Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Riga — Amur

27 februarie 2021, 17:00 (EET)
27 februarie 2021, 17:00 (EET)
Stadion: Arena Riga (Riga, Latvia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Riga

Pateris Skudra
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Nalimov
gk. 770 -46 1 1
Yanis Voris
gk. 520 -33 0 0
Bruno Bruveris
gk. 73 -5 0 0
Reece Scarlett
df. 888 2 15 17
Kristaps Zile
df. 778 2 5 7
Roberts Mamchics
df. 753 1 5 6
Mathew Maione
df. 639 4 11 15
Ernests Osenieks
df. 617 1 5 6
Tony Sund
df. 589 0 10 10
Gunars Skvorcovs
df. 461 0 3 3
Kristaps Sotnieks
df. 387 0 4 4
Nikita Mateiko
df. 136 0 0 0
Miks Tumanov
df. 67 0 1 1
Evgeniy Grachov
fw. 833 4 5 9
Miks Indrasis
fw. 818 16 20 36
Mārtiņš Dzierkals
fw. 728 10 14 24
Denis Parshyn
fw. 709 9 10 19
Lauris Darzins
fw. 601 7 16 23
Roberts Bukarts
fw. 520 9 9 18
Daniels Berzins
fw. 517 2 2 4
Gleb Zyryanov
fw. 504 9 2 11
Gennadiy Stolyarov
fw. 473 5 4 9
Janis Svanenbergs
fw. 435 4 4 8
Rihards Bukarts
fw. 429 11 6 17
Andris Dzerins
fw. 168 2 4 6
Nikolajs Elisejevs
fw. 144 1 1 2
Patrik Zabusov
fw. 104 1 0 1
Gustavs Millers
fw. 32 0 0 0
Incerti
Emils Gegeris
fw. 248 0 0 0
Nu vor juca
Stanislav Galimov
gk. 747 -45 0 0
Ericks Vitols
gk. 110 -10 0 0
Danila Larionov
fw. 92 0 1 1
Rudolfs Polcs
fw. 64 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 56 0 0 0
Gleb Prokhorenkov
fw. 56 1 0 1
Karlis Bucenieks
fw. 38 0 0 0
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 1,884 -78 0 0
Marek Langhamer
gk. 1,463 -67 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0
Pavel Turbin
df. 1,135 3 9 12
Nikita Kamalov
df. 983 3 8 11
Gleb Koryagin
df. 876 3 7 10
Michal Jordan
df. 788 9 10 19
Valeriy S. Vasiliev
df. 782 2 7 9
Sergei Tereshchenko
df. 696 6 7 13
Dominik Mashin
df. 638 2 7 9
Yuri Sergiyenko
df. 605 2 6 8
Nikita Zimin
df. 116 0 1 1
Vladimir Butuzov
fw. 984 14 16 30
Aleksandr Polunin
fw. 935 10 15 25
Denis Golybev
fw. 906 9 14 23
Ginek Zogorna
fw. 774 10 15 25
Valentin Pyanov
fw. 771 12 11 23
Alexander Gorshkov
fw. 741 10 11 21
Kirill Rasskazov
fw. 599 11 6 17
Dmitry Arkhipov
fw. 368 4 3 7
Alexander Kuznetsov
fw. 358 4 2 6
Artur Gizdatullin
fw. 301 2 2 4
Vladimir Mikhasyonok
fw. 273 2 3 5
Matvei Zaseda
fw. 117 2 3 5
Nu vor juca
Dmitriy Lugin
fw. 546 5 13 18
Danil Faizullin
fw. 386 1 5 6
Alexander P. Sharov
fw. 352 4 2 6
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Nikita Aleksandrov
df. 71 0 2 2
Ignat Korotkikh
fw. 25 0 1 1
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Egor Kharchenko
df. 3 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
KHL 2019-2020
20.02.20
Amur
HC Dinamo Riga
1
:
1
0
:
1
S
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
KHL 2018-2019
16.10.18
HC Dinamo Riga
Amur
17.09.18
Amur
HC Dinamo Riga
KHL 2017-2018
18.01.18
HC Dinamo Riga
Amur
21.12.17
Amur
HC Dinamo Riga
KHL 2016-2017
13.01.17
Amur
HC Dinamo Riga
5
:
0
09.11.16
HC Dinamo Riga
Amur
3
:
2
KHL 2015-2016
18.01.16
HC Dinamo Riga
Amur
1
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Riga
23.02.21
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
I
20.02.21
CSKA
HC Dinamo Riga
V
18.02.21
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
15.02.21
HC Dinamo Riga
Ak Bars
I
09.02.21
Avangard
HC Dinamo Riga
I
07.02.21
HC Dinamo Riga
HC Spartak
I
04.02.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
4
:
4
1
:
0
S
PS
02.02.21
CSKA
HC Dinamo Riga
PO
29.01.21
HC Dinamo Riga
Severstal
I
27.01.21
HC Dinamo Riga
Avangard
I
23.01.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
21.01.21
Metallurg
HC Dinamo Riga
I
19.01.21
Ak Bars
HC Dinamo Riga
CO
17.01.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
15.01.21
Severstal
HC Dinamo Riga
I
12.01.21
HC Dinamo Riga
CSKA
I
09.01.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
07.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
04.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
V
30.12.20
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
28.12.20
Torpedo
HC Dinamo Riga
I
26.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
PO
21.12.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
PO
15.12.20
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.12.20
HC Dinamo Riga
SKA
I
09.12.20
Severstal
HC Dinamo Riga
I
07.12.20
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
CS
04.12.20
HC Dinamo Riga
Severstal
PO
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
I
30.11.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
28.11.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
25.11.20
HC Dinamo Riga
Sibir
I
23.11.20
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
CO
21.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
16.11.20
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
PO
12.11.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
03.11.20
Barys
HC Dinamo Riga
I
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
I
17.10.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
0
:
5
Abandon
I
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I
Amur
25.02.21
Jokerit
Amur
PO
23.02.21
HC Dinamo Minsk
Amur
V
20.02.21
Amur
Neftekhimik
V
18.02.21
Amur
Neftekhimik
PO
16.02.21
Amur
Avtomobilist
CO
07.02.21
Salavat Yulaev
Amur
I
05.02.21
Tractor
Amur
2
:
2
2
:
1
S
PS
02.02.21
Amur
Sibir
V
31.01.21
Amur
Sibir
V
28.01.21
Amur
Salavat Yulaev
I
26.01.21
Amur
Salavat Yulaev
I
21.01.21
CSKA
Amur
I
19.01.21
Kunlun RS
Amur
CO
17.01.21
Barys
Amur
I
12.01.21
Amur
Kunlun RS
V
10.01.21
Amur
Kunlun RS
V
06.01.21
Amur
Barys
V
04.01.21
Amur
Barys
4
:
4
2
:
3
S
PS
28.12.20
Avtomobilist
Amur
I
26.12.20
Barys
Amur
I
24.12.20
Sibir
Amur
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.12.20
Sibir
Amur
I
10.12.20
Amur
Vityaz
V
08.12.20
Amur
Lokomotiv
I
05.12.20
Amur
HC Sochi
I
03.12.20
Amur
HC Spartak
V
28.11.20
HC Dynamo
Amur
I
26.11.20
Avangard
Amur
I
24.11.20
Kunlun RS
Amur
V
22.11.20
SKA
Amur
I
19.11.20
Amur
Metallurg
CO
17.11.20
Amur
Avangard
I
15.11.20
Amur
Avangard
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Torpedo
Amur
CO
30.10.20
Neftekhimik
Amur
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
I
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
5
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
6
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
7
HC Dinamo Minsk
58 16 10 5 24 2 1 163-169 65
8
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
9
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
10
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
11
HC Dinamo Riga
58 5 2 2 40 6 3 123-206 27
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
3
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
4
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
5
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
6
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
7
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
8
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
9
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
10
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
11
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
12
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
2
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
3
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
4
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
5
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
6
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
2
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
3
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
4
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
5
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
6
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
3
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
4
HC Dinamo Minsk
58 16 10 5 24 2 1 163-169 65
5
HC Dinamo Riga
58 5 2 2 40 6 3 123-206 27
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
3
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
4
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
5
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
6
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
5
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
6
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
7
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
8
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
9
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
10
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
11
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
12
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
13
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
14
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
15
HC Dinamo Minsk
58 16 10 5 24 2 1 163-169 65
16
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
17
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
18
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
19
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
20
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
21
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
22
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
23
HC Dinamo Riga
58 5 2 2 40 6 3 123-206 27
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 17-8 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 25-11 10
3
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 16-8 9
4
Sibir
5 2 2 0 1 0 0 14-9 8
5
Jokerit
5 2 1 0 0 1 1 18-14 8
6
Amur
5 2 1 0 0 2 0 15-12 8
7
Avangard
5 2 1 0 1 1 0 14-8 7
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 1 0 15-11 7
9
Tractor
5 2 1 0 1 1 0 13-13 7
10
Barys
5 2 1 0 1 1 0 12-12 7
11
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
12
CSKA
5 2 0 1 2 0 0 11-9 6
13
Severstal
5 1 2 0 2 0 0 10-10 6
14
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 19-19 6
15
Ak Bars
5 1 1 0 1 1 1 14-15 6
16
Neftekhimik
5 1 1 0 1 2 0 6-9 6
17
Avtomobilist
5 1 0 1 2 1 0 9-13 5
18
Metallurg
5 0 0 2 2 1 0 10-13 5
19
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 10-15 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 12-17 2
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
23
Vityaz
5 0 0 0 4 0 1 5-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 18 2 2 1 3 3 94-56 50
2
Lokomotiv
29 19 3 1 4 0 2 97-51 48
3
Avangard
29 20 1 0 4 1 3 93-58 46
4
CSKA
30 17 3 0 6 3 1 90-62 44
5
HC Dynamo
30 17 3 0 7 1 2 98-66 43
6
Salavat Yulaev
30 15 2 3 7 2 1 100-78 43
7
Torpedo
30 16 0 1 7 5 1 98-77 40
8
SKA
29 15 2 1 7 1 3 86-65 40
9
Metallurg
29 18 0 0 9 1 1 80-69 38
10
Jokerit
30 14 2 1 9 3 1 94-78 38
11
Tractor
30 12 4 1 10 1 2 82-73 37
12
Severstal
30 15 1 1 12 0 1 77-74 35
13
Amur
30 14 2 0 11 1 2 80-64 35
14
Vityaz
30 13 0 2 12 1 2 79-84 33
15
Avtomobilist
29 11 2 1 10 2 3 80-75 33
16
Sibir
30 10 4 1 12 1 2 75-83 33
17
Barys
30 10 2 2 11 3 2 72-78 33
18
HC Spartak
29 8 4 1 11 5 0 76-84 31
19
HC Dinamo Minsk
30 6 8 1 14 1 0 81-88 31
20
Neftekhimik
29 7 2 2 17 1 0 65-88 23
21
Kunlun RS
29 7 0 0 16 4 2 73-102 20
22
HC Sochi
29 6 0 0 17 4 2 60-96 18
23
HC Dinamo Riga
28 3 0 1 20 3 1 57-89 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 4 6 0 1 91-59 45
2
Metallurg
30 13 0 6 7 4 0 83-66 42
3
SKA
30 17 0 1 8 3 1 88-59 40
4
Ak Bars
30 15 1 3 9 2 0 91-74 40
5
HC Dynamo
29 16 2 0 8 1 2 92-70 39
6
Salavat Yulaev
29 13 3 2 9 2 0 80-69 38
7
Avangard
30 12 2 0 8 6 2 82-74 36
8
Barys
29 10 6 1 10 2 0 73-74 36
9
Tractor
29 15 0 1 10 2 1 72-68 35
10
Avtomobilist
30 13 1 2 11 3 0 72-75 35
11
Jokerit
30 12 2 1 10 4 1 80-75 35
12
HC Dinamo Minsk
28 10 2 4 10 1 1 82-81 34
13
Lokomotiv
30 10 2 2 11 5 0 80-74 33
14
HC Spartak
30 12 3 0 13 0 2 78-84 32
15
Severstal
29 7 5 2 12 1 2 68-83 31
16
Torpedo
29 6 3 3 15 1 1 70-88 26
17
Vityaz
29 7 3 1 16 1 1 71-88 24
18
Sibir
29 9 1 1 17 0 1 67-72 23
19
HC Sochi
30 6 2 0 19 2 1 59-102 19
20
Amur
29 3 3 1 18 1 3 63-105 18
21
Neftekhimik
30 6 1 0 22 1 0 65-124 15
22
HC Dinamo Riga
30 2 2 1 20 3 2 66-117 15
23
Kunlun RS
30 4 1 1 22 2 0 65-106 14
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide