Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — Avangard

27 ianuarie 2021, 19:30 (EET)
27 ianuarie 2021, 19:30 (EET)
Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Pateris Skudra
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Stanislav Galimov
gk. 747 -45 0 0
Ivan Nalimov
gk. 475 -29 1 1
Yanis Voris
gk. 112 -8 0 0
Ericks Vitols
gk. 110 -10 0 0
Bruno Bruveris
gk. 58 -5 0 0
Reece Scarlett
df. 662 2 11 13
Kristaps Zile
df. 623 2 5 7
Roberts Mamchics
df. 525 1 5 6
Tony Sund
df. 486 0 9 9
Mathew Maione
df. 481 4 8 12
Ernests Osenieks
df. 442 1 3 4
Kristaps Sotnieks
df. 339 0 4 4
Gunars Skvorcovs
df. 311 0 1 1
Jordan Murray
df. 191 1 6 7
Nikita Mateiko
df. 29 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0
Evgeniy Grachov
fw. 620 4 3 7
Miks Indrasis
fw. 607 11 13 24
Mārtiņš Dzierkals
fw. 553 7 13 20
Lauris Darzins
fw. 547 7 15 22
Denis Parshyn
fw. 529 7 10 17
JC Lipon
fw. 397 4 7 11
Gleb Zyryanov
fw. 390 8 1 9
Daniels Berzins
fw. 351 2 2 4
Roberts Bukarts
fw. 350 7 6 13
Gennadiy Stolyarov
fw. 298 3 3 6
Rihards Bukarts
fw. 287 7 5 12
Janis Svanenbergs
fw. 248 3 3 6
Emils Gegeris
fw. 243 0 0 0
David Levin
fw. 158 1 0 1
Patrik Zabusov
fw. 104 1 0 1
Danila Larionov
fw. 92 0 1 1
Andris Dzerins
fw. 75 1 0 1
Rudolfs Polcs
fw. 64 0 0 0
Gleb Prokhorenkov
fw. 56 1 0 1
Karlis Bucenieks
fw. 38 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 36 0 0 0
Nikolajs Elisejevs
fw. 29 0 0 0
Gustavs Millers
fw. 26 0 0 0
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 1,620 -69 0 0
Igor Bobkov
gk. 1,003 -35 0 0
Stanislav Berezhnoy
gk. 0 0 0 0
Alexey Emelin
df. 1,038 4 13 17
Alexei Bereglazov
df. 922 3 13 16
Oliwer Kaski
df. 916 12 15 27
Maxim Chudinov
df. 457 1 5 6
Semyon Chistyakov
df. 311 1 2 3
Kirill Gotovets
df. 294 0 1 1
Maxim Goncharov
df. 195 0 1 1
Alexey Solovyov
df. 125 0 3 3
Korban Nait
fw. 884 14 17 31
Kirill Semyonov
fw. 841 8 12 20
Denis Zernov
fw. 790 9 23 32
Reid Boucher
fw. 738 17 20 37
Alexander Khokhlachev
fw. 677 10 21 31
Sergey Tolchinsky
fw. 663 11 23 34
Nail Yakupov
fw. 585 7 9 16
Pavel Dedunov
fw. 494 4 2 6
Aleksey Potapov
fw. 446 2 5 7
Andrei Stas
fw. 370 1 5 6
Klim Kostin
fw. 344 2 5 7
Ilya Kablukov
fw. 229 0 1 1
Ilya Kovalchuk
fw. 163 3 6 9
Nikita Komarov
fw. 117 1 0 1
Nu vor juca
Damir Sharipzyanov
df. 826 2 4 6
Jiri Sekac
fw. 592 10 11 21
Ville Pokka
df. 467 4 6 10
Yegor Chinakhov
fw. 367 8 7 15
Alexander Yaremchuk
fw. 74 0 0 0
Arseni Gritsyuk
fw. 36 0 0 0
Georgi Dubrovsky
gk. 0 0 0 0
Maksim Alipov
df. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
KHL 2018-2019
23.11.18
HC Dinamo Riga
Avangard
05.10.18
Avangard
HC Dinamo Riga
KHL 2017-2018
26.10.17
HC Dinamo Riga
Avangard
22.08.17
Avangard
HC Dinamo Riga
KHL 2016-2017
20.12.16
Avangard
HC Dinamo Riga
9
:
3
21.09.16
HC Dinamo Riga
Avangard
1
:
2
KHL 2015-2016
12.01.16
HC Dinamo Riga
Avangard
1
:
2
11.11.15
Avangard
HC Dinamo Riga
2
:
2
1
:
2
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
21.01.21
Metallurg
HC Dinamo Riga
I
19.01.21
Ak Bars
HC Dinamo Riga
CO
17.01.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
15.01.21
Severstal
HC Dinamo Riga
I
12.01.21
HC Dinamo Riga
CSKA
I
09.01.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
07.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
04.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
V
30.12.20
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
28.12.20
Torpedo
HC Dinamo Riga
I
26.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
PO
21.12.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
PO
15.12.20
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.12.20
HC Dinamo Riga
SKA
I
09.12.20
Severstal
HC Dinamo Riga
I
07.12.20
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
CS
04.12.20
HC Dinamo Riga
Severstal
PO
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
I
30.11.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
28.11.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
25.11.20
HC Dinamo Riga
Sibir
I
23.11.20
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
CO
21.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
16.11.20
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
PO
12.11.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
03.11.20
Barys
HC Dinamo Riga
I
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
I
17.10.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
0
:
5
Abandon
I
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I
Avangard
19.01.21
Tractor
Avangard
V
17.01.21
Avtomobilist
Avangard
I
15.01.21
Ak Bars
Avangard
I
13.01.21
Avangard
Torpedo
I
09.01.21
Avangard
Metallurg
V
07.01.21
Avangard
Severstal
V
05.01.21
Salavat Yulaev
Avangard
CO
03.01.21
HC Dinamo Minsk
Avangard
PO
30.12.20
Avangard
Kunlun RS
3
:
3
1
:
2
S
PS
28.12.20
Avangard
Tractor
V
26.12.20
Avangard
HC Spartak
PO
23.12.20
Avangard
Barys
I
21.12.20
Kunlun RS
Avangard
V
13.12.20
Vityaz
Avangard
I
10.12.20
Avangard
CSKA
I
08.12.20
Avangard
Avtomobilist
V
06.12.20
Severstal
Avangard
1
:
1
2
:
1
S
PS
01.12.20
Avangard
Ak Bars
V
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
V
26.11.20
Avangard
Amur
V
23.11.20
Avangard
Ak Bars
V
19.11.20
Barys
Avangard
V
17.11.20
Amur
Avangard
V
15.11.20
Amur
Avangard
I
13.11.20
Sibir
Avangard
V
10.11.20
Avangard
HC Sochi
V
01.11.20
HC Spartak
Avangard
PO
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
PO
26.10.20
SKA
Avangard
I
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
PS
14.10.20
Metallurg
Avangard
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
V
10.10.20
Avangard
Sibir
V
04.10.20
CSKA
Avangard
I
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
PS
29.09.20
Avangard
Jokerit
CO
27.09.20
Avangard
Metallurg
V
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
V
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
PS
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
PO
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
V
15.09.20
Avangard
SKA
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
I
11.09.20
Metallurg
Avangard
V
07.09.20
Avangard
Amur
V
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
V
03.09.20
Avangard
Sibir
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
3
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
4
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
5
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
6
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
7
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
8
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
9
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
10
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
11
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
3
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
4
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
5
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
6
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
7
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
8
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
9
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
10
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
11
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
12
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
2
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
3
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
4
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
5
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
6
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
2
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
3
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
4
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
5
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
6
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
3
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
4
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
5
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
3
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
4
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
5
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
6
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
3
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
4
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
5
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
6
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
7
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
8
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
9
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
10
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
11
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
12
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
13
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
14
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
15
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
16
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
17
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
18
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
19
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
20
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
21
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
22
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
23
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 15-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
3
Ak Bars
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
5
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 16-13 7
6
SKA
5 3 0 0 1 1 0 12-9 7
7
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 12-10 7
8
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 18-13 6
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
10
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 11-11 6
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-8 6
12
Amur
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
13
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 13-19 6
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-10 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
17
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 8-9 4
18
Lokomotiv
5 1 0 1 3 0 0 11-15 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 9-12 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 1 1 3 0 0 8-11 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 15-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-22 2
23
Sibir
5 0 0 1 4 0 0 7-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 17 1 2 1 2 2 83-46 44
2
CSKA
25 16 2 0 3 3 1 80-49 40
3
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
4
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
7
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
8
HC Dynamo
24 11 3 0 7 1 2 72-62 31
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
10
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
11
Avtomobilist
24 10 2 0 7 2 3 66-58 29
12
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
13
Vityaz
26 11 0 2 12 0 1 68-76 27
14
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
15
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
16
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
17
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
19 10 1 1 7 0 0 61-44 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
23 6 0 0 11 4 2 58-81 18
22
HC Sochi
25 6 0 0 13 4 2 56-82 18
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
26 15 0 1 6 3 1 78-52 36
2
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
8
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
9
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
10
Barys
23 8 5 1 8 1 0 56-58 29
11
Salavat Yulaev
24 9 2 2 9 2 0 67-62 28
12
Lokomotiv
25 8 2 2 9 4 0 66-60 28
13
Avangard
24 9 1 0 8 4 2 65-63 26
14
Severstal
24 6 3 2 10 1 2 58-72 25
15
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
16
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
24 7 0 1 15 0 1 53-61 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Amur
25 2 3 1 17 0 2 52-89 14
21
Neftekhimik
22 6 0 0 16 0 0 49-95 12
22
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
23
HC Dinamo Riga
24 1 2 1 17 2 1 51-92 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide