Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — HC Dinamo Minsk 12 ianuarie 2022

Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:2000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 770 -38 0 0
Ericks Vitols
gk. 49 -5 0 0
Vladislav Gross
gk. 11 -3 0 0
Ralfs Freibergs
df. 569 0 2 2
Kristaps Zile
df. 559 3 5 8
Patriks Ozols
df. 389 2 1 3
Jordon Southorn
df. 119 1 3 4
Miks Tumanov
df. 85 0 0 0
Arturs Andzans
df. 16 0 0 0
Lukas Radil
fw. 771 8 14 22
Gints Meija
fw. 614 5 7 12
Emile Poirier
fw. 565 9 8 17
Rudolf Cerveny
fw. 541 7 4 11
Nikolajs Elisejevs
fw. 511 13 7 20
Filips Buncis
fw. 344 0 2 2
Gunars Skvorcovs
fw. 329 3 2 5
Martinsh Karsums
fw. 317 4 3 7
Matt Lorito
fw. 252 3 4 7
Edgars Kulda
fw. 213 0 3 3
Janis Svanenbergs
fw. 176 1 0 1
Arsen Khisamutdinov
fw. 63 0 1 1
Gustavs Millers
fw. 13 0 0 0
Nu vor juca
Oskars Cibulskis
df. 621 5 6 11
Hunter Shinkaruk
fw. 586 4 8 12
Reece Scarlett
df. 570 4 3 7
Jere Karjalainen
fw. 559 4 8 12
Lauris Darzins
fw. 531 3 15 18
Kārlis Čukste
df. 506 0 2 2
Peter Tiivola
fw. 475 4 3 7
Daniels Berzins
fw. 470 1 1 2
Kristaps Sotnieks
df. 410 1 1 2
Nerijus Alisauskas
df. 410 0 2 2
Alexander Protapovich
fw. 153 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 1,402 -65 0 0
Lukas Bengtsson
df. 843 4 15 19
Dmitri Korobov
df. 830 3 2 5
Adam Almquist
df. 755 3 23 26
Vladislav Eremenko
df. 591 3 3 6
Anton Lindholm
df. 543 0 8 8
Jakub Krejčík
df. 423 0 6 6
Dmitriy Deryabin
df. 246 1 3 4
Rinat Valiev
df. 20 0 0 0
Taylor Beck
fw. 755 8 30 35
Tyler Graovac
fw. 747 11 15 26
Mattias Tedenby
fw. 743 13 19 32
Malte Stremvall
fw. 694 19 13 32
Ilya Usov
fw. 652 9 17 26
Kirill Voronin
fw. 641 9 9 18
Roman Gorbunov
fw. 641 7 7 14
Dmitry Buynitsky
fw. 417 4 1 5
Nikita Pyshkaylo
fw. 111 2 2 4
Libor Hudacek
fw. 50 2 1 3
Igor Martunov
fw. 35 1 0 1
Incerti
Vladimir Alistrov
fw. 580 7 5 12
Ilya Shinkevich
df. 561 3 3 6
Sergey Sapego
df. 516 2 8 10
Artyom Demkov
fw. 401 6 7 13
Denis Mosalev
fw. 364 5 7 12
Pavel Varfolomeyev
fw. 322 6 4 10
Nu vor juca
Aleksey Kolosov
gk. 1,260 -61 0 0
Mario Kempe
fw. 594 6 11 17
Alexander Suvorov
fw. 229 3 3 6
Sergey Bolshakov
gk. 173 -11 0 0
Vitaly Pinchuyk
fw. 70 0 0 0
Pavel Denisov
df. 49 0 0 0
Aleksandr Kogalev
fw. 48 0 0 0
Daniil Stepanov
fw. 13 0 0 0
Sergey Kuznetsov
fw. 11 0 0 0
Miroslav Mikhalev
fw. 5 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
20.12.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
KHL 2020-2021
25.02.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
07.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
26.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
KHL 2019-2020
11.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
30.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
05.01.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
I
03.01.22
Barys
HC Dinamo Riga
I
30.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
CO
28.12.21
HC Dinamo Riga
Avangard
PO
26.12.21
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
CS
22.12.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
CO
20.12.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
12.12.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
10.12.21
HC Dinamo Riga
Vityaz
PO
08.12.21
HC Dinamo Riga
Amur
I
06.12.21
Avangard
HC Dinamo Riga
I
04.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
CS
01.12.21
HC Dinamo Riga
Severstal
2
:
2
1
:
2
S
PS
28.11.21
HC Dinamo Riga
CSKA
I
25.11.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
2
:
2
2
:
1
S
PS
23.11.21
Ak Bars
HC Dinamo Riga
I
21.11.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
18.11.21
HC Dinamo Riga
Ak Bars
I
15.11.21
HC Dinamo Riga
Admiral
V
07.11.21
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
05.11.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
31.10.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
V
27.10.21
HC Dinamo Riga
SKA
4
:
4
2
:
3
S
PS
24.10.21
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
22.10.21
Severstal
HC Dinamo Riga
I
19.10.21
HC Dinamo Riga
Metallurg
4
:
4
1
:
2
S
PS
16.10.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
CO
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
12.10.21
HC Dinamo Riga
Sibir
V
08.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Riga
PO
06.10.21
Sibir
HC Dinamo Riga
I
04.10.21
Admiral
HC Dinamo Riga
V
02.10.21
Amur
HC Dinamo Riga
2
:
2
3
:
2
S
PS
29.09.21
HC Dinamo Riga
Severstal
I
27.09.21
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
23.09.21
Severstal
HC Dinamo Riga
PO
21.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
19.09.21
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
16.09.21
HC Dinamo Riga
Barys
V
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
12.09.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
08.09.21
HC Dinamo Riga
Tractor
I
06.09.21
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
V
04.09.21
CSKA
HC Dinamo Riga
I
02.09.21
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
HC Dinamo Minsk
07.01.22
Avangard
HC Dinamo Minsk
I
05.01.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
3
:
3
1
:
2
S
CS
03.01.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
29.12.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
26.12.21
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.12.21
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
22.12.21
Jokerit
HC Dinamo Minsk
PO
20.12.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
12.12.21
HC Dinamo Minsk
Jokerit
V
10.12.21
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
08.12.21
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
05.12.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
PO
03.12.21
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
01.12.21
SKA
HC Dinamo Minsk
I
28.11.21
HC Dinamo Minsk
Tractor
V
25.11.21
Metallurg
HC Dinamo Minsk
4
:
4
2
:
0
S
PS
23.11.21
Barys
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
0
S
PS
21.11.21
HC Dinamo Minsk
Sibir
1
:
1
1
:
2
S
PS
19.11.21
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
17.11.21
HC Dinamo Minsk
Severstal
3
:
3
1
:
2
S
PS
15.11.21
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
06.11.21
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
04.11.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
02.11.21
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
31.10.21
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
26.10.21
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
24.10.21
Amur
HC Dinamo Minsk
I
22.10.21
Sibir
HC Dinamo Minsk
I
19.10.21
HC Dinamo Minsk
Barys
V
17.10.21
HC Dinamo Minsk
Admiral
V
14.10.21
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
PO
12.10.21
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
CO
09.10.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
07.10.21
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
CO
05.10.21
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
03.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
29.09.21
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
27.09.21
HC Dinamo Minsk
Amur
V
25.09.21
HC Dinamo Minsk
SKA
PO
22.09.21
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
20.09.21
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
18.09.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
12.09.21
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
10.09.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
07.09.21
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
05.09.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
03.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
47 24 3 3 11 2 4 144-97 66
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
3
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
4
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
5
Severstal
48 18 5 5 13 5 2 127-114 63
6
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
11
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
6
Sibir
49 18 4 4 18 3 2 107-105 57
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
10
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
11
Admiral
48 10 0 4 29 2 3 85-148 33
12
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
47 24 3 3 11 2 4 144-97 66
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
6
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
3
Sibir
49 18 4 4 18 3 2 107-105 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
6
Admiral
48 10 0 4 29 2 3 85-148 33
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
48 18 5 5 13 5 2 127-114 63
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
5
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
SKA
47 24 3 3 11 2 4 144-97 66
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
5
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
6
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
8
Severstal
48 18 5 5 13 5 2 127-114 63
9
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
11
Sibir
49 18 4 4 18 3 2 107-105 57
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
13
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
19
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
20
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41
21
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
48 10 0 4 29 2 3 85-148 33
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8
2
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 21-12 8
3
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8
4
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
6
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8
7
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
8
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7
9
SKA
5 3 0 0 2 0 0 14-8 6
10
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 14-14 6
11
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
13
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6
14
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-12 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 12-15 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 4 0 1 6-21 1
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36
2
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
3
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35
4
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
5
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34
7
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
8
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
9
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
10
SKA
23 11 1 1 6 1 3 65-45 30
11
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
12
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
13
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27
16
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
17
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24
18
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
19
Avtomobilist
21 8 1 0 9 1 2 61-54 21
20
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
21
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21
22
Admiral
25 7 0 2 15 0 1 49-77 19
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37
2
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
3
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
4
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32
6
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31
7
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
8
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
9
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30
10
Sibir
25 10 0 2 9 3 1 53-49 28
11
Severstal
22 6 2 4 7 2 1 60-56 27
12
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
13
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
15
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25
16
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21
20
HC Sochi
22 7 1 1 11 1 1 47-55 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 18