2:2
HC Dinamo Riga — Avtomobilist Meci incheiat 14 noiembrie 2020
Urmatorul meci pentru HC Dinamo Riga
4 decembrie, 19:30
 
HC Dinamo Riga
Severstal
Urmatorul meci pentru Avtomobilist
6 decembrie, 16:00
 
Ak Bars
Avtomobilist
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — Avtomobilist

14 noiembrie 2020, 17:00 (EET)
14 noiembrie 2020, 17:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)
Arbitru: , Yury Oskirko

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Pateris Skudra
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Stanislav Galimov
gk. 257 -16 0 0
Zane McIntyre
gk. 0 0 0 0
Morgan Ellis
df. 263 1 2 3
Tony Sund
df. 236 0 5 5
Reece Scarlett
df. 231 0 2 2
Kristaps Zile
df. 155 1 0 1
Ernests Osenieks
df. 142 0 1 1
Roberts Mamchics
df. 116 0 0 0
Jordan Murray
df. 63 0 0 0
Zak Mitchell
fw. 310 5 2 7
Evgeniy Grachov
fw. 233 2 1 3
Lauris Darzins
fw. 208 3 4 7
Mārtiņš Dzierkals
fw. 189 3 3 6
Miks Indrasis
fw. 163 0 1 1
Matt Wait
fw. 146 0 3 3
Gleb Zyryanov
fw. 135 2 0 2
Gennadiy Stolyarov
fw. 130 0 1 1
JC Lipon
fw. 116 0 1 1
Daniels Berzins
fw. 94 1 1 2
David Levin
fw. 70 1 0 1
Gunars Skvorcovs
fw. 55 0 1 1
Janis Svanenbergs
fw. 34 0 0 0
Nu vor juca
Ilya Proskuryakov
gk. 504 -24 0 0
Mathew Maione
df. 247 2 2 4
Alexander Lazushin
gk. 233 -20 0 0
Pavel Chernov
fw. 214 3 2 5
Konstantin Komarek
fw. 210 2 4 6
Denis Parshyn
fw. 178 1 3 4
Ondřej Vitásek
df. 175 0 2 2
Kristaps Sotnieks
df. 141 0 2 2
Gints Meija
fw. 129 0 1 1
Janis Djaks
df. 118 1 1 2
Mikelis Redlihs
fw. 110 0 2 2
Patrik Zabusov
fw. 104 1 0 1
Emils Gegeris
fw. 100 0 0 0
Ericks Vitols
gk. 98 -8 0 0
Andrew O'Brien
df. 87 0 0 0
Rudolfs Polcs
fw. 64 0 0 0
Gleb Prokhorenkov
fw. 55 1 0 1
Karlis Bucenieks
fw. 38 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 36 0 0 0
Gustavs Millers
fw. 26 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0
Nikita Mateiko
df. 11 0 0 0
Danila Larionov
fw. 8 0 0 0
Rihards Bukarts
fw. 0 0 0 0
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 1,257 -44 2 2
Vladislav Gross
gk. 76 -3 0 0
Nikita Tryamkin
df. 525 1 7 8
Charles Genoway
df. 519 3 9 12
Alexei Vasilevsky
df. 453 4 6 10
Mikhail Mamkin
df. 360 1 3 4
Sergey Zborovskii
df. 345 2 1 3
Denis Bodrov
df. 127 2 1 3
Daniil Zaycev
df. 7 0 0 0
Piter Holland
fw. 401 3 12 15
Dan Sexton
fw. 366 3 12 15
Aleksey Makeev
fw. 362 15 11 26
Stanislav Bocharov
fw. 353 7 3 10
Brooks Macek
fw. 337 10 6 16
Pavel Kulikov
fw. 324 0 5 5
Vyacheslav Litovchenko
fw. 314 4 5 9
Anatoly Golyshev
fw. 293 8 8 16
Georgy Belousov
fw. 276 4 6 10
Alexander Protapovich
fw. 256 0 2 2
Geoff Platt
fw. 241 2 3 5
Ilja Ovchinnikov
fw. 69 1 1 2
Stepan Khripunov
fw. 29 1 1 2
Nu vor juca
Pavel Datsyuk
fw. 321 5 15 20
Maxim Berezin
df. 173 0 3 3
Andrei Obidin
fw. 130 3 1 4
Zakhar Arzamastsev
df. 110 0 2 2
Vladimir Galkin
gk. 59 -5 0 0
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 14 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 11 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Yuri Salov
df. 7 0 1 1
Korbinian Holzer
df. 0 0 0 0
Leonid Fomin
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
5.40
4.60
1.50
2.52
1.51
5.75
5.00
1.44
2.30
1.60
6.00
5.25
1.44
2.55
1.50
5.50
5.00
1.45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
KHL 2019-2020
17.02.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
07.12.19
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
15.01.19
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
02.09.18
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
KHL 2017-2018
24.11.17
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
19.11.17
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
2
:
2
3
:
0
S
KHL 2016-2017
02.02.17
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
4
:
2
27.01.17
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
5
:
3
OT
KHL 2015-2016
15.11.15
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
2
:
3
0
:
1
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
12.11.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
03.11.20
Barys
HC Dinamo Riga
I
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
I
17.10.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
0
:
5
Abandon
I
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I
Avtomobilist
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
V
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
CO
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
V
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 4 3 0 85-54 41
2
SKA
25 15 0 0 7 1 2 79-58 33
3
Lokomotiv
24 13 2 2 5 1 1 71-38 36
4
HC Dynamo
24 10 2 0 8 2 2 66-63 28
5
HC Dinamo Minsk
24 9 2 2 9 1 1 65-64 28
6
Severstal
24 8 3 2 10 0 1 51-63 27
7
HC Spartak
24 8 2 1 8 4 1 65-68 27
8
Vityaz
25 8 2 2 12 0 1 71-77 25
9
Jokerit
18 9 2 0 6 1 0 62-46 23
10
HC Sochi
25 6 1 0 14 2 2 50-82 18
11
HC Dinamo Riga
21 1 0 1 16 1 2 29-63 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 12 2 3 5 3 1 76-60 38
2
Avangard
24 13 1 0 4 3 3 70-50 34
3
Tractor
26 15 1 1 7 1 1 72-49 36
4
Avtomobilist
23 13 2 1 4 1 2 81-55 35
5
Salavat Yulaev
27 11 2 3 10 1 0 82-78 33
6
Metallurg
25 12 0 3 8 2 0 67-57 32
7
Barys
21 6 3 1 7 3 1 48-55 24
8
Torpedo
24 6 2 2 10 3 1 64-73 24
9
Sibir
26 8 1 0 14 0 3 67-82 21
10
Amur
26 6 2 1 15 0 2 56-81 20
11
Neftekhimik
24 6 1 1 16 0 0 53-83 16
12
Kunlun RS
24 5 0 0 17 1 1 52-83 12
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
25 15 0 0 7 1 2 79-58 33
2
Severstal
24 8 3 2 10 0 1 51-63 27
3
HC Spartak
24 8 2 1 8 4 1 65-68 27
4
Vityaz
25 8 2 2 12 0 1 71-77 25
5
Jokerit
18 9 2 0 6 1 0 62-46 23
6
HC Sochi
25 6 1 0 14 2 2 50-82 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
24 13 1 0 4 3 3 70-50 34
2
Salavat Yulaev
27 11 2 3 10 1 0 82-78 33
3
Barys
21 6 3 1 7 3 1 48-55 24
4
Sibir
26 8 1 0 14 0 3 67-82 21
5
Amur
26 6 2 1 15 0 2 56-81 20
6
Kunlun RS
24 5 0 0 17 1 1 52-83 12
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 4 3 0 85-54 41
2
Lokomotiv
24 13 2 2 5 1 1 71-38 36
3
HC Dynamo
24 10 2 0 8 2 2 66-63 28
4
HC Dinamo Minsk
24 9 2 2 9 1 1 65-64 28
5
HC Dinamo Riga
21 1 0 1 16 1 2 29-63 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 12 2 3 5 3 1 76-60 38
2
Tractor
26 15 1 1 7 1 1 72-49 36
3
Avtomobilist
23 13 2 1 4 1 2 81-55 35
4
Metallurg
25 12 0 3 8 2 0 67-57 32
5
Torpedo
24 6 2 2 10 3 1 64-73 24
6
Neftekhimik
24 6 1 1 16 0 0 53-83 16
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 4 3 0 85-54 41
2
Ak Bars
26 12 2 3 5 3 1 76-60 38
3
Tractor
26 15 1 1 7 1 1 72-49 36
4
Lokomotiv
24 13 2 2 5 1 1 71-38 36
5
Avtomobilist
23 13 2 1 4 1 2 81-55 35
6
Avangard
24 13 1 0 4 3 3 70-50 34
7
SKA
25 15 0 0 7 1 2 79-58 33
8
Salavat Yulaev
27 11 2 3 10 1 0 82-78 33
9
Metallurg
25 12 0 3 8 2 0 67-57 32
10
HC Dynamo
24 10 2 0 8 2 2 66-63 28
11
HC Dinamo Minsk
24 9 2 2 9 1 1 65-64 28
12
Severstal
24 8 3 2 10 0 1 51-63 27
13
HC Spartak
24 8 2 1 8 4 1 65-68 27
14
Vityaz
25 8 2 2 12 0 1 71-77 25
15
Barys
21 6 3 1 7 3 1 48-55 24
16
Torpedo
24 6 2 2 10 3 1 64-73 24
17
Jokerit
18 9 2 0 6 1 0 62-46 23
18
Sibir
26 8 1 0 14 0 3 67-82 21
19
Amur
26 6 2 1 15 0 2 56-81 20
20
HC Sochi
25 6 1 0 14 2 2 50-82 18
21
Neftekhimik
24 6 1 1 16 0 0 53-83 16
22
Kunlun RS
24 5 0 0 17 1 1 52-83 12
23
HC Dinamo Riga
21 1 0 1 16 1 2 29-63 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 20-6 8
2
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 18-11 8
3
Barys
5 4 0 0 1 0 0 12-10 8
4
Avtomobilist
5 3 1 0 1 0 0 18-11 8
5
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 15-10 8
6
Salavat Yulaev
5 2 2 0 1 0 0 18-12 8
7
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 15-8 7
8
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 21-13 7
9
HC Spartak
5 1 2 0 1 1 0 18-14 7
10
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
11
HC Dynamo
5 2 0 0 1 1 1 13-14 6
12
Avangard
5 2 0 0 1 2 0 12-13 6
13
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 14-17 5
14
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
15
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 10-16 4
16
Amur
5 1 1 0 3 0 0 10-12 4
17
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 12-20 4
18
Severstal
5 1 0 1 3 0 0 9-12 4
19
Metallurg
5 1 0 0 2 2 0 8-13 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 12-20 4
21
Jokerit
5 0 2 0 3 0 0 14-21 4
22
Kunlun RS
5 0 0 0 4 1 0 9-18 1
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 5-21 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 10 0 0 1 3 0 48-24 23
2
Avangard
12 9 1 0 0 0 2 40-20 22
3
Ak Bars
12 7 1 1 1 1 1 35-23 20
4
Lokomotiv
13 7 1 1 3 0 1 41-25 19
5
Tractor
12 7 1 0 2 1 1 36-20 18
6
Avtomobilist
11 5 2 0 1 1 2 38-24 17
7
Torpedo
13 6 0 0 3 3 1 42-40 16
8
HC Spartak
14 4 1 1 4 4 0 41-39 16
9
Metallurg
14 7 0 0 6 1 0 36-33 15
10
Salavat Yulaev
12 5 1 1 4 1 0 36-35 15
11
Sibir
14 5 1 0 6 0 2 39-47 14
12
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
13
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
14
Severstal
14 5 1 0 8 0 0 29-40 12
15
HC Dynamo
11 4 1 0 4 1 1 34-32 12
16
Amur
12 5 0 0 6 0 1 28-28 11
17
Barys
9 3 0 1 2 2 1 23-23 11
18
Jokerit
8 5 0 0 3 0 0 32-18 10
19
Kunlun RS
9 4 0 0 4 0 1 26-28 9
20
Vityaz
13 3 0 1 8 0 1 33-49 9
21
Neftekhimik
14 2 1 1 10 0 0 29-46 8
22
HC Sochi
12 2 0 0 6 2 2 24-40 8
23
HC Dinamo Riga
11 1 0 1 8 0 1 15-21 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
13 9 0 0 2 1 1 45-26 20
2
Avtomobilist
12 8 0 1 3 0 0 43-31 18
3
Tractor
14 8 0 1 5 0 0 36-29 18
4
CSKA
12 6 1 2 3 0 0 37-30 18
5
Salavat Yulaev
15 6 1 2 6 0 0 46-43 18
6
Ak Bars
14 5 1 2 4 2 0 41-37 18
7
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
8
Metallurg
11 5 0 3 2 1 0 31-24 17
9
HC Dynamo
13 6 1 0 4 1 1 32-31 16
10
Vityaz
12 5 2 1 4 0 0 38-28 16
11
HC Dinamo Minsk
12 5 1 1 4 0 1 37-36 15
12
Severstal
10 3 2 2 2 0 1 22-23 15
13
Jokerit
10 4 2 0 3 1 0 30-28 13
14
Barys
12 3 3 0 5 1 0 25-32 13
15
Avangard
12 4 0 0 4 3 1 30-30 12
16
HC Spartak
10 4 1 0 4 0 1 24-29 11
17
HC Sochi
13 4 1 0 8 0 0 26-42 10
18
Amur
14 1 2 1 9 0 1 28-53 9
19
Neftekhimik
10 4 0 0 6 0 0 24-37 8
20
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
21
Sibir
12 3 0 0 8 0 1 28-35 7
22
Kunlun RS
15 1 0 0 13 1 0 26-55 3
23
HC Dinamo Riga
10 0 0 0 8 1 1 14-42 2
KHL
Week 10
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide