1:6
HC Dinamo Riga — Tractor Meci incheiat 8 septembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — Tractor 8 septembrie 2021

8 septembrie 2021, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)
Arbitru: Sergei Morozov, Sergey Kulakov

Betting bonuses for meeting HC Dinamo Riga - Tractor

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Sergei Zubov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Matěj Machovský
gk. 47 -4 0 0
Ericks Vitols
gk. 0 0 0 0
Oskars Cibulskis
df. 60 0 2 2
Frank Corrado
df. 58 0 1 1
Nerijus Alisauskas
df. 56 0 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 53 0 0 0
Brandon Gormley
df. 50 1 2 3
Patriks Ozols
df. 18 1 0 1
Ralfs Freibergs
df. 14 0 0 0
Rudolf Cerveny
fw. 54 3 0 3
Lukas Radil
fw. 52 0 1 1
Nikolajs Elisejevs
fw. 51 2 0 2
Hunter Shinkaruk
fw. 50 1 2 3
Lauris Darzins
fw. 49 0 1 1
Peter Tiivola
fw. 45 0 1 1
Emile Poirier
fw. 44 1 1 2
Alexander Protapovich
fw. 41 0 0 0
Martinsh Karsums
fw. 33 1 0 1
Daniels Berzins
fw. 30 0 0 0
Gints Meija
fw. 29 0 0 0
Gunars Skvorcovs
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Johan Mattsson
gk. 130 -7 0 0
Kārlis Čukste
df. 32 0 0 0
Sebastian Wännström
fw. 26 0 0 0
Filips Buncis
fw. 8 0 0 0
Edgars Kulda
fw. 0 0 0 0
Ernests Osenieks
df. 0 0 0 0
Jere Karjalainen
fw. 0 0 0 0
Kristaps Zile
df. 0 0 0 0
Nikita Mateiko
df. 0 0 0 0
Reece Scarlett
df. 0 0 0 0
Roberts Mamchics
df. 0 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 126 -7 0 0
Emil Garipov
gk. 0 0 0 0
Lawrence Pilut
df. 49 0 2 2
Nick Bailen
df. 47 1 0 1
Albert Yarullin
df. 42 1 1 2
Evgeny Kulik
df. 28 0 0 0
Ilya Karpykhin
df. 28 0 0 0
Sergey Telegin
df. 28 0 1 1
Aleksandr Kirpichnikov
df. 9 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 38 0 2 2
Teemu Pulkkinen
fw. 38 1 1 2
Vladimir Tkachyov
fw. 37 0 1 1
Nikita Tertyshny
fw. 35 1 1 2
Sergei Kalinin
fw. 35 0 1 1
Thomash Gika
fw. 35 1 1 2
Vitaly Abramov
fw. 34 1 0 1
Alexei Byvaltsev
fw. 30 0 0 0
Vyacheslav Osnovin
fw. 29 0 0 0
Andrei Stas
fw. 18 1 0 1
Yegor Fateyev
fw. 17 0 0 0
Kirill Kapustin
fw. 13 0 1 1
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Aleksey Potapov
fw. 0 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 0 0 0 0
Alexander Tridchikov
fw. 0 0 0 0
Andrei Yerofeyev
fw. 0 0 0 0
Artyom Shvaryov
fw. 0 0 0 0
Bogdan Zhilyakov
df. 0 0 0 0
Demid Mansurov
fw. 0 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 0 0 0 0
Egor Buaylsky
fw. 0 0 0 0
Egor Stepanov
fw. 0 0 0 0
Gleb Babintsev
df. 0 0 0 0
Igor Isayev
df. 0 0 0 0
Kirill Koshurnikov
fw. 0 0 0 0
Konstantin Klimontov
df. 0 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 0 0 0 0
Leonid Lavrinenko
df. 0 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 0 0 0 0
Nikita Podskrebalin
gk. 0 0 0 0
Petr Yasinskiy
df. 0 0 0 0
Roman Manuhov
df. 0 0 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 0 0 0 0
Yegor Vdovin
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.45
4.20
1.85
2.30
1.60
5.60
4.80
1.44
2.63
1.48
3.45
4.45
1.86
2.20
1.64
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
KHL 2019-2020
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
13.01.19
HC Dinamo Riga
Tractor
01.12.18
Tractor
HC Dinamo Riga
KHL 2017-2018
28.11.17
Tractor
HC Dinamo Riga
1
:
1
2
:
0
S
21.11.17
HC Dinamo Riga
Tractor
KHL 2016-2017
03.12.16
HC Dinamo Riga
Tractor
2
:
4
11.09.16
Tractor
HC Dinamo Riga
3
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
06.09.21
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
V
04.09.21
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.09.21
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
Tractor
06.09.21
Jokerit
Tractor
PO
03.09.21
Tractor
Sibir
CO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Spartak
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
2
CSKA
4 2 1 0 1 0 0 9-8 6
3
SKA
3 2 0 1 0 0 0 16-7 6
4
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
5
HC Dinamo Minsk
3 2 0 0 1 0 0 9-8 4
6
HC Sochi
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
7
Vityaz
3 1 0 0 0 2 0 13-12 4
8
Lokomotiv
3 1 0 0 1 0 1 9-10 3
9
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 10-11 2
10
Kunlun RS
3 1 0 0 2 0 0 10-14 2
11
Torpedo
3 1 0 0 2 0 0 6-10 2
12
Severstal
3 0 1 0 2 0 0 6-9 2
13
Jokerit
3 0 1 0 2 0 0 7-11 2
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
3 3 0 0 0 0 0 16-5 6
2
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
3
Neftekhimik
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
4
Metallurg
3 2 0 0 1 0 0 10-10 4
5
Ak Bars
4 1 0 0 2 1 0 8-9 3
6
Sibir
3 1 0 0 1 1 0 5-7 3
7
Tractor
2 0 1 0 0 1 0 7-7 3
8
Barys
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
9
Admiral
4 0 0 0 2 1 1 8-20 2
10
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
11
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Spartak
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
2
SKA
3 2 0 1 0 0 0 16-7 6
3
HC Sochi
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
4
Vityaz
3 1 0 0 0 2 0 13-12 4
5
Torpedo
3 1 0 0 2 0 0 6-10 2
6
Jokerit
3 0 1 0 2 0 0 7-11 2
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
3 3 0 0 0 0 0 16-5 6
2
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
3
Sibir
3 1 0 0 1 1 0 5-7 3
4
Barys
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
5
Admiral
4 0 0 0 2 1 1 8-20 2
6
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
4 2 1 0 1 0 0 9-8 6
2
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
3
HC Dinamo Minsk
3 2 0 0 1 0 0 9-8 4
4
Lokomotiv
3 1 0 0 1 0 1 9-10 3
5
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 10-11 2
6
Severstal
3 0 1 0 2 0 0 6-9 2
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
2
Metallurg
3 2 0 0 1 0 0 10-10 4
3
Ak Bars
4 1 0 0 2 1 0 8-9 3
4
Tractor
2 0 1 0 0 1 0 7-7 3
5
Kunlun RS
3 1 0 0 2 0 0 10-14 2
6
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
3 3 0 0 0 0 0 16-5 6
2
HC Spartak
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
3
CSKA
4 2 1 0 1 0 0 9-8 6
4
SKA
3 2 0 1 0 0 0 16-7 6
5
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
6
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
7
Neftekhimik
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
8
HC Dinamo Minsk
3 2 0 0 1 0 0 9-8 4
9
Metallurg
3 2 0 0 1 0 0 10-10 4
10
HC Sochi
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
11
Vityaz
3 1 0 0 0 2 0 13-12 4
12
Lokomotiv
3 1 0 0 1 0 1 9-10 3
13
Ak Bars
4 1 0 0 2 1 0 8-9 3
14
Sibir
3 1 0 0 1 1 0 5-7 3
15
Tractor
2 0 1 0 0 1 0 7-7 3
16
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 10-11 2
17
Kunlun RS
3 1 0 0 2 0 0 10-14 2
18
Torpedo
3 1 0 0 2 0 0 6-10 2
19
Barys
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
20
Severstal
3 0 1 0 2 0 0 6-9 2
21
Jokerit
3 0 1 0 2 0 0 7-11 2
22
Admiral
4 0 0 0 2 1 1 8-20 2
23
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
24
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
3 3 0 0 0 0 0 16-5 6
2
HC Spartak
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
3
CSKA
4 2 1 0 1 0 0 9-8 6
4
SKA
3 2 0 1 0 0 0 16-7 6
5
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
6
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
7
Neftekhimik
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
8
HC Dinamo Minsk
3 2 0 0 1 0 0 9-8 4
9
Metallurg
3 2 0 0 1 0 0 10-10 4
10
HC Sochi
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
11
Vityaz
3 1 0 0 0 2 0 13-12 4
12
Lokomotiv
3 1 0 0 1 0 1 9-10 3
13
Ak Bars
4 1 0 0 2 1 0 8-9 3
14
Sibir
3 1 0 0 1 1 0 5-7 3
15
Tractor
2 0 1 0 0 1 0 7-7 3
16
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 10-11 2
17
Kunlun RS
3 1 0 0 2 0 0 10-14 2
18
Torpedo
3 1 0 0 2 0 0 6-10 2
19
Barys
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
20
Severstal
3 0 1 0 2 0 0 6-9 2
21
Jokerit
3 0 1 0 2 0 0 7-11 2
22
Admiral
4 0 0 0 2 1 1 8-20 2
23
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
24
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Spartak
3 2 1 0 0 0 0 10-4 6
2
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
3
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
4
Neftekhimik
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
5
HC Sochi
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
6
Lokomotiv
3 1 0 0 1 0 1 9-10 3
7
Ak Bars
4 1 0 0 2 1 0 8-9 3
8
SKA
1 1 0 0 0 0 0 9-2 2
9
CSKA
1 1 0 0 0 0 0 3-2 2
10
Barys
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
11
Jokerit
1 0 1 0 0 0 0 5-4 2
12
Tractor
1 0 1 0 0 0 0 3-2 2
13
Severstal
3 0 1 0 2 0 0 6-9 2
14
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Kunlun RS
1 0 0 0 1 0 0 5-6 0
22
Metallurg
1 0 0 0 1 0 0 2-7 0
23
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
24
Torpedo
2 0 0 0 2 0 0 3-9 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
3 3 0 0 0 0 0 16-5 6
2
Metallurg
2 2 0 0 0 0 0 8-3 4
3
HC Dinamo Minsk
3 2 0 0 1 0 0 9-8 4
4
CSKA
3 1 1 0 1 0 0 6-6 4
5
SKA
2 1 0 1 0 0 0 7-5 4
6
Vityaz
3 1 0 0 0 2 0 13-12 4
7
Sibir
3 1 0 0 1 1 0 5-7 3
8
Torpedo
1 1 0 0 0 0 0 3-1 2
9
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 10-11 2
10
Kunlun RS
2 1 0 0 1 0 0 5-8 2
11
Admiral
4 0 0 0 2 1 1 8-20 2
12
Tractor
1 0 0 0 0 1 0 4-5 1
13
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
14
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
24
Jokerit
2 0 0 0 2 0 0 2-7 0
Comentarii
KHL
Week 2