS
Ak Bars
I
14.01.20
Amur
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
12.01.20
Admiral
Ak Bars
I
09.01.20
Ak Bars
Torpedo
I
07.01.20
Ak Bars
Metallurg
V
05.01.20
Ak Bars
Tractor
CO
28.12.19
Ak Bars
Lokomotiv
V
25.12.19
Neftekhimik
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
PS
23.12.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
PO
21.12.19
Ak Bars
Sibir
I
19.12.19
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
08.12.19
Avangard
Ak Bars
I
06.12.19
Torpedo
Ak Bars
V
04.12.19
SKA
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
PS
01.12.19
Ak Bars
HC Dynamo
V
29.11.19
Ak Bars
HC Sochi
I
27.11.19
Ak Bars
Sibir
1
:
1
1
:
0
S
CS
24.11.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
3
:
3
0
:
1
S
CS
22.11.19
Barys
Ak Bars
V
20.11.19
Sibir
Ak Bars
V
14.11.19
Ak Bars
Tractor
V
12.11.19
Ak Bars
Avangard
V
04.11.19
Severstal
Ak Bars
V
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
I
30.10.19
Ak Bars
Admiral
V
28.10.19
Ak Bars
Amur
V
26.10.19
Ak Bars
Barys
V
23.10.19
Metallurg
Ak Bars
0
:
0
1
:
0
S
PS
21.10.19
Avtomobilist
Ak Bars
V
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
17.10.19
Ak Bars
Jokerit
CO
14.10.19
Ak Bars
Avtomobilist
V
11.10.19
Ak Bars
CSKA
I
08.10.19
Lokomotiv
Ak Bars
V
06.10.19
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
02.10.19
Ak Bars
SKA
V
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
V
25.09.19
Tractor
Ak Bars
V
23.09.19
Sibir
Ak Bars
I
21.09.19
Metallurg
Ak Bars
V
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
V
16.09.19
Ak Bars
Severstal
V
13.09.19
Ak Bars
Metallurg
V
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
V
05.09.19
Jokerit
Ak Bars
V
03.09.19
CSKA
Ak Bars
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
5
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
6
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
7
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
8
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
3
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
4
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
5
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
4
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
2
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
3
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
4
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
3
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
7
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
8
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
9
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
10
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
11
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
12
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
15
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
16
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
2
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 17-9 9
4
Barys
5 4 0 0 0 1 0 15-11 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
8
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-11 7
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 2 1 0 14-14 5
13
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-13 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
16
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
18
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 14-17 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
22
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 12-20 3
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-24 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 20 2 2 4 0 0 82-44 48
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
8
Lokomotiv
31 16 2 1 11 1 0 86-65 39
9
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
10
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
11
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
12
Barys
30 13 3 0 8 6 0 75-76 38
13
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
30 13 1 2 11 2 1 85-71 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
23
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
24
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
31 12 1 5 8 5 0 81-60 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Sibir
29 11 2 2 10 1 3 65-73 34
9
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
10
HC Dynamo
29 11 3 1 11 1 2 84-79 33
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Torpedo
29 9 1 2 16 0 1 79-89 25
14
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
15
Admiral
30 6 4 2 17 1 0 56-90 25
16
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
17
Vityaz
29 9 0 1 16 2 1 56-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13