4:1
HC Dinamo Riga — HC Dynamo Meci incheiat 31 octombrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — HC Dynamo 31 octombrie 2021

Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)
Arbitru: , Sergey Belyaev

Betting bonuses for meeting HC Dinamo Riga - HC Dynamo

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Valeriy Kulibaba
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Johan Mattsson
gk. 1,072 -44 0 0
Ericks Vitols
gk. 24 -1 0 0
Oskars Cibulskis
df. 438 3 6 9
Brandon Gormley
df. 357 1 8 9
Kārlis Čukste
df. 284 0 2 2
Ralfs Freibergs
df. 276 0 0 0
Reece Scarlett
df. 256 2 1 3
Kristaps Zile
df. 171 1 1 2
Patriks Ozols
df. 160 1 0 1
Lukas Radil
fw. 424 4 9 13
Hunter Shinkaruk
fw. 374 3 7 10
Emile Poirier
fw. 339 7 6 13
Gints Meija
fw. 327 1 3 4
Daniels Berzins
fw. 294 1 1 2
Jere Karjalainen
fw. 279 3 4 7
Peter Tiivola
fw. 274 1 3 4
Lauris Darzins
fw. 252 0 10 10
Martinsh Karsums
fw. 196 2 1 3
Rudolf Cerveny
fw. 183 3 0 3
Gunars Skvorcovs
fw. 166 2 0 2
Filips Buncis
fw. 150 0 1 1
Nu vor juca
Nikolajs Elisejevs
fw. 314 10 3 13
Kristaps Sotnieks
df. 299 1 1 2
Matěj Machovský
gk. 295 -24 0 0
Nerijus Alisauskas
df. 292 0 1 1
Alexander Protapovich
fw. 142 0 0 0
Frank Corrado
df. 116 1 2 3
Edgars Kulda
fw. 100 0 2 2
Rudolfs Lazdinsh
gk. 0 0 0 0
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 876 -39 1 1
Ivan Kulbakov
gk. 0 0 0 0
Andrei Sergeyev
df. 474 2 9 11
Vyacheslav Voynov
df. 474 3 16 19
Andrey Mironov
df. 426 1 5 6
Yegor Zaitsev
df. 321 1 5 6
Artem A. Volkov
df. 215 0 2 2
Sergey Boykov
df. 113 1 3 4
Nikita Novikov
df. 109 1 2 3
Vadim Shipachyov
fw. 471 13 23 36
Stanislav Galiyev
fw. 385 11 7 18
Ivan Igumnov
fw. 360 1 4 5
Erik O'Dell
fw. 348 6 6 12
Dmitriy Rashevskiy
fw. 341 14 9 23
Vladislav Efremov
fw. 327 4 4 8
Alexander Petunin
fw. 313 3 7 10
Mikhail Fisenko
fw. 284 2 4 6
Ivan Muranov
fw. 84 1 1 2
Bogdan Trineev
fw. 58 0 0 0
Anton Wedin
fw. 49 0 2 2
Anton Nazarevich
fw. 33 0 0 0
Gleb Shashkov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Aleksandr Eremenko
gk. 493 -16 0 0
Rob Klinkhammer
fw. 363 4 9 13
Andrei Pedan
df. 314 2 7 9
Vladislav Milhailov
fw. 182 1 3 4
Andrei Pribylsky
df. 122 1 0 1
Egor Bryzgalov
fw. 80 1 2 3
Oscar Lindberg
fw. 35 1 2 3
Igor Novikov
df. 29 0 0 0
Oleg Zaitsev
fw. 21 1 0 1
Alexander Kisakov
fw. 20 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 12 0 0 0
Maxim Petrov
fw. 6 0 0 0
Anton Belov
df. 0 0 0 0
Artyom Fyodorov
fw. 0 0 0 0
Bogdan Yakimov
fw. 0 0 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 0 0 0 0
Ivan Didkovskiy
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
5.40
4.80
1.47
2.32
1.60
3.15
4.00
2.00
3.00
1.35
5.75
5.25
1.46
2.40
1.55
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
21.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
KHL 2020-2021
23.01.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
04.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
KHL 2019-2020
15.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
30.01.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
20.11.19
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
28.01.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
27.10.21
HC Dinamo Riga
SKA
4
:
4
2
:
3
S
PS
24.10.21
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
22.10.21
Severstal
HC Dinamo Riga
I
19.10.21
HC Dinamo Riga
Metallurg
4
:
4
1
:
2
S
PS
16.10.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
CO
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
12.10.21
HC Dinamo Riga
Sibir
V
08.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
PO
06.10.21
Sibir
HC Dinamo Riga
I
04.10.21
Admiral
HC Dinamo Riga
V
02.10.21
Amur
HC Dinamo Riga
2
:
2
3
:
2
S
PS
29.09.21
HC Dinamo Riga
Severstal
I
27.09.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
23.09.21
Severstal
HC Dinamo Riga
PO
21.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
19.09.21
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
16.09.21
HC Dinamo Riga
Barys
V
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
12.09.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
08.09.21
HC Dinamo Riga
Tractor
I
06.09.21
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
V
04.09.21
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.09.21
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
HC Dynamo
29.10.21
HC Dynamo
SKA
I
26.10.21
HC Dynamo
Lokomotiv
V
24.10.21
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.21
Neftekhimik
HC Dynamo
V
19.10.21
Ak Bars
HC Dynamo
CO
17.10.21
Tractor
HC Dynamo
I
13.10.21
SKA
HC Dynamo
I
11.10.21
Lokomotiv
HC Dynamo
I
09.10.21
HC Dynamo
Severstal
V
06.10.21
HC Dynamo
CSKA
I
03.10.21
HC Dynamo
Metallurg
I
01.10.21
HC Dynamo
Barys
V
30.09.21
Kunlun RS
HC Dynamo
V
28.09.21
HC Dynamo
HC Spartak
V
25.09.21
Torpedo
HC Dynamo
I
23.09.21
HC Sochi
HC Dynamo
V
21.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
16.09.21
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.21
Admiral
HC Dynamo
V
12.09.21
Amur
HC Dynamo
V
08.09.21
HC Dynamo
Avangard
V
05.09.21
HC Dynamo
Sibir
V
03.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
24 13 1 3 4 1 2 84-51 37
2
Jokerit
24 10 3 2 5 2 2 80-67 34
3
HC Dynamo
23 14 1 0 8 0 0 81-59 30
4
HC Dinamo Minsk
23 11 3 0 7 2 0 72-63 30
5
CSKA
24 9 4 1 9 1 0 51-50 29
6
Lokomotiv
24 11 1 0 8 2 2 63-56 28
7
Severstal
23 9 3 1 8 1 1 49-50 28
8
HC Spartak
24 9 4 0 11 0 0 60-59 26
9
Torpedo
24 9 1 0 11 1 2 61-63 23
10
HC Dinamo Riga
23 7 1 0 10 2 3 48-73 21
11
HC Sochi
25 5 2 1 13 1 3 55-73 20
12
Vityaz
24 5 0 1 12 4 2 63-78 18
13
Kunlun RS
23 4 0 1 16 1 1 48-89 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
24 18 2 2 2 0 0 90-49 44
2
Tractor
25 12 1 5 5 1 1 78-63 38
3
Salavat Yulaev
25 14 2 1 6 1 1 78-51 36
4
Ak Bars
25 9 2 3 7 4 0 58-58 32
5
Avtomobilist
25 9 2 1 8 2 3 88-75 29
6
Avangard
22 11 1 1 9 0 0 62-56 26
7
Barys
25 6 2 2 12 1 2 60-74 23
8
Sibir
23 8 0 1 11 3 0 43-55 21
9
Neftekhimik
23 7 1 1 11 3 0 59-67 21
10
Amur
25 4 1 3 12 3 2 49-68 21
11
Admiral
24 5 0 0 14 2 3 44-77 15
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
24 13 1 3 4 1 2 84-51 37
2
Jokerit
24 10 3 2 5 2 2 80-67 34
3
HC Spartak
24 9 4 0 11 0 0 60-59 26
4
Torpedo
24 9 1 0 11 1 2 61-63 23
5
HC Sochi
25 5 2 1 13 1 3 55-73 20
6
Vityaz
24 5 0 1 12 4 2 63-78 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
25 14 2 1 6 1 1 78-51 36
2
Avangard
22 11 1 1 9 0 0 62-56 26
3
Barys
25 6 2 2 12 1 2 60-74 23
4
Sibir
23 8 0 1 11 3 0 43-55 21
5
Amur
25 4 1 3 12 3 2 49-68 21
6
Admiral
24 5 0 0 14 2 3 44-77 15
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
23 14 1 0 8 0 0 81-59 30
2
HC Dinamo Minsk
23 11 3 0 7 2 0 72-63 30
3
CSKA
24 9 4 1 9 1 0 51-50 29
4
Lokomotiv
24 11 1 0 8 2 2 63-56 28
5
Severstal
23 9 3 1 8 1 1 49-50 28
6
HC Dinamo Riga
23 7 1 0 10 2 3 48-73 21
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
24 18 2 2 2 0 0 90-49 44
2
Tractor
25 12 1 5 5 1 1 78-63 38
3
Ak Bars
25 9 2 3 7 4 0 58-58 32
4
Avtomobilist
25 9 2 1 8 2 3 88-75 29
5
Neftekhimik
23 7 1 1 11 3 0 59-67 21
6
Kunlun RS
23 4 0 1 16 1 1 48-89 12
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
24 18 2 2 2 0 0 90-49 44
2
Tractor
25 12 1 5 5 1 1 78-63 38
3
SKA
24 13 1 3 4 1 2 84-51 37
4
Salavat Yulaev
25 14 2 1 6 1 1 78-51 36
5
Jokerit
24 10 3 2 5 2 2 80-67 34
6
Ak Bars
25 9 2 3 7 4 0 58-58 32
7
HC Dynamo
23 14 1 0 8 0 0 81-59 30
8
HC Dinamo Minsk
23 11 3 0 7 2 0 72-63 30
9
CSKA
24 9 4 1 9 1 0 51-50 29
10
Avtomobilist
25 9 2 1 8 2 3 88-75 29
11
Lokomotiv
24 11 1 0 8 2 2 63-56 28
12
Severstal
23 9 3 1 8 1 1 49-50 28
13
Avangard
22 11 1 1 9 0 0 62-56 26
14
HC Spartak
24 9 4 0 11 0 0 60-59 26
15
Torpedo
24 9 1 0 11 1 2 61-63 23
16
Barys
25 6 2 2 12 1 2 60-74 23
17
Sibir
23 8 0 1 11 3 0 43-55 21
18
Neftekhimik
23 7 1 1 11 3 0 59-67 21
19
HC Dinamo Riga
23 7 1 0 10 2 3 48-73 21
20
Amur
25 4 1 3 12 3 2 49-68 21
21
HC Sochi
25 5 2 1 13 1 3 55-73 20
22
Vityaz
24 5 0 1 12 4 2 63-78 18
23
Admiral
24 5 0 0 14 2 3 44-77 15
24
Kunlun RS
23 4 0 1 16 1 1 48-89 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
5 5 0 0 0 0 0 14-5 10
2
SKA
5 4 0 1 0 0 0 22-7 10
3
Metallurg
5 3 1 1 0 0 0 16-10 10
4
Sibir
5 3 0 1 1 0 0 12-10 8
5
HC Sochi
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
6
Avtomobilist
5 2 1 0 1 0 1 25-15 7
7
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 17-14 6
8
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 11-13 6
9
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 16-13 6
10
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 15-13 6
11
Jokerit
5 2 0 0 1 1 1 17-10 6
12
Lokomotiv
5 2 0 0 1 1 1 13-13 6
13
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 12-14 6
14
Barys
5 2 0 0 2 0 1 10-14 5
15
Ak Bars
5 2 0 0 2 1 0 11-17 5
16
Amur
5 1 0 1 2 0 1 9-8 5
17
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 11-12 5
18
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 3 0 0 14-18 4
19
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
20
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 2 0 2 12-23 4
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-13 2
22
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
23
Admiral
5 1 0 0 4 0 0 7-14 2
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-25 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
13 10 1 0 2 0 0 44-30 22
2
Jokerit
12 5 3 2 1 1 0 51-34 21
3
Ak Bars
14 6 1 1 3 3 0 32-28 19
4
HC Spartak
14 7 2 0 5 0 0 37-32 18
5
Avangard
12 7 1 1 3 0 0 36-26 18
6
Tractor
11 6 1 2 2 0 0 35-28 18
7
SKA
11 7 0 1 2 0 1 42-21 17
8
Lokomotiv
14 6 1 0 4 2 1 37-38 17
9
Severstal
12 5 3 0 3 0 1 25-25 17
10
HC Dynamo
12 8 0 0 4 0 0 39-26 16
11
Torpedo
13 6 1 0 5 0 1 36-35 15
12
Salavat Yulaev
11 5 1 1 3 0 1 28-24 15
13
Avtomobilist
13 5 1 0 4 1 2 48-37 15
14
Sibir
11 6 0 1 4 0 0 23-22 14
15
HC Dinamo Minsk
10 5 1 0 2 2 0 31-27 14
16
Neftekhimik
12 5 0 1 4 2 0 33-26 14
17
Amur
13 2 1 3 6 0 1 29-35 13
18
CSKA
10 5 1 0 4 0 0 21-21 12
19
HC Dinamo Riga
10 5 0 0 3 0 2 24-30 12
20
Barys
12 3 2 0 6 1 0 23-35 11
21
HC Sochi
13 2 2 0 6 1 2 33-45 11
22
Kunlun RS
11 3 0 1 6 0 1 29-36 9
23
Vityaz
11 2 0 1 5 2 1 30-37 9
24
Admiral
12 3 0 0 8 0 1 23-37 7
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
11 8 1 2 0 0 0 46-19 22
2
Salavat Yulaev
14 9 1 0 3 1 0 50-27 21
3
SKA
13 6 1 2 2 1 1 42-30 20
4
Tractor
14 6 0 3 3 1 1 43-35 20
5
CSKA
14 4 3 1 5 1 0 30-29 17
6
HC Dinamo Minsk
13 6 2 0 5 0 0 41-36 16
7
HC Dynamo
11 6 1 0 4 0 0 42-33 14
8
Avtomobilist
12 4 1 1 4 1 1 40-38 14
9
Jokerit
12 5 0 0 4 1 2 29-33 13
10
Ak Bars
11 3 1 2 4 1 0 26-30 13
11
Barys
13 3 0 2 6 0 2 37-39 12
12
Lokomotiv
10 5 0 0 4 0 1 26-18 11
13
Severstal
11 4 0 1 5 1 0 24-25 11
14
HC Sochi
12 3 0 1 7 0 1 22-28 9
15
Vityaz
13 3 0 0 7 2 1 33-41 9
16
HC Dinamo Riga
13 2 1 0 7 2 1 24-43 9
17
Avangard
10 4 0 0 6 0 0 26-30 8
18
Torpedo
11 3 0 0 6 1 1 25-28 8
19
HC Spartak
10 2 2 0 6 0 0 23-27 8
20
Amur
12 2 0 0 6 3 1 20-33 8
21
Admiral
12 2 0 0 6 2 2 21-40 8
22
Neftekhimik
11 2 1 0 7 1 0 26-41 7
23
Sibir
12 2 0 0 7 3 0 20-33 7
24
Kunlun RS
12 1 0 0 10 1 0 19-53 3
Comentarii
KHL
Week 9