Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:1
HC Dinamo Riga — HC Spartak Meci incheiat 14 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — HC Spartak

14 noiembrie 2019, 19:30 (EET)
14 noiembrie 2019, 19:30 (EET)
0
Arbitru: Aleksey Ravodin, Alexey Vasiliev Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Girts Ankipans
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexander Salak
gk. 486 -23 0 0
Andrei Makarov
gk. 439 -23 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 516 2 3 5
Nerijus Alisauskas
df. 457 3 1 4
Ben Marshall
df. 436 0 4 4
Kristofer Berglund
df. 423 0 5 5
Uvis Balinskis
df. 367 1 2 3
Oskars Bartulis
df. 244 1 5 6
Kristaps Zile
df. 215 0 1 1
Carter Ashton
fw. 474 5 6 11
Mikelis Redlihs
fw. 445 2 5 7
Andris Dzerins
fw. 395 0 2 2
Gints Meija
fw. 332 3 1 4
Colton Gillies
fw. 288 0 1 1
Rihards Marjenis
fw. 276 1 1 2
Roberts Lipsbergs
fw. 210 1 2 3
Daniels Berzins
fw. 193 4 2 6
Oskars Batna
fw. 183 0 1 1
Emils Gegeris
fw. 112 0 1 1
Richards Greenbergs
fw. 51 0 1 1
Alexander Protapovich
fw. 20 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 18 0 0 0
Nu vor juca
Brandon McMillan
fw. 504 7 9 16
Lauris Darzins
fw. 452 6 13 19
Vitalijs Pavlovs
fw. 230 3 0 3
Sergey Gimaev
df. 217 0 0 0
Roberts Mamchics
df. 164 0 2 2
Maxim Tretyak
gk. 130 -6 0 0
Frenks Razgals
fw. 50 0 0 0
Anton Trastashenkov
fw. 27 0 1 1
Davidas Sarkanis
fw. 23 0 0 0
Patrik Zabusov
fw. 21 0 0 0
Eduards Yansons
df. 20 0 0 0
Ernests Osenieks
df. 0 0 0 0
Kirill Slepets
fw. 0 0 0 0
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 876 -31 0 0
Nikita Bespalov
gk. 296 -15 0 0
Yakov Rylov
df. 590 4 10 14
Dmitriy Vishnevskiy
df. 585 4 6 10
Patrik Hersley
df. 530 4 5 9
Maxim Goncharov
df. 467 2 4 6
Andrey Kuteykin
df. 252 2 5 7
Alexander Nikishin
df. 118 0 1 1
Damir Musin
df. 15 0 0 0
Tobias Viklund
df. 14 0 0 0
Robin Hanzl
fw. 497 4 8 12
Artyom Fyodorov
fw. 424 6 8 14
Kaspars Daugavinsh
fw. 421 4 6 10
Alexander Khokhlachev
fw. 413 6 9 15
Anatoly Nikontsev
fw. 370 3 6 9
Ilya Zubov
fw. 343 3 9 12
Gennadiy Stolyarov
fw. 326 0 3 3
Denis Kokarev
fw. 294 1 3 4
Mikhail Yunkov
fw. 242 3 1 4
Maxim Tsyplakov
fw. 218 1 2 3
Ilya Tataluyev
fw. 164 3 1 4
Mihail Kotlyarevski
fw. 71 2 1 3
Nu vor juca
Pavel Khomchenko
gk. 461 -21 0 0
Martinsh Karsums
fw. 397 9 4 13
Evgeny Kulik
df. 222 2 2 4
Akim Trishin
df. 147 0 0 0
Ilya Arkalov
fw. 130 1 2 3
Ruslan Pedan
df. 104 0 0 0
Gleb Shashkov
fw. 97 0 1 1
Ansel Galimov
fw. 95 2 0 2
Anton Zlobin
fw. 94 0 0 0
Alexey Grishin
df. 93 0 1 1
Zakhar Shablovsky
fw. 30 0 1 1
Artyom An. Volkov
df. 5 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 3 0 0 0
Atrem Serikov
df. 0 0 0 0
Grigoriy Glebov
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.50
4.00
1.90
1.79
1.97
3.50
4.00
1.91
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
KHL 2018-2019
31.01.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
03.12.18
HC Spartak
HC Dinamo Riga
2
:
2
2
:
1
S
18.10.18
HC Spartak
HC Dinamo Riga
23.09.18
HC Dinamo Riga
HC Spartak
KHL 2017-2018
24.01.18
HC Spartak
HC Dinamo Riga
31.08.17
HC Dinamo Riga
HC Spartak
KHL 2016-2017
17.10.16
HC Dinamo Riga
HC Spartak
1
:
1
1
:
2
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
12.11.19
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
PO
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
PS
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
V
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
CO
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
I
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
CO
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
CO
HC Spartak
12.11.19
CSKA
HC Spartak
CO
02.11.19
HC Spartak
Admiral
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
CS
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
V
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
V
20.10.19
SKA
HC Spartak
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
I
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Severstal
HC Spartak
I
07.10.19
SKA
HC Spartak
CO
05.10.19
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
0
:
1
S
CS
01.10.19
HC Spartak
CSKA
I
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
CS
26.09.19
HC Spartak
Avtomobilist
V
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
21.09.19
Avtomobilist
HC Spartak
V
19.09.19
Metallurg
HC Spartak
I
17.09.19
Barys
HC Spartak
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
I
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
10.09.19
HC Spartak
Avangard
PO
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
PO
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
5
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
6
HC Spartak
28 9 2 3 10 3 1 71-72 32
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
11
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
12
HC Dinamo Riga
27 6 3 0 16 1 1 47-86 20
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
3
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
4
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
5
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
6
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
3
HC Spartak
28 9 2 3 10 3 1 71-72 32
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
6
HC Dinamo Riga
27 6 3 0 16 1 1 47-86 20
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
2
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
3
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
3
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
4
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
3
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
3
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
4
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
5
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
6
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
7
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
8
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
9
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
10
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
11
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
12
HC Spartak
28 9 2 3 10 3 1 71-72 32
13
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
17
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
23
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
24
HC Dinamo Riga
27 6 3 0 16 1 1 47-86 20
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
2
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-10 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
Neftekhimik
5 3 0 1 1 0 0 21-15 8
6
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
7
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
9
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 18-11 6
10
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
12
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
13
HC Spartak
5 1 1 1 2 0 0 14-13 6
14
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 17-16 5
15
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 1 0 14-24 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 8-13 4
18
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 2 1 1 10-13 4
19
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-16 4
20
Barys
5 0 1 0 2 2 0 8-13 4
21
CSKA
5 1 0 0 3 1 0 9-14 3
22
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
24
Severstal
5 0 0 0 3 1 1 5-14 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
14 12 1 0 1 0 0 44-21 26
2
HC Dynamo
15 8 2 0 3 1 1 43-32 22
3
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
4
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
5
Torpedo
14 6 3 0 4 0 1 38-29 19
6
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
7
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
8
Lokomotiv
16 7 2 0 7 0 0 40-39 18
9
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
10
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
11
CSKA
13 7 1 0 4 1 0 39-26 17
12
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 36-38 16
15
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
16
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
17
Severstal
15 3 0 2 6 3 1 28-39 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
HC Dinamo Riga
13 4 2 0 6 1 0 23-29 13
21
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
22
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
23
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
15 5 2 2 4 2 0 39-35 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Avangard
15 6 1 1 5 2 0 37-28 18
5
Barys
13 6 1 1 3 2 0 25-21 18
6
Salavat Yulaev
14 5 2 1 4 0 2 34-32 18
7
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
8
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
9
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
10
Vityaz
12 6 0 0 4 2 0 28-28 14
11
Tractor
17 5 2 0 10 0 0 24-38 14
12
Neftekhimik
17 4 1 1 9 2 0 33-44 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
12 4 0 0 5 1 2 21-32 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10