Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:1
HC Dinamo Riga — Salavat Yulaev Meci incheiat 12 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — Salavat Yulaev

12 noiembrie 2019, 19:30 (EET)
12 noiembrie 2019, 19:30 (EET)
0
Arbitru: Aleksey Ravodin, Vladimir Bukin Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Girts Ankipans
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrei Makarov
gk. 439 -23 0 0
Alexander Salak
gk. 424 -21 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 497 2 3 5
Nerijus Alisauskas
df. 438 2 1 3
Ben Marshall
df. 414 0 4 4
Kristofer Berglund
df. 408 0 5 5
Uvis Balinskis
df. 347 1 2 3
Oskars Bartulis
df. 222 1 5 6
Ernests Osenieks
df. 0 0 0 0
Brandon McMillan
fw. 487 7 10 17
Carter Ashton
fw. 452 4 6 10
Mikelis Redlihs
fw. 427 2 5 7
Andris Dzerins
fw. 380 0 2 2
Gints Meija
fw. 313 3 1 4
Colton Gillies
fw. 281 0 1 1
Rihards Marjenis
fw. 269 1 1 2
Roberts Lipsbergs
fw. 203 1 2 3
Oskars Batna
fw. 178 0 1 1
Daniels Berzins
fw. 176 4 1 5
Emils Gegeris
fw. 97 0 0 0
Alexander Protapovich
fw. 0 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Lauris Darzins
fw. 452 7 12 19
Vitalijs Pavlovs
fw. 230 3 0 3
Sergey Gimaev
df. 217 0 0 0
Kristaps Zile
df. 215 0 1 1
Roberts Mamchics
df. 164 0 2 2
Maxim Tretyak
gk. 130 -6 0 0
Richards Greenbergs
fw. 51 0 1 1
Frenks Razgals
fw. 50 0 0 0
Anton Trastashenkov
fw. 27 0 1 1
Davidas Sarkanis
fw. 23 0 0 0
Patrik Zabusov
fw. 21 0 0 0
Eduards Yansons
df. 20 0 0 0
Salavat Yulaev

Nikolai Tsulygin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,263 -39 0 0
Andrei Kareyev
gk. 250 -7 0 0
Philip Larsen
df. 532 4 12 16
Pavel Koledov
df. 415 1 2 3
Mikhail Pashnin
df. 358 1 0 1
Grigory Panin
df. 310 1 2 3
Zakhar Arzamastsev
df. 303 2 3 5
Stanislav Gareyev
df. 114 0 0 0
Aleksey Semenov
df. 107 0 0 0
Teemu Hartikainen
fw. 511 8 6 14
Sakari Manninen
fw. 505 2 12 14
Linus Omark
fw. 496 6 18 24
Nikita Soshnikov
fw. 470 14 6 20
Alexander Burmistrov
fw. 404 2 4 6
Pyotr Khokhryakov
fw. 371 2 3 5
Dmitry Kugryshev
fw. 315 3 10 13
Aleksandr Kadeykin
fw. 296 5 4 9
Vladimir Zharkov
fw. 278 2 4 6
Maxim Mayorov
fw. 226 2 0 2
Vladislav Kartaev
fw. 186 2 0 2
Vyacheslav Solodukhin
fw. 138 0 0 0
Alexey Pustozerov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Artem Sergeev
df. 465 0 5 5
Evgeny Lisovets
df. 226 1 0 1
Eduard Gimatov
fw. 134 0 1 1
Ilya Baranov
fw. 124 1 2 3
Rodion Amirov
fw. 103 0 1 1
Shakir Muhamadullin
df. 28 0 1 1
Artem Pimenov
fw. 5 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 1 1 0 1
Anvar Suleimanov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4.40
4.00
1.70
1.71
2.08
4.55
4.15
1.69
1.57
2.35
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
10.01.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
07.12.18
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
06.01.18
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
12.09.17
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
KHL 2016-2017
29.11.16
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
0
:
3
06.09.16
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
2
:
2
1
:
2
S
KHL 2015-2016
22.10.15
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
3
:
1
14.10.15
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
3
:
5
KHL 2014-2015
20.10.14
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
2
:
1
KHL 2013-2014
02.01.14
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
4
:
3
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
PS
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
V
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
CO
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
I
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
CO
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
CO
Salavat Yulaev
03.11.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
27.10.19
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
CO
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
CO
22.10.19
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
V
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
PS
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
CS
09.10.19
Salavat Yulaev
Barys
I
07.10.19
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
V
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
V
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
I
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
I
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
19.09.19
Salavat Yulaev
Avangard
I
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
V
12.09.19
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
PS

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
6
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
7
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
8
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
9
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 0 0 3 1 1 0 13-12 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
9
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
10
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
11 6 0 0 4 1 0 19-20 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
4
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
5
SKA
13 5 1 2 4 1 0 31-24 17
6
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
7
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
8
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
9
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
10
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
11
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10