Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:5
HC Dynamo — Vityaz Meci incheiat 26 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
10 noiembrie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — Vityaz

26 octombrie 2020, 18:30 (EET)
26 octombrie 2020, 18:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: , Yury Oskirko

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 646 -27 1 1
Aleksandr Eremenko
gk. 311 -13 0 0
Andrey Mironov
df. 343 2 5 7
Andrei Sergeyev
df. 340 0 5 5
Juuso Hietanen
df. 324 1 8 9
Michal Cajkovsky
df. 287 2 4 6
Yegor Zaitsev
df. 249 0 2 2
Artem A. Volkov
df. 82 2 1 3
Sergey Boykov
df. 22 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 321 11 4 15
Vadim Shipachyov
fw. 300 8 11 19
Daniil Tarasov
fw. 283 7 6 13
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 257 2 8 10
Oscar Lindberg
fw. 233 1 6 7
Vladislav Efremov
fw. 205 1 2 3
Teemu Pulkkinen
fw. 191 5 4 9
Vyatcheslav Kulemin
fw. 149 0 0 0
Ivan Igumnov
fw. 107 1 0 1
Ivan Muranov
fw. 102 0 0 0
Ilya Shipov
fw. 66 0 1 1
Oleg Zaitsev
fw. 43 0 2 2
Bogdan Trineev
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Mikhail Grigoriev
df. 234 1 2 3
Vladimir Brukvin
fw. 157 4 1 5
Andrey Alekseev
fw. 142 0 1 1
Semyon Pankratov
fw. 78 0 0 0
Ilya Kruglov
fw. 64 0 0 0
Egor Bryzgalov
fw. 31 1 0 1
Andrei Pribylsky
df. 30 0 0 0
Nikita Popugaev
fw. 27 0 0 0
Yegor Alanov
df. 16 0 0 0
Aleksey Lipanov
fw. 0 0 0 0
Aslan Raisov
fw. 0 0 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 0 0 0 0
Ivan Vereshchagin
df. 0 0 0 0
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 698 -35 0 0
Anton Todykov
gk. 214 -11 0 0
Linus Hultström
df. 378 2 7 9
Daniil Pylenkov
df. 281 1 4 5
Artyom Borodkin
df. 264 0 2 2
Igor Golovkov
df. 242 0 1 1
Yuriy Pautov
df. 203 1 3 4
Pavel Vorobei
df. 123 0 1 1
Evgeniy Katichev
df. 93 0 0 0
Justin Danforth
fw. 360 9 8 17
Kaspars Daugavinsh
fw. 334 6 10 16
Mattias Tedenby
fw. 317 5 10 15
Fyodor Malykhin
fw. 249 3 4 7
Alexander Dergachyov
fw. 239 4 3 7
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 215 5 2 7
Ivan Larichev
fw. 206 2 6 8
Alexander Semin
fw. 200 6 4 10
Evgeniy Artyuhin
fw. 185 2 0 2
Danila Moiseev
fw. 167 0 2 2
Vitaly Popov
fw. 132 1 3 4
Mikhail Smolin
fw. 26 1 0 1
Dmitry Yu. Zaitsev
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Egor Voronkov
df. 222 1 0 1
Petr Kochetkov
gk. 178 -8 0 0
Jakub Jeraber
df. 169 0 1 1
Dmitriy Lugin
fw. 136 1 6 7
Zakhar Bardakov
fw. 130 0 0 0
Pavel Varfolomeyev
fw. 60 1 1 2
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 56 1 0 1
Vyacheslav Sarayev
df. 21 0 0 0
Isaak Valitsky
fw. 17 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.70
4.20
4.10
2.65
1.46
1.70
4.80
3.75
2.60
1.50
1.66
4.85
4.00
2.50
1.51
1.67
4.50
4.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
23.01.20
HC Dynamo
Vityaz
09.09.19
Vityaz
HC Dynamo
KHL 2018-2019
08.12.18
Vityaz
HC Dynamo
18.09.18
HC Dynamo
Vityaz
KHL 2017-2018
25.11.17
Vityaz
HC Dynamo
21.10.17
Vityaz
HC Dynamo
23.08.17
HC Dynamo
Vityaz
3
:
3
2
:
0
S
KHL 2016-2017
14.11.16
Vityaz
HC Dynamo
3
:
3
0
:
1
S
28.09.16
HC Dynamo
Vityaz
3
:
0
KHL 2015-2016
02.02.16
Vityaz
HC Dynamo
1
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
12.10.20
SKA
HC Dynamo
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
PO
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
PS
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
V
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
V
12.09.20
Barys
HC Dynamo
CO
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
I
Vityaz
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
V
19.10.20
SKA
Vityaz
I
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
I
12.10.20
Vityaz
Amur
V
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
CS
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
V
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
CO
17.09.20
Vityaz
Tractor
I
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
I
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
4
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
5
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
6
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
7
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
8
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
5
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
6
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
7
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
8
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
9
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
4
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
2
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
3
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
4
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
6
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
5
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
6
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
7
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
8
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
9
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
10
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
11
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
12
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
13
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
14
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
15
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
16
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
17
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
18
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 15-3 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 13-6 8
5
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 20-12 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Torpedo
5 1 2 0 1 0 1 12-12 7
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 10-11 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
13
Metallurg
5 2 0 0 2 1 0 17-17 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
16
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-21 4
20
Salavat Yulaev
5 1 0 1 3 0 0 12-17 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
4
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
5
Metallurg
11 6 0 0 4 1 0 31-25 13
6
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
7
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
8
HC Spartak
11 4 0 1 3 3 0 34-31 13
9
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
10
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
11
Salavat Yulaev
10 4 0 1 4 1 0 29-32 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
14
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
15
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
16
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
Lokomotiv
10 6 1 1 2 0 0 30-12 16
4
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
8 2 2 1 2 0 1 15-18 11
13
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
14
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
Torpedo
10 0 2 2 6 0 0 21-29 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0