Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — Severstal

29 ianuarie 2021, 19:30 (EET)
29 ianuarie 2021, 19:30 (EET)
Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Pateris Skudra
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Nalimov
gk. 594 -38 1 1
Ericks Vitols
gk. 110 -10 0 0
Bruno Bruveris
gk. 58 -5 0 0
Reece Scarlett
df. 702 2 11 13
Kristaps Zile
df. 663 2 5 7
Roberts Mamchics
df. 559 1 5 6
Tony Sund
df. 517 0 9 9
Mathew Maione
df. 506 4 8 12
Ernests Osenieks
df. 470 1 3 4
Kristaps Sotnieks
df. 339 0 4 4
Gunars Skvorcovs
df. 326 0 1 1
Nikita Mateiko
df. 44 0 0 0
Evgeniy Grachov
fw. 650 4 4 8
Miks Indrasis
fw. 646 12 15 27
Lauris Darzins
fw. 579 7 17 24
Mārtiņš Dzierkals
fw. 578 7 13 20
Denis Parshyn
fw. 563 8 10 18
Gleb Zyryanov
fw. 413 8 1 9
Daniels Berzins
fw. 381 2 2 4
Roberts Bukarts
fw. 363 7 7 14
Gennadiy Stolyarov
fw. 329 4 3 7
Rihards Bukarts
fw. 314 8 5 13
Janis Svanenbergs
fw. 278 3 3 6
Emils Gegeris
fw. 243 0 0 0
Andris Dzerins
fw. 75 1 0 1
Gleb Prokhorenkov
fw. 56 1 0 1
Nikolajs Elisejevs
fw. 42 0 0 0
Nu vor juca
Stanislav Galimov
gk. 747 -45 0 0
JC Lipon
fw. 426 5 9 14
Jordan Murray
df. 191 1 6 7
David Levin
fw. 158 1 0 1
Yanis Voris
gk. 112 -8 0 0
Patrik Zabusov
fw. 104 1 0 1
Danila Larionov
fw. 92 0 1 1
Rudolfs Polcs
fw. 64 0 0 0
Karlis Bucenieks
fw. 38 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 36 0 0 0
Gustavs Millers
fw. 26 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 2,028 -85 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 869 -36 0 0
Konstantin Shostak
gk. 65 -4 0 0
Vladislav Provolnev
df. 982 10 10 20
Shawn Lalonde
df. 887 3 9 12
Kirill Adamchuk
df. 834 0 9 9
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 810 0 6 6
Vadim Kudako
df. 648 1 3 4
Makar Khabarov
df. 488 0 3 3
Mikhail Tikhonov
df. 311 0 1 1
Anton Sizov
df. 237 2 2 4
Nikita Makeyev
df. 130 0 0 0
Ivan Rogov
df. 84 1 0 1
Tmur Karimov
df. 78 0 2 2
Ignat Kholkin
df. 0 0 0 0
Spartak Basimov
df. 0 0 0 0
Alexander Petunin
fw. 873 16 15 31
Daniil Vovchenko
fw. 799 14 7 21
Vladislav Kodola
fw. 770 7 18 25
Igor Geraskin
fw. 711 7 16 23
Adam Liska
fw. 662 5 10 15
Egor Morozov
fw. 657 9 12 21
Kirill Kapustin
fw. 631 7 12 19
Denis Vikharev
fw. 597 6 6 12
Andrei Alexeyev
fw. 503 1 2 3
Joonas Nättinen
fw. 412 4 11 15
Artyom Gareyev
fw. 410 2 5 7
David Dumbadze
fw. 401 2 3 5
Yacob Berglund
fw. 379 6 9 15
Nikita Guslistov
fw. 175 5 1 6
Maksim Kazakov
fw. 132 1 1 2
Jindrich Abdul
fw. 78 2 0 2
Dmitriy Moiseev
fw. 71 0 1 1
Maxim Nevolin
fw. 25 0 0 0
Artur Yegorov
fw. 0 0 0 0
Artyom Markov
fw. 0 0 0 0
Daniil Belyalov
fw. 0 0 0 0
Sergei Lapin
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Yegor Chizhikov
fw. 55 2 0 2
Denis Rybalkin
gk. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
15.01.21
Severstal
HC Dinamo Riga
09.12.20
Severstal
HC Dinamo Riga
04.12.20
HC Dinamo Riga
Severstal
KHL 2019-2020
08.01.20
HC Dinamo Riga
Severstal
2
:
2
0
:
1
S
04.12.19
HC Dinamo Riga
Severstal
26.11.19
Severstal
HC Dinamo Riga
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
20.02.19
Severstal
HC Dinamo Riga
08.01.19
Severstal
HC Dinamo Riga
30.10.18
HC Dinamo Riga
Severstal
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
23.01.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
21.01.21
Metallurg
HC Dinamo Riga
I
19.01.21
Ak Bars
HC Dinamo Riga
CO
17.01.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
15.01.21
Severstal
HC Dinamo Riga
I
12.01.21
HC Dinamo Riga
CSKA
I
09.01.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
07.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
04.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
V
30.12.20
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
28.12.20
Torpedo
HC Dinamo Riga
I
26.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
PO
21.12.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
PO
15.12.20
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.12.20
HC Dinamo Riga
SKA
I
09.12.20
Severstal
HC Dinamo Riga
I
07.12.20
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
CS
04.12.20
HC Dinamo Riga
Severstal
PO
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
I
30.11.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
28.11.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
25.11.20
HC Dinamo Riga
Sibir
I
23.11.20
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
CO
21.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
16.11.20
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
PO
12.11.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
03.11.20
Barys
HC Dinamo Riga
I
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
I
17.10.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
0
:
5
Abandon
I
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I
Severstal
27.01.21
SKA
Severstal
I
25.01.21
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
21.01.21
Avtomobilist
Severstal
V
19.01.21
Salavat Yulaev
Severstal
I
17.01.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
PS
15.01.21
Severstal
HC Dinamo Riga
V
10.01.21
Severstal
HC Sochi
V
07.01.21
Avangard
Severstal
I
05.01.21
Kunlun RS
Severstal
V
30.12.20
HC Sochi
Severstal
I
28.12.20
Severstal
Neftekhimik
V
26.12.20
Jokerit
Severstal
3
:
3
3
:
2
S
PS
24.12.20
SKA
Severstal
I
22.12.20
Lokomotiv
Severstal
I
13.12.20
Severstal
Torpedo
V
11.12.20
Severstal
HC Spartak
V
09.12.20
Severstal
HC Dinamo Riga
V
06.12.20
Severstal
Avangard
1
:
1
2
:
1
S
CS
04.12.20
HC Dinamo Riga
Severstal
CO
01.12.20
Lokomotiv
Severstal
I
29.11.20
Ak Bars
Severstal
I
26.11.20
Severstal
SKA
I
24.11.20
Severstal
Vityaz
V
22.11.20
Metallurg
Severstal
V
20.11.20
Vityaz
Severstal
I
18.11.20
HC Spartak
Severstal
PO
14.11.20
Severstal
SKA
I
12.11.20
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
08.11.20
Severstal
Barys
I
01.11.20
Severstal
Jokerit
V
30.10.20
Severstal
Vityaz
I
27.10.20
HC Spartak
Severstal
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
CO
23.10.20
Severstal
Metallurg
I
21.10.20
Severstal
HC Sochi
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
V
15.10.20
Severstal
Tractor
I
10.10.20
Barys
Severstal
V
08.10.20
Amur
Severstal
I
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
50 29 4 2 10 3 2 157-105 75
2
SKA
50 27 1 2 12 4 4 150-109 68
3
Lokomotiv
50 25 4 3 13 4 1 152-104 69
4
HC Dynamo
50 26 4 0 15 2 3 152-121 65
5
Jokerit
47 21 3 2 16 4 1 136-115 57
6
HC Dinamo Minsk
49 14 9 4 19 2 1 135-136 57
7
Severstal
50 18 4 3 21 1 3 121-136 54
8
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
9
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
10
HC Sochi
51 11 2 0 30 6 2 106-170 34
11
HC Dinamo Riga
48 4 2 2 33 5 2 102-172 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Avangard
49 26 2 0 11 5 5 146-115 66
3
Metallurg
49 26 0 4 14 4 1 136-117 65
4
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
5
Tractor
49 24 3 1 18 1 2 127-114 59
6
Avtomobilist
50 21 3 2 17 4 3 133-126 59
7
Torpedo
51 20 3 3 18 5 2 148-143 59
8
Barys
48 16 7 3 17 3 2 119-125 57
9
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
10
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
11
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
12
Kunlun RS
48 10 0 1 29 6 2 112-169 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
50 27 1 2 12 4 4 150-109 68
2
Jokerit
47 21 3 2 16 4 1 136-115 57
3
Severstal
50 18 4 3 21 1 3 121-136 54
4
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
5
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
6
HC Sochi
51 11 2 0 30 6 2 106-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
49 26 2 0 11 5 5 146-115 66
2
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
3
Barys
48 16 7 3 17 3 2 119-125 57
4
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
5
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
6
Kunlun RS
48 10 0 1 29 6 2 112-169 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
50 29 4 2 10 3 2 157-105 75
2
Lokomotiv
50 25 4 3 13 4 1 152-104 69
3
HC Dynamo
50 26 4 0 15 2 3 152-121 65
4
HC Dinamo Minsk
49 14 9 4 19 2 1 135-136 57
5
HC Dinamo Riga
48 4 2 2 33 5 2 102-172 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Metallurg
49 26 0 4 14 4 1 136-117 65
3
Tractor
49 24 3 1 18 1 2 127-114 59
4
Avtomobilist
50 21 3 2 17 4 3 133-126 59
5
Torpedo
51 20 3 3 18 5 2 148-143 59
6
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
CSKA
50 29 4 2 10 3 2 157-105 75
3
Lokomotiv
50 25 4 3 13 4 1 152-104 69
4
SKA
50 27 1 2 12 4 4 150-109 68
5
Avangard
49 26 2 0 11 5 5 146-115 66
6
HC Dynamo
50 26 4 0 15 2 3 152-121 65
7
Metallurg
49 26 0 4 14 4 1 136-117 65
8
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
9
Tractor
49 24 3 1 18 1 2 127-114 59
10
Avtomobilist
50 21 3 2 17 4 3 133-126 59
11
Torpedo
51 20 3 3 18 5 2 148-143 59
12
Jokerit
47 21 3 2 16 4 1 136-115 57
13
Barys
48 16 7 3 17 3 2 119-125 57
14
HC Dinamo Minsk
49 14 9 4 19 2 1 135-136 57
15
Severstal
50 18 4 3 21 1 3 121-136 54
16
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
17
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
18
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
19
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
20
HC Sochi
51 11 2 0 30 6 2 106-170 34
21
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
22
Kunlun RS
48 10 0 1 29 6 2 112-169 30
23
HC Dinamo Riga
48 4 2 2 33 5 2 102-172 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 21-11 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Barys
5 3 1 0 1 0 0 16-10 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 13-7 8
5
Ak Bars
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
6
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 17-12 7
7
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 15-11 7
8
Vityaz
5 2 1 0 1 1 0 13-10 7
9
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 12-13 6
10
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
11
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 17-22 6
12
Lokomotiv
5 2 0 1 2 0 0 13-14 6
13
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 9-9 6
14
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 15-12 5
15
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 13-16 4
16
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 13-16 4
17
Amur
5 1 1 0 3 0 0 11-11 4
18
HC Spartak
5 1 1 0 3 0 0 9-11 4
19
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 12-16 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 9-13 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
22
Severstal
5 1 0 0 3 0 1 11-15 3
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 14-20 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 17 1 2 1 2 2 83-46 44
2
CSKA
26 16 2 0 4 3 1 81-52 40
3
Lokomotiv
24 16 2 1 4 0 1 81-43 39
4
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
5
HC Dynamo
26 13 3 0 7 1 2 81-65 35
6
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
7
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
8
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
9
SKA
24 12 1 1 6 1 3 72-57 32
10
Vityaz
28 12 0 2 12 1 1 75-81 30
11
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
12
Sibir
26 10 2 1 10 1 2 68-74 29
13
Avtomobilist
25 10 2 0 8 2 3 69-63 29
14
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
15
HC Spartak
25 7 4 1 9 4 0 67-72 28
16
HC Dinamo Minsk
25 5 7 1 11 1 0 62-66 27
17
Jokerit
21 11 1 1 8 0 0 66-51 26
18
Amur
24 11 1 0 10 0 2 66-56 26
19
Barys
24 8 1 2 9 2 2 58-63 26
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
23 6 0 0 11 4 2 58-81 18
22
HC Sochi
26 6 0 0 14 4 2 57-87 18
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
26 15 0 1 6 3 1 78-52 36
2
CSKA
24 13 2 2 6 0 1 76-53 35
3
Metallurg
24 11 0 4 6 3 0 67-56 33
4
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
5
Tractor
26 14 0 1 10 0 1 66-61 31
6
Jokerit
26 10 2 1 8 4 1 70-64 31
7
Barys
24 8 6 1 8 1 0 61-62 31
8
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
9
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
10
Salavat Yulaev
25 10 2 2 9 2 0 69-63 30
11
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
12
Lokomotiv
26 9 2 2 9 4 0 71-61 30
13
Avangard
25 10 1 0 8 4 2 70-65 28
14
Torpedo
26 6 3 3 12 1 1 66-77 26
15
Severstal
26 6 3 2 12 1 2 60-78 25
16
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
24 7 0 1 15 0 1 53-61 17
19
HC Sochi
25 5 2 0 16 2 0 49-83 16
20
Amur
25 2 3 1 17 0 2 52-89 14
21
Neftekhimik
23 6 0 0 17 0 0 53-101 12
22
Kunlun RS
25 4 0 1 18 2 0 54-88 12
23
HC Dinamo Riga
25 1 2 1 18 2 1 53-97 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide