Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — Salavat Yulaev 10 ianuarie 2022

Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:2000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 770 -38 0 0
Ericks Vitols
gk. 49 -5 0 0
Vladislav Gross
gk. 11 -3 0 0
Ralfs Freibergs
df. 569 0 2 2
Kristaps Zile
df. 559 3 5 8
Patriks Ozols
df. 389 2 1 3
Jordon Southorn
df. 119 1 3 4
Miks Tumanov
df. 85 0 0 0
Arturs Andzans
df. 16 0 0 0
Lukas Radil
fw. 771 8 14 22
Gints Meija
fw. 614 5 7 12
Emile Poirier
fw. 565 9 8 17
Rudolf Cerveny
fw. 541 7 4 11
Nikolajs Elisejevs
fw. 511 13 7 20
Filips Buncis
fw. 344 0 2 2
Gunars Skvorcovs
fw. 329 3 2 5
Martinsh Karsums
fw. 317 4 3 7
Matt Lorito
fw. 252 3 4 7
Edgars Kulda
fw. 213 0 3 3
Janis Svanenbergs
fw. 176 1 0 1
Arsen Khisamutdinov
fw. 63 0 1 1
Gustavs Millers
fw. 13 0 0 0
Nu vor juca
Oskars Cibulskis
df. 621 5 6 11
Hunter Shinkaruk
fw. 586 4 8 12
Reece Scarlett
df. 570 4 3 7
Jere Karjalainen
fw. 559 4 8 12
Lauris Darzins
fw. 531 3 15 18
Kārlis Čukste
df. 506 0 2 2
Peter Tiivola
fw. 475 4 3 7
Daniels Berzins
fw. 470 1 1 2
Kristaps Sotnieks
df. 410 1 1 2
Nerijus Alisauskas
df. 410 0 2 2
Alexander Protapovich
fw. 153 0 0 0
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,760 -55 1 1
Aleksandr Sharychenkov
gk. 883 -33 0 0
Bogdan Vyprickiy
gk. 0 0 0 0
Mikhail Naumenkov
df. 650 2 7 9
Grigory Panin
df. 639 4 7 11
Philip Larsen
df. 612 4 13 17
Pavel Koledov
df. 595 3 7 10
Andrei Zubarev
df. 587 3 0 3
Dinar Khafizullin
df. 522 2 5 7
Shakir Muhamadullin
df. 521 3 4 7
Evgeny Biryukov
df. 474 0 4 4
Viktor Antipin
df. 207 0 1 1
Igor Myasishchev
df. 10 0 0 0
Markus Granlund
fw. 768 7 29 36
Teemu Hartikainen
fw. 747 13 11 24
Nikolai Kulemin
fw. 727 14 13 27
Sakari Manninen
fw. 724 18 12 30
Sergei Shmelyov
fw. 701 11 15 26
Aleksandr Kadeykin
fw. 696 10 20 30
Danil Bashkirov
fw. 592 8 8 16
Geoff Platt
fw. 493 3 6 9
Pyotr Khokhryakov
fw. 463 3 4 7
Viktor Tikhonov
fw. 411 6 8 14
Stepan Sannikov
fw. 385 2 7 9
Alexey Pustozerov
fw. 282 2 3 5
Vladislav Kartaev
fw. 269 1 3 4
Danil Alalykin
fw. 242 4 2 6
Artem Pimenov
fw. 132 2 0 2
Rodion Amirov
fw. 103 1 1 2
Gleb Kuzmin
fw. 49 0 1 1
Yegor Suchkov
fw. 8 0 0 0
Daniil Aimurzin
fw. 6 0 0 0
Nu vor juca
Sergei Varlov
df. 4 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
05.01.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
KHL 2020-2021
23.02.21
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
04.02.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
4
:
4
1
:
0
S
KHL 2019-2020
12.01.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
12.11.19
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
10.01.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
07.12.18
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
06.01.18
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
12.09.17
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
KHL 2016-2017
29.11.16
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
0
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
05.01.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
I
03.01.22
Barys
HC Dinamo Riga
I
30.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
CO
28.12.21
HC Dinamo Riga
Avangard
PO
26.12.21
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
CS
22.12.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
CO
20.12.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
12.12.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
10.12.21
HC Dinamo Riga
Vityaz
PO
08.12.21
HC Dinamo Riga
Amur
I
06.12.21
Avangard
HC Dinamo Riga
I
04.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
CS
01.12.21
HC Dinamo Riga
Severstal
2
:
2
1
:
2
S
PS
28.11.21
HC Dinamo Riga
CSKA
I
25.11.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
2
:
2
2
:
1
S
PS
23.11.21
Ak Bars
HC Dinamo Riga
I
21.11.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
18.11.21
HC Dinamo Riga
Ak Bars
I
15.11.21
HC Dinamo Riga
Admiral
V
07.11.21
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
05.11.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
31.10.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
V
27.10.21
HC Dinamo Riga
SKA
4
:
4
2
:
3
S
PS
24.10.21
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
22.10.21
Severstal
HC Dinamo Riga
I
19.10.21
HC Dinamo Riga
Metallurg
4
:
4
1
:
2
S
PS
16.10.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
CO
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
12.10.21
HC Dinamo Riga
Sibir
V
08.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
PO
06.10.21
Sibir
HC Dinamo Riga
I
04.10.21
Admiral
HC Dinamo Riga
V
02.10.21
Amur
HC Dinamo Riga
2
:
2
3
:
2
S
PS
29.09.21
HC Dinamo Riga
Severstal
I
27.09.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
23.09.21
Severstal
HC Dinamo Riga
PO
21.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
19.09.21
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
16.09.21
HC Dinamo Riga
Barys
V
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
12.09.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
08.09.21
HC Dinamo Riga
Tractor
I
06.09.21
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
V
04.09.21
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.09.21
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
Salavat Yulaev
05.01.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
V
03.01.22
Salavat Yulaev
Metallurg
PO
29.12.21
Barys
Salavat Yulaev
V
27.12.21
Sibir
Salavat Yulaev
PO
25.12.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
22.12.21
HC Spartak
Salavat Yulaev
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.12.21
Kunlun RS
Salavat Yulaev
CO
12.12.21
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
07.12.21
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
06.12.21
Salavat Yulaev
Admiral
V
04.12.21
Salavat Yulaev
HC Dynamo
I
30.11.21
Admiral
Salavat Yulaev
V
28.11.21
Amur
Salavat Yulaev
I
25.11.21
Salavat Yulaev
Vityaz
2
:
2
1
:
2
S
PS
23.11.21
Salavat Yulaev
Torpedo
I
20.11.21
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
18.11.21
Vityaz
Salavat Yulaev
V
16.11.21
Torpedo
Salavat Yulaev
V
07.11.21
Salavat Yulaev
Tractor
I
05.11.21
Salavat Yulaev
Avangard
I
03.11.21
Salavat Yulaev
Amur
V
31.10.21
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
29.10.21
Avangard
Salavat Yulaev
I
26.10.21
Salavat Yulaev
Severstal
I
24.10.21
Salavat Yulaev
Lokomotiv
3
:
3
2
:
1
S
CS
21.10.21
CSKA
Salavat Yulaev
V
19.10.21
Tractor
Salavat Yulaev
V
17.10.21
Metallurg
Salavat Yulaev
V
15.10.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
PO
12.10.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
2
:
2
0
:
2
S
PS
10.10.21
Salavat Yulaev
SKA
I
08.10.21
Salavat Yulaev
Jokerit
CO
05.10.21
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
03.10.21
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
01.10.21
Salavat Yulaev
Sibir
I
29.09.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
25.09.21
Lokomotiv
Salavat Yulaev
CO
23.09.21
SKA
Salavat Yulaev
V
21.09.21
Severstal
Salavat Yulaev
I
18.09.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
16.09.21
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
11.09.21
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
09.09.21
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
07.09.21
Metallurg
Salavat Yulaev
V
05.09.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
03.09.21
Barys
Salavat Yulaev
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
46 24 3 3 10 2 4 143-94 66
2
HC Dynamo
47 26 2 2 13 2 2 157-116 64
3
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
4
Jokerit
46 21 5 2 12 4 2 140-111 62
5
Severstal
47 18 4 5 13 5 2 124-112 61
6
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
10
Vityaz
47 9 4 2 20 6 6 119-146 42
11
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
49 23 6 6 11 2 1 155-115 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
47 20 4 5 12 6 0 126-108 64
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
6
Sibir
48 18 4 4 17 3 2 106-103 57
7
Neftekhimik
48 15 3 3 19 5 3 117-138 50
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
10
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
11
Admiral
47 9 0 4 29 2 3 83-147 31
12
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
46 24 3 3 10 2 4 143-94 66
2
Jokerit
46 21 5 2 12 4 2 140-111 62
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
5
Vityaz
47 9 4 2 20 6 6 119-146 42
6
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
3
Sibir
48 18 4 4 17 3 2 106-103 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
6
Admiral
47 9 0 4 29 2 3 83-147 31
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
47 26 2 2 13 2 2 157-116 64
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
47 18 4 5 13 5 2 124-112 61
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
49 23 6 6 11 2 1 155-115 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
47 20 4 5 12 6 0 126-108 64
4
Neftekhimik
48 15 3 3 19 5 3 117-138 50
5
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
49 23 6 6 11 2 1 155-115 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
SKA
46 24 3 3 10 2 4 143-94 66
4
HC Dynamo
47 26 2 2 13 2 2 157-116 64
5
Ak Bars
47 20 4 5 12 6 0 126-108 64
6
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
7
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
8
Jokerit
46 21 5 2 12 4 2 140-111 62
9
Severstal
47 18 4 5 13 5 2 124-112 61
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
11
Sibir
48 18 4 4 17 3 2 106-103 57
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
13
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
15
Neftekhimik
48 15 3 3 19 5 3 117-138 50
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
19
Vityaz
47 9 4 2 20 6 6 119-146 42
20
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41
21
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
47 9 0 4 29 2 3 83-147 31
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
5 4 1 0 0 0 0 19-8 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 17-8 8
3
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
5
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 19-11 8
6
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8
7
Severstal
5 3 0 0 1 1 0 20-13 7
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Vityaz
5 1 2 0 1 0 1 15-16 7
10
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-12 7
11
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
13
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6
14
Neftekhimik
5 1 0 1 1 2 0 10-13 6
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 12-17 5
16
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
17
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-17 4
20
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
21
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 12-15 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 4 0 1 6-21 1
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36
2
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
3
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35
4
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
5
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34
6
HC Dynamo
24 14 1 0 5 2 2 81-53 34
7
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
8
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
9
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
10
SKA
22 11 1 1 5 1 3 64-42 30
11
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
12
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
13
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
16
Neftekhimik
22 8 1 2 8 2 1 55-55 25
17
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24
18
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
19
Avtomobilist
21 8 1 0 9 1 2 61-54 21
20
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
21
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21
22
Admiral
24 6 0 2 15 0 1 47-76 17
23
Vityaz
23 2 1 1 10 4 5 56-79 17
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
25 12 2 3 5 2 1 82-61 37
2
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
3
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
4
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32
6
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
7
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
8
Ak Bars
21 8 2 4 6 1 0 55-48 29
9
Jokerit
24 11 1 0 8 2 2 61-58 28
10
Sibir
24 10 0 2 8 3 1 52-47 28
11
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
12
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26
13
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
14
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25
15
Severstal
21 6 1 4 7 2 1 57-54 25
16
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21
20
HC Sochi
22 7 1 1 11 1 1 47-55 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 18