Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:1
HC Dinamo Riga — HC Spartak Meci incheiat 14 noiembrie 2019
Urmatorul meci pentru HC Dinamo Riga
17 noiembrie, 17:00
 
HC Dinamo Riga
HC Sochi
Urmatorul meci pentru HC Spartak
16 noiembrie, 16:00
 
Neftekhimik
HC Spartak
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — HC Spartak

14 noiembrie 2019, 19:30 (EET)
14 noiembrie 2019, 19:30 (EET)
0
Arbitru: Aleksey Ravodin, Alexey Vasiliev Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)
HC Dinamo Riga
3 : 1
HC Spartak
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Girts Ankipans
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexander Salak
gk. 486 -23 0 0
Andrei Makarov
gk. 439 -23 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 516 2 3 5
Nerijus Alisauskas
df. 457 3 1 4
Ben Marshall
df. 436 0 4 4
Kristofer Berglund
df. 423 0 5 5
Uvis Balinskis
df. 367 1 2 3
Oskars Bartulis
df. 244 1 5 6
Kristaps Zile
df. 215 0 1 1
Carter Ashton
fw. 474 5 6 11
Mikelis Redlihs
fw. 445 2 5 7
Andris Dzerins
fw. 395 0 2 2
Gints Meija
fw. 332 3 1 4
Colton Gillies
fw. 288 0 1 1
Rihards Marjenis
fw. 276 1 1 2
Roberts Lipsbergs
fw. 210 1 2 3
Daniels Berzins
fw. 193 4 2 6
Oskars Batna
fw. 183 0 1 1
Emils Gegeris
fw. 112 0 1 1
Richards Greenbergs
fw. 51 0 1 1
Alexander Protapovich
fw. 20 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 18 0 0 0
Nu vor juca
Brandon McMillan
fw. 504 7 9 16
Vitalijs Pavlovs
fw. 230 3 0 3
Sergey Gimaev
df. 217 0 0 0
Roberts Mamchics
df. 164 0 2 2
Maxim Tretyak
gk. 130 -6 0 0
Anton Trastashenkov
fw. 27 0 1 1
Davidas Sarkanis
fw. 23 0 0 0
Eduards Yansons
df. 20 0 0 0
Ernests Osenieks
df. 0 0 0 0
Kirill Slepets
fw. 0 0 0 0
Lauris Darzins
fw. 452 6 13 19
Frenks Razgals
fw. 50 0 0 0
Patrik Zabusov
fw. 21 0 0 0
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 876 -31 0 0
Nikita Bespalov
gk. 296 -15 0 0
Yakov Rylov
df. 590 4 10 14
Dmitriy Vishnevskiy
df. 585 4 6 10
Patrik Hersley
df. 530 4 5 9
Maxim Goncharov
df. 467 2 4 6
Andrey Kuteykin
df. 252 2 5 7
Alexander Nikishin
df. 118 0 1 1
Damir Musin
df. 15 0 0 0
Tobias Viklund
df. 14 0 0 0
Robin Hanzl
fw. 497 4 8 12
Artyom Fyodorov
fw. 424 6 8 14
Kaspars Daugavinsh
fw. 421 4 6 10
Alexander Khokhlachev
fw. 413 6 9 15
Anatoly Nikontsev
fw. 370 3 6 9
Ilya Zubov
fw. 343 3 9 12
Gennadiy Stolyarov
fw. 326 0 3 3
Denis Kokarev
fw. 294 1 3 4
Mikhail Yunkov
fw. 242 3 1 4
Maxim Tsyplakov
fw. 218 1 2 3
Ilya Tataluyev
fw. 164 3 1 4
Mihail Kotlyarevski
fw. 71 2 1 3
Nu vor juca
Pavel Khomchenko
gk. 461 -21 0 0
Akim Trishin
df. 147 0 0 0
Alexey Grishin
df. 93 0 1 1
Atrem Serikov
df. 0 0 0 0
Martinsh Karsums
fw. 397 9 4 13
Evgeny Kulik
df. 222 2 2 4
Ilya Arkalov
fw. 130 1 2 3
Ruslan Pedan
df. 104 0 0 0
Gleb Shashkov
fw. 97 0 1 1
Ansel Galimov
fw. 95 2 0 2
Anton Zlobin
fw. 94 0 0 0
Zakhar Shablovsky
fw. 30 0 1 1
Artyom An. Volkov
df. 5 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 3 0 0 0
Grigoriy Glebov
df. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
KHL 2018-2019
31.01.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
03.12.18
HC Spartak
HC Dinamo Riga
2
:
2
2
:
1
S
18.10.18
HC Spartak
HC Dinamo Riga
23.09.18
HC Dinamo Riga
HC Spartak
KHL 2017-2018
24.01.18
HC Spartak
HC Dinamo Riga
31.08.17
HC Dinamo Riga
HC Spartak
KHL 2016-2017
17.10.16
HC Dinamo Riga
HC Spartak
1
:
1
1
:
2
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
12.11.19
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
PO
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
PS
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
V
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
CO
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
I
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
CO
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
CO
HC Spartak
12.11.19
CSKA
HC Spartak
CO
02.11.19
HC Spartak
Admiral
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
CS
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
V
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
V
20.10.19
SKA
HC Spartak
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
I
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Severstal
HC Spartak
I
07.10.19
SKA
HC Spartak
CO
05.10.19
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
0
:
1
S
CS
01.10.19
HC Spartak
CSKA
I
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
CS
26.09.19
HC Spartak
Avtomobilist
V
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
21.09.19
Avtomobilist
HC Spartak
V
19.09.19
Metallurg
HC Spartak
I
17.09.19
Barys
HC Spartak
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
I
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
10.09.19
HC Spartak
Avangard
PO
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
PO
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
5
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
6
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
11
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
3
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
4
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
5
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
6
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
3
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
2
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
3
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
3
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
4
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
3
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
3
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
4
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
5
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
6
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
7
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
8
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
9
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
10
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
11
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
12
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
13
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
17
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
23
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
2
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-10 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
Neftekhimik
5 3 0 1 1 0 0 21-15 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
8
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 18-11 6
11
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
13
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
14
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 17-16 5
15
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 1 0 14-24 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 8-13 4
18
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-16 4
19
Barys
5 0 1 0 2 2 0 8-13 4
20
CSKA
5 1 0 0 3 1 0 9-14 3
21
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
22
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
24
Severstal
5 0 0 0 3 1 1 5-14 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
14 12 1 0 1 0 0 44-21 26
2
HC Dynamo
15 8 2 0 3 1 1 43-32 22
3
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
4
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
5
Torpedo
14 6 3 0 4 0 1 38-29 19
6
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
7
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
8
Lokomotiv
16 7 2 0 7 0 0 40-39 18
9
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
10
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
11
CSKA
13 7 1 0 4 1 0 39-26 17
12
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 36-38 16
15
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
16
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
17
Severstal
15 3 0 2 6 3 1 28-39 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Avangard
15 6 1 1 5 2 0 37-28 18
5
Barys
13 6 1 1 3 2 0 25-21 18
6
Salavat Yulaev
14 5 2 1 4 0 2 34-32 18
7
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
8
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
9
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
10
Vityaz
12 6 0 0 4 2 0 28-28 14
11
Tractor
17 5 2 0 10 0 0 24-38 14
12
Neftekhimik
17 4 1 1 9 2 0 33-44 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
12 4 0 0 5 1 2 21-32 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan