Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:1
HC Dinamo Riga — Salavat Yulaev Meci incheiat 12 noiembrie 2019
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
12 ianuarie 2020, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — Salavat Yulaev

12 noiembrie 2019, 19:30 (EET)
12 noiembrie 2019, 19:30 (EET)
0
Arbitru: Aleksey Ravodin, Vladimir Bukin Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)
HC Dinamo Riga
1 : 2
Salavat Yulaev
OT 0:1
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Girts Ankipans
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrei Makarov
gk. 439 -23 0 0
Alexander Salak
gk. 424 -21 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 497 2 3 5
Nerijus Alisauskas
df. 438 2 1 3
Ben Marshall
df. 414 0 4 4
Kristofer Berglund
df. 408 0 5 5
Uvis Balinskis
df. 347 1 2 3
Oskars Bartulis
df. 222 1 5 6
Ernests Osenieks
df. 0 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 0 0 0 0
Brandon McMillan
fw. 487 7 10 17
Carter Ashton
fw. 452 4 6 10
Mikelis Redlihs
fw. 427 2 5 7
Andris Dzerins
fw. 380 0 2 2
Gints Meija
fw. 313 3 1 4
Colton Gillies
fw. 281 0 1 1
Rihards Marjenis
fw. 269 1 1 2
Roberts Lipsbergs
fw. 203 1 2 3
Daniels Berzins
fw. 176 4 1 5
Alexander Protapovich
fw. 0 0 0 0
Oskars Batna
fw. 178 0 1 1
Emils Gegeris
fw. 97 0 0 0
Nu vor juca
Lauris Darzins
fw. 452 7 12 19
Vitalijs Pavlovs
fw. 230 3 0 3
Sergey Gimaev
df. 217 0 0 0
Kristaps Zile
df. 215 0 1 1
Roberts Mamchics
df. 164 0 2 2
Maxim Tretyak
gk. 130 -6 0 0
Richards Greenbergs
fw. 51 0 1 1
Frenks Razgals
fw. 50 0 0 0
Anton Trastashenkov
fw. 27 0 1 1
Davidas Sarkanis
fw. 23 0 0 0
Patrik Zabusov
fw. 21 0 0 0
Eduards Yansons
df. 20 0 0 0
Salavat Yulaev

Nikolai Tsulygin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,263 -39 0 0
Andrei Kareyev
gk. 250 -7 0 0
Philip Larsen
df. 532 4 12 16
Pavel Koledov
df. 415 1 2 3
Mikhail Pashnin
df. 358 1 0 1
Grigory Panin
df. 310 1 2 3
Zakhar Arzamastsev
df. 303 2 3 5
Stanislav Gareyev
df. 114 0 0 0
Aleksey Semenov
df. 107 0 0 0
Teemu Hartikainen
fw. 511 8 6 14
Sakari Manninen
fw. 505 2 12 14
Linus Omark
fw. 496 6 18 24
Nikita Soshnikov
fw. 470 14 6 20
Alexander Burmistrov
fw. 404 2 4 6
Pyotr Khokhryakov
fw. 371 2 3 5
Dmitry Kugryshev
fw. 315 3 10 13
Aleksandr Kadeykin
fw. 296 5 4 9
Vladimir Zharkov
fw. 278 2 4 6
Maxim Mayorov
fw. 226 2 0 2
Vladislav Kartaev
fw. 186 2 0 2
Vyacheslav Solodukhin
fw. 138 0 0 0
Alexey Pustozerov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Artem Sergeev
df. 465 0 5 5
Evgeny Lisovets
df. 226 1 0 1
Eduard Gimatov
fw. 134 0 1 1
Ilya Baranov
fw. 124 1 2 3
Rodion Amirov
fw. 103 0 1 1
Shakir Muhamadullin
df. 28 0 1 1
Artem Pimenov
fw. 5 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 1 1 0 1
Anvar Suleimanov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4,40
4,00
1,70
1,71
2,08
4,55
4,15
1,69
1,57
2,35
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
10.01.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
07.12.18
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
06.01.18
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
12.09.17
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
KHL 2016-2017
29.11.16
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
0
:
3
06.09.16
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
2
:
2
1
:
2
S
KHL 2015-2016
22.10.15
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
3
:
1
14.10.15
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
3
:
5
KHL 2014-2015
20.10.14
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
2
:
1
KHL 2013-2014
02.01.14
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
4
:
3
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
PS
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
V
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
CO
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
I
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
CO
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
CO
Salavat Yulaev
03.11.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
27.10.19
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
CO
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
CO
22.10.19
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
V
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
PS
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
CS
09.10.19
Salavat Yulaev
Barys
I
07.10.19
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
V
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
V
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
I
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
I
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
19.09.19
Salavat Yulaev
Avangard
I
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
V
12.09.19
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
PS

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
4
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
5
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
6
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
3
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
6
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
7
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
8
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
9
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
10
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
11
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 0 0 3 1 1 0 13-12 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
22
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
23
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
24
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
9
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
10
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
11 6 0 0 4 1 0 19-20 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
11 3 2 0 6 0 0 19-26 10
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
4
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
5
SKA
13 5 1 2 4 1 0 31-24 17
6
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
7
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
8
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
9
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
10
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
11
Salavat Yulaev
12 4 1 1 4 0 2 27-29 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan