Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:3
HC Dinamo Riga — HC Dynamo Meci incheiat 20 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — HC Dynamo

20 noiembrie 2019, 20:30 (EET)
20 noiembrie 2019, 20:30 (EET)
Arbitru: Alexander Soin, Sergey Belyaev Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Girts Ankipans
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexander Salak
gk. 665 -26 0 0
Andrei Makarov
gk. 439 -23 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 586 2 3 5
Nerijus Alisauskas
df. 516 4 1 5
Kristofer Berglund
df. 463 0 5 5
Uvis Balinskis
df. 416 2 2 4
Oskars Bartulis
df. 301 1 6 7
Kristaps Zile
df. 254 0 1 1
Roberts Mamchics
df. 164 0 2 2
Carter Ashton
fw. 520 6 6 12
Brandon McMillan
fw. 504 7 9 16
Mikelis Redlihs
fw. 496 2 6 8
Lauris Darzins
fw. 452 6 13 19
Andris Dzerins
fw. 447 2 4 6
Gints Meija
fw. 386 4 2 6
Colton Gillies
fw. 295 0 1 1
Roberts Lipsbergs
fw. 255 1 5 6
Daniels Berzins
fw. 237 4 2 6
Alexander Protapovich
fw. 71 0 1 1
Nikita Setdikov
fw. 64 2 1 3
Anton Trastashenkov
fw. 27 0 1 1
Kirill Slepets
fw. 27 0 0 0
Nu vor juca
Ben Marshall
df. 479 0 4 4
Rihards Marjenis
fw. 303 1 1 2
Vitalijs Pavlovs
fw. 230 3 0 3
Sergey Gimaev
df. 217 0 0 0
Oskars Batna
fw. 210 0 1 1
Emils Gegeris
fw. 150 0 1 1
Maxim Tretyak
gk. 130 -6 0 0
Richards Greenbergs
fw. 51 0 1 1
Davidas Sarkanis
fw. 23 0 0 0
Patrik Zabusov
fw. 21 0 0 0
Eduards Yansons
df. 20 0 0 0
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 1,230 -38 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 127 -9 0 0
Juuso Hietanen
df. 585 9 12 21
Andrey Mironov
df. 578 2 5 7
Michal Cajkovsky
df. 527 2 13 15
Artem A. Volkov
df. 497 1 4 5
Kirill Lyamin
df. 474 2 4 6
Yegor Zaitsev
df. 406 1 3 4
Dmitry Ogurtsov
df. 116 0 1 1
Vadim Shipachyov
fw. 600 8 25 33
Dmitrij Jaskin
fw. 546 13 17 30
Ivan Igumnov
fw. 398 1 5 6
Andre Petersson
fw. 373 9 8 17
Miks Indrasis
fw. 337 4 7 11
Dmitriy Moiseev
fw. 333 1 5 6
Vladimir Brukvin
fw. 314 1 2 3
Vladislav Efremov
fw. 305 0 3 3
Daniil Tarasov
fw. 304 8 6 14
Andrey Alekseev
fw. 225 1 1 2
Ivan Muranov
fw. 156 0 1 1
Alexander Petunin
fw. 95 0 1 1
Ilya Kruglov
fw. 53 1 0 1
Nu vor juca
Igor Polygalov
fw. 394 7 4 11
Aleksandr Eremenko
gk. 385 -20 0 0
Vyatcheslav Kulemin
fw. 358 8 1 9
Mikhail Grigoriev
df. 220 0 0 0
Maksim Afinogenov
fw. 185 2 0 2
Sergey Boykov
df. 58 2 0 2
Vladislav Milhailov
fw. 47 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 17 0 0 0
Yegor Alanov
df. 5 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.65
4.10
1.82
1.77
2.00
3.80
4.25
1.80
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
28.01.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
06.01.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
30.12.18
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
11.09.18
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
KHL 2017-2018
02.11.17
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
1
:
1
2
:
1
S
02.09.17
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
KHL 2016-2017
26.10.16
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
2
:
2
OT
1
:
0
S
03.10.16
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
2
:
4
KHL 2015-2016
16.02.16
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
1
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
17.11.19
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
15.11.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
14.11.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
V
12.11.19
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
PO
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
PS
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
V
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
CO
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
I
25.09.19
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
I
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
18.09.19
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
CO
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
CO
HC Dynamo
18.11.19
Neftekhimik
HC Dynamo
V
16.11.19
HC Dynamo
Sibir
V
14.11.19
HC Dynamo
Barys
CO
12.11.19
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.11.19
Avangard
HC Dynamo
I
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
V
29.10.19
HC Dynamo
Avangard
V
23.10.19
Admiral
HC Dynamo
V
21.10.19
Amur
HC Dynamo
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
V
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
I
14.10.19
HC Dynamo
Metallurg
V
12.10.19
HC Dynamo
Avtomobilist
V
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
I
07.10.19
Sibir
HC Dynamo
I
05.10.19
Avtomobilist
HC Dynamo
V
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
PS
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
PO
28.09.19
SKA
HC Dynamo
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
V
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
19.09.19
HC Dynamo
SKA
I
17.09.19
HC Dynamo
Admiral
V
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
PS
12.09.19
Lokomotiv
HC Dynamo
I
09.09.19
Vityaz
HC Dynamo
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
CO
04.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
02.09.19
HC Dynamo
Torpedo
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 2 6 3 0 87-48 43
2
SKA
30 10 4 3 9 2 2 72-61 38
3
HC Dynamo
29 15 2 0 9 1 2 83-69 37
4
Torpedo
31 11 4 2 12 0 2 90-82 36
5
Vityaz
29 11 1 3 8 3 3 67-66 36
6
HC Spartak
30 10 2 4 10 3 1 79-76 36
7
Jokerit
27 10 3 1 9 3 1 73-73 32
8
Lokomotiv
29 12 2 1 13 0 1 76-74 31
9
HC Sochi
29 10 1 0 13 4 1 58-71 27
10
Severstal
30 4 2 3 15 4 2 57-81 24
11
HC Dinamo Minsk
28 5 2 1 13 3 4 67-92 23
12
HC Dinamo Riga
29 7 3 0 17 1 1 52-88 22
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 21 1 0 5 0 1 90-46 45
2
Avangard
29 15 1 2 7 2 2 75-58 40
3
Salavat Yulaev
30 13 3 1 10 0 3 71-64 37
4
Barys
27 11 3 1 7 5 0 56-51 35
5
Metallurg
30 11 2 1 11 2 3 69-67 33
6
Neftekhimik
31 10 2 3 13 2 1 77-80 33
7
Sibir
27 13 1 0 9 2 2 56-58 32
8
Admiral
27 9 3 3 10 1 1 60-62 32
9
Avtomobilist
27 9 4 1 10 3 0 68-70 31
10
Kunlun RS
29 10 1 2 13 3 0 61-67 29
11
Amur
28 10 0 1 13 3 1 49-59 26
12
Tractor
31 8 2 0 19 1 1 53-83 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
30 10 4 3 9 2 2 72-61 38
2
HC Dynamo
29 15 2 0 9 1 2 83-69 37
3
HC Spartak
30 10 2 4 10 3 1 79-76 36
4
Jokerit
27 10 3 1 9 3 1 73-73 32
5
Severstal
30 4 2 3 15 4 2 57-81 24
6
HC Dinamo Riga
29 7 3 0 17 1 1 52-88 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
29 15 1 2 7 2 2 75-58 40
2
Salavat Yulaev
30 13 3 1 10 0 3 71-64 37
3
Barys
27 11 3 1 7 5 0 56-51 35
4
Admiral
27 9 3 3 10 1 1 60-62 32
5
Kunlun RS
29 10 1 2 13 3 0 61-67 29
6
Amur
28 10 0 1 13 3 1 49-59 26
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 2 6 3 0 87-48 43
2
Torpedo
31 11 4 2 12 0 2 90-82 36
3
Vityaz
29 11 1 3 8 3 3 67-66 36
4
Lokomotiv
29 12 2 1 13 0 1 76-74 31
5
HC Sochi
29 10 1 0 13 4 1 58-71 27
6
HC Dinamo Minsk
28 5 2 1 13 3 4 67-92 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 21 1 0 5 0 1 90-46 45
2
Metallurg
30 11 2 1 11 2 3 69-67 33
3
Neftekhimik
31 10 2 3 13 2 1 77-80 33
4
Sibir
27 13 1 0 9 2 2 56-58 32
5
Avtomobilist
27 9 4 1 10 3 0 68-70 31
6
Tractor
31 8 2 0 19 1 1 53-83 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 21 1 0 5 0 1 90-46 45
2
CSKA
29 16 2 2 6 3 0 87-48 43
3
Avangard
29 15 1 2 7 2 2 75-58 40
4
SKA
30 10 4 3 9 2 2 72-61 38
5
HC Dynamo
29 15 2 0 9 1 2 83-69 37
6
Salavat Yulaev
30 13 3 1 10 0 3 71-64 37
7
Torpedo
31 11 4 2 12 0 2 90-82 36
8
Vityaz
29 11 1 3 8 3 3 67-66 36
9
HC Spartak
30 10 2 4 10 3 1 79-76 36
10
Barys
27 11 3 1 7 5 0 56-51 35
11
Metallurg
30 11 2 1 11 2 3 69-67 33
12
Neftekhimik
31 10 2 3 13 2 1 77-80 33
13
Sibir
27 13 1 0 9 2 2 56-58 32
14
Jokerit
27 10 3 1 9 3 1 73-73 32
15
Admiral
27 9 3 3 10 1 1 60-62 32
16
Lokomotiv
29 12 2 1 13 0 1 76-74 31
17
Avtomobilist
27 9 4 1 10 3 0 68-70 31
18
Kunlun RS
29 10 1 2 13 3 0 61-67 29
19
HC Sochi
29 10 1 0 13 4 1 58-71 27
20
Amur
28 10 0 1 13 3 1 49-59 26
21
Severstal
30 4 2 3 15 4 2 57-81 24
22
HC Dinamo Minsk
28 5 2 1 13 3 4 67-92 23
23
Tractor
31 8 2 0 19 1 1 53-83 22
24
HC Dinamo Riga
29 7 3 0 17 1 1 52-88 22
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
5 3 1 0 0 1 0 20-12 9
2
Torpedo
5 3 0 1 0 0 1 24-15 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 15-6 8
4
Avangard
5 3 0 1 1 0 0 15-9 8
5
SKA
5 1 2 1 1 0 0 13-9 8
6
Lokomotiv
5 3 0 0 1 0 1 18-13 7
7
Jokerit
5 3 0 0 1 0 1 14-12 7
8
Admiral
5 2 0 1 1 1 0 13-11 7
9
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
10
HC Sochi
5 3 0 0 2 0 0 9-9 6
11
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 19-18 6
12
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 10-12 6
13
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 1 1 1 12-9 6
14
HC Spartak
5 1 1 1 2 0 0 15-13 6
15
Barys
5 0 2 0 1 2 0 10-13 6
16
Amur
5 2 0 0 2 0 1 13-13 5
17
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 0 1 14-22 5
18
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 18-20 4
19
CSKA
5 0 1 0 2 2 0 9-16 4
20
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 7-10 3
21
Severstal
5 0 1 0 3 1 0 6-14 3
22
Vityaz
5 0 0 0 3 1 1 10-21 2
23
Tractor
5 0 0 0 5 0 0 10-23 0
24
Sibir
5 0 0 0 5 0 0 6-20 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
14 12 1 0 1 0 0 44-21 26
2
HC Dynamo
16 9 2 0 3 1 1 47-34 24
3
Torpedo
16 8 3 0 4 0 1 47-33 23
4
Vityaz
15 5 1 3 2 1 3 37-28 22
5
Sibir
14 9 1 0 3 1 0 33-22 21
6
Avangard
13 9 0 0 2 0 2 36-29 20
7
Lokomotiv
17 8 2 0 7 0 0 45-40 20
8
Metallurg
15 7 1 1 4 1 1 38-30 20
9
Salavat Yulaev
14 8 1 0 4 0 1 35-23 19
10
Neftekhimik
14 6 1 2 4 0 1 44-36 19
11
CSKA
14 7 1 0 4 2 0 40-28 18
12
HC Sochi
16 7 1 0 6 2 0 41-43 18
13
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
14
Amur
14 8 0 0 5 1 0 27-26 17
15
Barys
14 5 2 0 4 3 0 31-30 17
16
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 5 1 2 37-40 17
17
Kunlun RS
15 5 1 1 6 2 0 29-32 16
18
Admiral
13 5 0 2 4 1 1 28-27 16
19
HC Dinamo Riga
15 5 2 0 7 1 0 28-31 15
20
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
21
HC Spartak
14 4 0 2 6 1 1 36-40 14
22
Severstal
15 3 0 2 6 3 1 28-39 14
23
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
24
Tractor
14 3 0 0 9 1 1 29-45 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
15 9 1 2 2 1 0 47-20 25
2
SKA
16 6 3 2 4 1 0 39-28 23
3
HC Spartak
16 6 2 2 4 2 0 43-36 22
4
Avangard
16 6 1 2 5 2 0 39-29 20
5
Ak Bars
14 9 0 0 4 0 1 46-25 19
6
Jokerit
15 6 2 0 4 2 1 40-38 19
7
Barys
13 6 1 1 3 2 0 25-21 18
8
Salavat Yulaev
16 5 2 1 6 0 2 36-41 18
9
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
10
Vityaz
14 6 0 0 6 2 0 30-38 14
11
Tractor
17 5 2 0 10 0 0 24-38 14
12
Neftekhimik
17 4 1 1 9 2 0 33-44 14
13
HC Dynamo
13 6 0 0 6 0 1 36-35 13
14
Kunlun RS
14 5 0 1 7 1 0 32-35 13
15
Avtomobilist
13 4 1 0 5 3 0 29-34 13
16
Metallurg
15 4 1 0 7 1 2 31-37 13
17
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
18
Lokomotiv
12 4 0 1 6 0 1 31-34 11
19
Sibir
13 4 0 0 6 1 2 23-36 11
20
Severstal
15 1 2 1 9 1 1 29-42 10
21
HC Sochi
13 3 0 0 7 2 1 17-28 9
22
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
23
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
24
HC Dinamo Minsk
13 1 0 0 8 2 2 30-52 6
KHL
Runda 11
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept